Infolinia 0800 702813
 

Moho Debut 13.5

135,90 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822191
 • MOHODEB135ENFULP
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | ES | FR | JP | RU
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Twórz własne kreskówki i animacje w kilka minut! Tryb dla początkujących umożliwia łatwe... więcej

Informacje o produkcie "Moho Debut 13.5"

Twórz własne kreskówki i animacje w kilka minut!

 • Tryb dla początkujących umożliwia łatwe wprowadzenie do korzystania z oprogramowania
 • Biblioteka treści pełna postaci, rekwizytów i teł. Wykorzystaj je w swojej własnej animacji lub dowiedz się, jak zostały stworzone, aby udoskonalić swoją sztukę!
 • Potężne narzędzia do rysowania wektorowego: używaj pędzli do swoich prac wektorowych, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd
 • Integracja plików PSD programu Photoshop
 • Kompletny system riggingu do łatwego tworzenia potężnych i łatwych do animacji kukieł 2D Oś czasu, nagrywanie dźwięku i efekty dźwiękowe
 • Narzędzie do śledzenia ścieżek, śledzenia wideo i ruchu, uzupełniania dla stron internetowych, telewizji, filmu i obrazów nieruchomych.
 • Jednoczesna edycja wielu warstw

 

Najbardziej zaawansowany system olinowania 2D

System takielunku Moho jest intuicyjny i szybki. Możesz stworzyć własne figury w ciągu kilku minut! Bez trudu twórz szkielety ludzi, zwierząt i innych stworzeń lub obiektów, które chcesz animować. Praca z kinematyką przyszłości i kinematyką odwrotną. Ustawiaj kości docelowe, dodawaj kości pinezek dla specjalnej kontroli, animuj hierarchię, dodawaj ograniczenia, dodawaj automatyczną kompresję i rozciąganie do każdej kości, kopiuj animacje 
i wklejaj je relatywnie między różnymi postaciami o podobnych szkieletach i nie tylko Odkryj, dlaczego system riggowania Moho jest "tajną bronią" wielu artystów!

Narzędzia do rysowania zoptymalizowane pod kątem animacji

Unikalny system wektorów w Moho jest zoptymalizowany pod kątem animacji i riggingu, dzięki czemu kształty są zawsze spójne podczas ruchu. Dzięki narzędziom wektorowym Moho możesz rysować bezpośrednio w programie. Możesz także dodać pędzle i efekty, aby łatwo osiągnąć naturalne rezultaty. Wszystko może być animowane: Krzywizna, szerokość linii, ekspozycja, profile krzywych, ścieżki, maski, gradienty, krycie, kolory punktów.... Elastyczne narzędzia Moho pozwolą Ci animować w dowolnym stylu!

Inteligentne kości

Smart Bones to rewolucyjny sposób na tworzenie figur dokładnie takich, jakie chcesz. Stawy twoich figur będą się wyginać bez zniekształceń. Możesz także użyć Smart Bones jako dźwigni sterujących 
, aby animować mimikę twarzy, obroty twarzy, a nawet całego ciała! Najlepsze jest to, że są one niezwykle łatwe do skonfigurowania. Po prostu wybierz kość, którą chcesz zamienić w Smart Bone, utwórz dla niej akcję i animuj elementy w wybrany przez siebie sposób. Teraz za każdym razem, gdy będziesz animować tę kość, cała reszta będzie poruszać się dokładnie tak, jak zaplanowałeś!

Kości witruwiańskie (nowość w Moho 13.5)

Animowanie zniekształceń i złożonych akcji jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Kości witruwiańskie, zainspirowane rysunkiem człowieka witruwiańskiego Da Vinci, to nowy, potężny sposób na usztywnienie postaci. Intuicyjny system V-bone pozwala na naprzemienne stosowanie różnych rysunków i zestawów kości. Na przykład możesz mieć różne głowy, z których każda ma swój własny kontroler. Albo te same kończyny w różnych perspektywach. Dzięki Vitruvian Bones możesz je grupować i spontanicznie animować, po prostu przechodząc od jednej do drugiej. Zastosuj je na dowolnej części ciała, a nawet przełączaj się między zupełnie różnymi ciałami! To unikalne podejście ułatwia tworzenie postaci o sztywnych kształtach, które mają urok tradycyjnej animacji.

Importuj pliki Photoshopa

Twórz ilustracje w swoim ulubionym programie: Photoshopie, Clip Studio Paint, Procreate lub innym, który preferujesz, a następnie zapisz swoje dzieło jako PSD i zaimportuj je do Moho. Wszystkie warstwy już tam są i mogą być edytowane i animowane! 

Automatyczne tworzenie siatek i siatek quadów, aby animować dokładnie tak, jak chcesz! (Nowość w Moho 13.5)

Siatki mają teraz większe możliwości i są łatwiejsze w użyciu. Po prostu narysuj szczegóły, które chcesz animować, a Moho zrobi resztę! Dzięki nowym Kwadratom możesz animować swoje dzieło w prawdziwej perspektywie, przypisując mu po prostu czteropunktowy kształt. Jeszcze nigdy nie było tak łatwo ożywić twoje bitmapowe ilustracje, obrazy i rysunki wektorowe! Nowe siatki otwierają cały świat możliwości.

Tchnij życie w swoje sceny dzięki nowej Dynamice Wiatru! (Nowość w Moho 13.5)

Wiatr jest najnowszym dodatkiem do potężnych i łatwych w użyciu narzędzi fizycznych Moho! Przejmij całkowitą kontrolę nad siłą, kierunkiem i turbulencjami wiatru, by w ciągu kilku minut ożywić swoje sceny. Daj swoim tłom i postaciom nowe życie dzięki Wind Dynamics!

Zautomatyzuj swoje animacje za pomocą fizyki, cząsteczek i dynamiki

Twórz złożone, realistyczne animacje w mgnieniu oka! Dzięki silnikowi fizyki zamień swoją scenę w grawitacyjny plac zabaw. Po prostu wciśnij play i zobacz, jak przedmioty i postacie odbijają się i reagują na swoje ruchy. Stwórz deszcz, dym, trawę, stada ptaków, tłumy lub cokolwiek, co sobie wyobrazisz. Potężny system cząsteczek w Moho pozwala na łączenie go z wszystkimi narzędziami animacji, aby osiągnąć dokładnie taki efekt, jaki chcesz. Dodaj dynamiki swoim postaciom i stwórz automatyczne podążanie za uszami, ogonami, antenami, ubraniami lub czymkolwiek, co chcesz animować. Po prostu poruszaj figurą, a dynamika zrobi resztę za ciebie!

Przejmij pełną kontrolę nad swoją animacją dzięki osi czasu, trybowi graficznemu i wielu trybom interpolacji

Kontroluj każdy szczegół swojej animacji dzięki głębokiej i łatwej w użyciu osi czasu Moho. Dostosuj tryb interpolacji, aby uzyskać dokładnie taki czas, jaki chcesz: Smooth, Step, Easy In/Out i wiele innych. Twórz cykle dla każdego kanału, animację addytywną, ustawiaj interwały, aby animować do 2s, 3s lub dowolnej liczby klatek. Z łatwością twórz naturalne ruchy dzięki funkcjom interpolacji Bounce i Elastic. Edytuj swoją animację za pomocą trybu graficznego i wiele więcej! Oś czasu Moho jest intuicyjna, przejrzysta i potężna!

Przestrzeń i kamera w pełnym 3D

Użyj przestrzeni roboczej 3D Moho, aby umieszczać i obracać w niej swoje warstwy. Następnie przesuń kamerę, aby łatwo stworzyć efekt wielu płaszczyzn. Masz pełną kontrolę nad wyglądem swoich warstw z opcją automatycznego utrzymywania wizualnego rozmiaru warstw, które przesuwasz w 3D. Importuj obiekty 3D ze swojego ulubionego programu lub twórz podstawowe elementy bezpośrednio w Moho dzięki opcjom Extrusion, Inflate i Rotate dla warstw wektorowych.

Narzędzia do synchronizacji warg

Łatwo twórz synchronizację warg dzięki funkcji Przełącz warstwę i Przełącz okno wyboru. Animacja synchronizacji ruchów warg jest szybka i precyzyjna. Uzupełnij swoją pracę o Papagayo - oprogramowanie open source również stworzone przez Lost Marble - do automatyzacji synchronizacji ruchu warg. Po prostu dodaj dźwięk i tekst, a Papagayo stworzy dla ciebie klatki kluczowe!

Obsługa FBX dla twórców gier Unity™

Twórcy i użytkownicy gier Unity™ mogą korzystać z obsługi FBX dla animowanej zawartości 2D w Moho Pro. Eliminuje to konieczność tworzenia sztywnych sprite'ów na potrzeby tworzenia gier i daje możliwość uzyskania dokładnie takiego wyglądu i odczuć, jakie są pożądane. FBX, format plików do animacji 3D firmy Autodesk®, jest najpopularniejszym sposobem integracji animowanych zasobów 2D i 3D w Unity.

Spersonalizuj swoje doświadczenie dzięki skryptom

Napisz swoje własne narzędzia, zmodyfikuj istniejące lub zobacz, co zrobili inni użytkownicy. Istnieją setki potężnych narzędzi i ulepszeń stworzonych przez społeczność. Stwórz Moho dokładnie takie, jakie chcesz!

Duża, aktywna społeczność, która uczy się i dzieli

Społeczność Moho jest jedną z największych zalet Moho. Jest pełen wspaniałych użytkowników i z dnia na dzień staje się coraz większy. Możesz uczyć się na podstawie doświadczeń innych, prosić o pomoc i opinie, dzielić się swoją pracą i pomysłami oraz wnosić swoją wiedzę! Deweloperzy są też bardzo aktywni na oficjalnym forum.

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Windows

 • Windows® 10
 • wymagany 64-bitowy system operacyjny
 • intel Core i3 2,0 GHz lub szybszy
 • 4 GB RAM lub więcej
 • 1,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym lub więcej
 • Wymagana karta graficzna z obsługą OpenGL 4.1 (zalecana 1920x1080) 
 • Połączenie online wymagane do przeprowadzenia aktywacji online

Mac

 • macOS® X 10.15, 10.16 lub nowszy*
 • wymagany 64-bitowy system operacyjny
 • intel Core i3 2,0 GHz lub szybszy
 • 4 GB RAM lub więcej
 • 1,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym lub więcej
 • Wymagana karta graficzna z obsługą OpenGL 4.1 (zalecana 1920x1080) 
 • Połączenie online wymagane do przeprowadzenia aktywacji online
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Moho Debut 13.5"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany