Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Project Standard 2007

Microsoft Project Standard 2007

315,53 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822162
 • 0882224156400
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Office Project 2007 Standard to pakiet do planowania projektów, który spełnia potrzeby... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Project Standard 2007"

Microsoft Office Project 2007 Standard to pakiet do planowania projektów, który spełnia potrzeby nowoczesnych firm w zakresie zarządzania. Ten pakiet dostarcza solidnych narzędzi do zarządzania projektami, które łączą w sobie łatwość użycia, możliwości i elastyczność, aby pomóc Ci zarządzać projektami w bardziej wydajny i skuteczny sposób. Integracja ze znanymi aplikacjami pakietu Microsoft Office, rozbudowane opcje raportowania, planowanie z przewodnikiem, kreatory i szablony sprawiają, że jesteś na bieżąco i masz kontrolę nad pracami projektowymi, harmonogramami i finansami, a także możesz zgrać zespoły projektowe i pracować bardziej produktywnie. Własne wskaźniki pomagają śledzić dane istotne dla projektu - procent ukończenia, budżet a rzeczywistość, wartość zarobiona i wiele innych Śledź wyniki projektu przez cały czas jego trwania, zapisując migawki projektu w maksymalnie 11 liniach bazowych Dostosuj oprogramowanie do swoich potrzeb - wybierz własne panele wyświetlania; zmieniaj paski narzędzi, formuły, wskaźniki graficzne i raporty; Korzystaj z XML, Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) i dodatków Component Object Model (COM), aby ułatwić współdzielenie danych i tworzenie niestandardowych rozwiązań Uzyskaj pomoc, kiedy jej potrzebujesz - Project Standard 2007 oferuje rozbudowaną wyszukiwarkę pomocy, inteligentne znaczniki i kreatory, aby pomóc zarówno początkującym, jak i doświadczonym użytkownikom

Cechy Microsoft Office Project 2007 Standard

Zrozumienie i kontrola harmonogramów projektów
Project 2007 pomaga efektywnie śledzić i analizować projekty z lepszym zrozumieniem harmonogramu i wpływu zmian, przy jednoczesnym korzystaniu z lepszej kontroli finansowej i bardziej wszechstronnej analizy. Ta aplikacja daje teraz możliwość szybkiego identyfikowania czynników wpływających na dane zadanie i łatwego znajdowania przyczyn problemów. W szczególności ulepszone sterowniki zadań pomagają określić czynnik wpływający na datę rozpoczęcia zadania (np. zależność od zadania, ograniczenia kalendarzowe, harmonogram lub czas urlopu), dzięki czemu możesz prześledzić łańcuch czynników, aby znaleźć przyczynę konkretnego opóźnienia. Project 2007 automatycznie podświetla także wszystkie elementy, które są opóźnione z powodu ostatniej zmiany, jaką wprowadziłeś. Możesz nawet cofać zadania lub grupy zadań z makr, co pozwala na testowanie wielu scenariuszy "co by było, gdyby", aby w pełni zrozumieć wpływ każdej decyzji na zmianę zakresu projektu.

Skutecznie przekazuj i prezentuj informacje o projektach
Project Standard 2007 oferuje zaawansowane funkcje planowania, które pomogą ci poprawić organizację twoich projektów. Łatwość raportowania i przekazywania informacji w różnych formatach, w zależności od potrzeb interesariuszy. Nowe wykresy i grafy dźwigni przyciągają uwagę dzięki funkcji Raporty wizualne, która wykorzystuje programy Excel i Visio Professional do tworzenia widoków tabeli przestawnych, wykresów, grafów i diagramów na podstawie danych z Projektu. Możesz też zmienić kolor tła komórki lub wiersza za pomocą funkcji Podświetlanie komórki na tle. Zacieniuj komórki, podobnie jak w Excelu, aby przekazać dodatkowe znaczenie. Ponadto każdy użytkownik może łatwo zdefiniować własne szablony raportów i udostępnić je innym użytkownikom Projektu.

Podkreśl komórki tła. Większy widok.
Elastyczne śledzenie projektów
Project 2007 umożliwia elastyczne śledzenie i analizowanie projektów, pozwalając na obliczanie i śledzenie metryk specyficznych dla danego projektu poprzez definiowanie własnych pól opartych na formułach. Aby utrzymać się na właściwym kursie, wskaźniki graficzne mogą ostrzegać cię, gdy spełnione są określone warunki.

Ulepszone widoki i udostępnianie
Dzięki nowymudoskonaleniominterfejsu kalendarza i dodaniu trójwymiarowych pasków Gantta, Project 2007 pozwala tworzyć jeszcze bardziej rozbudowane raporty. Kiedy nadejdzie czas na dzielenie się, użyj przestrzeni roboczych Microsoft Windows SharePoint Services (wymaga Microsoft Windows Server 2003 lub nowszego) zintegrowanych z panelem zadań Project Guide, interaktywnym przewodnikiem, który krok po kroku pomaga tworzyć projekty, zarządzać zadaniami i zasobami, śledzić status i raportować informacje o projekcie. Pomoże ci to lepiej zorganizować pracę i personel oraz zapewnić, że projekty zostaną ukończone na czas i w ramach budżetu.

Łatwo kontroluj finanse
Project 2007 udostępnia pole budżetu, które pozwala przypisywać budżety do projektów i programów. Nowy typ zasobu Cost usprawnia szacowanie i śledzenie kosztów dzięki takim ulepszeniom, jak większa liczba predefiniowanych pól, np. kod kosztu, odwzorowanych na polach finansowych śledzonych w projektach.

Wymagania systemowe

Pamięć 256 MB RAM lub więcej
Dysk twardy 1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Procesor Proces or 500 MHz lub szybszy
Systemy operacyjne:

 • Windows 10
 • Windows 8 i 8.1
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP
Właściwości: "Microsoft Project Standard 2007"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Rok:
2007
Aplikacje Office:
Project
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Project Standard 2007"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Rok:
2007
Aplikacje Office:
Project
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Project Standard 2007"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany