Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Open License

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Open License

998,04 zł * 2631,74 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 96964619
 • P73-06167
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft WindowsServer 2012 R2 StandardOpen License Dzięki systemowi Windows Server 2012 R2... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Open License"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft WindowsServer 2012 R2 StandardOpen License

Dzięki systemowi Windows Server 2012 R2 firma Microsoft wprowadza do swojej infrastruktury globalne usługi w chmurze. Dzięki nowym, niesamowitym funkcjom i uaktualnieniom, standardowa wersja Windows Server 2012 R2 zapewnia zwiększone możliwości w zakresie pamięci masowej, sieci, dostępu, ochrony informacji i nie tylko.
Dzięki Windows Server 2012 R2, możesz dodać dowolną liczbę użytkowników. Spraw, aby Twoje usługi były ciągłe, budując wysokowydajne, wysokodostępne rozwiązania pamięci masowej, zapewniające bezpieczny zdalny dostęp do mobilnych pracowników i automatyczne połączenia VPN.

Jest to dynamiczne, ekonomiczne rozwiązanie jako platforma serwerowa dla Twojego centrum danych i osobiste rozwiązanie chmury dla Twojej firmy. Nowe funkcje, które wzmacniają pamięć masową, sieć zdefiniowaną programowo, zarządzanie serwerami i automatyzację, dają zespołowi IT możliwość reagowania na wszystkie potrzeby biznesowe w każdej chwili, szybciej i bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej. Główną ideą stojącą za systemem Windows Server 2012 R2 jest przekształcenie centrum danych Twojej firmy w celu wykorzystania najnowszych osiągnięć technologicznych i możliwości hybrydowej chmury obliczeniowej, aby uprościć zarządzanie firmą, szybkość działania i koszty - jedyną różnicą pomiędzy wersją Standard a Datacenter jest liczba maszyn wirtualnych, które możesz uruchomić. Z Edycją Standardmożna uruchomić do dwóch maszyn wirtualnych na dwóch procesorach.

Funkcje Windows Server 2012 R2 w wersji Standardto:

Ulepszone usługi zdalnego pulpituAle chociaż
funkcje RDS zostały dostarczone również w wersji 2008, są one znacznie lepsze i łatwiejsze do wdrożenia z nową wersją Windows Server 2012 R2


.


Zasadniczo, to co kiedyś było bardzo złożonym procesem, teraz odbywa się za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Nowy Server
ManagerNowy
interfejs Server Manager pozwala na tworzenie i zarządzanie kolekcją serwerów (grup serwerów), które już istnieją w sieci
.
Dzięki nowemu narzędziu Server Manager możesz teraz zarządzać wszystkimi zadaniami na każdym z serwerów za pomocą wspólnych atrybutów.

SMB 3.0
Jest to prawdopodobnie jedyna funkcja, która sprawia, że Windows Server 2012 R2 jest świetnym produktem
.
SMB 3.0 to niesamowity upgrade od swojego poprzednika, CIFS. SMB 3.0 obsługuje wiele jednoczesnych interfejsów sieciowych i MPIO, thin provisioning wolumenu i deduplikację. Obsługuje również SMB Direct i Remote Direct Storage Access oraz dla odpowiednio wdrożonych systemów do przenoszenia danych SMB bezpośrednio z jednej pamięci systemu do drugiej, z pominięciem stosu SMB.

iSCSI To, co

ostatecznie stało się opcjonalnym pobraniem dla Server 2008 R2 jest teraz w pełni zintegrowane z nową wersją Windows Server 2012 R2 jako jeden z kluczowych komponentów

.NFS 4.1NFS
4.1 to szybki, stabilny i niezawodny serwer.

Jest to świetny system pamięci masowej i niesamowita sieciowa pamięć masowa dla VMware Server.

Azure Pack Add-In Ten
bezpłatny dodatek łączy konstrukcje podobne do chmur. Połączenie Azure Clouds z nową wersją Windows Server 2012 R2 jest łatwe i proste.

Nowy sposób zarządzania adresami IPWindows
Server 2012 jest wyposażony w kompletny pakiet IPAM
.
Najbardziej skorzystają na tym średnie przedsiębiorstwa. Pakiet IPAM pozwala użytkownikom na odnawianie, grupowanie, przydzielanie i publikowanie adresów IP w sposób czysty i zorganizowany. Pozwala również na zarządzanie i odkrywanie Urządzeniaw sieci, z możliwością integracji serwerów DHCP i DNS z systemem In-Box.

Hyper-V 3.0Hyper-V
3.0 to coś, nad czym Microsoft ciężko pracuje i próbuje zbudować platformę hostingową dla maszyn wirtualnych, która zapewnia wyższy poziom parawirtualizacji i eliminuje wiele specyficznych dla warstwy sprzętowej emulacji sterowników
.


Bardziej niezawodne zastąpienie VPN przez DirectAccessTo
nic nowego, ponieważ DirectAccess został wdrożony w starszych wersjach, ale nigdy nie działał tak dobrze jak teraz
.
Jest on łatwy w użyciu i warto wspomnieć, że jego zależność od IPv6 jest obecnie usuwana. Jest on dostarczany z SSL jako konfiguracja domyślna i IPSec jako opcja. DirectAccess jest teraz łatwym w użyciu, niezawodnym zamiennikiem dla wirtualnych sieci prywatnych.

PowerShell 3.0
Opracowana wersja PowerShell jest bez wątpienia jedną z najpotężniejszych funkcji Windows Server 2012 R2
.
Teraz możesz w pełni zarządzać systemem operacyjnym i dowolnym innym serwerem Companion poprzez PowerShell 3.0.
Ogólna poprawa przyjazności dla użytkownikaZakres dostawy:

- Oryginalny klucz produktu do aktywacji online Microsoft WindowsServer 2012 R2 StandardMicrosoft Windows2012 R2 StandardLicense -
Zweryfikowany szybki link do pobrania, aby szybko i bezpiecznie pobrać oprogramowanie.
- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Open License"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany