Infolinia 0800 702813
 

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise, 2 Core

34880,08 zł * 76270,29 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820196
 • 7JQ-01275
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2 Core Edition to kontynuacja sukcesu autorskiego... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2017 Enterprise, 2 Core"

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2 Core Edition to kontynuacja sukcesu autorskiego oprogramowania Microsoft SQL Server. Najwyższej jakości oferta, SQL Server 2017 Enterprise Edition, zapewnia wszechstronną, wysokiej jakości funkcjonalność centrum danych z błyskawiczną wydajnością, nieograniczoną wirtualizacją i wszechstronną inteligencją biznesową - zapewniając wysoki poziom usług dla krytycznych zadań i dostęp do danych dla użytkowników końcowych.

Ten wariant serwera SQL jest skierowany do klientów, którzy chcą licencjonować swój serwer SQL według rdzeni procesora. Wszystkie rdzenie procesorów serwera muszą być licencjonowane, z minimum czterema rdzeniami na każdy procesor fizyczny. W tym przypadku nie są wymagane żadne inne licencje dostępu (CAL).


Licencjonowanie według rdzeni procesora: 2 rdzenie CPU = 1 licencja, 4 rdzenie CPU = 2 licencje

Na licencjonowanie rdzeni (instancja fizyczna
)Wszystkie rdzenie procesorów serwera muszą być licencjonowane, z co najmniej czterema (4) rdzeniami na procesor fizyczny
.

Na licencję podstawową (instancja wirtualna)
W ramach podstawowego modelu licencjonowania wszystkie rdzenie wirtualne w każdej maszynie wirtualnej (VM) muszą być objęte licencją, a w każdym przypadku co najmniej cztery licencje podstawowe na każdą maszynę wirtualną (VM).

Jeśli są Państwo zainteresowani, chętnie doradzimy w tej sprawie lub przygotujemy indywidualną ofertę, prosimy o kontakt!

Gatunek Pełna wersja
Licencjonowanie przez procesory/rdzeń
Język Niemiecki, angielski/ wszystkie dostępne języki
Zakres stosowania Serwer Microsoft SQL

Jakie nowe funkcje wnosi Microsoft SQL Server 2017?

Edycja 2017 zawiera wiele nowych ulepszeń, zoptymalizowaną wydajność, kompatybilność z Linuksem i inne funkcje modułów baz danych. W Edycji Standardowej oprogramowanie to nadaje się szczególnie do stosowania w scenariuszach średniej wielkości. Decydującymi funkcjami są na przykład swobodny wybór platformy i języka programowania, przy czym obie te funkcje mogą być również zarządzane poprzez chmurę. Poprawiono również skalowalność, wydajność i dostępność, a sam Microsoft twierdzi, że badania dotyczące SQL Server pokazują, że SQL Server jest najmniej podatną bazą danych. Oczywiście zoptymalizowano również mobilne interfejsy. W zaledwie kilku krokach surowe dane można teraz wzbogacić graficznie i strukturalnie, tak aby można je było wyświetlić w odpowiedniej formie zarówno na tablecie, jak i na smartfonie. Inne specjalne nowe funkcje obejmują automatyczne strojenie, możliwość ponownego odtwarzania indeksu online oraz dedykowaną bazę danych wykresów dla lepszej wizualizacji.

Technologie SQL Server:

moduł bazy danych:

Moduł bazy danych jest podstawową usługą w zakresie przechowywania, przetwarzania i tworzenia kopii zapasowych danych. Moduł bazy danych zapewnia kontrolowany dostęp i szybkie przetwarzanie transakcji. Dzięki temu mogą Państwo również spełnić wysokie wymagania stawiane aplikacjom do przetwarzania danych w Państwa firmie.

Moduł bazy danych zapewnia również szeroki zakres wsparcia dla utrzymania wysokiej dostępności.

R-Services:

Microsoft R Services oferuje kilka sposobów na zintegrowanie popularnego języka R z przepływami pracy w przedsiębiorstwach. Usługi R (In-Database) integrują język R z serwerem SQL, dzięki czemu można łatwo tworzyć, przekwalifikowywać oraz oceniać modele poprzez wywoływanie zapisanych procedur Transact-SQL. Microsoft R Server zapewnia skalowalne wsparcie dla R w przedsiębiorstwie na wielu platformach i obsługuje takie źródła danych jak Hadoop i Teradata.

Usługi w zakresie jakości danych:

Usługi SQL Server Data Quality Services (DQS) to oparte na wiedzy rozwiązanie do czyszczenia danych. DQS pozwala na stworzenie bazy wiedzy, a następnie wykorzystanie jej do korekty i deduplikacji danych za pomocą wspomaganych komputerowo i interaktywnych środków. Możesz korzystać z usług danych referencyjnych w chmurze i stworzyć rozwiązanie do zarządzania danymi, które integruje DQS z usługami integracyjnymi SQL Server i Master Data Services.

Usługi integracyjne:

Integration Services to platforma projektowa dla wysokowydajnych rozwiązań integracji danych, w tym pakietów hurtowni danych do ekstrakcji, przekształcania i ładowania danych (ETL).

Master Data Services:

Master Data Services jest rozwiązaniem SQL Server służącym do zarządzania danymi głównymi. Rozwiązanie zbudowane w oparciu o Master Data Services zapewnia, że raportowanie i analiza są oparte na właściwych informacjach. Dzięki usługom Master Data Services tworzysz centralne repozytorium danych głównych i zarządzasz monitorowanym i bezpiecznym zapisem tych danych w miarę ich zmian w czasie.

Usługi analityczne:

Usługi analityczne to platforma danych analitycznych i zestaw narzędzi business intelligence dla osób, zespołów i firm. Projektanci serwerów i klientów wspierają tradycyjne rozwiązania OLAP, nowe rozwiązania do modelowania tabel oraz samoobsługowe funkcje analizy i współpracy z Power Pivot, Excel i środowiskiem SharePoint Server. Usługi analityczne obejmują również eksplorację danych, aby pomóc w identyfikacji wzorców i relacji ukrytych w dużych ilościach danych.

Replikacja:

Replikacja jest zestawem technologii do kopiowania i dystrybucji danych i obiektów bazy danych z jednej bazy do drugiej, a następnie synchronizacji baz danych w celu zapewnienia spójności danych. Dzięki replikacji można dystrybuować dane do wielu lokalizacji, użytkowników zdalnych lub mobilnych poprzez sieci lokalne i rozległe (WAN), połączenia dial-up, połączenia bezprzewodowe lub Internet.

Usługi sprawozdawcze:

Usługi raportowania udostępniają przedsiębiorstwom funkcje raportowania internetowego, dzięki czemu można tworzyć raporty czerpiące treści z różnych źródeł danych, publikować raporty w różnych formatach oraz centralnie zarządzać subskrypcjami i zabezpieczeniami.

Zakres dostawy:

- Klucz produktu do użytkowania Microsoft SQL Server 2017 Enterprise, 2 Core
- Wielojęzyczny, 64-bitowy
- Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2017 Enterprise, 2 Core"
23 paź 2020

Sehr zufrieden!

Super Kommunikation sehr nette und freundliche Mitarbeiter jederzeit wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

2623,50 zł ocalony
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard
2283,01 zł * 4906,51 zł *
Ostatnio oglądany