Infolinia 0800 702813
 
Nuance Power PDF 3.1 Standard
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Kofax Power PDF 4.0 Standard Kofax Power PDF 4.0 Standard
Kofax Power PDF Standard 4.0 - Win -Mac Konwertowanie, edycja, komentowanie i dystrybucja dokumentów - łatwo i bezpiecznie, z i do dowolnej aplikacji Łatwa edycja bezpośrednio w formacie PDF Tworzenie plików...
364,11 zł *
Nuance Power PDF 3.1 Standard Konwertowanie, edycja, komentowanie i dystrybucja... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Power PDF 3.1 Standard"

Nuance Power PDF 3.1 Standard

Konwertowanie, edycja, komentowanie i dystrybucja dokumentów - łatwo i bezpiecznie, z i do dowolnej aplikacji

 • Łatwa edycja bezpośrednio w formacie PDF
 • Tworzenie plików PDF z dowolnej aplikacji komputerowej
 • Konwersja plików PDF do preferowanych formatów
 • Wypełnianie formularzy poprzez kliknięcie myszką
 • Nuty dyktandowe ze Smokiem
 • Chronione dokumenty, bezpieczna zawartość

Nuance Power PDF Standard oferuje wymagającym użytkownikom łatwy, a jednocześnie bardzo dokładny sposób obsługi plików PDF.

Tworzenie, konwersja, łączenie, wyszukiwanie, przeglądanie, edycja i dostarczanie plików do chmury w oparciu o nowy standard branżowy PDF 2.0: Power PDF to rozwiązanie PDF nowej generacji.

Obsługuje on urządzenia z systemem Windows® 10 z obsługą dotykową, dzięki czemu możesz być produktywny gdziekolwiek jesteś - przy biurku lub w drodze. Nuance Power PDF Standard jest wiodącym rozwiązaniem dla konsumentów i małych firm.

Oferuje on łatwość obsługi i dokładność za bezkonkurencyjną cenę, a także oszczędza kompromisy, które zwykle wiążą się z aplikacjami PDF.

 

Co nowego?

Power PDF 3 obsługuje nowy standard ISO PDF 2.0

Nowy standard PDF 2.0 skupia się na formacie pliku i zapewnia zarówno zgodność, jak i bezpieczeństwo w programach, które używają i przetwarzają pliki. Dzięki nowemu Power PDF możesz być pewien, że tworzysz w pełni kompatybilne i bezpieczne dokumenty PDF.

Wszechstronna elastyczność

Dzięki Power PDF, możesz teraz ustawić interfejs użytkownika na kolor, który najbardziej Ci odpowiada. Wybierz pomiędzy niebieskim, jasnoszarym, ciemnoszarym lub znajomym fioletem. Teraz możesz również wybrać opcję wyświetlania dokumentów na osobnych kartach w oknie Power PDF lub wyświetlić każdy dokument w osobnym oknie Power PDF.

Łączenie wszystkich otwartych plików poprzez kliknięcie myszką

Power PDF zapewnia teraz wysoce efektywny sposób na połączenie wszystkich otwartych dokumentów w jeden plik PDF. Wystarczy kliknąć na opcję Połącz wszystko na pasku narzędzi Start. Oryginalne nazwy plików są automatycznie umieszczane w zakładkach.

Zwiększona dokładność przeliczania

Technologia Nuance OmniPage została ulepszona od ostatniej wersji. Oferuje on teraz jeszcze lepsze rozpoznawanie słów i liczb oraz dokładność układu.

Ulepszona edycja tekstu

Dzięki Power PDF tekst w trybie Edit Mode można teraz łatwiej podzielić na bloki, co ułatwia jego edycję i przeglądanie.

Ulepszone tworzenie zawartości stron internetowych w formacie PDF

Konwersja stron internetowych lub całych sekcji witryny do interaktywnych plików PDF z automatycznie wbudowanymi hiperłączami - bezpośrednio z Power PDF.

Kontekstowe paski narzędzi do edycji

Wybierając konkretny element, otrzymujesz szybki dostęp do wszystkich funkcji, które są istotne dla Twojej obecnej pracy - to ogromna oszczędność czasu.

Ulepszone funkcje rozmieszczania stron

W widoku zespołu dokumentów można łatwo wymieniać lub powielać jedną lub więcej stron w dokumencie.

Uproszczone przetwarzanie komentarzy o swobodnej formie

Power PDF ułatwia i przyspiesza edycję dowolnych adnotacji na formularzach poprzez grupowanie sąsiadujących ze sobą adnotacji na formularzach.

Osadzanie plików wideo w formacie MP4

Możesz wstawić ten popularny, wysokiej jakości, skompresowany format wideo bezpośrednio do pliku PDF utworzonego za pomocą Power PDF lub dołączyć go do Portfolio PDF.

Sprawdzanie certyfikatów bezpieczeństwa dla JavaScript

Klienci, których wykonywanie w JavaScript jest ograniczone przez politykę prywatności, mogą teraz zażądać ważnego, podpisanego certyfikatu, co zmniejsza ryzyko ataku w ich organizacji.

Edycja tekstu od prawej do lewej

Teksty i komentarze w językach pisanych i czytanych od prawej do lewej strony (arabski, hebrajski, itp.) mogą być teraz łatwo edytowane w Power PDF.

 

Funkcje gotowości biznesowej

Łatwa edycja bezpośrednio w formacie PDF

Edytuj pliki PDF bezpośrednio, tak intuicyjnie jak w edytorze tekstu: nie ma potrzeby konwertowania do innej aplikacji wcześniej.

Tworzenie plików PDF z dowolnej aplikacji komputerowej

Przyciski na paskach narzędzi pakietu Microsoft Office pozwalają na utworzenie kopii PDF dokumentów za pomocą jednego kliknięcia.

Konwersja plików PDF do preferowanych formatów

Konwersja dowolnego pliku PDF do w pełni sformatowanego dokumentu Microsoft Office - wraz z układem, kolumnami, tabelami i grafiką.

Chronione dokumenty, bezpieczna zawartość

Kontroluj, kto może przeglądać, drukować i modyfikować dokumenty poprzez przypisanie hasła o optymalnym poziomie bezpieczeństwa: 256-bitowe szyfrowanie.

Nuty dyktandowe ze Smokiem

Dodawanie notatek do plików PDF: Łatwo dyktuj adnotacje dzięki funkcji rozpoznawania mowy Dragon Notes - jest ona trzy razy szybsza niż pisanie na maszynie.

Wypełnianie formularzy poprzez kliknięcie myszką

Przenieś jednym kliknięciem dowolny formularz do formatu PDF, wypełnij formularz elektronicznie i wyeksportuj dane z formularza do popularnych formatów danych, takich jak CSV, XML i TXT.

 

Kontrola i elastyczność

Narzędzie do dyktowania notatek

Dragon® Notes to wbudowane narzędzie do rozpoznawania mowy, które pozwala szybko i dokładnie opisywać pliki PDF bez potrzeby wprowadzania danych z klawiatury, tylko głosem.

Inteligentne funkcje wyszukiwania

Funkcja inteligentnego wyszukiwania Looks Like Search™ wykorzystuje alfanumeryczne dopasowywanie wzorów i zapewnia natychmiastowe odnalezienie takich treści jak numery telefonów, adresy e-mail i numery ubezpieczenia.

Porównanie dokumentów strona po stronie

Szybko określić różnice pomiędzy wersjami dokumentów. Narzędzie do porównywania poszczególnych stron podkreśla zmiany wizualne i tekstowe w kolorze i podsumowuje wszystkie zmiany w jednym, łatwym do odczytania raporcie.

 

Minimalne wymagania systemowe

Komputer z procesorem Intel Pentium 4 lub równoważnym albo wyższym

Systemy operacyjne:

 • Windows 10; edycja 32-bitowa lub 64-bitowa
 • Windows 8.1; edycja 32-bitowa lub 64-bitowa
 • Windows 7; edycja 32-bitowa lub 64-bitowa z Service Pack 1
 • Obsługuje system Mac OS 10.12 (Sierra) i nowsze wersje do Catalina włącznie. Big Sur i wyższe wersje są niekompatybilne! Wymagana jest do tego wersja 4

  Do konwersji do formatu PowerPoint lub PDF/A wymagane jest połączenie z Internetem.


dodatkowe wymagania:

 • 512 MB pamięci głównej (RAM), zalecany 1 GB
 • 700 MB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji, dodatkowe miejsce na dysku twardym na tymczasowe pliki instalacyjne i dodatkowe języki interfejsu użytkownika
 • Karta dźwiękowa do korzystania z dołączonego silnika syntezatora mowy (opcjonalnie). Do dyktowania notatek Dragon Notes wymagany jest mikrofon ze słuchawkami z funkcją redukcji szumów.
 • Musisz być podłączony do Internetu, aby zarejestrować i aktywować produkt, Dragon Notes, oraz aby otrzymywać aktualizacje online.
 • Microsoft .NET Framework 4.5 Jeśli ten komponent nie zostanie znaleziony, zostanie on zainstalowany wraz z produktem.

Uwaga: Wydajność i szybkość mogą zostać poprawione, jeśli komputer przekroczy minimalne wymagania dotyczące procesora, pamięci i dostępnej przestrzeni dyskowej.

Przychodzi w pakiecie:

 • Oryginalny klucz licencyjny Nuance Power PDF 3.1 Standard
 • Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania, aby szybko i bezpiecznie pobrać oprogramowanie.
 • Faktura z podanym podatkiem VAT.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta przeznaczona jest dla osób prywatnych, jak również firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Power PDF 3.1 Standard"
19 paź 2020

Trusted seller

The Code didn't work the same day but I quickly got new one next day and it worked perfect thanks.

17 paź 2020

Einfach top

Vielen dank fur den super service , selbst ich als , wenig versierte habe die installation super schnell hinbekommen.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany