Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Publisher 2010

Microsoft Publisher 2010

90,52 zł * 136,08 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820060
 • 543-01502
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Publisher 2010 pomaga tworzyć, dostosowywać i publikować szeroką gamę... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Publisher 2010"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.


Microsoft Publisher 2010 pomaga tworzyć, dostosowywać i publikować szeroką gamę profesjonalnych publikacji i materiałów marketingowych. Wydawnictwo 2010 pozwala na łatwe dotarcie z wiadomością do różnych typów publikacji, oszczędzając czas i pieniądze. Niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć broszury, czasopisma, pocztówki, kartki z życzeniami, czy też biuletyny e-mailowe, otrzymasz wysokiej jakości rezultaty bez konieczności posiadania żadnej wiedzy z zakresu projektowania graficznego. Dzięki Publisher 2010 możesz mieć pewność, że nawet pierwsza próba zakończy się sukcesem i przekonać do niej swoich odbiorców jakością.

Funkcje w Microsoft Publisher 2010

 • Edycja wielu obrazów jest znacznie łatwiejsza w Publisher 2010 z dedykowaną kolumną w obszarze projektowania.
 • Za pomocą metody "przeciągnij i upuść" można szybko i intuicyjnie zastąpić istniejące obrazy.
 • Liczne nowe efekty wizualne - takie jak wstawianie cieni, efektów poświaty, efektów 3D lub odbicia - jeszcze bardziej wzmacniają ten program do publikowania na pulpicie.
 • Możesz dodawać cienie, odbicia lub skosy do istniejącego tekstu w Publisher 2010 za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.
 • Czy korzystasz z serwisu fotograficznego online, aby wydrukować swoje projekty? Microsoft Publisher 2010 pozwala również na zapisywanie gotowych publikacji w formacie JPG, dzięki czemu można je łatwo przesłać do preferowanego dostawcy.

Edycja obrazów bezpośrednio w programie do publikowania na pulpicie

Wstawione zdjęcia mogą być edytowane w wydawnictwie 2010 z dużym nakładem pracy: Na przykład, zmień odcień lub intensywność kolorów istniejącej grafiki, przyciąć obrazy do żądanego formatu i rozciągnąć je lub obrócić za pomocą kilku kliknięć. Jesteś zadowolony ze swojego projektu i chcesz podzielić się nim z przyjaciółmi lub kolegami z pracy? Dodawaj adresy do seryjnych wiadomości e-mail bezpośrednio w tym potężnym programie do publikowania pulpitu bez konieczności objazdu przez inne aplikacje pocztowe!

Personalizuj projekty z Wydawnictwem 2010

MS Publisher 2010 pomaga lepiej, bardziej osobiście i szybciej dotrzeć do pożądanej grupy docelowej. Nazwy, zdjęcia, a nawet linki internetowe są spersonalizowane dla Twoich audycji w Publisher 2010 za pomocą jednego kliknięcia myszką, dzięki czemu możesz zwrócić się do każdego adresata osobiście, nawet jeśli masz broszury dla dużej liczby osób. Układ jest prawie identyczny z jego poprzednikiem, dzięki czemu można używać znanych narzędzi do tworzenia znacznie lepszych projektów.

Dzięki rozbudowanym opcjom projektowania i drukowania, ten program do publikowania na pulpicie uwzględnia również Twoje potrzeby: Wysokiej jakości opcje wydruku końcowego są dostępne w Microsoft Publisher 2010, a także prostsze opcje projektowania i drukowania, które mogą być odpowiednie dla zaproszeń urodzinowych. Ostatecznie, MS Publisher 2010 jest osobistym, bardzo potężnym narzędziem, które pomaga tworzyć wysokiej jakości projekty - i zapisywać je oraz używać jako wiadomość e-mail, plik PDF lub nawet plik XPS.

Ten wariant MS Publisher 2010 jest kluczem produktowym dla dokładnie jednej stacji roboczej. Oferta jest więc idealna zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i samozatrudnionych oraz freelancerów lub małych biur, którzy chcą przekonać się o zaletach aplikacji.

 

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji Microsoft Publisher 2010, pełna wersja 1PC, bez subskrypcji
- Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania w celu szybkiego i bezpiecznego pobrania oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z Microsoft.
- faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
- Instrukcja łatwego montażu.


 

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Wymagania systemowe:

- Komputer i procesor: procesor x86/x64 z co najmniej 1 GHz i zestawem instrukcji SSE2
- Pamięć: 1 GB RAM dla wersji 32-bitowych; 2 GB RAM dla wersji 64-bitowych
- Dysk twardy: 3,0 GB wolnego miejsca na dysku tward

ym


- Wyświetlacz: Monitor o rozdzielczości 1,366 × 768
- System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2008 R2, oraz .NET Framework 3.5
- Grafika: Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z DirectX 10
Właściwości: "Microsoft Publisher 2010"
System Operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Aplikacje Office:
Publisher
Rok:
2010
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Publisher 2010"
System Operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Aplikacje Office:
Publisher
Rok:
2010
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Publisher 2010"
26 paź 2020

Hat alles schnell und wundebar funktioniert.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany