Infolinia +49 3221 2292585
 
TurboCAD 2D/3D 2019/2020

TurboCAD 2D/3D 2019/2020

670,46 PLN * 759,86 PLN * (11,77% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821047
 • TC-82555-LIC
 • Ważny bezterminowo
 • DE
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
TurboCAD 2D/3D 2019/2020 Potężne oprogramowanie CAD 2D/3D  ... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD 2D/3D 2019/2020"

TurboCAD 2D/3D 2019/2020

Potężne oprogramowanie CAD 2D/3D

 

TurboCAD 2D/3D to potężne, kompletne oprogramowanie CAD 2D/3D do rysowania w 2D, modelowania w 3D i renderowania. Interfejs użytkownika może być łatwo dostosowany do poziomu doświadczenia użytkownika i wyposażony w setki narzędzi do rysowania, edycji, wymiarowania i adnotacji. Projekty mogą być szybko renderowane, aby stworzyć imponujące prezentacje. Możliwa jest również wymiana plików z programem AutoCAD.
 

Kompletny system CAD 2D/3D dla wszystkich użytkowników

TurboCAD 2D/3D pozostaje najlepszym rozwiązaniem programowym dla nowych użytkowników 2D/3D CAD. Jest łatwy do opanowania i oferuje niesamowitą kolekcję narzędzi do projektowania 2D, modelowania powierzchni 3D, fotorealistycznego renderowania i wymiany plików. Wersja 2019 dodaje ponad 20 nowych i ulepszonych funkcji.

Najważniejsze cechy i korzyści

 • Kompletne narzędzia do projektowania 2D/3D do projektowania, modelowania, edycji, wymiarowania i notowania.
 • Łatwe do nauczenia się i użycia dzięki kreatorowi konfiguracji, pomocy kontekstowej, trybom migawkowym, prowadnicom wyrównywania i edycji za pomocą uchwytów do przeciągania.
 • Poprawione! Koncepcyjne narzędzie wyboru i nowy znacznik czasu dla lepszej użyteczności.
 • Dyrektor ds. projektowania w zakresie zarządzania właściwościami obiektów
 • Łatwe projektowanie i edycja w 2D, w tym nowe narzędzia Centerline i Centerline Marker.
 • Narzędzia do modelowania powierzchni, takie jak Boolean 2D/3D, wyciskanie, obracanie, wyciskanie ścieżek i inne.
 • Narzędzia architektoniczne, w tym ulepszony Asystent Domu.
 • Fotorealistyczny rendering, materiały i oświetlenie do świetnych prezentacji
 • Funkcje drukowania 3D obejmują możliwość odczytu/zapisu plików STL, sterowanie uproszczeniem powierzchni oraz przycisk drukowania 3D dla drukarek systemowych 3D.
 • Doskonała kompatybilność z AutoCAD® 2019 (DWG/DXF), SketchUp (SKP), FBX, 3MF, plikami TAP dla aplikacji mobilnych i wiele więcej!

Sprawdzone rozwiązanie CAD od ponad 20 lat

TurboCAD to marka, której możesz zaufać. Z ponad 2 milionami sprzedanych wersji na całym świecie, TurboCAD jest od wielu lat najbardziej wszechstronną i przyjazną dla użytkownika aplikacją CAD.

Interfejs użytkownika i prędkość

W pełni konfigurowalny interfejs użytkownika i preferencje użytkownika

TurboCAD oferuje wybór interfejsów użytkownika. Interfejs wstążki jest podobny do interfejsu użytkownika używanego w programie Microsoft Word i najnowszych wersjach programu AutoCAD. Dla użytkowników starszych wersji, standardowy typ interfejsu użytkownika jest nadal dostępny. TurboCAD można dostosować do indywidualnych preferencji tak, aby każdy użytkownik mógł pracować w znanym mu środowisku. Ponadto dostępne są różne motywy wyświetlania interfejsu użytkownika. Po uruchomieniu programu pojawia się wyskakujące okienko dialogowe, w którym można łatwo ustawić preferowane środowisko.

 

Narzędzia, które mają być wyświetlane na ekranie, można włączać i wyłączać w palecie narzędzi. W trybie dla początkujących mogą być wyświetlane narzędzia z dokładnymi opisami. Jeśli jesteś zaznajomiony z programem i chcesz powiększyć obszar rysowania na ekranie, możesz przejść do trybu zaawansowanego lub eksperckiego.

Łatwa edycja za pomocą uchwytów

TurboCAD oferuje uchwyty do skalowania, obracania, przesuwania i wyrównywania obiektów. Oszczędza to dużo czasu podczas rysowania. W pełni elastyczny projekt doboru koncepcyjnego pozwala również na dostosowanie dowolnych parametrów wizualnych i edycyjnych dostępnych w programie (np. poruszanie się, skalowanie lub obracanie).

PDF Podkłady

Narzędzie to oferuje możliwość importu wektorowego rysunku w formacie PDF. Rysunek może być następnie wykorzystany jako warstwa, co pozwala na śledzenie za pomocą trybów migawkowych i zwiększa wydajność.

Kompatybilność z systemami Windows 32-bitowym i 64-bitowym

TurboCAD może być zainstalowany jako wersja 32-bitowa lub 64-bitowa. W przeciwieństwie do wersji 32-bitowej, wersja 64-bitowa może zaadresować większą ilość pamięci RAM zazwyczaj dostępnej w systemach 64-bitowych w celu tworzenia, edycji i renderowania większych rysunków.


Funkcje projektowe i konstrukcyjne

Kompletny zestaw narzędzi 2D/3D do szkicowania, projektowania i modelowania

TurboCAD® oferuje szeroki zakres rysunków, edycji, modyfikacji, wymiarowania i innych funkcji, dzięki czemu istnieje narzędzie do każdej sytuacji. Dzięki zastosowaniu trybów migawkowych programu TurboCAD® , narzędzi do edycji i pomocy rysunkowych, projekty mogą być realizowane szybko.

Menu kontekstowe

Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby uzyskać dostęp do ostatnio używanych narzędzi i wartości wejściowych lub aby zmienić lub zresetować punkty odniesienia. Kiedy narzędzie TurboCAD® jest aktywne, menu kontekstowe oferuje również kontekstowy pasek narzędzi z podobnymi narzędziami i funkcjami.

Kreator konfiguracji strony

Odpowiadając na proste pytania, możesz stworzyć optymalny obszar rysunkowy (wielkość liter, orientacja, jednostki miary, skala druku i rzutnia) dla swoich potrzeb.

Tryby zatrzaskowe i pomoc w geometrycznym ustawianiu

Szybko narysuj linie i automatycznie dopasuj je do najbliższego punktu środkowego, końcowego lub jakiegokolwiek innego punktu za pomocą narzędzi migawkowych. Pomoce do ustawiania geometrycznego gwarantują lepsze wskaźniki zatrzaskowe.

Wybór okna lub granicy

Obiekty można wybierać za pomocą myszy, stosując metody okienkowe lub ograniczające, podobne do programu AutoCAD®. Przeciągnięcie myszki z lewej strony na prawą zaznacza tryb okienka, w którym zaznaczane są tylko te obiekty, które znajdują się całkowicie wewnątrz niebieskiego okna. Przeciągnięcie myszki z prawej do lewej aktywuje tryb ramki ograniczającej, w którym zaznaczone są obiekty przecinające zielone ramki ograniczające.

Edycja tekstu 2D i 3D

Tekst może być tworzony i edytowany bez opuszczania rysunku. Tysiące kolorów są dostępne dla tekstu i tła.

Swobodnie poruszające się i ukształtowane wiaty widokowe

Tworzenie rzutni przestrzeni modelu w wielu miejscach na papierze. Kształt rzutni można łatwo edytować. Można również zdefiniować warstwy wyświetlane w rzutniach. Na każdej rzutni można włączać lub wyłączać warstwy. Możliwe jest nawet renderowanie w obrębie rzutni.

Zoptymalizowany do druku 3D

TurboCAD 2D/3D może odczytywać i zapisywać pliki STL (standardowy format dla druku 3D).

Wiele rysunków, wiele miejsc na papierze

Twórz wiele rysunków, każdy z wieloma miejscami na papierze i niezależnymi ustawieniami (jednostki półtonowe itp.) oraz szybko przełączaj się między miejscami na papierze za pomocą zakładek.

Konwersja łuków na polilinie

Przekształcić krzywe Béziera lub splajnu w polilinię składającą się w całości z łuków okrągłych lub z łuków okrągłych i segmentów liniowych.

Dodekahedron gwiazd

Tworzenie obiektów wielokąta w kształcie gwiazdy za pomocą zaledwie dwóch kliknięć! Dla wyboru kształtów w kształcie gwiazdy można zdefiniować dodatkowe właściwości.

