Infolinia +49 3221 2292585
 

Panda Dome Premium 2020 pełna wersja ESD 1 Rok

158,15 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820629
 • 0726714757626
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenie:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Panda Dome Premium 2020 Jeśli chcesz mieć dostęp do taniej i jednocześnie niezwykle... więcej

Informacje o produkcie "Panda Dome Premium 2020 pełna wersja ESD 1 Rok"

Panda Dome Premium 2020

Jeśli chcesz mieć dostęp do taniej i jednocześnie niezwykle skutecznej ochrony przed wirusami, Panda Dome Premium 2020 jest właściwym wyborem. Wersja Premium umożliwia połączenie ochrony własnych danych z ogólnym zabezpieczeniem urządzenia oraz ochronę użytkownika na wszystkich platformach. Pozwala to na ochronę własnych Urządzeniabez większego wysiłku, aby zapewnić, że mogą one być używane bez obaw i bez wpływów zewnętrznych.

Idealne połączenie prywatności i bezpieczeństwa

W wielu zastosowaniach ochrona danych na Urządzeniei gwarancja ogólnego bezpieczeństwa są rozdzielone. Jednak dla sprawnego funkcjonowania, połączenie tych obszarów ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia wysokiego poziomu komfortu. To sprawia, że kupno Panda Dome Premium jest dobrym wyborem i zapewnia, że istniejące dane są już zabezpieczone podczas aktywnego skanowania.

W połączeniu ze zintegrowanym Premium VPN można łatwo określić własną efektywną lokalizację. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą już ujawniać swojej rzeczywistej lokalizacji podczas korzystania z Internetu i mogą zrezygnować z dużej części swojej prywatności. W ten sposób nie jest trudno zwiększyć bezpieczeństwo przy wywoływaniu odpowiednich treści.

Wsparcie Premium

Nie pozwól, aby temat bezpieczeństwa komputerowego doprowadzał cię już do szału!
Z PANDA DOME PREMIUM skorzystasz z usług
technika, który jest zawsze
po Twojej stronie w

przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów IT w Twoim domu
(czy to z routerami, drukarkami, konsolami czy
urządzeniami
przenośnymi
).

Blokada rodzicielska

Dzięki PANDA DOME PREMIUM możesz
monitorować aktywność online swoich dzieci i ich miejsca pobytu oraz

blokować
dostęp do
nieodpowiednich aplikacji i treści


.

Śledzenie telefonu

Zgubiłeś swojego iPhone'a lub Smartphone'a? Nie ma problemu: Dzięki PANDA DOME PREMIUM można szybko odnaleźć zgubione lub skradzione Urządzeniemobilne.

Menedżer haseł

Dzięki menedżerowi haseł PANDA DOME PREMIUM wystarczy zapamiętać hasło główne, które umożliwia bezpieczny dostęp do wszystkich pozostałych haseł za pomocą prostego kliknięcia.

Ochrona przed okupem

PANDA DOME PREMIUM chroni Twoje urządzenia z systemem Windows, Android i Mac przed wszystkimi rodzajami ataków, w tym przed okupem.

Optymalizacja wydajności

Dzięki PANDA DOME PREMIUM możesz zapobiec sytuacji, w której Urządzeniaz czasem stają się coraz wolniejsze! Zoptymalizuj wydajność i żywotność baterii urządzeń, aby ponownie zachowywały się jak nowe.

Ochrona danych

PANDA DOME PREMIUM zapewnia maksymalną ochronę danych
.

Zapobieganie kradzieży tożsamości i utracie danych osobowych.

Dobre podejście dla większej wydajności

Wydajność stosowanych Urządzeniaczęsto zależy od bezpieczeństwa istniejących systemów. Z tego powodu użycie kamery Panda Dome Premium optymalizuje również szybkość działania systemów, aby uzyskać szybszy dostęp do żądanej zawartości. Dzięki temu każde Urządzeniestanowi bezpieczną i jednocześnie mocną kotwicę do codziennych zadań związanych z pracą.

Liczne funkcje można więc idealnie połączyć, dzięki czemu oprogramowanie stanowi prawdziwe wzbogacenie dla wszystkich istniejących Urządzenia. Jeżeli jednak podczas wdrażania pojawią się trudności, kompetentny technik jest dostępny, aby pomóc użytkownikom we wszystkich aspektach aplikacji. Wraz z tymi ostatnimi, istniejące trudności można szybko i łatwo rozwiązać, aby zwiększyć skuteczność środków bezpieczeństwa.


Teraz z Panda Dome Premium, aby zwiększyć bezpieczeństwo

Jeśli sam chciałbyś kupić Panda Dome, znajdziesz dobrą strukturę z wieloma aplikacjami. Ułatwia to zapewnienie pożądanego bezpieczeństwa na wszystkich urządzeniach i sprawia, że praca jest bezpieczna. Jeśli szukasz aplikacji, która skutecznie promuje Twoją prywatność, Panda Dome Premium jest najlepszym wyborem. W związku z tym kupno Panda Dome Premium i zwiększenie bezpieczeństwa to doskonała decyzja, jeśli chodzi o mocną i niezwykle bezpieczną aplikację.

Interesujące fakty na temat programu

 • Dlaczego warto kupić Pandę Dome?

Dzięki kamerze Panda Dome Premium użytkownicy oczekują, że funkcjonalne oprogramowanie utrzyma bezpieczeństwo wszystkich dostępnych urządzeń. Ochrona danych odgrywa również ważną rolę w tym zakresie i umożliwia całościowe rozszerzenie bezpieczeństwa systemów.

 • Kto jest grupą docelową dla oprogramowania zabezpieczającego?

Funkcjonalne oprogramowanie dla bezpieczeństwa Urządzeniajest zawsze dobrym wyborem. Dla wielu Urządzeniaw pracy, jak również dla systemów prywatnych, odpowiednie oprogramowanie może zapewnić znacznie większy komfort i skutecznie ograniczyć ryzyko.

 • Jakie Urządzeniamogą być chronione?

Panda Dome Premium 2020 łączy urządzenia z systemami Windows, Apple i Android. Sprawia to, że oprogramowanie jest uniwersalną aplikacją, która może być stosowana w wielu obszarach i środowiskach w celu zwiększenia bezpieczeństwa cyfrowego w codziennym życiu.

 • Co się robi dla bezpieczeństwa dzieci?

Panda Dome Premium posiada zintegrowany system kontroli rodzicielskiej, dzięki któremu dzieci mogą bezpiecznie i wygodnie korzystać z Internetu. Pozwalają one na bezproblemowe prowadzenie działalności w Internecie.

 • Jak długo ważna jest dostępna licencja?

Jeśli chcesz kupić Panda Dome Premium 2020, możesz skorzystać z licencji ważnej na jeden Rok. Ułatwia to doskonałe zabezpieczenie każdego Urządzeniei poleganie na użyciu na platformie krzyżowej.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Cloud Backup, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager
Właściwości: "Panda Dome Premium 2020 pełna wersja ESD 1 Rok"
System: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Cloud Backup, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Panda Dome Premium 2020 pełna wersja ESD 1 Rok"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany