Infolinia +49 3221 2292585
 

Microsoft Outlook 2016

247,45 PLN * 314,95 PLN * (21,43% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 96964599
 • 543-01502
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Plattform:

Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Z Microsoft Outlook 2016 dostajesz wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu. Masz... więcej
Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2016"


Z Microsoft Outlook 2016 dostajesz wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu. Masz dostęp do potężnej skrzynki odbiorczej z jej wydajnym, prostym interfejsem, który pozwala Ci skupić się na poczcie elektronicznej. Istnieje również kalendarz all-in-one, w którym można zarządzać zadaniami, planować spotkania i tworzyć przypomnienia. Jeśli uważasz, że Outlook jest dobry tylko do wysyłania e-maili, to się mylisz.

Microsoft Outlook 2016 ma wiele więcej do zaoferowania:

współpraca w czasie rzeczywistym

Z niewielką pomocą OneDrive można teraz w każdej chwili przesłać najnowszą, zaktualizowaną wersję każdego załącznika e-mail. To jest naprawdę łatwe. Wystarczy przejść do menu rozwijanego załącznika, gdzie można albo przesłać poprawioną wersję załącznika, albo zapisać zupełnie nową wersję.

Add-ins

W poprzednich wersjach dodatków do programu Microsoft Outlook, takich jak Outlook lub Customer Manager, w panelu zadań znajdowały się opcje. Jednak za każdym razem, gdy chciałeś wrócić do Outlooka, zdarzało się, że otwarta szyba zadań była przekręcona i nie była już dostępna. W Microsoft Outlook 2016, po otwarciu okienka z zadaniami, możesz zachować je otwarte tak długo, jak to możliwe, nawet jeśli nie pracujesz w tym dodatku.

Prosta edycja tła

Teraz można łatwo edytować i/lub usuwać tło obrazu. W poprzednich wersjach programu Microsoft Outlook konieczne było użycie narzędzia prostokątnego do usunięcia obiektu lub pierwszego planu obrazu, aby móc usunąć tło.
Microsoft Outlook 2016 jest w stanie automatycznie wykryć ogólne tło obrazu i robi to w bardzo krótkim czasie. Również narzędzie ołówka nie ogranicza się już do rysowania prostych linii. Teraz możesz użyć tego narzędzia do tworzenia dowolnych kształtów linii.

Wydarzenia

Dzięki Microsoft Outlook 2016 można łatwo tworzyć wydarzenia z otrzymywanych wiadomości e-mail. Jeszcze lepiej, Outlook wykonuje tę pracę za Ciebie automatycznie. Gdy otrzymasz samochód, hotel lub rezerwację lotu, lub gdy otrzymasz informacje o śledzeniu i dostawie pakietu, Outlook automatycznie utworzy dla niego wydarzenie w Twoim kalendarzu. Nie musisz już wykonywać tej pracy sam. Wszystkie wydarzenia, które tworzy dla Ciebie Outlook, są absolutnie prywatne i tylko Ty je zobaczysz. Automatyzacja oszczędza czas i zwiększa wydajność pracy.

Siła @

Podobnie jak na niezliczonych platformach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, możesz teraz użyć symbolu @, aby zwrócić na siebie uwagę. Wystarczy ustawić znak @ i wpisać imię i nazwisko osoby, którą chcesz zaprosić na spotkanie w wiadomości tekstowej lub przy wysyłaniu wiadomości e-mail.

Wstawić symbole

Jest to nowa funkcja, która pozwala na dodawanie ikon do kalendarza wydarzeń i wiadomości e-mail. Aby wstawić symbol do wiadomości e-mail lub wydarzenia kalendarza, przejdź do zakładki Wstaw znajdującej się na wstążce, a stamtąd możesz wybierać spośród wielu różnych podkategorii symboli, takich jak biznes, sztuka, ludzie i zwierzęta.

 

Stwórz najlepsze wyniki za pomocą Office 2016Professional. Otrzymujesz Premium wersje programów PowerPoint, Word, Excel, Outlook i inne.

 

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji Microsoft Outlook 2016, pełna wersja 1PC, bez subskrypcji
- Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania w celu szybkiego i bezpiecznego uzyskania oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z Microsoft.
- faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
- Instrukcja łatwego montażu.


 

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Wymagania systemowe:

- Komputer i procesor: procesor x86/x64 z co najmniej 1 GHz i zestawem instrukcji SSE2
- Pamięć: 1 GB RAM dla wersji 32-bitowych; 2 GB RAM dla wersji 64-bitowych
- Dysk twardy: 3,0 GB wolnego miejsca na dysku tward

ym


- Wyświetlacz: Monitor o rozdzielczości 1,366 × 768
- System operacyjny: Windows 10, Windows 8.1,Windows8, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2008 R2, oraz .NET Framework 3.5
- Grafika: Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z DirectX 10
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Jak kształtują się nasze ceny? więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja drogich inwestycji marketingowych, ponieważ nacisk kładzie się bardziej na stałych klientów w sensie "klienci polecają klientów".

realizujemy korzyści kosztowe, które przekazujemy naszym klientom w postaci korzystnych cen.

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Ostatnio oglądany