Przedmioty stołowe

Szybkie tworzenie tabel lub importowanie tabeli z plików DWG/DXF.

Asystent wypełniania listy montażowej

Stwórz własne tabele z listą montażową, które mogą być wypełnione informacjami z rysunku

 

Funkcje architektoniczne

TurboCAD oferuje wiele narzędzi, które ułatwiają projektowanie architektoniczne.

Asystent domowy

To oszczędzające czas narzędzie tworzy wstępny projekt domu od pokoju do pokoju. Można nawet dodać drzwi, wejścia i przejścia, szafy, garaże, a nawet tarasy! Pomieszczenia mogą być następnie łączone w układzie. Czarodziej dopuszcza nawet domy wielopiętrowe.

Inteligentne ściany

Ściany są automatycznie łączone i naprawiane w programie TurboCAD w 2D lub 3D podczas procesu projektowania. Proste lub zakrzywione ściany umożliwiają szybsze projektowanie w porównaniu do konwencjonalnych narzędzi kreślarskich. Podczas wstawiania drzwi i okien, otwory są tworzone automatycznie.

Parametryczne drzwi i okna

Okna i drzwi mogą być zmieniane i dostosowywane do konkretnych potrzeb oraz mogą być wyposażone w materiały i kolory.

Wymiary dynamiczne

Przy wstawianiu drzwi/okien wyświetlane są wymiary dynamiczne (odległość od drzwi/okna do końca ściany). Pozwala to na łatwiejsze rozmieszczenie. Odpowiednie pola offsetu są wyświetlane na pasku kontrolnym.

Dach

Dachy mogą być tworzone automatycznie poprzez wybranie ścian. Blaty ścian zmieniają się automatycznie po zmianie nachylenia dachu. Różne materiały mogą być również dodawane do różnych elementów dachu (góra, dół, okap, itp.).

Oznakowanie

Markery mogą być używane do numerowania obiektów takich jak pokoje, drzwi lub okna w planach architektonicznych. To narzędzie jest idealne do tworzenia legend, specyfikacji technicznych lub do łatwego mapowania punktów i dodawania notatek do rysunków. Dostępne są cztery różne style znakowania.

Asystent listy montażowej

Listy montażowe pokazują liczbę drzwi i okien użytych na rysunku. Za pomocą kreatora wypełniania listy montażowej można tworzyć własne tabele listy montażowej, które są wypełniane informacjami z rysunku. Nawet style tekstowe mogą być kontrolowane. Jeśli na rysunku są wstawione okna lub drzwi, lista montażowa jest aktualizowana automatycznie.

 

Funkcje projektowania i modelowania 3D

Booleańskie operacje 2D i 3D

Użyj dwóch istniejących obiektów do utworzenia nowego obiektu za pomocą połączenia, różnicy, przecięcia lub przekroju. Możesz wybrać spośród wielu obiektów, aby utworzyć związek lub różnicę.

Rotacja

Przesuń obiekt 2D wokół osi obrotu, aby utworzyć obiekt 3D.

Wytłaczanie

Złożone modele 3D mogą być rysowane z kształtów 2D.

Wytłaczanie ścieżek

Wytłaczanie kształtów wzdłuż ścieżki. Idealny do projektowania nieregularnych przedmiotów.

Link polilinia

Łączenie polilinii umożliwia szybsze projektowanie poprzez umożliwienie łączenia przecinających się obiektów lub części obiektów w jedną polilinię, która może być wyciskana lub obracana.

Przekrój poprzeczny 3D

TurboCAD® ułatwia cięcie lub dzielenie jednego lub więcej obiektów na nowe obiekty poprzez zdefiniowanie płaszczyzny przekroju. Narzędzie Przekrój 3D oferuje możliwość przecięcia linii, płaszczyzny roboczej, powierzchni lub fasady.

Przezroczystość kolorów

Kolory obiektów tła mogą być wyświetlane na pierwszym planie, aby pokazać lub podkreślić ukryte szczegóły.

Narzędzia do rowkowania

Narzędzia "Rowek", "Rowek okrężny" i "Rowek okrężny przez środek i promień" oferują duże korzyści przy obróbce drewna, produkcji mebli i wynalazków.

 

Render & Visualize

Render/Visualize

TurboCAD 2D/3D wykorzystuje moduł renderujący LightWorks. To sprawia, że prezentacje są imponujące. LightWorks automatycznie integruje się z edytorem materiałów TurboCAD i obejmuje sterowanie luminancją i innymi rodzajami oświetlenia.

Oświetlenie i materiały

TurboCAD 2D/3D zawiera edytor materiałów i kompletną bibliotekę materiałów do definiowania fizycznie dokładnych materiałów, w tym powierzchni odbijających światło z techniką ray tracingu i radiacji. Obsługiwane są również oświetlenie i luminancja.

dyrektor projektowy

Design Director to najprostszy sposób na zorganizowanie, zbadanie i zastosowanie alternatywnych rozwiązań w palecie Design Director. Twórz warstwy, światło, szablony aparatów i potężne warstwy do wykorzystania w różnych projektach. Filtry warstwowe kompatybilne z DWG pomagają w zarządzaniu dużymi, złożonymi rysunkami. Warstwy w programie TurboCAD 2D/3D są kompatybilne z programem AutoCAD® i korzystają z opartego na centrum projektowym okna dialogowego warstw.

Swobodnie poruszające się i ukształtowane wiaty widokowe

Tworzenie rzutni przestrzeni modelu w wielu miejscach na papierze. Kształt rzutni jest łatwy do edycji. Można również zdefiniować warstwy wyświetlane w rzutniach. Na każdej rzutni można włączać lub wyłączać warstwy. Możliwe jest nawet renderowanie w obrębie rzutni.

Wiele rysunków, wiele miejsc na papierze

Twórz wiele rysunków, każdy z wieloma miejscami na papierze i niezależnymi ustawieniami (jednostki półtonowe itp.) oraz szybko przełączaj się między miejscami na papierze za pomocą zakładek.

Kolory, wypełnienia, bitmapy i wypełnienia gradientowe, przezroczystość

TurboCAD® oferuje opcję przezroczystości dla wzorów luków, wypełnień, kolorów i wypełnień gradientowych. Można również używać niestandardowych bitmap, takich jak logo firmy. Pozwala to na znacznie wyraźniejsze i bardziej precyzyjne przedstawienie szczegółów projektu lub montażu.

Wyświetlanie pamięci Pasek stanu

Po wybraniu trybu renderowania dla wybranego obiektu, na pasku stanu TurboCAD wyświetlany jest odpowiedni czas użycia pamięci i przetwarzania.

 

Nowe funkcje

Łatwość użytkowania i interfejs użytkownika

Wstążka z możliwością dostosowania (Menu Ribbon Interface)

Pasek poleceń wstążki (interfejs wstążki) można teraz dostosować do własnych potrzeb. Narzędzia, grupy i zakładki mogą być dodawane i zmieniane ich nazwy. Karty mogą być również ukryte lub mieć zmienioną nazwę, a ręcznie utworzone pliki konfiguracyjne XML mogą być importowane bezpośrednio do programu TurboCAD. Ponadto, wstążka obsługuje teraz tematy związane z interfejsem użytkownika.

Wsparcie dla ekranów 4K

Dzięki nowym skalowalnym symbolom wektorowym, TurboCAD jest teraz w pełni zoptymalizowany dla monitorów 4K. Suwaki dynamiczne mogą być używane do regulacji ikon paska narzędzi, interfejsu użytkownika i innych ikon w innych obszarach interfejsu użytkownika w celu optymalizacji czytelności na monitorach o wyższej rozdzielczości.

Ulepszona funkcja dla nazwanych widoków

Grupy warstwowe mogą być teraz połączone z nazwanymi widokami, co znacznie upraszcza zarządzanie nimi.

 

Projektowanie i edycja w 2D

Wybór według podobnych opcji

Potężne narzędzie, które pozwala wybrać dowolny typ lub blok obiektu 2D lub 3D w celu odnalezienia wszystkich wystąpień w rysunku. Można wybrać bardzo szczegółowe opcje, w tym parametry takie jak kolor i styl pióra, kolor i styl wypełnienia, warstwy, a nawet układ współrzędnych wybranego obiektu. Świetne narzędzie, które może być wykorzystane do wprowadzania dalszych globalnych zmian w wybranym obiekcie.

Przyjęcie właściwości

Narzędzie to przenosi właściwości obiektu odniesienia i stosuje je do następnego narysowanego obiektu. To narzędzie zapewnia szybki i efektywny sposób przypisywania właściwości obiektów, takich jak czcionki linii, style wymiarowe i właściwości ścian za pomocą jednego kliknięcia.

Wstawienie podkładu PDF

Funkcja ta pozwala na wstawianie stron z plików PDF do rysunków w celu wykorzystania ich jako odniesienia lub warstwy do śledzenia. Aby wykorzystać stronę PDF jako warstwę śledzenia, musi to być wektorowy plik PDF. Użycie pliku bitmapowego PDF nie jest odpowiednie do tego celu. Jeśli plik PDF zawiera dane wektorowe, można użyć końcowych i środkowych punktów linii w pliku PDF jako punktów migawkowych. Podkład pojawia się jako dane bitmapy PDF. Podkłady składają się z dwóch części: Styl podkładu i wstawianie podkładu. Narzędzie PDF Underlay as Objects pozwala na konwersję podkładu na edytowalne obiekty.

Najważniejsze punkty końcowe

To polecenie podświetla punkty końcowe elementów. Jest on dostępny w menu skrótów, gdy wybrana grafika nie jest zamknięta, a liczba wierzchołków jest większa niż 2. Obsługiwane typy obiektów: Polilinie, polilinie 3D, linie podwójne, ściany, krzywe Beziera i splajnu.

Zdejmij zakładki

To narzędzie "overkill" pozwala użytkownikowi na usunięcie nakładających się na siebie linii, łuków, tekstu i wymiarów, co może uprościć rysunki poprzez usunięcie powielonych, zbędnych obiektów. Przeglądarka zdarzeń pokazuje liczbę obiektów, które zostały zmienione.

Kreskowanie punktów selekcyjnych

Kreskowanie punktów zaznaczenia działa również dla obiektów 2D z przerwami. Przykład: Wypełnienie obszaru ograniczonego polilinią, gdy polilinia ma szczeliny. Ulepszenia te dotyczą również obiektów ADT (ścian, drzwi i okien), więc takie obiekty ze szczelinami można wypełnić w podobny sposób.

 

Projektowanie i modelowanie 3D

Wytłaczanie powierzchniowe (Surface Extrusion)

Użytkownicy mogą teraz wybrać płaskie polilinie 3D lub krzywe 3D dla narzędzi do wyciskania powierzchni, takich jak obrót. Krzywa i krzywa 3D (krzywa 2D) są teraz osobnymi narzędziami.

Architektura

Obiekty ADT (ADT, Architectural Desktop):

Obiekty ADT mogą być teraz w pełni wykorzystywane z narzędziami do kopiowania Kopiuj i matrycy liniowej. Na przykład, funkcja Matryca pasty uwzględnia teraz wszystkie właściwości kopiowanego obiektu ADT, włącznie z warstwą roboczą, warstwami, materiałami itp. Wcześniej to narzędzie mogło tworzyć tylko obiekt dachowy. Teraz możliwe jest tworzenie wielu obiektów. Ponadto znacznie przyspieszono ogólną obróbkę wszystkich obiektów ADT na rysunku, w tym asystenta domowego.


Fotorealistyczny rendering i wizualizacja

Nowy moduł renderujący LightWorks® i shader dla słońca i nieba

Moduł renderujący LightWorks® został zaktualizowany do wersji 9.3. Dodano nowe właściwości Kierunek Słońca przez Geopozycję i Kierunek przez Geopozycję do shaderów Słońca i Nieba.

RedSDK do portu LightWorks

Obrazy renderowane za pomocą RedSDK są teraz automatycznie konwertowane na obraz renderowany w technologii LightWorks z większą dokładnością i kompletnością.

Interoperacyjność

Zgodność z programem AutoCAD 2019

Program TurboCAD oferuje teraz pełną obsługę formatów AutoCAD DWG, DXF i DWF.

Filtr STL, kontrola druku 3D

Podczas eksportu pliku STL dostępna jest nowa opcja kontroli wydruku 3D. Narzędzie to sprawdza część pod kątem następujących typowych błędów topologicznych, takich jak wielokrotne krawędzie, podwójne i zwinięte fasety, otwarte krawędzie, obramowania i inne. Kontrola kompresji wyświetla również informacje o geometrii, takie jak rozwinięcia, liczba fasetów/ wierzchołków, powierzchnia i objętość.

Filtr FBX

Eksport formatu plików dla programów do animacji 3D, takich jak 3DS, Maya, MotionBuilder i Mudbox

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD 2D/3D 2019/2020"
22 paź 2020

TurboCAD fast delivery code

code has been sent fast and activation was good thanks.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany