Infolinia +49 3221 2292585
 
AOMEI Technik tworzący kopię zapasową 5.6

AOMEI Technik tworzący kopię zapasową 5.6

1385,66 PLN * 1649,43 PLN * (15,99% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820779.1
 • 1393
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Aktualizacje na całe życie:

Nośnik danych do Twojego oprogramowania
AOMEI Technik tworzący kopię zapasową 5.6 Najprostszy zestaw narzędzi do wykonywania kopii... więcej
Informacje o produkcie "AOMEI Technik tworzący kopię zapasową 5.6"

AOMEI Technik tworzący kopię zapasową 5.6

Najprostszy zestaw narzędzi do wykonywania kopii zapasowych danych z komputerów z systemem Windows i odzyskiwania danych po awarii, przeznaczony do wykonywania kopii zapasowych i przywracania danych dla wszystkich komputerów w organizacji i może zapewnić konsumentom opłacalne usługi techniczne.

Z dożywotnimi ulepszeniami:

Dożywotnia aktualizacja" gwarantuje, że użytkownik ma prawo do bezpłatnej aktualizacji do wszelkich późniejszych, nowych wersji, które zostaną wydane przez nas po zakupie. Brak rocznych kosztów rozliczeniowych lub odnowienia. Licencja obejmuje również bezpłatną bieżącą pomoc techniczną.

Bez dożywotniej modernizacji:
Ta licencja jest ważna tylko dla zakupionej wersji. Nie ma żadnej bezpłatnej ochrony przed uaktualnieniem. Aby zaktualizować "aktualną wersję" do każdej nowszej wersji, którą wydajemy, trzeba będzie uiścić dodatkową opłatę.

AOMEI Backupper Technician to zestaw narzędzi do tworzenia kopii zapasowych danych i odzyskiwania danych po awarii, przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych systemu, partycji, dysku twardego i plików dla systemów PC z systemem Windows, a także do przywracania obrazów do lokalizacji lokalnych lub zdalnych. Co więcej, można go używać do wykonywania kopii zapasowych różnicowych lub przyrostowych, a także do migracji systemu operacyjnego na dysk SSD itp. AOMEI Backuppper Technician może być zainstalowany na wszystkich komputerach w firmie i pozwala na oferowanie dodatkowych usług technicznych innym osobom lub firmom.

Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 8.1/8, Windows 7, Vista i XP (wszystkie wersje, 32/64-bitowe)

Zalety Technika tworzenia kopii zapasowych AOMEI

Funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania

Wszystkie funkcje wszystkich pozostałych wersji zostały dołączone:

 • Kopia zapasowa: Kopia zapasowa systemu, pliku/folderu, dysku twardego, partycji/wolumenu
 • Odzyskiwanie: odzyskiwanie systemu, pliku, dysku twardego, partycji; odzyskiwanie uniwersalne.
 • Klonowanie: Klonowanie systemu, dysku twardego, partycji/wolumenu.
 • Narzędzia: Sprawdzanie/rozpoznawanie/rozszczepianie/połączanie obrazów, PXE Boot Tool, tworzenie bootowalnego Meidum, itp.

narzędzie do przetwarzania obrazu

Szybkie i łatwe wdrożenie/przywracanie pliku obrazu systemu na komputerze po stronie serwera do wielu komputerów po stronie klienta przez sieć lub klonowanie wielu komputerów przez sieć; może pomóc zaoszczędzić czas i zasoby poprzez jednoczesne rozmieszczenie setek komputerów. Monitorowanie w czasie rzeczywistym procesu wdrażania i uzyskiwanie wskazówek, czy odzyskanie danych jest skuteczne. Automatycznie rozdzielać różne nazwy komputerów i adresy IP na komputery klienckie, które przestają być zaopatrywane i zapewniają, że mogą one łączyć się z siecią normalnie po wejściu do systemu operacyjnego.

Nieograniczone użytkowanie i wsparcie techniczne o najwyższym priorytecie

Oprogramowanie można zarejestrować na nieograniczonej liczbie komputerów klienckich za pomocą kodu licencyjnego. Jeśli jesteś technikiem w swojej firmie i kupujesz AOMEI Backupper Technician, możesz użyć kodu licencyjnego nie tylko do rejestracji programu na wszystkich komputerach w swojej firmie, ale także do świadczenia usług technicznych innym osobom spoza firmy. Nie należy jednak zapominać o odinstalowaniu oprogramowania z komputerów klienckich po wykonaniu usługi. Technik kopii zapasowych AOMEI będzie miał najwyższy priorytet techniczny z Centrum Rozwoju Technologicznego AOMEI.

Nowe funkcje w nowej wersji

 • Dodano nową funkcję: Obudź komputer ze snu lub hibernacji, aby wykonać zaplanowane zadania.
 • Metoda obliczania opcji "Uruchom raz dziennie" w "Wyzwalaczu zdarzeń" została zoptymalizowana w celu dopasowania czasu obliczeń do czasu komputera.
 • Opóźnione okno popup "Plug in USB" zostało zoptymalizowane, gdy system jest w wysokim DPI.
 • Schemat tworzenia kopii zapasowych jest zoptymalizowany do automatycznego usuwania starych kopii zapasowych na podstawie określonych wartości.
 • Metoda backupu dla partycji BitLocker została zoptymalizowana: Program nie utworzy kopii zapasowej partycji zaszyfrowanej za pomocą BitLocker sektor po sektorze po rozszyfrowaniu.
 • Rozwiązany problem: "Zmiana konfiguracji wymaga pełnej kopii zapasowej" są wyświetlane podczas wykonywania przyrostowej kopii zapasowej po przywróceniu dysku twardego lub partycji do pierwotnej lokalizacji.
 • Problem rozwiązany: W niektórych przypadkach system kopii zapasowej mechanizmu różnicowego nie będzie skuteczny.
 • Problem rozwiązany: Nie ma szczegółowych informacji na temat "Nieudane połączenie sieciowe" za wyjątkiem kodu błędu 311.
 • Problem rozwiązany: Kod błędu 4162 występuje, gdy pliki większe niż 4 GB są odzyskiwane na partycji szyfrowanej BitLocker.
 • Problem rozwiązany: System plików został uszkodzony po przywróceniu zaszyfrowanej partycji BitLocker do pierwotnej lokalizacji.
 • Problem rozwiązany: Błąd przypisywania liter dysku podczas przywracania systemu w systemie Windows PE.
 • Problem rozwiązany: Kopia zapasowa plików zawiesza się, ponieważ w danej chwili używanych jest zbyt wiele plików.
 • Problem rozwiązany: Kod błędu 4123 pojawia się podczas ponownego wykonywania przyrostowych lub różnicowych kopii zapasowych odzyskanych partycji dysku GPT.
 • Problem rozwiązany: Zadanie przywrócenia synchronizacji plików zostało zakończone sukcesem, ale plik nie istnieje.
 • Problem rozwiązany: Przełączanie typu harmonogramu na "Real-time Sync", "Plug in USB" lub "Event Trigger" nie działa podczas edycji zadań.


AOMEI Backuppers Edition Porównanie

Poniżej znajduje się porównanie trzech płatnych wersji oferowanych przez AOMEI Backupper. Różnią się one właściwościami lub wsparciem technicznym. Sprawdź je i wybierz odpowiednią edycję zgodnie z Twoimi potrzebami.

Ekranekran2Ekran3

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Jak kształtują się nasze ceny? więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AOMEI Technik tworzący kopię zapasową 5.6"
2 lis 2020

Hat alles schnell und wundebar funktioniert.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany