Infolinia 0800 702813
 
Parallels Desktop 17 MAC
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Parallels Desktop 18 MAC Parallels Desktop 18 MAC
Jednoczesne działanie systemu Windows i macOS na komputerze Mac Uruchamiaj aplikacje Windows na komputerze Intel lub Apple Mac Bezproblemowe kopiowanie i wklejanie tekstu między komputerami Mac i Windows oraz przeciąganie i...
z 242,66 zł *
Używanie systemu Windows na komputerze Mac bez konieczności ponownego uruchamiania komputera... więcej

Informacje o produkcie "Parallels Desktop 17 MAC"

Używanie systemu Windows na komputerze Mac bez konieczności ponownego uruchamiania komputera

 • Używanie aplikacji Windows na komputerach Mac z układami Intel i Apple M1
 • Przenoszenie i udostępnianie zawartości między systemami Mac i Windows
 • Zoptymalizowany dla Windows 10 i macOS Big Sur
 • Zgodność z systemami macOS Monterey i Windows 11, gdy będą dostępne

Porównanie produktów

Parallels17_Edition Porównanie

 

Cechy Parallels Desktop for Mac

Gdy potrzebujesz uruchomić aplikacje Windows, które nie mają wersji na Maca, lub gdy chcesz przenieść się z komputera PC na Maca i przenieść swoje dane, Parallels Desktop ma wszystko, czego potrzebujesz.

Elastyczność Ultimate
Działa w systemach Windows 10, 8.1 i 7, Linux, macOS* i innych. Nie musisz już wybierać między PC i MAC.

Touch Bar
Windows i większość popularnych aplikacji posiada integrację Mac Touch Bar z Parallels Desktop. Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do odpowiednich działań i możesz je dostosować do swoich potrzeb.

Kompatybilny z Boot Camp
Użyj istniejącej instalacji Boot Camp. Korzystanie z Boot Camp w maszynie wirtualnej Parallels Desktop jest proste - wystarczy postępować zgodnie z kreatorem konfiguracji podczas uruchamiania.

Szybko, wydajnie i łatwo

Uruchamiaj tysiące aplikacji Windows, takich jak Microsoft Office, Internet Explorer, Access, Quicken, QuickBooks, Visual Studio, a nawet wymagające graficznie gry i programy CAD bez spadku wydajności i restartów.

Bezproblemowo
Bezproblemowo uruchamiaj równolegle systemy Windows i macOS (bez konieczności ponownego uruchamiania) na MacBooku, MacBooku Pro, iMacu. iMacu Pro. Mac mini lub Mac Pro. Możesz udostępniać pliki i foldery, kopiować i wklejać obrazy oraz tekst, a także przenosić pliki i zawartość między aplikacjami Mac i Windows.

Łatwa konfiguracja
Parallels Desktop automatycznie wykrywa, czego potrzebujesz, dzięki czemu możesz rozpocząć pracę w ciągu kilku minut! Jeśli potrzebujesz systemu Windows, zostaniesz poproszony o pobranie i zainstalowanie systemu Windows 10 lub skorzystanie z instalacji Boot Camp, jeśli masz komputer Mac z procesorem Intel. Można również migrować komputer z systemem Windows* lub używać systemu Linux, np. Ubuntu (tylko komputery Mac z procesorem Intel).

Błyskawiczny
Bogate graficznie i wymagające aplikacje Windows działają bez wysiłku, nie spowalniając komputera Mac. Możesz uruchamiać aplikacje takie jak Microsoft Office, Visual Studio, SQL Server i PowerBI. AutoCAD, MetaTrader i tysiące innych. Graj w gry z systemu Windows na komputerze Mac.

Wybierz swój widok
Spraw, aby system Windows był niewidoczny podczas dalszego korzystania z aplikacji Windows w trybie Coherence™. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem komputera Mac, możesz nawet ustawić system Windows tak, aby zajmował cały ekran, dzięki czemu będziesz wyglądać tak, jakbyś korzystał z komputera PC z systemem Windows.

Wsparcie dla macOS Monterey
Parallels Desktop 17 jest zoptymalizowany pod kątem najnowszego macOS 12 Monterey i oferuje ulepszoną funkcję przeciągania i upuszczania, która pozwala łatwo upuszczać tekst i obrazy z aplikacji Windows do macOS Monterey Quick Note. Łatwa instalacja systemu macOS Monterey w maszynie wirtualnej za pomocą programu Parallels Desktop 17 Installation Assistant1.

Zoptymalizowany pod kątem procesora Apple M1
Parallels Desktop 17 został przeprojektowany i zoptymalizowany pod kątem naturalnego działania na każdym komputerze Mac, niezależnie od tego, czy posiada onprocesorIntel, czy układ Apple M1. Wersja ta została zaprojektowana z myślą o szybszym działaniu systemów Windows, Linux i macOS, a także 6-krotnie szybszej wydajności grafiki OpenGL i błyskawicznym uruchamianiu systemu Windows na komputerach Mac z układem Apple M1.

Integracja z Office 365
Umożliwia otwieranie w Safari dokumentów Worda, Excela i PowerPointa w ich rodzimej aplikacji Windows Office.

Oszczędzaj miejsce
Wykorzystaj maksymalnie dysk twardy komputera Mac dzięki automatycznemu optymalizatorowi przestrzeni dyskowej i kreatorowi udostępniania miejsca.

Parallels Toolbox Bonus tylko z subskrypcją!
30+ Narzędzia One-Touch: Wymazywanie dysków, wykonywanie zrzutów ekranu, pobieranie filmów i wiele więcej - wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

Obsługa wyświetlaczy Retina
Inteligentne skalowanie i niezależne rozdzielczości dla poszczególnych ekranów.

Bonus zdalnego dostępu tylko z subskrypcją!
Uzyskaj dostęp do swojego komputera Mac z dowolnego urządzenia z systemem iOS, Android lub przeglądarki dzięki Parallels Access®.

Instant Access
Uruchamiaj i uzyskuj dostęp do aplikacji Windows bezpośrednio z doku Maca.

Tryb podróżny
Wydłuża czas pracy baterii, gdy nie jest podłączona do źródła zasilania.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Parallels Desktop 17 MAC"
14 paź 2021

Complimenti, prodotto arrivato, pagato con successo, adesso ho parallel desktop 17 per sempre

Sito perfetto, lo consiglio a tutti.

2 lis 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Schnelle Lieferung und gute Abwicklung.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany