Infolinia 0800 702813
 
Nuance Dragon Legal Group

Nuance Dragon Legal Group

5586,44 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821541
 • LIC-A509G-X00-15.0-AA
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN
 • Na całym świecie

Skala produktu

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki produktowi Nuance Dragon Legal Group w przyszłości można zastąpić żmudne pisanie na... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Legal Group"

Dzięki produktowi Nuance Dragon Legal Group w przyszłości można zastąpić żmudne pisanie na klawiaturze dyktowaniem. Zwłaszcza w firmach z dużą ilością korespondencji, przynosi to ulgę niezbędną dla większego porządku w codziennej pracy. Z Nuance Dragon Legal Group można obsługiwać nie tylko proste dokumenty, ale również złożone tematy i treści w każdym obszarze. Dzięki temu możesz tworzyć dokumenty bez konieczności samodzielnego zasiadania do klawiatury.

Oto funkcje, których można oczekiwać od Nuance Dragon Legal Group

Nuance Dragon Legal Group ułatwia zawieranie ważnych umów i koordynowanie nowych działań w całej firmie. Dzięki rozpoznawaniu mowy i ciągłemu rozwojowi procesu głębokiego uczenia nic nie stoi na przeszkodzie, aby doskonale rozpoznawać tekst. Nawet operacja rozpoznawania mowy i zamiany mowy na tekst działa już intuicyjnie i łatwo. Dzięki Nuance Dragon Legal Group mają Państwo szansę pracować szybciej i oszczędzać cenny czas na każdym kolejnym etapie projektu. Nie tylko na PC, ale również na urządzeniach mobilnych Nuance Dragon Legal Group ma swoje mocne strony. Obsługa dotykowa pozwala na wygodne tworzenie ważnych dokumentów w podróży. Dzięki osobistym interfejsom, zawsze masz dostęp do danych, które już stworzyłeś i jesteś na bieżąco, gdziekolwiek jesteś. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla profesjonalistów, takich jak agencje internetowe, programiści, prawnicy, doradcy podatkowi lub zewnętrzni dostawcy usług.

Idealny do zastosowania w nowoczesnych firmach

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego wsparcia przy tworzeniu dokładnych dokumentów, Nuance Dragon Legal Group jest tutaj, aby pomóc Ci w praktyczny sposób. Dzięki jednorazowemu kosztowi licencji grupowej, obejmujesz ochroną nie tylko siebie, ale również swoich pracowników. Bezpośrednio po tym można rozpocząć transkrypcję, aby przekształcić podyktowane treści w tekst. Dzięki Nuance Dragon Legal Group nie tylko oszczędzasz czas w procesie praktycznym, ale także śledzisz dokładność i jakość swoich notatek.

Ogromne znaczenie wprowadzania danych za pomocą głosu

Nie tylko oprogramowanie Nuance Dragon Legal Group sprawia, że wprowadzanie danych za pomocą głosu staje się coraz ważniejsze. Wiele firm już używa go do upraszczania złożonych treści i automatyzacji powtarzających się czynności. Sprawia również, że lokalizacje inne niż komputer biurowy są idealnym miejscem do sprawnego przepisywania treści. Nuance Dragon Legal Group zapewnia niezawodność, której potrzebujesz, aby zapewnić sobie i oczywiście wielu innym pracownikom mobilnym elastyczność, której pragniesz. Szczególnie w czasach rosnącej liczby biur domowych, ważne jest, aby mieć indywidualne i dopasowane do potrzeb wdrożenie w firmie. Koszty Nuance Dragon Legal Group są zatem relatywnie bardzo niskie, aby trwale przyspieszyć i kompleksowo zoptymalizować własną pracę.

Praktyczne treści do wykorzystania w codziennej pracy

Nawet w najnowszej wersji Nuance Dragon Legal Group wprowadzono wiele ulepszeń, które mogą ułatwić sporządzanie dokumentacji. Dotyczy to na przykład rozpoznawania mowy, które dzięki nowym rozwiązaniom może jeszcze łatwiej radzić sobie z tym, co się mówi. Pozwoli Ci to uniknąć irytujących błędów i nieścisłości. Dlatego należy zawsze pamiętać o następujących zaletach:

 • Nowoczesne komendy głosowe Szybkie i przede wszystkim łatwe do nagrania komendy głosowe sprawiają, że praca z Nuance Dragon Legal Group jest zauważalnie łatwiejsza. Zintegrowane interfejsy pozwalają nawet na nagrywanie w podróży, które jest dostępne dla personelu biurowego już po kilku sekundach. Pozwala to na jak najszybsze reagowanie na nowe zgłoszenia i zapytania.
 • Optymalna automatyzacja Rutyny są często uciążliwe w biurze, ale mimo to muszą być wykonywane. Jednak dzięki aplikacji Nuance Dragon Legal Group przepływy pracy mogą być w pełni zautomatyzowane za pomocą poleceń głosowych i udostępniane dodatkowym odbiorcom. Na przykład, można dodać dodatkowe klauzule do ważnych dokumentów bez konieczności przepisywania całego dokumentu.
 • Łatwe dokumentowanie Wiele ważnych uwag i wskazówek nie pozostaje długo aktualnych w firmach. Jednak rozwiązania takie jak Nuance Dragon Legal Group pomagają udokumentować ważne kwestie i zachować je pod ręką nawet po kilku dniach lub tygodniach. Wydajność i niezawodność to kluczowe czynniki łączące efektywność z dobrymi wynikami.
 • Włączanie słownictwa technicznego W dyktowanych dokumentach wielu właścicieli firm stara się używać prostego języka. Ryzyko błędnego rozpoznania jest po prostu zbyt duże. Jednak dzięki użyciu Nuance Dragon Legal Group nie trzeba już tego robić. Specjalistyczne słownictwo z dziedziny podatków i prawa zostało już wdrożone, co sprzyja sprawnej pracy.

Wszechstronne wsparcie dla potencjalnych błędów

Jeśli podczas korzystania z Nuance Dragon Legal Group pojawią się jakiekolwiek pytania lub nieścisłości, można je jak najszybciej rozwiązać za pośrednictwem pomocy technicznej. Pozwala to na idealną koordynację, nie pozostawiając Cię na długo samego w razie problemów. Dla współczesnych firm, które chcą rozszerzyć swoje możliwości w zakresie transkrypcji mowy, Nuance Dragon Legal Group oferuje szybkie i, co najważniejsze, bezpieczne rozwiązania w zakresie wsparcia.

Większa wydajność, ergonomia i oszczędność czasu

W celu zwiększenia wydajności, oprogramowanie Nuance Dragon Legal Group jest właściwym produktem ze względu na wiele funkcji i aplikacji. Dzięki licencji Volume License będziesz mógł wyposażyć każdego członka swojego zespołu i w przyszłości polegać na połączeniu dostosowanym do potrzeb. W ten sposób oszczędzasz niezbędny czas i korzystasz z płynnie nagranych tekstów, które mogą być dalej przetwarzane na miejscu w firmie lub w biurze. Z ergonomicznego punktu widzenia, wiele praktycznych funkcji Nuance Dragon Legal Group zapewnia również bezpieczeństwo. Ciągłe korzystanie z klawiatury i myszy powoduje u wielu pracowników frustrację, a z czasem nawet ból fizyczny. Dyktowanie w wygodny i oszczędzający czas sposób sprawia, że praca w ten sposób jest bardziej pozytywna dla obu stron.

Kup teraz Nuance Dragon Legal Group i bądź technicznie najlepszy

Jeśli chcą Państwo korzystać z indywidualnego i nowoczesnego oprogramowania, Nuance Dragon Legal Group jest najlepszym wyborem. Szczególnie w obszarach o skomplikowanym słownictwie, aplikacja zapewnia niezbędną prostotę i pomaga we wszystkich praktycznych zadaniach. Dzięki niezwykle dokładnemu rozpoznawaniu mowy można łatwo zwiększyć wydajność pracy. Zapraszamy do zakupu oprogramowania Nuance Dragon Legal Group bezpośrednio od nas i zwiększenia swojej produktywności. Cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić Ci wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb w zakresie automatyzacji biznesu.

Kluczowe pytania

Dlaczego Nuance Dragon Legal Group jest tak wygodny? Nuance Dragon Legal Group jest ucieleśnieniem wydajności, wartości i prostoty. To sprawia, że jest to popularny wybór dla wielu firm do wykonywania żmudnej dokumentacji w trybie głosowym. Transkrypcja staje się więc narzędziem z wyboru. Dla kogo przeznaczona jest Nuance Dragon Legal Group? Osoby decyzyjne w kancelariach prawnych, biurach podatkowych, agencjach i innych dużych przedsiębiorstwach powinny rozważyć zastosowanie Nuance Dragon Legal Group. Program oferuje funkcje oszczędzające czas, potrzebne do redukcji kosztów i zawsze szybszej pracy. Jakie funkcje są pomocne w pracy z Nuance Dragon Legal Group? Zwłaszcza opcja wprowadzania głosowego zapewnia, że podczas pracy nie traci się prędkości. W przypadku specjalistycznych tekstów prawnych lub innych skomplikowanych treści można również skorzystać z wielu zintegrowanych słowników specjalistycznych. Upraszczają one całą aplikację. W jaki sposób Nuance Dragon Legal Group zwiększa produktywność? Pobranie programu Nuance Dragon Legal Group w wersji dla systemu Windows ułatwia nagrywanie ważnych faktów i zapisywanie ich głosowo, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Prowadzi to do znacznie szybszego tworzenia ważnych dokumentów bez konieczności używania myszy i klawiatury.

Wymagania systemowe:

 • RAM: Co najmniej 2 GB pamięci RAM w przypadku 32-bitowych wersji systemów Windows 7, 8.1 i 10; 4 GB w przypadku 64-bitowych wersji systemów Windows 7, 8.1 i 10 oraz w przypadku systemów Windows Server 2008 R2, 2012, 2016 i 2019
 • Procesor: Intel® Dual Core lub równoważny procesor AMD.Szybsze procesory zapewniają wyższą wydajność.
 • Wolne miejsce na dysku twardym: 12 GB
 • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7, 8.1, 10 (32-bitowy i 64-bitowy), Windows Server 2008 R2, 2012, 2016 i 2019
 • Internet Explorer 9 lub nowszy, albo najnowsza wersja Chrome lub Firefox dla pomocy online
 • Karta dźwiękowa do nagrywania 16-bitowego
 • Wbudowany mikrofon lub mikrofon certyfikowany przez Nuance. Niektóre starsze modele nie są już obsługiwane. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://support.nuance.com/compatibility/.
 • Połączenie internetowe umożliwiające pobranie produktu, automatyczną aktywację produktu (krótki, anonimowy proces) oraz dostęp do Pomocy Online

Uwaga: Dyktowanie do systemów informacyjnych opieki zdrowotnej (elektroniczny rekord zdrowotny - ePA) nie jest obsługiwane. Do tego celu należy użyć Dragon Medical Practice Edition.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon Legal Group"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany