Infolinia +49 3221 2292585
 
Stellar Data Recovery Premium 8

Stellar Data Recovery Premium 8

375,66 PLN * 441,96 PLN * (15% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820731
 • SP-11772
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Stellar Data Recovery Premium 8 Odzyskiwanie wszystkich rodzajów plików, w tym... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Data Recovery Premium 8"

Stellar Data Recovery Premium 8

 • Odzyskiwanie wszystkich rodzajów plików, w tym dokumentów biurowych, zdjęć, filmów wideo, e-maili i innych.
 • Kompletne odzyskiwanie danych z niedostępnych partycji lub dysków twardych
 • Odzyskiwanie danych z dysków twardych, pamięci USB, kart pamięci, CD-DVD i innych urządzeń pamięci masowej
 • Odzyskiwanie danych z dysków twardych, które mają złe sektory
 • PLUS! Naprawia poważnie uszkodzone filmy i zdjęcia
 • NOWOŚĆ!Projektowanie interfejsów

  Przywróć wszystkie swoje dane

  Stellar Data Recovery Premium to kompletny pakiet do odzyskiwania danych z dowolnego typu nośnika pamięci masowej z łatwym w obsłudze interfejsem.

  Stellar Data Recovery Premium jest przeznaczony do pracy na platformie Windows, aby odzyskać Twoje pozornie utracone pliki, zdjęcia, dokumenty i inne. Dzięki temu narzędziu możesz poradzić sobie ze wszystkimi aspektami utraty danych, w tym z przypadkowym sformatowaniem dysku, uszkodzeniem dysku i przypadkowym usunięciem pliku.

  Oprogramowanie jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku utraty danych, gdy system danych na dysku Windows ulegnie jakimś uszkodzeniom i trzeba będzie odzyskać utracone dokumenty. Narzędzie to obsługuje odzyskiwanie dysków i partycji FAT, NTFS i ExFAT.

  Funkcje

  Odzyskiwanie utraconych lub usuniętych plików

  To oprogramowanie do odzyskiwania danych systemu Windows pozwala na odzyskanie utraconych lub usuniętych plików z dysku twardego komputera lub innego zewnętrznego urządzenia pamięci masowej.

  Przywracanie twoich bezcennych wspomnień

  Oprogramowanie Windows do odzyskiwania danych nie tylko odzyskuje dokumenty, ponieważ można również odzyskać utracone lub usunięte zdjęcia i filmy, wszystko co musisz zrobić, to kliknąć na opcję "Zdjęcie" w "Pliki multimedialne".

  Skuteczne wyszukiwanie plików

  Stellar Data Recovery jest wyposażony w inteligentną funkcję, która pozwala znaleźć ukryte pliki na dysku logicznym. Oprogramowanie to pozwala na wyszukiwanie plików według nazwy i typu oraz na wybór, czy są one usuwane, czy też istnieją. Można również wyszukać utracone lub usunięte dane w określonym folderze. Można również wyszukać konkretny folder na dysku logicznym.

  Szybkie i głębokie skanowanie

  Oprogramowanie posiada dwa poziomy, jeśli chodzi o metodę skanowania - Quick Scan i Deep Scan. Szybkie skanowanie jest pomocne w większości przypadków w celu odzyskania utraconych danych. Jeśli oprogramowanie nie jest w stanie znaleźć danych w Quick Scan, automatycznie przełącza się na deep scan. Możesz również przejść na głębokie skanowanie, jeśli nie jesteś zadowolony z wyników szybkiego skanowania.

  Odzyskiwanie telefonu komórkowego

  Czy przypadkiem nie usunąłeś swoich bezcennych zdjęć z telefonu? Nie musisz się już martwić, że zgubisz swoje cenne zdjęcia w telefonie. Tak długo, jak dane są przechowywane na karcie pamięci telefonu, oprogramowanie to się nimi zajmuje. Wystarczy podłączyć telefon do komputera i uruchomić nasze oprogramowanie. Wszystkie usunięte zdjęcia są szybko przywracane.

  Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych

  Za pomocą tego zaawansowanego narzędzia można teraz łatwo odzyskać pliki z uszkodzonej pamięci USB flash, dysku twardego, karty pamięci i pamięci aparatu. Odzyskuje również dane z kart CF, kart flash, kart SD (karty Mini SD, Micro SD i SDHC) oraz mini-dyski.

  Szlokalizować swoje akta na swój własny sposób

  W przypadku odzyskania odzyskanych danych w sposób niezorganizowany, może być trudno zidentyfikować ważne pliki, nawet jeśli szczegóły podglądu są dostępne. Oprogramowanie Stellar Windows Data Recovery oferuje opcję 'Filtered Tree', która pozwala na łatwiejsze sortowanie plików.

  Rozszerzone funkcje
  • Odzyskiwanie dysków optycznych

  Jest to potężna funkcja umożliwiająca odzyskanie danych z porysowanych, uszkodzonych lub częściowo wypalonych nośników optycznych, takich jak płyty CD, DVD. Cóż, to oprogramowanie do odzyskiwania danych Windows przywraca pliki z ich oryginalnymi nazwami plików i strukturą folderu. Obsługuje odzyskiwanie z wszystkich formatów płyt (CD, DVD, HD DVD) wypalanych w dowolnym systemie.

  • Mapa dysku twardego

  Stellar Data Recovert posiada specjalną funkcję, która pozwala na odzyskanie danych z dysków twardych, które mają uszkodzone sektory. Można utworzyć obraz dysku twardego, istniejących woluminów logicznych w dysku twardym i wszelkich innych wymiennych woluminów, takich jak dyski piórkowe, zewnętrzne dyski twarde. Dodatkowo, można określić sektory "Start & End", aby utworzyć obrazy wybranych obszarów.

  • Głębokie skanowanie dla lepszego rezultatu

  Oprogramowanie oferuje dwa tryby skanowania: Szybkie i głębokie skanowanie. Quick Scan skanuje nośnik i wybrane lokalizacje oraz wyświetla listę wszystkich odzyskiwalnych plików do podglądu. W przypadku, gdy w wynikach szybkiego skanowania nie można zobaczyć żądanego pliku, można przejść do przycisku "Głębokie skanowanie" i wykonać przejście przez skanowanie, które przeszuka dane na dysku na podstawie charakterystyki pliku i pozwoli na wygodne odzyskanie danych z mocno uszkodzonych nośników. To zajmie więcej czasu, ale będzie szukać i odzyskać wszystkie pliki, nawet surowe pliki.

  Tylko w wersji Premium

  Pozwala na szybką i łatwą naprawę plików wideo przy zachowaniu nienaruszonego formatu

  Stellar Data Recovery premium pomaga łatwo naprawić wiele błędów odczytu/zapisu wideo, które pojawiają się w wyniku różnych błędów, w tym ataków wirusów, awarii zasilania, nietypowej awarii systemu, kompresji lub jakiegokolwiek przypadku niewłaściwej obsługi.

  Naprawia uszkodzone pliki obrazu JPEG w komputerach, pamięci aparatu i kartach pamięci

  Stellar Data Recovery premium to przydatne oprogramowanie naprawcze JPEG/JPG, które odzyskuje uszkodzone lub zniszczone zdjęcia i pliki obrazu, które mają rozszerzenie pliku JPEG lub JPG bez zmiany oryginalnych danych. Ten skuteczny program przywraca nawet te obrazy z karty pamięci, które są całkowicie nieczytelne lub usunięte.

  Wymagania systemowe
  Wersja 8
  Rozmiar 34,7 MB
  System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10

  Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: Klasa Pentium
  • Dysk twardy: 50 MB wolnego miejsca

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Data Recovery Premium 8"
2 lis 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Guter Shop. Schön wäre es, wenn man den Key zur Software etwas schneller erhalten könnte.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany