Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Project 2016 Professional MSI Opn-1 / Terminal Server / Volume

1318,66 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820087
 • H30-05454
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Nawet złożone i rozległe projekty mogą być szczegółowo planowane, monitorowane i... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Project 2016 Professional MSI Opn-1 / Terminal Server / Volume"

 

Nawet złożone i rozległe projekty mogą być szczegółowo planowane, monitorowane i realizowane w ramach Projektu Professional2016. Popularne oprogramowanie do zarządzania projektami firmy Microsoft wspiera Cię we wszystkich zadaniach związanych z realizacją Twoich projektów. MS Project Professionaloferuje więcej funkcji dla bardziej efektywnej pracy zespołowej. Oprócz ulepszonej komunikacji za pośrednictwem Skype for Business, Microsoft Project Professional 2016 jeszcze bardziej ułatwia współpracę i pracę nad projektami razem i elastycznie dzięki ulepszonej synchronizacji z programami SharePoint i Office 365.

Zaawansowane funkcje umożliwiające efektywne planowanie projektów

Oprócz funkcji wersji Standard, MS Project 2016 Professionalposiada wiele zaawansowanych funkcji, które umożliwiają bardziej efektywną pracę, szczególnie przy planowaniu większych projektów i w zespołach projektowych. Obejmują one następujące funkcje:

 • Skype for Business pozwala na rozmowy telefoniczne lub czat z członkami zespołu bezpośrednio z Project Professional2016. Problemy mogą być omawiane natychmiast, a pytania mogą być wyjaśnione.
 • Ulepszona synchronizacja z programami SharePoint i Office 365 pozwala na dostęp, edycję i udostępnianie informacji o projekcie innym członkom zespołu z praktycznie dowolnego miejsca za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej projektu.
 • Dzięki inteligentnym narzędziom, takim jak planista zespołowy i negocjacje zasobów, MS Project 2016 Professionalpozwala na wczesne rozpoznanie potencjalnych problemów i podjęcie środków zaradczych, zanim harmonogram Urządzenie zagrożony.
 • Scenariusze "co-jeśli" pomagają przewidzieć potencjalne wąskie gardła i podjąć działania zanim pojawią się prawdziwe problemy.
 • Biurowy interfejs ułatwia odnalezienie się w Microsoft Project Professional2016.

Planowanie i monitorowanie projektów z perspektywą

Dzięki Project 2016 Professionalmożesz efektywnie zarządzać ważnymi projektami. Duża liczba narzędzi planistycznych pozwala na stworzenie zupełnie nowego projektu za pomocą kilku kliknięć, dostarczenie mu wszystkich niezbędnych elementów i stałe monitorowanie jego postępów. Różne opcje raportowania zapewniają, że w MS Project Professional2016 zawsze masz przegląd wszystkich ważnych kluczowych danych i możesz szybko tworzyć prezentacje na temat aktualnego stanu projektu. Dzięki wyróżnionym na wykresie Gantta ścieżkom zadań zawsze znasz związki między zadaniami i ich znaczenie w realizacji projektu.

Dzięki inteligentnym narzędziom Microsoft Project Professional2016, projekty można planować z wyprzedzeniem. Planer zespołu i negocjacje w sprawie zasobów pomagają na przykład w identyfikacji ewentualnych wąskich gardeł na wczesnym etapie i reagowaniu na nie. "Co by było, gdyby" scenariusze pokazywały możliwy rozwój w ramach projektu. Analiza ścieżki działań w ramach Projektu 2016 Professionalidentyfikuje potencjalne problemy zanim staną się realne i pomoże znaleźć rozwiązania pozwalające na dotrzymanie harmonogramu.

Praca w zespole jest wyraźnie usprawniona

Komunikowanie się w czasie rzeczywistym z wszystkimi członkami zespołu w projekcie Project Professional2016 jest łatwe dzięki Skype for Business. Po prostu napisz wiadomość na czacie do swoich kolegów z zespołu lub zadzwoń do nich bezpośrednio z MS Project 2016 Professional, aby zadać pytania lub wyjaśnić problemy. Ulepszona synchronizacja z programami SharePoint i Office 365 oznacza, że możesz teraz uzyskać dostęp do swoich projektów z dowolnego miejsca. Szczególnie listy zadań i aktywności są teraz jeszcze łatwiejsze do przetworzenia i aktualizacji. Informacje mogą być łatwo wymieniane ze wszystkimi uczestnikami poprzez szybko utworzoną stronę internetową projektu. Microsoft Project Professional2016 to kompletne narzędzie do zarządzania projektami, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o pracy zespołowej i umożliwia realizację projektów w sposób ukierunkowany na osiągnięcie celu.

Wymagania systemowe

Platforma

Windows

Obsługiwany system operacyjny

 • Windows 7 lub wyższy
 • Windows 10 Serwer
 • Windows Server 2012 R2
 • Windows Server 2008 R2
 • Windows Server 2012

Procesor

procesor x86 lub x64-bitowy pracujący na 1 gigahercie (GHz) lub szybciej i SSE2

Pamięć robocza

1 GB pamięci RAM (32-bitowej); 2 GB pamięci RAM (64-bitowej)

Miejsce na dysku twardym

3 GB

Karta graficzna

Wymagana karta graficzna DirectX 10

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online licencji ProfessionalMSI Project 2016 dla Microsoft Project 2016 Volume License np. dla Terminal Server itp.
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.
Właściwości: "Microsoft Project 2016 Professional MSI Opn-1 / Terminal Server / Volume"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2008
Windows Server 2012
Rok:
2016
Aplikacje Office:
Project
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Project 2016 Professional MSI Opn-1 / Terminal Server / Volume"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2008
Windows Server 2012
Rok:
2016
Aplikacje Office:
Project
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Project 2016 Professional MSI Opn-1 / Terminal Server / Volume"
22 paź 2020

Nice item thank you!

Problem solved, thanks.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany