Infolinia 0800 702813
 
Word 2016 günstig kaufen

Microsoft Word 2016

259,36 zł * 330,35 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820053
 • 059-09058
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
W programie Microsoft Word 2016 klasyk został poddany kolejnym zmianom i wzbogacony o kilka... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Word 2016"

W programie Microsoft Word 2016 klasyk został poddany kolejnym zmianom i wzbogacony o kilka nowych funkcji. Obsługa pozostała zorientowana na użytkownika i prosta. Szybko znajdziesz drogę dookoła programu, niezależnie od tego, czy chcesz po prostu napisać tekst, wydrukować seryjne listy, czy zaprojektować zaproszenia. Dzięki szerokiej gamie funkcji w programie Word 2016, zawsze znajdziesz odpowiednie aplikacje, które pozwolą Ci zrealizować Twoje pomysły. Wiele dołączonych szablonów wspiera cię w tym. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, pomoże Ci w tym wyszukiwanie w archiwum internetowym. Pierwszoplanową rolę w edytorstwie tekstu zawsze odgrywał program Word firmy Microsoft.


Innowacje w programie Microsoft Word 2016

Zintegrowany kreator: W polu "Co chcesz zrobić" możesz wprowadzić terminy wyszukiwania i zostaną wyświetlone odpowiednie tematy pomocy. Pomoże to szybciej znaleźć drogę dookoła programu i nie trzeba będzie klikać w menu, aby znaleźć odpowiednią funkcję.

Lepsza praca zespołowa: Zaproś przyjaciół i kolegów do wspólnej pracy nad dokumentem. Darmowe konto Microsoft jest całkowicie wystarczające do tego celu. Plik można łatwo edytować za pomocą "Word Web App". Zwolnienie następuje natychmiast w dokumencie za pomocą nowego przycisku. Możesz śledzić przetwarzanie w czasie rzeczywistym.

Inteligentne wyszukiwanie: Word 2016 oferuje możliwość wyszukiwania informacji w Internecie bezpośrednio z dokumentu, bez konieczności korzystania z przeglądarki. Na przykład, masz informacje z Wikipedii bezpośrednio w dokumencie.

Nowy wygląd interfejsu użytkownika

Program Microsoft Word 2016 posiada kilka nowych kolorów interfejsu użytkownika i został zaprojektowany tak, aby był podobny do systemu Windows 10, a teraz możliwe jest rysowanie formuł lub podobnych na panelu dotykowym. Word 2016 automatycznie je rozpoznaje i przyjmuje. Skupienie się na urządzeniach dotykowych i funkcjach chmury w pakiecie Office sprawia, że jesteś niezwykle elastyczny w swojej pracy. Dzięki programowi Microsoft Word 2016 możesz zabrać ze sobą swoje projekty w dowolne miejsce i pozwolić swojej kreatywności na szaleństwo.

 

Stwórz najlepsze wyniki za pomocą Office 2016Professional. Otrzymujesz Premium wersje programów PowerPoint, Word, Excel, Outlook i inne.

 

Wymagania systemowe

Procesor: 1 gigahertz (GHz) lub szybszy procesor x86-bitowy lub x64-bitowy z zestawem instrukcji SSE2

Pamięć robocza: 2 GB RAM

Miejsce na dysku twardym: 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku twardym

Wyświetlacz: rozdzielczość ekranu 1024 x 768

Graficzne: Akceleracja graficzna wymaga karty graficznej DirectX 10.

System operacyjny: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, lub Windows Server 2008 R2


Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online dla pełnej wersji programu Microsoft Word 2016
 • Zweryfikowany link do pobrania w celu szybkiego i bezpiecznego pobrania oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Mac, Windows
Zawiera: Word
Rok: 2016
Właściwości: "Microsoft Word 2016"
System: Mac, Windows
Zawiera: Word
Rok: 2016
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Word 2016"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany