Infolinia +49 3221 2292585
 

Bitdefender Antivirus Mac 2020 Vollversion

79,52 PLN * 110,46 PLN * (28,01% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820576
 • SL11401001-DE
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenie:

Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Antytracker (NOWY) Rozszerzenie Anti-Tracker blokuje trackery, które zbierają... więcej

Informacje o produkcie "Bitdefender Antivirus Mac 2020 Vollversion"

Antytracker (NOWY)

Rozszerzenie Anti-Tracker blokuje trackery, które zbierają Twoje dane i pozwala Ci na przeglądanie i zarządzanie tymi informacjami dla każdej odwiedzanej przez Ciebie strony internetowej. Pozwala na prywatne przeglądanie i umożliwia szybsze ładowanie stron internetowych.

 

Bezkompromisowa ochrona dla MacOS

Bitdefender Antivirus for Mac zapewnia solidną ochronę bez utraty szybkości i wydajności. To potężne rozwiązanie zawiera również darmowe funkcje VPN, ochrony przed okupem i usuwania oprogramowania reklamowego.

 

Najważniejsze informacje

 • Chroni komputer Mac z pełną pewnością przed wszystkimi wirusami i innymi zagrożeniami.
 • Szybki, anonimowy i bezpieczny na drodze dzięki zintegrowanej sieci VPN
 • Blokuje i usuwa irytujące reklamówki
 • Wielopoziomowa ochrona przed okupem
 • Rozszerzenie przeglądarki Sygnalizacja świetlna

Anti-Phishing

Oszustwa internetowe są coraz częstsze, ale nasza zaawansowana ochrona przed wyłudzaniem informacji chroni Cię przed wszystkimi zagrożeniami. Bitdefender Antivirus for Mac znajduje i blokuje rzekomo legalne witryny internetowe, które są zainteresowane wyłącznie kradzieżą informacji finansowych, takich jak hasła i numery kart kredytowych.

Bitdefender Shield

Zajmuje się wszystkimi sprawami bezpieczeństwa, więc nie musisz się martwić o szczegóły. Bitdefender opracował szereg technologii, które w niezawodny sposób zapewniają automatyczne wykrywanie i usuwanie wszystkich zagrożeń bez spowalniania pracy komputera Mac. Po aktywacji, twoja praca jest skończona.


Ochrona

Niezrównana ochrona Bitdefender'a chroni Twoje urządzenia z systemem MacOS przed wszystkimi nowymi i istniejącymi zagrożeniami.

Bezpieczne pliki

Dzięki Bitdefender Secure Files możesz zapobiec nieautoryzowanym zmianom w Twoich najważniejszych plikach. Wystarczy dodać swoje foldery do listy obserwacyjnej, a program Bitdefender Antivirus for Mac będzie je chronił przed okupem i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Twoje bezpieczne pliki będą wtedy dostępne tylko dla aplikacji, które zostały zaklasyfikowane jako zaufane.

Ochrona maszyny czasu

W przypadku korzystania z programu Time Machine do tworzenia kopii zapasowych plików, ochrona Time Machine zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wyrafinowanymi atakami okupowymi. Ransomware jest szczególnie niebezpiecznym złośliwym oprogramowaniem, które szyfruje Twoje cenne pliki, takie jak zdjęcia, filmy i inne dokumenty, czyniąc je bezużytecznymi. Ta niezwykle użyteczna funkcja pozwala użytkownikom komputerów Mac odzyskać ich pliki bez konieczności płacenia okupu. Ochrona Time Machine daje Ci potężne narzędzie przeciwko temu złośliwemu oprogramowaniu, które próbuje zaszyfrować lub zniszczyć Twoje kopie zapasowe.

Blokuje i usuwa irytujące reklamówki

Nikt nie lubi irytujących reklam, które otwierają się w przeglądarce bez pytania. Nawet komputery Mac mogą wyłapywać w Internecie natrętne programy reklamowe, które rozpraszają Cię i kosztują cenny czas. Bitdefender Antivirus dla komputerów Mac wykrywa i usuwa adware, niebezpieczne hijackery, niechciane paski narzędzi i inne irytujące dodatki do przeglądarki. Dzięki temu możesz spokojnie korzystać z komputera Mac.

Wykrywanie złośliwego oprogramowania na różnych platformach

Chociaż złośliwe oprogramowanie skierowane do systemów Windows nie może zaszkodzić komputerowi Mac, należy mieć pewność, że nie zostanie przypadkowo przekazane użytkownikom komputerów PC. Bitdefender Antivirus for Mac wykrywa i usuwa nie tylko złośliwe oprogramowanie specyficzne dla komputerów Mac, ale także wszelkie treści, które mogą zagrażać systemom Windows. Zapobiega to przekazywaniu zainfekowanych plików do użytkowników systemu MacOS.

Rozszerzenie przeglądarki Sygnalizacja świetlna

Bitdefender Antivirus for Mac zapewnia ochronę dla wszystkich Twoich aktywności online, w tym zakupów i bankowości. Nieodpowiednia treść jest filtrowana. Gdy włączona jest automatyczna ochrona, oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji skanuje łącza przed ich kliknięciem, dzięki czemu nigdy więcej przypadkowo nie odwiedzisz strony ze złośliwym oprogramowaniem.


Wydajność komputera:

Bitdefender Antivirus for Mac natychmiast reaguje na zagrożenia online, nie spowalniając wydajności systemu.

Szybkie jak błyskawica skany

Najlepsza możliwa ochrona jest świetna, ale jest jeszcze lepsza, gdy jest również nieporównywalnie mocna i szybka. Bitdefender Antivirus for Mac łączy w sobie dokładność i szybkość. Rezultat: błyskawiczne skanowanie i najlepszy wskaźnik wykrywalności w branży.

Auto Pilot

Bitdefender Autopilot jest teraz dostępny jako pomoc w jeszcze bardziej kompleksowym informowaniu Państwa o sytuacji bezpieczeństwa. Jego inteligentne funkcje pozwalają na zaproponowanie środków bezpieczeństwa zgodnych z wymaganiami systemu i zachowaniami użytkownika.

Prywatność

Bitdefender Antivirus for Mac zapewnia ochronę prywatności i danych użytkownika w sieci.

Ochrona hotspotów

Z Bitdefender VPN nie musisz się już martwić o swoją prywatność w sieci. Twoje działania online są chronione poprzez szyfrowanie całego ruchu danych. Dzięki programowi Bitdefender Antivirus for Mac otrzymasz do 200 MB zaszyfrowanego ruchu dziennie na Twoich urządzeniach MacOS.Po dokonaniu zakupu otrzymasz dane licencyjne i link do pobrania za pośrednictwem poczty elektronicznej, dzięki czemu będziesz mógł pobrać i zainstalować oprogramowanie. Należy pamiętać, że mogą wystąpić problemy podczas korzystania z menedżera pobierania i że może on anulować pobieranie.

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny Bitdefender Antivirus Mac 2020 pełna wersja
 • Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania, aby szybko i bezpiecznie pobrać oprogramowanie.
 • Faktura z podanym podatkiem VAT.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta przeznaczona jest dla osób prywatnych, jak również firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Wymagania systemowe

System operacyjny
 • mac OS X Yosemite (10.10)
 • mac OS X El Capitan (10.11)
 • MacOS Sierra(10.12)
 • MacOS High Sierra (10.13)
 • macOS Mojave (10.14)
 • macOS Catalina (10.15)
Uwaga: Bitdefender VPN można zainstalować tylko na MacOS Sierra(10.12) i wyższych!
Procesor Procesor Intel
Dysk twardy 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Dodatkowo
 • Do pobierania, rejestracji i aktualizacji wymagane jest aktywne połączenie internetowe.
 • TrafficLight jest dostępny dla Safari, Firefox i Google Chrome
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Mac
Dołączone aplikacje: Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager
Właściwości: "Bitdefender Antivirus Mac 2020 Vollversion"
System: Mac
Dołączone aplikacje: Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Bitdefender Antivirus Mac 2020 Vollversion"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany