Infolinia 0800 702813
 

Nuance Dragon Home 15 Pełna wersja

771,16 zł * 998,22 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820237
 • SN-DC09Z-W00-15.0
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na Całym Świecie

Metoda Wysyłki

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dokładna konwersja z tekstu na mowę jest jednym z najważniejszych wymogów w dzisiejszym świecie... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Home 15 Pełna wersja"

Dokładna konwersja z tekstu na mowę jest jednym z najważniejszych wymogów w dzisiejszym świecie pracy. Dlatego dzięki pełnej wersji Nuance Dragon Home 15 otrzymujesz kompletne i nowoczesne rozwiązanie, które może być używane na komputerze, smartfonie lub tablecie. Dzięki wysokiej jakości i nowoczesnej technologii oprogramowania będziesz w najlepszej sytuacji, jeśli chodzi o rozpoznawanie mowy i możesz liczyć na wyjątkowo sprawne wdrożenie.

Precyzyjna konwersja mowy dzięki Deep Learning

Dzięki unikalnej technologii Deep Learning, możesz oczekiwać intuicyjnego i wszechstronnego rozwiązania z Nuance Dragon Home 15 w pełnej wersji. Oprogramowanie doskonale dostosowuje się do Twojego akcentu, dzięki czemu z czasem będziesz rozumiany coraz dokładniej. Dotyczy to nie tylko wypowiadania prostych poleceń, ale także dyktowania ważnych dokumentów biznesowych i wielu innych. Oznacza to, że możesz polegać na dokładnym wprowadzaniu poleceń głosowych. W ten sposób uzyskuje się dokładność na poziomie około 99%, co oznacza, że wszystkie szczegóły mogą być zrozumiane, nawet jeśli w otoczeniu jest dużo szumu. Jest to korzystne dla codziennych operacji biznesowych, aby zwiększyć produktywność i zapewnić rozpoznawanie mowy potrzebne z Nuance Dragon Home 15 pełna wersja. To, w połączeniu z usprawnionym interfejsem użytkownika, oznacza, że tekst mówiony może być automatycznie transkrybowany.

Szybkość, skuteczność i maksymalna wydajność

Kolejną zaletą jest sprawne działanie programu Nuance Dragon Home 15 w pełnej wersji. W związku z tym nie musisz się martwić o skomplikowane menu lub funkcje, które trudno rozdzielić. Każda z aplikacji jest przejrzyście nazwana i można ją wybrać jednym kliknięciem. Ponadto, późniejsza prędkość podczas transferu pozwala na bardzo szybką i łatwą pracę bez obaw o opóźnienia. Aby korzystać z programu Nuance Dragon Home 15 w pełnej wersji, wystarczy przełączyć się do trybu odtwarzania i zacząć wypowiadać swoje teksty. Pozwoli Ci to również na sprawną i efektywną edycję, aby zrekompensować drobne nieścisłości i wykonać ostatnie szlify. Dzięki temu zyskujecie Państwo wydajną i wysokiej jakości pracę, która pozwala na dostosowanie każdego bloku tekstu do potrzeb.

Najważniejsze funkcje w praktycznym, codziennym użytkowaniu

Oprócz aplikacji i funkcji już przedstawionych, pełna wersja Nuance Dragon Home 15 zapewni Ci oczywiście wiele innych ekscytujących treści. Na przykład, będziesz korzystać z najwyższej dokładności podczas użytkowania i będziesz mógł tworzyć ważne dokumenty bez kłopotliwego pisania za pomocą myszy i klawiatury. Następujące funkcje również płynnie łączą się z licznymi zaletami i sprawiają, że Nuance Dragon Home 15 w pełnej wersji jest praktyczny:

 • Dyktuj pełny tekst i treść
 • Automatyczne czytanie dokumentów na głos
 • Tworzenie tabel i zestawień
 • Łatwa edycja dyktowanych treści
 • Zoptymalizowana aplikacja dla urządzeń dotykowych
 • Integracja niezliczonych języków i dialektów

Wiele sposobów wykorzystania pełnej wersji programu Nuance Dragon Home 15 znacznie ułatwia tworzenie dokumentów w wybranym stylu. Błędy w gramatyce, ortografii czy stylu nie będą już Twoim problemem w tym zakresie, dając Ci pewność szybkiego zwrotu. Łatwość obsługi pełnej wersji Nuance Dragon Home 15 umożliwia również wykonywanie specjalistycznych zadań za pomocą głosu.

Różnica między wersjami Dragon

Większa wydajność dzięki efektywnemu wprowadzaniu głosowemu

Wiele praktycznych funkcji programu Nuance Dragon Home 15 w pełnej wersji pokazuje, jak łatwo jest używać sterowania głosem dla większej wygody. To świetny sposób na zwiększenie produktywności i szybsze uporanie się z listą rzeczy do zrobienia. Oprócz dyktowania dokumentów, szeroki zakres funkcji obejmuje również komponowanie i wysyłanie wiadomości e-mail. Pozwala to również zachować kontrolę nad komunikacją biznesową. Dlaczego więc nie wypróbować pełnej wersji Nuance Dragon Home 15 i nie przekonać się samemu?

Dobry wybór do zastosowań biznesowych

Wbudowana możliwość uczenia się nowych treści znacznie ułatwia naukę nowych słów podczas korzystania z pełnej wersji programu Nuance Dragon Home 15. Dzięki temu będziesz mógł wygodnie definiować nowe pojęcia i używać ich w swoich dokumentach. Pozwala to również na zapewnienie niezbędnego przeglądu dla bardziej specjalistycznych tematów, aby umożliwić bezbłędne przepisywanie. W ten sposób umożliwiasz sterowanie wieloma programami za pomocą głosu. Dzięki szybkiej i łatwej obsłudze programu Nuance Dragon Home 15 w pełnej wersji na wszystkich popularnych urządzeniach z systemem Windows, nie należy spodziewać się żadnych ograniczeń w jego użytkowaniu. Do konwersji treści mówionych na tekst nie jest wymagane nawet połączenie z Internetem. Pozwala to na sprawne wykonywanie licznych zadań w firmie.

Kup teraz pełną wersję Dragon Home 15

Możesz kupić Nuance Dragon Home 15 pełną wersję tutaj w naszym sklepie w dowolnym momencie. Dzięki wygodnej licencji możesz korzystać z produktu przez nieograniczony czas i zautomatyzować tworzenie nowych tekstów i ważnych dokumentów. Zintegrowane podejście do nauki w pełnej wersji programu Nuance Dragon Home 15 daje dodatkową elastyczność, aby lepiej zrozumieć krok po kroku. Dzięki tej podstawie będziesz mógł poprawić wydajność komputera i korzystać z maksymalnej dokładności w celu płynnego rozpoznawania mowy na co dzień.

Kluczowe pytania

Co robi Dragon Home 15 Pełna Wersja?

Nuance Dragon Home 15 pełna wersja może być połączony z wieloma funkcjami, takimi jak dyktowanie tekstów, komponowanie wiadomości e-mail lub wyszukiwanie w Internecie. Oszczędza to kłopotów z pisaniem na klawiaturze i pozwala na łatwe wprowadzanie ważnych poleceń za pomocą mowy.

Komu potrzebna jest pełna wersja Dragon Home 15?

Nowoczesne trendy, takie jak sterowanie głosem, stają się coraz ważniejsze w świecie zawodowym. To jest dokładnie to, gdzie Nuance Dragon Home 15 Pełna wersja przychodzi do siebie i udaje się tworzyć zwarte i językowo poprawne teksty z prostych nagrań audio. Dlatego praktyczne oprogramowanie jest ważne nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla użytkowników prywatnych.

Czy pełna wersja Dragon Home 15 może być połączona z Gmailem?

Oczywiście, można połączyć Nuance Dragon Home 15 pełna wersja z programem pocztowym, takim jak Gmail. W ten sposób można wygodnie tworzyć nowe wiadomości e-mail za pomocą głosu, a następnie dostosować je w razie potrzeby. Dzięki temu tworzenie wiadomości e-mail jest znacznie bardziej efektywne.

Jak szybko można przekształcać mowę za pomocą pełnej wersji Dragon Home 15?

Z pełną wersją Nuance Dragon Home 15 nie musisz się martwić o opóźnienia. Narzędzie działa w czasie rzeczywistym i zapewnia, że treść mówiona jest przekształcana w pożądaną formę tak szybko, jak to możliwe. Możliwe są również rozbieżne języki i dialekty.

 

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do Nuance Dragon Home wersja 15
 • Języki: angielski, niemiecki, francuski: Niemiecki, angielski, francuski
 • Zweryfikowane łącze do szybkiego pobierania, aby uzyskać oprogramowanie szybko i bezpiecznie
 • Faktura z VAT
 • Instrukcje ułatwiające montaż

 

Wymagania systemowe

 • Podczas procesu instalacji program Dragon sprawdzi, czy system spełnia minimalne wymagania. Jeśli nie, Dragon nie zostanie zainstalowany.
 • Procesor: Intel Dual Core lub równoważny procesor AMD. Szybsze procesory będą działać lepiej.
 • RAM: co najmniej 4 GB
 • Wolne miejsce na dysku twardym:4 GB (8 GB w przypadku instalacji w wersji cyfrowej)
 • Obsługiwane systemy operacyjne: Microsoft Windows 7, 8.1 i 10 32-bitowe i 64-bitowe
 • Internet Explorer 11 lub nowszy albo najnowsza wersja Chrome lub Firefox
 • Karta dźwiękowa do nagrywania 16-bitowego
 • Napęd DVD do instalacji (nie jest wymagany w przypadku pobierania cyfrowego)
 • Wbudowany mikrofon lub mikrofon certyfikowany przez Nuance. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę support.nuance.com/compatibility.
 • Połączenie z Internetem w celu automatycznej aktywacji produktu (krótki, anonimowy proces) i dostępu do pomocy online.


Legal:
Z prawomocnym Uteil z Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o numerze akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i tym samym nie naruszamy żadnych zasad, przy czym oprogramowanie jest licencjonowaniem jednostanowiskowym z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować produkt, używać go bez ograniczeń, aktualizacje, uaktualnienia, jak również rejestracja nie są możliwe.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon Home 15 Pełna wersja"
3 lis 2019

Nach kurzer Zeit alles in Ordnung.

Zuerst wurde ein Aktivierungskey übermittelt, der nicht funktionierte. Der Shop war jedoch sofort telefonisch erreichbar. Nachdem ich das Problem geschildert hatte, bat man mich um Übersendung von Screenshots. Danach erhielt ich binnen weniger Minuten einen funktionierenden Key und konnte das Produkt aktivieren.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany