Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 11 Pro for Workstation

Microsoft Windows 11 Pro for Workstation

1019,93 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821997
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 11 Pro dla stacji roboczych - idealny dla firm O ile wersja dla miejsc pracy zawsze... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 11 Pro for Workstation"

Windows 11 Pro dla stacji roboczych - idealny dla firm

O ile wersja dla miejsc pracy zawsze potrafiła przekonać do siebie wydajnością, to w przypadku Windows 11 Pro for Workstation to się nie zmieniło. Szczególnie dla przedsiębiorstw umożliwia to wdrożenie operacyjne na najwyższym poziomie, aby działać szybciej, nowocześniej i bardziej odpornie. Również w tym roku odnotowano znacznie lepsze wyniki w obszarach szybkości i pamięci, co ma na celu wspieranie współpracy w całym przedsiębiorstwie.

 Windows 11 Pro

Większa wydajność systemu operacyjnego w miejscu pracy

Przetwarzanie dużych ilości danych staje się zwykle wyzwaniem na domowym komputerze PC. Jednak dzięki nowemu systemowi Windows 11 Pro for Workstation możesz oczekiwać najwyższego poziomu wydajności i nowego poziomu komfortu. Zarówno na miejscu w biurze, jak i bezpośrednio w biurze domowym, można polegać na bezproblemowym wdrożeniu. Tak więc już teraz jesteś przygotowany do realizacji projektów swojej przyszłości.

Jedną z decydujących zalet systemu Windows 11 Pro for Workstation jest znaczne usprawnienie połączenia urządzeń za pośrednictwem chmury. Ułatwia to współpracę wszystkich działów i zapewnia lepszą koordynację w każdej lokalizacji. Mimo, że w porównaniu z poprzednią wersją nie wprowadzono zupełnie nowego systemu, wprowadzono dostosowania do nowego systemu operacyjnego. W ten sposób można skutecznie i efektywnie usunąć liczne insekty.

Ekscytujące nowe funkcje w systemie Windows 11

Przede wszystkim nowy wygląd, ulepszony pasek zadań i zoptymalizowane menu start sprawiają, że Windows 11 jest ogólnie dużo bardziej przejrzysty. To samo dotyczy zoptymalizowanego sklepu Microsoft Store, efektownie zmienionego menu kontekstowego i wielu nowo dodanych ikon. Ale czym dokładnie różni się Windows 11 Pro for Workstation od pozostałych wersji nowego systemu?

 • Większa pojemność pamięci masowej i szybsza prędkość
 • Zoptymalizowana współpraca dzięki wzmocnieniu chmury
 • Wsparcie dla nowoczesnych technicznie urządzeń klasy high-end
 • Dostosowanie systemu do dużych obciążeń obliczeniowych
 • Obsługa do 4 procesorów i 6 TB pamięci RAM

Dzięki znacznie większej wydajności nic nie stoi na przeszkodzie wydajnej pracy. Wiele urządzeń w miejscu pracy wykracza daleko poza zwykłe wymagania w tym zakresie. Ci, którzy stawiają na nowoczesne, wysokowydajne komputery, nie muszą się więc martwić o korzystanie z systemu operacyjnego. W bezpośrednim porównaniu z innymi wersjami nowy system Windows 11 Pro for Workstation oferuje więc podobną wydajność jak Windows 11 Pro, ale optymalizuje ją pod kątem urządzenia użytkownika.

Windows 11 Start

Większe bezpieczeństwo i komfort podczas wydajnej pracy

Nie tylko sama szybkość systemu operacyjnego, ale także praktyczne bezpieczeństwo staje się decydującą zaletą. Przechodząc na system Windows 11 Pro for Workstation, nie musisz się już martwić o poprzednie luki w zabezpieczeniach. Dlatego szczególnie w przypadku zastosowania w miejscu pracy należy zaufać bezpiecznym i technicznie przemyślanym rozwiązaniom. Dzięki systemowi Windows 11 Pro for Workstation jesteś zawsze o krok przed innymi wersjami.

W ten sposób również Państwo mogą liczyć na wyjątkową wydajność i techniczną aktualność. Dlatego w przypadku wymagań komercyjnych system Windows 11 Pro for Workstation jest zawsze po bezpiecznej stronie i zapewnia optymalne wsparcie. Jeśli również jako osoba prywatna poszukujesz nowej wersji Windows 11, to oczywiście mamy odpowiednie systemy również dla Ciebie.

Kup teraz nowy system Windows 11 Pro for Workstation

Jeśli i Ty szukasz systemu operacyjnego, który z nawiązką spełni Twoje wymagania w codziennej pracy, powinieneś kupić Windows 11 Pro for Workstation. W ten sposób jesteś już zabezpieczony na sprzęt jutra i napędzasz zmiany w swojej firmie. W związku z tym, aktualizacja jest również gwarantowana, że będzie opłacalna dla Ciebie, aby uaktualnić swoje systemy w firmie. Dlatego w Blitzhandel24 oferujemy Państwu właściwy klucz produktu Windows 11 Pro for Workstation.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 11 Pro for Workstation"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany