Infolinia +49 3221 2292585
 
Nero Video 2020
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Nero Video 2021 Nero Video 2021
Nero Video tworzy filmy i pokazy slajdów w mgnieniu oka Dla początkujących i zaawansowanych użytkowników, Nero Video jest wszechstronnym pakietem oprogramowania, który ułatwia tworzenie i edycję krótkich klipów lub dużych projektów...
206,32 PLN *
Nero Video 2020 Profesjonalista video dla każdego Nero Video 2020 nie pozostawia nic do... więcej

Informacje o produkcie "Nero Video 2020"

Nero Video 2020

Profesjonalista video dla każdego

Nero Video 2020 nie pozostawia nic do życzenia, jeśli chodzi o tworzenie filmów i pokazów slajdów prostych, szybkich i profesjonalnych.

Nowość w Nero Video 2020

Teraz Nero Video ma dla Ciebie cały szereg specjalnych funkcji. Ponad 1000 motywów i efektów filmowych sprawia, że twoja kreatywność nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Odkryj już dziś zalety Nero Video 2019.

Przegląd funkcjonalny

Zarządzaj
Rozpocznij: Przenieś swoje filmy i pliki wideo z urządzeń przenośnych, zewnętrznych dysków twardych, pamięci USB, kamer oraz aparatów HD i 4K do komputera i przechowuj je w bibliotece multimedialnej Nero MediaHome z informacjami takimi jak data, lokalizacja i osoby na zdjęciu w celu dalszej edycji. Teraz możesz również archiwizować i oglądać swoje filmy i seriale telewizyjne z błyskawiczną prędkością. Tytuły i plakaty filmowe są tworzone automatycznie. Teraz wszystko nowe: Dostęp do plików online "OneDrive" (Files On Demand) i pobieranie zdjęć, filmów i muzyki tylko wtedy, gdy są one potrzebne w Twoim projekcie. Pozwala to zaoszczędzić sporo miejsca na komputerze.

Stwórz
Umieść swoje nagrania w centrum uwagi: dzięki 1-Click Video Story możesz stworzyć doskonałe filmy i pokazy slajdów w mgnieniu oka. W połączeniu z muzyką, efektami, wejściem i wyjściem, możesz błyskawicznie udostępniać swoje filmy. Uchwyć swoją publiczność za pomocą ekspresowej lub zaawansowanej edycji wideo z wieloma efektami, w tym przesunięciem pochylenia, starym filmem, zwolnieniem tempa, tytułami, przejściami, filtrami dźwiękowymi, animacjami klatek kluczowych i innymi. Dzięki nowemu urządzeniu do usuwania pasków za pomocą jednego kliknięcia możesz sprawić, że Twoje zdjęcia i filmy będą wyglądać jak najlepiej i przygotować je do oglądania na dużym ekranie.

Szablony
Twórz profesjonalne filmy wideo łatwo i szybko: Dzięki ponad 1000 szablonom filmowym i innym efektom, możesz nadać swoim filmom bardzo osobisty charakter. Dzięki nowym, różnorodnym szablonom filmowym obejmującym strefę zrzucania efektów, automatycznie tworzą oni własne, osobiste filmy na tematy takie jak rodzina, imprezy, dzieci, podróże, akcja i inne. Czarne kraty w panoramicznym telewizorze należą już do przeszłości. Nawet pionowe filmy i zdjęcia z Twojego smartfona można łatwo importować jako pionowe filmy wideo, edytować i doskonale inscenizować dzięki pionowym szablonom wideo.

Eksport i spalanie
Najlepsze filmy dla zadowolonych widzów: Nero Video 2019 również nie idzie na żadne kompromisy, jeśli chodzi o wybór formatu. Edytuj filmy w najwyższej jakości w rozdzielczości 4K, Full HD i SD. Nawet wyeksportować pojedyncze sceny z długich filmów za jednym razem. Dodaj wykończenie do swoich płyt DVD-Videos™ i Blu-ray™, korzystając z wielu wysokiej jakości menu płyt na różne tematy. Następnie użyj Nero CoverDesigner, aby zaprojektować okładki płyt według własnego gustu i profesjonalnie odtworzyć płytę wideo z menu i wyborem rozdziałów na odtwarzaczu DVD i Blu-ray w salonie.

Transmisja strumieniowa
Zamień swój salon w kino dzięki możliwościom strumieniowej transmisji Nero Video 2019, które zdobyły Oskara. Przesuwanie programów lub filmów na telewizorze, muzyki z biblioteki multimedialnej na smartfonie, filmów na tablecie? Wszystko możliwe dzięki bezpłatnej aplikacji Nero Streaming Player. Aplikacja WiFi+Transfer, również darmowa, pozwala na bezprzewodowe przesyłanie filmów i zdjęć z urządzenia mobilnego do komputera i na odwrót. Obie aplikacje są dostępne dla urządzeń z systemem iOS i Android.

Odtwarza
j
go, kiedy jest najlepszy czas: rano, w południe lub w nocy - odtwarzaj pliki audio i wideo w różnych formatach, kiedy tylko masz na to ochotę. Odtwarzanie zdjęć, eleganckich pokazów slajdów, wideo DVD i wideo 4K/Ultra HD jest teraz jeszcze łatwiejsze. Możesz również łatwo zarządzać i odtwarzać swoje archiwum filmów i seriali telewizyjnych, tak jak w czasie wolnym od pracy.

Wymagania systemowe:

Minimalne wymagania systemowe dla Nero Video 2020

 • Windows® 7 SP1 Home Premium, Professional lub Ultimate (32/64 bit), Windows® 8 (32/64 bit), Windows® 8.1 z April 2014 Update (32/64 bit), Windows® 10 (32/64 bit)
 • Procesor 2 GHz AMD lub Intel®
 • 1 GB PAMIĘCI RAM
 • Do edycji i tworzenia filmów SD: procesor AMD lub Intel® z 2 GHz, 1 GB pamięci RAM
 • Do edycji i tworzenia filmów HD: procesor 2 GHz AMD lub Intel®, 1 GB pamięci RAM
 • 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym do standardowej instalacji wszystkich komponentów (łącznie z szablonami, zawartością i tymczasowym miejscem na dysku)
 • Karta graficzna obsługująca Microsoft® DirectX® 9.0 z akceleracją 3D, 16-bitową głębią kolorów i minimum 128 MB pamięci wideo (zalecana 32-bitowa głębia kolorów, True Color, 256 MB zarezerwowanej pamięci RAM wideo i obsługa Shader Model 3.0)
 • Nagrywalne lub wielokrotnego zapisu CD, DVD lub Blu-ray do nagrywania i tworzenia filmów wideo
 • DirectX® 9.0c Revision 30 (sierpień 2006)
 • Windows Media® Player 9
 • Wymagane komponenty innych firm, takie jak Microsoft Windows® Installer 4.5, Microsoft .NET® 4, Microsoft® DirectX® lub Adobe Flash, są dołączone do produktu lub, jeśli nie znajdują się w opakowaniu, są pobierane automatycznie.
 • W przypadku niektórych usług wymagane jest połączenie z Internetem
 • W przypadku korzystania z niektórych funkcji może być wymagane połączenie z Internetem w celu weryfikacji numeru seryjnego. Koszt połączenia internetowego ponosi użytkownik
 • Funkcje transmisji strumieniowej mogą wymagać aktualizacji online
 • Nero Video Manual App: Android 4.0 i wyższy, iOS 6.0 i wyższy
 • Nero MediaHome Manual App: Android 4.0 i wyższy, iOS 6.0 i wyższy
 • Nero MediaHome Receiver App: Android 4.0 i wyższy, iOS 6.0 i wyższy
 • Nero Streaming Player i WiFi+Transfer App: Android 4.4 lub wyższy, iOS 9.0 lub wyższy; dla "Play from PC" Nero MediaHome 1.32.2700 lub wyższy
 • Transmisja strumieniowa do Nero Streaming Player i Nero MediaHome Receiver wymaga systemu Windows® 7 SP1 Home Premium, Professional lub Ultimate (32/64 bit), Windows® 8 (32/64 bit), Windows® 8.1 (32/64 bit) lub Windows® 10 (32/64 bit).
 • Przesyłanie strumieniowe w najwyższej rozdzielczości wymaga technologii Intel Haswell (i7-4770 lub wyższej). Zaleca się pozostawienie ustawienia transmisji strumieniowej w trybie automatycznym. Jeśli przesyłanie strumieniowe w najwyższej rozdzielczości powoduje problemy z wydajnością systemu, wystarczy użyć ustawienia niższej jakości.
 • Informacje na temat innych wymagań można znaleźć na stronie www.nero.com.

Podpowiedź:

 • W 64-bitowych systemach operacyjnych aplikacje działają w 32-bitowym trybie emulacji
 • Aby produkt działał prawidłowo, urządzenia muszą być prawidłowo zainstalowane i rozpoznawane przez system operacyjny.
 • Zdecydowanie zaleca się zainstalowanie najnowszych sterowników urządzeń certyfikowanych przez WHQL
 • Konfiguracja funkcji serwera dostępu do nośnika wymaga komputera podłączonego do sieci lokalnej.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nero Video 2020"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany