Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Project 2019 Professional

1942,95 zł * 5829,53 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820129
 • H30-05766
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zarządzanie i planowanie projektów z Microsoft Project 2019 Professional Microsoft Project... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Project 2019 Professional"

Zarządzanie i planowanie projektów z Microsoft Project 2019 Professional

Microsoft Project to oprogramowanie do zarządzania i kontroli projektów z firmy Microsoft. W ramach Microsoft Project 2019 ProfessionalGrupa prezentuje najlepszą dotychczasową wersję produktu. Możliwe jest zatem zarządzanie harmonogramem i zasobami, jak również szybkie tworzenie raportów i sprawozdań okresowych. Tylko profesjonalna edycja Microsoft Project 2019 pozwala również na synchronizację projektów z serwerem projektów. Dzięki temu współpraca w większych zespołach, a zwłaszcza ponad granicami wydziałów, jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Microsoft Project można kupić w blitzhandel24 na niezwykle atrakcyjnych warunkach: z błyskawiczną wysyłką licencji i kompetentnym doradztwem we wszystkich aspektach produktu!Co może zrobić Microsoft Project 2019 Professional

Microsoft Project 2019 Professionalwspiera Państwa w planowaniu i monitorowaniu projektów biznesowych. Dzięki Metodzie Schematu Precedensu możesz tworzyć większe projekty przy niewielkim wysiłku. Poszczególne etapy projektu i procesy wymienione w "Zadaniach" projektu mogą być definiowane w sposób elastyczny. Poszczególne pozycje i zasoby mogą być planowane z uwzględnieniem wynikających z nich zależności. Możliwość projektowania projektów w oparciu o gotowe lub samodzielnie tworzone szablony wymaga dużego wysiłku na etapie planowania. Dzięki tzw. scenariuszom what-if, możesz optymalnie zaplanować godziny pracy swoich zespołów lub poszczególnych pracowników. Dzięki integracji Projektu z ekosystemem MS Office, a przede wszystkim dzięki zintegrowaniu go z serwerem MS Exchange, projekty mogą być jeszcze lepiej komunikowane w pracy z Microsoft Project 2019 Professional. Użytkownicy mają możliwość bezpośredniego przesyłania timesheets. Zarówno te związane z projektami, jak i niezwiązane z nimi - to jeszcze bardziej usprawnia planowanie konkretnych projektów. Oczywiście możliwa jest również integracja z oprogramowaniem grupowym i rozwiązaniami ERP innych producentów. Na przykład z Domino z Lotus/IBM lub SAP PS. Tak więc, kupując Microsoft Project, możesz nadal korzystać z najlepszych funkcji istniejącej infrastruktury oprogramowania i zapewnić płynne przejście.Harmonogram i zarządzanie zasobami

Już na etapie planowania, ale szczególnie w trakcie realizacji projektu, ważne jest, aby mądrze wykorzystywać swoje zasoby. Materiały, koszty, a przede wszystkim siła robocza i budżet czasowy są najważniejszymi czynnikami skutecznej realizacji Państwa pomysłów. Kupując Projekt 2019, otrzymujesz wszystkie narzędzia potrzebne do zrównoważenia rzeczywistych zasobów z planowanymi wydatkami i budżetem. W ten sposób możesz wcześnie sprawdzić, czy Ty i Twój zespół jesteście na czas, czy też konieczne są zmiany w pierwotnej projekcji. Możesz również sprawdzić aktualny poziom realizacji projektu za pomocą regularnych raportów. Proste opcje eksportu do innych aplikacji biurowych (takich jak Visio lub Excel) ułatwiają również informowanie o postępach w realizacji projektu.Serwer projektu i projekt online

Dodatkowe wykorzystanie Project Server 2019 daje możliwość planowania i zarządzania większymi projektami w zespole. Alternatywnie, można teraz również uniknąć obsługi własnego Project ProfessionalServer za pomocą rozwiązania chmury "Project Online" firmy Microsoft. Zwłaszcza jeśli już polegasz na możliwościach chmury z innymi produktami Microsoft Office, warto mieć oko na Project Online. Microsoft Project 2019 Professionalstanie się jeszcze bardziej atrakcyjną opcją dzięki możliwościom wykorzystania chmury.Wymagania projektu Microsoft Project 2019 Professional

Jeśli zdecydujesz się na zakup Microsoft Project 2019 Professional, powinieneś z wyprzedzeniem wyjaśnić, czy Twoje IT spełnia niezbędne wymagania. Od projektu 2019, aplikacja kliencka może być używana tylko pod systemem Windows 10. Zwłaszcza w przypadku korzystania z Projektu 2019 w połączeniu z infrastrukturą serwerową, istnieją inne kwestie, które należy rozważyć. Project Server 2019 wymaga co najmniej Windows Server 2016 jako systemu operacyjnego i MS SQL Server 2016 z Service Pack 1 jako systemu baz danych. Ponadto, usługi analizy SQL muszą być zainstalowane w celu korzystania z funkcji takich jak Cube Building.


Nie jesteś jeszcze całkiem pewien, czy Microsoft Project 2019 Professionaljest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Masz pytania dotyczące tej lub jednej z naszych innych ofert? Nasz przyjazny i kompetentny zespół wsparcia chętnie Państwu doradzi. Skontaktuj się więc z nami od razu: telefonicznie, e-mailem lub bezpośrednio tutaj na stronie poprzez czat.

 

Gatunek Pełna wersja
Ilość 1 użytkownik
Język Niemiecki, wielojęzyczny
Zakres stosowania Zastosowania biurowe

Wymagania systemowe

Platforma

Windows

Obsługiwany system operacyjny

 • Windows 7 lub wyższy
 • Windows 10 Serwer
 • Windows Server 2012 R2
 • Windows Server 2008 R2
 • Windows Server 2012

Procesor

procesor x86 lub x64-bitowy pracujący na 1 gigahercie (GHz) lub szybciej i SSE2

Pamięć robocza

1 GB pamięci RAM (32-bitowej); 2 GB pamięci RAM (64-bitowej)

Miejsce na dysku twardym

3 GB

Karta graficzna

Wymagana karta graficzna DirectX 10

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online Microsoft Project 2019 Professional
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.
Właściwości: "Microsoft Project 2019 Professional"
System operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Rok:
2019
Aplikacje Office:
Project
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Project 2019 Professional"
System operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Rok:
2019
Aplikacje Office:
Project
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Project 2019 Professional"
27 paź 2020

Hat alles schnell und wundebar funktioniert.

Problemlose Transaktion, gute Anleitung dabei. Definitiv weiter zu empfehlen.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany