Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Open License

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Open License

1068,51 zł * 2817,58 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 96964619
 • P73-06167
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft WindowsServer 2012 R2 StandardOpen License Dzięki systemowi Windows Server 2012 R2... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Open License"

Microsoft WindowsServer 2012 R2 StandardOpen License

Dzięki systemowi Windows Server 2012 R2 firma Microsoft wprowadza do swojej infrastruktury globalne usługi w chmurze. Dzięki nowym, niesamowitym funkcjom i uaktualnieniom, standardowa wersja Windows Server 2012 R2 zapewnia zwiększone możliwości w zakresie pamięci masowej, sieci, dostępu, ochrony informacji i nie tylko.
Dzięki Windows Server 2012 R2, możesz dodać dowolną liczbę użytkowników. Spraw, aby Twoje usługi były ciągłe, budując wysokowydajne, wysokodostępne rozwiązania pamięci masowej, zapewniające bezpieczny zdalny dostęp do mobilnych pracowników i automatyczne połączenia VPN.

Jest to dynamiczne, ekonomiczne rozwiązanie jako platforma serwerowa dla Twojego centrum danych i osobiste rozwiązanie chmury dla Twojej firmy. Nowe funkcje, które wzmacniają pamięć masową, sieć zdefiniowaną programowo, zarządzanie serwerami i automatyzację, dają zespołowi IT możliwość reagowania na wszystkie potrzeby biznesowe w każdej chwili, szybciej i bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej. Główną ideą stojącą za systemem Windows Server 2012 R2 jest przekształcenie centrum danych Twojej firmy w celu wykorzystania najnowszych osiągnięć technologicznych i możliwości hybrydowej chmury obliczeniowej, aby uprościć zarządzanie firmą, szybkość działania i koszty - jedyną różnicą pomiędzy wersją Standard a Datacenter jest liczba maszyn wirtualnych, które możesz uruchomić. Z Edycją Standardmożna uruchomić do dwóch maszyn wirtualnych na dwóch procesorach.

Funkcje Windows Server 2012 R2 w wersji Standardto:

Ulepszone usługi zdalnego pulpituAle chociaż
funkcje RDS zostały dostarczone również w wersji 2008, są one znacznie lepsze i łatwiejsze do wdrożenia z nową wersją Windows Server 2012 R2


.


Zasadniczo, to co kiedyś było bardzo złożonym procesem, teraz odbywa się za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Nowy Server
ManagerNowy
interfejs Server Manager pozwala na tworzenie i zarządzanie kolekcją serwerów (grup serwerów), które już istnieją w sieci
.
Dzięki nowemu narzędziu Server Manager możesz teraz zarządzać wszystkimi zadaniami na każdym z serwerów za pomocą wspólnych atrybutów.

SMB 3.0
Jest to prawdopodobnie jedyna funkcja, która sprawia, że Windows Server 2012 R2 jest świetnym produktem
.
SMB 3.0 to niesamowity upgrade od swojego poprzednika, CIFS. SMB 3.0 obsługuje wiele jednoczesnych interfejsów sieciowych i MPIO, thin provisioning wolumenu i deduplikację. Obsługuje również SMB Direct i Remote Direct Storage Access oraz dla odpowiednio wdrożonych systemów do przenoszenia danych SMB bezpośrednio z jednej pamięci systemu do drugiej, z pominięciem stosu SMB.

iSCSI To, co

ostatecznie stało się opcjonalnym pobraniem dla Server 2008 R2 jest teraz w pełni zintegrowane z nową wersją Windows Server 2012 R2 jako jeden z kluczowych komponentów

.NFS 4.1NFS
4.1 to szybki, stabilny i niezawodny serwer.

Jest to świetny system pamięci masowej i niesamowita sieciowa pamięć masowa dla VMware Server.

Azure Pack Add-In Ten
bezpłatny dodatek łączy konstrukcje podobne do chmur. Połączenie Azure Clouds z nową wersją Windows Server 2012 R2 jest łatwe i proste.

Nowy sposób zarządzania adresami IPWindows
Server 2012 jest wyposażony w kompletny pakiet IPAM
.
Najbardziej skorzystają na tym średnie przedsiębiorstwa. Pakiet IPAM pozwala użytkownikom na odnawianie, grupowanie, przydzielanie i publikowanie adresów IP w sposób czysty i zorganizowany. Pozwala również na zarządzanie i odkrywanie Urządzeniaw sieci, z możliwością integracji serwerów DHCP i DNS z systemem In-Box.

Hyper-V 3.0Hyper-V
3.0 to coś, nad czym Microsoft ciężko pracuje i próbuje zbudować platformę hostingową dla maszyn wirtualnych, która zapewnia wyższy poziom parawirtualizacji i eliminuje wiele specyficznych dla warstwy sprzętowej emulacji sterowników
.


Bardziej niezawodne zastąpienie VPN przez DirectAccessTo
nic nowego, ponieważ DirectAccess został wdrożony w starszych wersjach, ale nigdy nie działał tak dobrze jak teraz
.
Jest on łatwy w użyciu i warto wspomnieć, że jego zależność od IPv6 jest obecnie usuwana. Jest on dostarczany z SSL jako konfiguracja domyślna i IPSec jako opcja. DirectAccess jest teraz łatwym w użyciu, niezawodnym zamiennikiem dla wirtualnych sieci prywatnych.

PowerShell 3.0
Opracowana wersja PowerShell jest bez wątpienia jedną z najpotężniejszych funkcji Windows Server 2012 R2
.
Teraz możesz w pełni zarządzać systemem operacyjnym i dowolnym innym serwerem Companion poprzez PowerShell 3.0.
Ogólna poprawa przyjazności dla użytkownikaZakres dostawy:

- Oryginalny klucz produktu do aktywacji online Microsoft WindowsServer 2012 R2 StandardMicrosoft Windows2012 R2 StandardLicense -
Zweryfikowany szybki link do pobrania, aby szybko i bezpiecznie pobrać oprogramowanie.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Open License"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany