Infolinia 0800 702813
 
Nuance Dragon Professional Group 16

Nuance Dragon Professional Group 16

4585,69 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822118
 • LIC-A209G-X01-16.0AA
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN
 • Na całym świecie

Rodzaj licencji:

Język:

Werset.:

Skala produktu:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Najlepsze na świecie rozpoznawanie mowy dla produktywności biznesowej Popraw jakość... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Professional Group 16"

Najlepsze na świecie rozpoznawanie mowy dla produktywności biznesowej

Popraw jakość dokumentów, przyspiesz procesy dokumentowe i zredukuj koszty.

Twórz profesjonalne dokumenty szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej, oszczędzaj czas i pieniądze dzięki najpopularniejszemu na świecie rozwiązaniu do rozpoznawania mowy w przedsiębiorstwach. Korzystają z niego wiodące firmy i instytucje na świecie, od banków po departamenty policji.

Do uaktualnienia kwalifikują się posiadacze Dragon Professional Group Version 14 lub Dragon NaturallySpeaking Version 13 Professional.

Smok w pracy dla ciebie

Szybkie tworzenie dokumentów
Szybkie dyktowanie z wysoką dokładnością rozpoznawania, która staje się coraz lepsza, ponieważ stale dostosowuje się do Twojego głosu.

Rutynowe zadania za pomocą poleceń głosowych
Zdefiniuj proste polecenia głosowe, aby połączyć rutynowe zadania w jeden krok, przyspieszyć tworzenie dokumentów i zwiększyć swoją produktywność.

Zwiększ wydajność
Dodaj własne słowa, aby precyzyjnie rozpoznawać często używane terminy, skróty lub preferowaną pisownię.

Centralne zarządzanie licencjami

Centralne zarządzanie licencjami

Pracuj lepiej, szybciej i mądrzej dzięki dokładnemu dyktowaniu i transkrypcji

Szybkie i łatwe tworzenie dokumentów
Twoi pracownicy dyktują przy pierwszej próbie z dokładnością rozpoznawania do 99% - trzy razy szybciej niż pisanie na klawiaturze - dzięki czemu mogą poświęcić więcej czasu na istotne zadania, zamiast pisać na klawiaturze.

Technologia Nuance Deep Learning
Dzięki innowacyjnej technologii Deep Learning firmy Nuance, Dragon osiąga wysoką dokładność rozpoznawania nawet w przypadku mówienia z akcentem, w otwartym biurze lub w podróży. Dzięki temu jest idealny dla różnych grup roboczych i środowisk.

Automatyzuj rutynowe zadania
Dragon ułatwia automatyzowanie powtarzalnych zadań i czynności. Możesz tworzyć własne komendy głosowe, aby wstawiać do dokumentów standardowe bloki tekstu lub podpisy. Za pomocą oszczędzających czas makr można tworzyć zautomatyzowane przepływy pracy na podstawie poleceń głosowych. Te dostosowania mogą być następnie udostępnione całej grupie użytkowników Dragon.

Spełnij potrzeby biznesowe dzięki dostosowanemu słownictwu
Słownictwo Dragon można rozszerzyć o powszechnie używane terminy i skróty. Własne słowa lub listy słów mogą być udostępniane innym użytkownikom programu Dragon. Umożliwia to większą dokładność i skuteczność rozpoznawania.

Zmniejsz koszty transkrypcji
Stań się niezależny od zewnętrznych dostawców usług i unikaj zatorów w transkrypcji. Dragon szybko i bez wysiłku przepisuje mowę lub pliki audio jednego mówcy. Transkrypcja wsadowa plików audio jest możliwa dzięki programowi Auto Transcribe Folder Agent (ATFA).

Pracuj lepiej w podróży dzięki dokumentom i raportom
Pracownicy mobilni i terenowi mogą tworzyć dokumenty i wypełniać formularze z dowolnego miejsca. Dragon ułatwia bycie produktywnym w podróży - na komputerze z ekranem dotykowym lub poprzez synchronizację z Dragon Anywhere Group, opartym na chmurze rozwiązaniem Nuance do profilowania dyktowania mobilnego.

Ergonomia miejsca pracy
Łagodzenie lub zapobieganie syndromowi RSI. Umożliwiaj pracownikom dyktowanie i obsługę komputera za pomocą poleceń głosowych. Zmniejsza to wysiłek fizyczny potrzebny do korzystania z klawiatury i myszy.

Bezproblemowe scentralizowane zarządzanie
Centrum Zarządzania Nuance ułatwia kontrolowanie użycia programu Dragon, dystrybucję licencji w zależności od wykorzystania oraz zarządzanie ustawieniami (niestandardowe słowa, polecenia, bloki tekstowe itp.) dla grup użytkowników.

Rzetelna dokumentacja

Problem: przeciążenie dokumentacją
W wielu firmach wzrasta zapotrzebowanie na dokumentację. Jednak nieefektywne i czasochłonne procesy odbywają się kosztem dokładności, terminów i produktywności pracowników. Konsekwencją są kary za nieprzestrzeganie przepisów, poleganie na drogich usługach papierowych i marnowanie cennego czasu na zadania administracyjne zamiast zajmowania się podstawową działalnością.

Rozwiązanie: Rozpoznawanie mowy Dragon
Dzięki funkcjirozpoznawaniamowy Dragon Professional Group Twoi pracownicy mogą szybko i łatwo tworzyć dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje i raporty za pomocą mowy, zarówno w biurze, jak i w podróży. Niezawodne narzędzia do przepisywania oznaczają, że nie musisz już polegać na zewnętrznych usługach transkrypcyjnych. Możesz nawet tworzyć komendy głosowe, by wykonywać rutynowe zadania i pracować jeszcze szybciej.

Grupa Dragon Anywhere (opcjonalnie)

Daj swoim pracownikom większą swobodę w tworzeniudokumentów

Niezależnie od tego, czy pracujesz w bankowości, ubezpieczeniach, dziale prawnym czy administracji, zapewnij swoim pracownikom rozwiązania programowe, które pozwolą im bez wysiłku wypełniać dokumenty w podróży. Zintegruj oparte na chmurze profesjonalne rozwiązanie do dyktowania Dragon Anywhere Group (dostępne jako opcja) ze swoim mobilnym przepływem pracy. W ten sposób umożliwiasz swoim pracownikom prowadzenie dokumentacji w czasie rzeczywistym, wyłącznie głosowo - w prosty sposób, za pomocą smartfonów i tabletów z systemem iOS lub Android.

Nuance Management Center (opcjonalnie)

Nuance Management Center (NMC) udostępnia wygodne funkcje śledzenia licencji, kont użytkowników, profili i ustawień administracyjnych. Polecenia zdefiniowane przez użytkownika i listy słów są tutaj zarządzane centralnie. W połączeniu z rozpoznawaniem mowy Dragon Professional Group i funkcjami zarządzania projektami, NMC oferuje kompletne rozwiązanie. Zwiększa to twoją produktywność w tworzeniu dokumentów i poprawia ogólną wydajność.

Wymagania systemowe

System operacyjny

 • Windows 7, 8.1, 10 (32-bitowy i 64-bitowy)
 • Windows Server 2008 R2,  Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 i Windows Server 2019

Hardware

 • Pamięć: co najmniej 4 GB
 • Procesor: minimum 2,2 GHz Intel Dual Core lub równoważny procesor AMD
 • Wolne miejsce na dysku twardym: 12 GB
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon Professional Group 16"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany