TurboCAD 2D 2018/2019

TurboCAD 2D 2018/2019

179,96 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820374
 • TC-82471-LIC
 • Ważny bezterminowo
 • Niemiecki
 • Na całym świecie
Łatwy, precyzyjny projekt w 2D! TurboCAD 2D jest łatwym w użyciu... więcej
Informacje o produkcie "TurboCAD 2D 2018/2019"

Łatwy, precyzyjny projekt w 2D!

TurboCAD 2D jest łatwym w użyciu oprogramowaniem precyzyjnym 2D CAD. Bez względu na poziom wiedzy fachowej, użytkownicy mogą od razu stać się produktywni dzięki kreatorowi konfiguracji, przewodnikowi pierwszego stopnia i wszechstronnej pomocy kontekstowej.

Plany pięter, ilustracje techniczne i inne można szybko rysować, edytować, wymiarować i opatrzyć adnotacjami. Łatwe zapisywanie jako plik PDF, wymiana plików z programem AutoCAD i wiele innych.

Mocne strony

Łatwy do nauki i przyjazny dla użytkownika

 • Niezależnie od poziomu Twojej wiedzy i doświadczenia, możesz natychmiast przystąpić do pracy z kreatorem konfiguracji, przewodnikiem pierwszego stopnia i wszechstronną pomocą. Dostosuj ustawienia menu do trybów dla początkujących, zaawansowanych lub profesjonalnych, aby uzyskać szybkie rezultaty. Zakres trybów superselekcji zapewnia bardziej precyzyjne sterowanie wyborem obiektu i ułatwia wprowadzanie zmian w rysunkach. Nowe opcje zarządzania plikami usprawniają przepływ pracy.

Kompletny projekt 2D

 • TurboCAD 2D ma odpowiednie narzędzie dla każdego wymagania. Szybki dostęp do setek narzędzi do rysowania, edycji, wymiarowania i adnotacji. Używaj trybów migawkowych i pomocy rysunkowych, aby przyspieszyć tworzenie swoich projektów.

Zgodność z CAD i grafiką

 • TurboCAD 2D ułatwia import istniejących projektów i wymianę plików z innymi użytkownikami. Importuj i eksportuj pliki DWG/DXF programu AutoCAD® (teraz kompatybilne z programem AutoCAD 2017), zapisuj swoje projekty w formacie PDF i nie tylko! Obsługuje ponad 20 najpopularniejszych standardowych formatów plików w branży.

Sprawdzone rozwiązanie CAD od ponad 20 lat

 • TurboCAD to marka, której możesz zaufać. Z ponad 2 milionami sprzedanych wersji na całym świecie, TurboCAD jest od wielu lat najbardziej wszechstronną i przyjazną dla użytkownika aplikacją CAD.

Główne funkcje

Elastyczny interfejs użytkownika

W trybie dla początkujących mogą być wyświetlane narzędzia z dokładnymi opisami. Jeśli jesteś zaznajomiony z programem TurboCAD i chcesz powiększyć obszar rysowania na ekranie, możesz przejść do trybu zaawansowanego lub eksperckiego.

Asystent ustawiania

Odpowiadając na proste pytania, możesz stworzyć optymalny obszar rysunkowy (wielkość liter, orientacja, jednostki miary, skala druku i rzutnia) dla swoich potrzeb.

Kompletny zestaw narzędzi do projektowania 2D

TurboCAD 2D zawiera szeroki zakres linii, łuków, krzywych i narzędzi do splajnu, aby zapewnić, że masz odpowiednie narzędzie do każdego zadania. Używając trybów migawkowych, narzędzi do edycji i pomocy rysunkowych programu TurboCAD, możesz szybko i bez ograniczeń realizować swoje projekty.

 • Łuk, krzywa Béziera, okrąg, elipsa, linia pomocnicza, linia podwójna, wielokąt nieregularny, linia, wieloletnia, linia równoległa, linia pionowa, punkt, wielokąt, polilinia
 • Narzędzie do znakowania punktowego
 • Fazowanie/zaokrąglanie, wyrównywanie
 • Wstawianie obrazów, tekstu, obiektów, stylów wypełnienia
 • Nawróćcie się: Przesuwanie, obracanie, skalowanie
 • Nota audytowa
 • 2 rodzaje krzywych klinowych
 • Matryca kopii do projektowania przedmiotów powtarzalnych
 • Związek logiczny, różnica i skrzyżowanie
 • Przycinanie i przedłużanie wielu obiektów
 • Rozciąganie, dzielenie, łączenie, łamanie, przedłużanie, łączenie 2 linii
 • Zapytania 2D: kąt, obszar, współrzędne punktu, odległość
 • Ściana

Adnotacje

Wymiarowanie i funkcje tekstowe są niezbędne dla każdego rysunku CAD. TurboCAD 2D zawiera:

 • Inteligentne, szybkie i podstawowe typy narzędzi do automatycznego wymiarowania.
 • Wymiary skojarzone - swobodny ruch, obrót lub skalowanie skojarzonych obiektów. Wymiarowanie utrzymuje swoją pozycję względem obiektu. Tekst wymiarowy jest automatycznie aktualizowany po wprowadzeniu zmian.
 • Precyzyjne wymiarowanie z dokładnością do 10 miejsc po przecinku.
 • Dostępne formaty: Architektoniczne, Złamania, Techniczne, Dziesiątkowe, Geodezyjne.
 • Wielotekstowe formatowanie i opcje skalowania.
 • Wymiary liniowe i kątowe pozwalają na określenie stałej długości dla linii przedłużających.
 • Jednostki miary można zdefiniować globalnie za pomocą poziomu rysunku.

Kreskowanie punktów i ścieżek, wypełnianie bitmap i przezroczystość

TurboCAD oferuje opcję przezroczystości dla wzorów luków i wypełnień gradientowych. Można również używać niestandardowych bitmap, takich jak logo Twojej firmy. Pozwala to na znacznie wyraźniejsze i bardziej precyzyjne przedstawienie szczegółów konstrukcyjnych lub montażowych.

Edycja za pomocą uchwytów

Oszczędzaj czas i rysuj dokładniej i szybciej. TurboCAD oferuje uchwyty do skalowania, obracania, przesuwania i wyrównywania obiektów.

Tryby superwyboru

Tryby superselekcji zapewniają bardziej precyzyjną kontrolę nad wyborem obiektów, a rysunki mogą być szybciej i łatwiej edytowane. Funkcja "Użyj poprzedniego wyboru" pozwala użytkownikowi na szybkie przejście do poprzedniego wyboru i przywrócenie go tam, gdzie nastąpiła zmiana.

 • Prostokątny tryb przeciągania jest dwukierunkowym trybem wyboru.
 • Tryb przeciągania wielokąta okiennego zaznacza tylko te obiekty, które znajdują się całkowicie wewnątrz zamkniętego wielokąta.
 • Tryb przeciągania przez wielokąt pozwala na wybranie obiektów, które znajdują się całkowicie wewnątrz lub przekraczają zamknięty wielokąt.
 • Tryb przeciągania ogrodzenia wybiera tylko te obiekty, których dotyka otwarty wielokąt lub "ogrodzenie" utworzone w tym trybie.

Menu lokalne

Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby uzyskać dostęp do ostatnio używanych narzędzi i wartości wejściowych lub aby zmienić lub zresetować punkty odniesienia. Kiedy narzędzie TurboCAD jest aktywne, lokalne menu zawiera również kontekstowy pasek narzędzi z podobnymi narzędziami i funkcjami.

Wersja PDF

Możesz zapisać swój rysunek w formacie PDF w celu łatwego dzielenia się nim z innymi. Można również eksportować obszary papieru, dostosowywać czcionki oraz definiować wysokość i szerokość papieru.

Kompatybilność CAD i graficzna

Wymiana plików z innymi użytkownikami i pomiędzy innymi programami działa bardzo łatwo. Program TurboCAD obsługuje najpopularniejsze standardowe branżowe formaty plików, w tym najnowsze filtry DWG/DXF do pracy z programem AutoCAD® 2017.

Nowe funkcje

Przyjazność dla użytkownika i interfejs użytkownika

NOWOŚĆ! Wstążka:

TurboCAD 2018 / 2019 oferuje wybór interfejsów użytkownika. Nowością jest interfejs wstążki, który jest podobny do interfejsu użytkownika używanego w programie Microsoft Word i najnowszych wersjach programu AutoCAD. Dla użytkowników starszych wersji nadal dostępny jest klasyczny typ interfejsu użytkownika.

TurboCAD może być dostosowany do indywidualnych preferencji, tak aby każdy użytkownik mógł pracować w znanym mu środowisku. Dla interfejsu użytkownika dostępne są różne tematy. Po uruchomieniu programu pojawia się wyskakujące okienko dialogowe, w którym można łatwo ustawić preferowane środowisko.

NOWOŚĆ! Skróty klawiaturowe

2, 3, 4 lub 5 poleceń klawiaturowych

Ta genialna nowa funkcja została zaprojektowana, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki używasz programu TurboCAD! Użytkownicy mogą teraz łączyć polecenia klawiaturowe z dwoma lub więcej naciśnięciami klawiszy, aby szybko wykonać dowolną komendę TurboCAD. Pociągnięcia klawiszy mogą być wykonywane w kolejności, nie jest wymagana żadna kombinacja klawiszy.

Komendy z klawiatury są najpierw uruchamiane przez naciśnięcie i zwolnienie klawisza Ctrl. Następnie naciskasz serię klawiszy, aby wywołać konkretne polecenie. Dzięki temu użytkownik może obsługiwać klawiaturę lewą ręką, a mysz prawą, co znacznie zwiększa wydajność pracy.


NOWOŚĆ! Wyświetlanie zdefiniowanych przez użytkownika kombinacji klawiszy w menu kontekstowym

NOWOŚĆ! Izolować i ukrywać przedmioty

Ta wspaniała nowa funkcja pozwala użytkownikowi na łatwiejszą edycję złożonych rysunków. Wybrane obiekty mogą być izolowane niezależnie od warstw lub grup. W ten sposób można skupić uwagę na obiektach, które mają być przetwarzane, a jednocześnie uniknąć bardziej skomplikowanych lub nakładających się na siebie obiektów.

Oprócz izolowania pewnych obiektów, możliwe jest również ukrycie dodatkowych obiektów, tak aby wyświetlane były tylko te, które są ważne dla procesu edycji. Po wybraniu opcji "Wygasanie", rysunek wraca do stanu pierwotnego.


NOWOŚĆ!
Opcja wyszukiwania funkcji interfejsu użytkownika

Ta doskonała nowa funkcja pozwala na szybkie odnalezienie określonych poleceń w oknie dialogowym Dostosuj. W ten sposób można szybko znaleźć polecenia lub ich kombinacje klawiszy. Interfejs użytkownika można dostosować do własnych potrzeb, przeciągając ikonę funkcji na pasek narzędzi lub tworząc własne polecenie z klawiatury. Wprowadzając słowo w polu wyszukiwania, można znaleźć pasujące polecenia.

Przyciski obok pola wejściowego podświetlają poprzedni lub następny pasujący element. Historia wyszukiwania jest zapisywana na liście rozwijanej, co przyspiesza późniejsze wyszukiwanie tego samego wpisu. Wyświetlane jest pole wyszukiwania dla materiałów, luminancji, środowisk i zaawansowanych stylów renderingu.

Projektowanie i edycja w 2D

NOWOŚĆ! Połowy między dwoma punktami

Ten tryb zatrzasku pozwala na zatrzaśnięcie środkowego punktu pomiędzy dwoma kolejno wybranymi punktami. Eliminuje to konieczność tworzenia prowadnic/krągów, które zatrzymują środek pomiędzy dwoma punktami.


NOWOŚĆ! Przecinanie przedmiotu

To interesujące nowe polecenie pozwala na przycięcie wielu obiektów za pomocą zamkniętego profilu 2D, który działa jak nóż do ciasteczek. Wszystkie obiekty w obrębie zdefiniowanego profilu są przycinane i usuwane. Eliminuje to konieczność wybierania wielu obiektów do przycinania za pomocą krawędzi tnącej.

NOWOŚĆ!Gruby profil

Narzędzie to z opcjami dotyczącymi szerokości i typu narożnika może być stosowane do grup obiektów składających się z linii/polilinii/krągów/łuków, które znajdują się na tej samej płaszczyźnie. Profile są automatycznie zagęszczane w zależności od zdefiniowanej szerokości. Tworzy to serię polilinii, połączonych polilinii (te dwie opcje są dostępne dla wersji TurboCAD bez ACIS), gamę lub serię elementów z blachy ACIS (tylko TurboCAD Pro).

NOWOŚĆ!Poziomowanie

Narzędzie to wygładza polilinie 3D i trójwymiarowe krzywe splajnu tak, aby leżały płasko na płaszczyźnie pracy. To polecenie ustawia wartości Z wierzchołków tych typów elementów na zero, tak aby można je było wykorzystać w środowisku 2D.

NOWOŚĆ! Ulepszone wylęganie punktów selekcyjnych

Narzędzie do kreskowania punktów zaznaczenia pomija teraz drobne błędy konstrukcyjne. Pozwala to na zdefiniowanie marginesu błędu dla odległości, aby automatycznie wypełnić lukę, jeśli linia graniczna nie jest zamknięta w 100%. Margines ten może być regulowany za pomocą wartości "Gap" na pasku kontrolnym. Ponieważ 100% dokładność w odniesieniu do krzywych zamkniętych lub polilinii jest teraz opcjonalna, procesy wylęgania są znacznie przyspieszone.

Inne

NOWOŚĆ! System testowy

Paleta informacji o wyborze zawiera teraz funkcję sprawdzania. System testowy umożliwia podświetlenie "złych" obiektów w palecie informacji o wyborze, włączenie/wyłączenie warunków testowych i zmianę ich parametrów. Można również tworzyć raporty z inspekcji dla jednego lub więcej obiektów, filtrować "złe" obiekty w palecie informacji o wyborze oraz przesyłać powiadomienia o "złych" obiektach do przeglądarki zdarzeń.

NOWOŚĆ! Własność dla ilości ekspansji

Parametr rozmiaru rozwinięcia został dodany do właściwości palety informacji o wyborze. Parametr wielkości rozwinięcia współpracuje z grupami, blokami i wkładkami. Właściwość rozmiaru rozszerzenia może być wykorzystana do wyboru obiektów na podstawie wartości rozmiaru.

Można wybrać obiekty w dowolnym zakresie rozmiarów. Funkcja ta oferuje dodatkową elastyczność i może być wykorzystywana na wiele sposobów, np. do analizy ewentualnych "złych" obiektów.

NOWOŚĆ! Komunikat diagnostyczny z powiększeniem

Wprowadzono nowy komunikat dotyczący operacji powiększania. Pojawia się, gdy użytkownik próbuje powiększyć lub zmniejszyć obszar poza maksymalnym dozwolonym współczynnikiem powiększenia.

NOWOŚĆ! Przyciski OK i Cancel w oknie dialogowym Insert Break

Nowe przyciski OK i Cancel w oknie dialogowym Insert Break w edytorze tekstu zapewniają lepszą użyteczność.

NOWOŚĆ! Wybierz według typu obiektu

TurboCAD rozpoznaje teraz dwa oddzielne typy obiektów: Koło i elipsa. To samo odnosi się do łuków okrągłych i eliptycznych. Poprzednie wersje nie mogły wybierać kółek i elips osobno.

Obsługa plików / kompatybilność

Wymiana plików w programie AutoCAD® 2018: zaktualizowane filtry DWG i DXF do importu/eksportu.

Wymagania systemowe
Wersja 2018
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10

TurboCAD jest dostarczany w wersji 64-bitowej w celu pełnego wykorzystania dostępnej pamięci komputera podczas ładowania, przetwarzania i renderowania plików CAD. (32-bitowa wersja jest nadal dostępna, jeśli twój sprzęt jest od niej zależny)

Minimalne wymagania dla systemów 64-bitowych:

 • Microsoft Windows® 10 64-bit, 8* 64-bit, 7 (64-bit)
 • 8 GB PAMIĘCI RAM.

Minimalne wymagania dla systemów 32-bitowych:

 • Microsoft Windows® 10, 8*, 7
 • 4 GB PAMIĘCI RAM.

* TurboCAD jest przeznaczony dla komputerów stacjonarnych lub laptopów spełniających określone wymagania systemowe. Technologia Windows RT do użytku na tabletach nie jest obsługiwana.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Jak kształtują się nasze ceny? więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja drogich inwestycji marketingowych, ponieważ nacisk kładzie się bardziej na stałych klientów w sensie "klienci polecają klientów".

realizujemy korzyści kosztowe, które przekazujemy naszym klientom w postaci korzystnych cen.

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD 2D 2018/2019"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

135,01 PLN ocalony
135,01 PLN ocalony
ViaCAD 2D/3D 10, WIN/MAC ViaCAD 2D/3D 10, WIN/MAC
269,95 PLN * 404,96 PLN *
135,01 PLN ocalony
Avanquest Architect 3D 20 Express Avanquest Architect 3D 20 Express
89,95 PLN * 224,96 PLN *
67,50 PLN ocalony
inPixio Photo Studio 10 inPixio Photo Studio 10
157,46 PLN * 224,96 PLN *
22,50 PLN ocalony
Artysta drukujący Platyna Artysta drukujący Platyna
202,46 PLN * 224,96 PLN *
22,50 PLN ocalony
Movavi Photo Manager Movavi Photo Manager
112,46 PLN * 134,96 PLN *
225,01 PLN ocalony
225,00 PLN ocalony
135,18 PLN ocalony
Ashampoo PDF Pro 2 pełna wersja ESD Ashampoo PDF Pro 2 pełna wersja ESD
89,78 PLN * 224,96 PLN *
539,99 PLN ocalony
Avanquest Architekt 3D 20 Ultimate Avanquest Architekt 3D 20 Ultimate
359,96 PLN * 899,95 PLN *
76,69 PLN ocalony
Ashampoo ZIP Pro 3 Ashampoo ZIP Pro 3
103,27 PLN * 179,96 PLN *
76,69 PLN ocalony
Ashampoo Snap 11 Ashampoo Snap 11
103,27 PLN * 179,96 PLN *
90,18 PLN ocalony
Ashampoo Photo Optimizer 7 Ashampoo Photo Optimizer 7
89,78 PLN * 179,96 PLN *
22,50 PLN ocalony
inPixio Photo Studio 10 Ultimate inPixio Photo Studio 10 Ultimate
359,96 PLN * 382,46 PLN *
90,18 PLN ocalony
Ashampoo WinOptimizer 18 Ashampoo WinOptimizer 18
134,78 PLN * 224,96 PLN *
45,18 PLN ocalony
Ashampoo Driver Updater Ashampoo Driver Updater
89,78 PLN * 134,96 PLN *
22,50 PLN ocalony
Ostatnio oglądany