Infolinia 0800 702813
 
Microsoft SQL Server 2017 Standard, 1 User CAL

Microsoft SQL Server 2017 Standard, 1 User CAL

499,00 zł * 1188,61 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820190
 • 359-06557
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup Microsoft SQL Server 2017 User CAL Aplikacje Microsoft SQL Server 2017 User CALsą dobrym... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2017 Standard, 1 User CAL"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Kup Microsoft SQL Server 2017 User CAL


Aplikacje Microsoft SQL Server 2017 User CALsą dobrym wyborem do optymalizacji i konfiguracji funkcjonalnego zarządzania bazą danych. Zwłaszcza elastyczność wdrożenia została zoptymalizowana, tak aby można było lepiej połączyć ze sobą różne typy danych, języki programowania i projekty. Ale co jeszcze oferuje Microsoft SQL Server 2017 User CALi jakie rozwiązania są uwzględnione w zarządzaniu bazą danych?

Zwiększanie usług wokół serwera


Liczne usprawnienia w realizacji z Rokna Rokoznaczają, że różnorodność wciąż rośnie. Oprócz optymalizacji standardów bezpieczeństwa, użytkownicy otrzymują wiele nowych funkcji, które pomagają im w wyborze właściwej aplikacji w dowolnym momencie. Oznacza to, że programy można dostosować do własnych życzeń, dzięki czemu Microsoft SQL Server 2017 User CALjest zawsze skutecznym narzędziem. Pozostawia to użytkownikom swobodę wyboru pomiędzy różnymi językami programowania, aby mogli działać elastycznie i niezwykle nowocześnie.

Wysokie bezpieczeństwo i przyjazność dla użytkownika


Konkretne środki na rzecz bezpieczeństwa programu również ulegają poprawie z każdym rokiem. Nie utrudniają one funkcjonowania systemu związanego z użytkownikiem i mogą być łatwo powiązane z istniejącymi wdrożeniami. Jako oficjalnie licencjonowany produkt firmy Microsoft, nasz istniejący pakiet oferuje wszystkie nowe funkcje i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników.

Jeśli chodzi o łatwość obsługi, to oczywiste jest, że systemy nadają się zarówno do indywidualnych zastosowań, jak i do użytku wewnątrz firmy. Dzięki ciągłemu rozwojowi, widoczne są regularne ulepszenia, dzięki którym Microsoft SQL Server 2017 User CALjest bezpiecznym rozwiązaniem dla każdego użytkownika. Pozwala to na stworzenie indywidualnej aplikacji, która pomaga każdej firmie spełnić wymagania techniczne.

Na tych zaletach można polegać!


Technicznie bezpieczna implementacja
Może być łączona
na różne sposoby
i wykorzystywana systematycznie Nadaje się zarówno do
celów
prywatnych
jak i biznesowych Zorientowany na użytkownika dostęp do wszystkich
systemów Najnowsze funkcje dzięki podstawowej optymalizacji
Łatwy do zintegrowania model licencyjny

Najważniejsze funkcje w skrócie


Dzięki licznym funkcjom programu Microsoft SQL Server 2017 User CALmożna wrócić do udanego rozwiązania programowego i korzystać z technicznie bezpiecznej aplikacji. Rozróżnia się funkcje skalarne, funkcje rankingowe, funkcje agregatów i zestawów wierszy oraz funkcje analityczne. Każdy rodzaj funkcji oferuje różne korzyści w tym zakresie, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo w sposób zorientowany na projekt i skorzystać z zupełnie nowej orientacji. Dzięki możliwości rozbudowy i elastycznemu wykorzystaniu Microsoft SQL Server 2017 User CALnie ma problemu z rozbudową i dostosowaniem systemu do potrzeb.

Zorientowany na użytkownika i aktualny


Konstrukcja dla samych użytkowników oferuje dodatkową swobodę, ponieważ redukcja nie wynika z samego Urządzenie. W ten sposób zakupywana jest licencja dla jednego użytkownika, który z kolei może uzyskać dostęp do serwera za pośrednictwem różnych Urządzenia. Dzięki temu znacznie łatwiej jest zachować pełną kontrolę i zawsze wiedzieć, gdzie znajduje się dostęp. Z tego powodu warto również rozważyć w przypadku większych firm zakup kilku systemów Microsoft SQL Server 2017 User CAL, a tym samym dostosowanie się do stałej liczby użytkowników.

Kup Microsoft SQL Server 2017 User CALteraz


Dzięki takiemu systemowi można znacznie usprawnić informatykę w firmie. Jeśli chcesz polegać na szerokiej gamie funkcji i solidnym technicznie rozwiązaniu, jesteś po bezpiecznej stronie z Microsoft SQL Server 2017 User CAL. Dzięki odpowiednim interfejsom nie jest trudno zapewnić indywidualną i idealnie dopasowaną adaptację oraz spełnić wszystkie oczekiwania. Możesz kupić odpowiedni Microsoft SQL Server 2017 User CALbezpośrednio u nas, abyś w przyszłości zawsze był po bezpiecznej stronie.


Licencja na serwer
Licencja serwera SQL musi być przypisana do jednego serwera. Niniejsza licencja serwerowa uprawnia do uruchomienia jednej instancji oprogramowania SQL Server na licencjonowanym serwerze, zarówno w fizycznym, jak i wirtualnym środowisku systemu operacyjnego.

Użytkownik CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z dowolnej liczby urządzeń, takich jak komputer firmowy, prywatny komputer, telefon komórkowy itp., z których może uzyskać dostęp do oprogramowania serwera.

Należy wybrać ten typ licencji, jeśli użytkownik nie tylko uzyskuje dostęp do odpowiedniego serwera za pomocą jednego Urządzeniei na przykład używa swojego smartfonu oprócz komputera do pobierania wiadomości e-mail lub używa tabletu jako urządzenia dodatkowego. To samo dotyczy sytuacji, gdy pracownicy mają możliwość korzystania ze swoich prywatnych Urządzeniai logowania się do sieci razem z nimi.

Język
: Single Language, EnglishWersja:
Microsoft Microsoft WindowsStandard 1x Standard

Wskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2017 Standard, 1 User CAL"
23 paź 2020

Sehr zufrieden!

Alles reibungslos,wie beschrieben.Download stand kurz nach Zahlung zur Verfügung.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany