Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows 10 Pro N & KN

169,79 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821183
 • FQC-08962
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Windows 10 Pro N & KN do efektywnej pracy Microsoft Windows 10 Pro N & KN... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 10 Pro N & KN"

Microsoft Windows 10 Pro N & KN do efektywnej pracy

Microsoft Windows 10 Pro N & KN oferuje znajome środowisko i nowe, uproszczone funkcje. Ułatwia to pracę nad wszystkimi nadchodzącymi zadaniami w sposób zmotywowany i zorientowany na cel. Przemyślany system Microsoft Windows 10 Pro N & KN ma w zasadzie takie samo wyposażenie jak Windows 10 Home, ale ma więcej dodatków.
Zarówno użytkownicy indywidualni, jak i firmy mogą zakupić system Microsoft Windows 10 Pro N & KN online, aby przygotować się do konkretnych zadań. Bezpieczne szyfrowanie danych, połączenia zdalnego pulpitu i łączność domenowa to tylko niektóre z funkcji, które mogą pomóc. Wirtualne maszyny również należą do pełnej wersji Windows 10 Pro.

 

 • Cortana z Windows 10, osobisty cyfrowy asystent użytkownika, nie tylko odpowiada na pytania, ale także dba o ich spotkania i listy rzeczy do zrobienia.
 • System Windows 10 jest zoptymalizowany do pracy na komputerach PC, notebookach, tabletach i smartfonach - użytkownik sam decyduje, czy woli pracować z ekranem dotykowym czy z myszą i klawiaturą.
 • Karty, zdjęcia, poczta, kalendarze, muzyka groove, filmy i programy telewizyjne i wiele więcej w Windows 10 to świetne aplikacje, więc możesz zacząć od razu.

 

 

 

 

 

Kupuj system Microsoft Windows 10 Pro N & KN online

Kupując system Microsoft Windows 10 Pro N & KN online, korzystasz ze sprawdzonego, łatwego w obsłudze menu Start: Zmień jego rozmiar na żądany i dostosuj listę lub widok kafelków do swoich preferencji.
InstantGo1 jest odpowiedzialny za szybkie uruchamianie i natychmiastowe wybudzenie z trybu uśpienia. Dobry powód, aby kupić Microsoft Windows 10 Pro N & KN online!
Cyfrowy asystent Cortana zapewnia idealne wsparcie. Uczy się on przez Twój wkład i ułatwia Ci różne prace i inne czynności z pełną wersją Windows 10 Pro. Wpisów dokonujesz głosem, piórem lub dotykiem. 3. Zadaj pytania lub pozwól firmie Cortana zarządzać spotkaniami.
Skuteczne i ambitne: Microsoft Windows 10 Pro N & KN oferuje funkcjonalne aplikacje do wielu zastosowań. Zdjęcia, karty, kalendarze i maile, pełna wersja z przydatnymi funkcjami jest wstępnie zainstalowana na wszystkich urządzeniach z systemem Windows. Oznacza to, że cztery aplikacje mogą działać na raz. Z wirtualnymi pulpitami zawsze masz podgląd.
Microsoft Edge pozwala na dodawanie komentarzy tekstowych bezpośrednio na stronach internetowych i dzielenie się nimi z przyjaciółmi.Poszczególne warianty dla systemu Microsoft Microsoft Windows 10 Pro N & KN fessionalsą dołączone:

 

System Microsoft Windows 10 Pro N & KN oferuje ulepszoną nawigację w menu i sprawia, że surfowanie i inne czynności stają się dużo przyjemniejsze. Dzięki swojej przydatności do komputerów PC, laptopów, tabletów i smartfonów, system operacyjny może być używany na wiele sposobów. To od Ciebie zależy, jak będziesz obsługiwać system - za pomocą ekranu dotykowego, myszy, klawiatury lub sterowania głosem.

 

Są to dodatkowe funkcje systemu Microsoft Microsoft Windows 10 Pro N & KN fessional:

Pełna wersja systemu Microsoft Windows 10 Pro N & KN zawiera przydatne i innowacyjne funkcje dodatkowe. To jest główny powód, dla którego Microsoft Windows 10 Pro N & KN jest tak popularny.
Port domeny umożliwia połączenie z siecią domenową lub Azure Active Directory.
Zaawansowane szyfrowanie w systemie Microsoft Windows 10 Pro N & KN zwiększa ochronę dzięki zaawansowanym ustawieniom zabezpieczeń: Tutaj szyfrujesz poufne dane za pomocą BitLocker.
Aplikacje w sklepie: W systemie Microsoft Windows 10 Pro N & KN możesz stworzyć własną sekcję aplikacji, aby mieć dostęp do własnych aplikacji firmowych bezpośrednio ze sklepu.
Użyj Hyper-V do tworzenia maszyn wirtualnych. Pozwala to na jednoczesne korzystanie z kilku systemów operacyjnych na komputerze PC.
Dzięki licencji na prawa do obniżania klasy można w razie potrzeby korzystać z plików z systemu Microsoft Windows 10 Pro N & KN dla systemu Windows 8.1 Pro lub Windows 7 Professional.
Obecny Oddział dla Firm jest również dołączony, jeśli kupisz Microsoft Windows 10 Pro N & KN online. Do Państwa należy decyzja, kiedy zainstalować dostępne aktualizacje.

 

Czy chcesz używać systemu Windows 10 jako komputera roboczego?

W tym przypadku zalecamy skorzystanie z jednego z pakietów Office, które zostały opracowane specjalnie dla systemu Windows 10:

Zamów Microsoft Windows 10 Pro N & KN online w korzystnej cenie - zaufaj sprawdzonej koncepcji z ulepszonymi funkcjami!

Microsoft Microsoft Windows 10 Pro N & KN Zakres dostawy:

 • Microsoft Microsoft Windows 10 Pro N & KN 32/64Bit pełna wersja
 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online systemu Microsoft Microsoft Windows 10 Pro N & KN 32/64Bit pełna wersja ESD Download
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink pozwala na szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 10 Pro N & KN"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany