Infolinia +49 3221 2292585
 
Podatek WISO: MAC 2020, dla deklaracji podatkowej 2019, Pobierz

Podatek WISO: MAC 2020, dla deklaracji podatkowej 2019, Pobierz

128,47 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820903
 • KW42778-20
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kupić podatek WISO dla MAC Dzięki nowoczesnym narzędziom do samodzielnego składania zeznań... więcej

Informacje o produkcie "Podatek WISO: MAC 2020, dla deklaracji podatkowej 2019, Pobierz"

Kupić podatek WISO dla MAC

Dzięki nowoczesnym narzędziom do samodzielnego składania zeznań podatkowych, łatwo jest zminimalizować wysiłek z tym związany. W ten sposób użytkownik programu nie musi sam zmagać się z przeszkodami prawa podatkowego, ale może polegać na szybkim rozwiązaniu zgodnie z własnymi wymaganiami. Dzięki WISO Tax MAC 2020, nowoczesne i niezwykle bezpieczne rozwiązanie jest oferowane w każdej chwili, aby wprowadzić podatek bez trudności.

Wygodne struktury dla deklaracji podatkowej

Często trudno jest zachować dokładny przegląd przy licznych formach i obowiązkach. Z tego powodu oprogramowanie do administracji podatkowej WISO Steuer MAC 2020 zapewnia użytkownikom nieskomplikowane rozwiązanie w codziennym życiu, dzięki któremu deklaracja jest przekazywana do urzędu skarbowego szybko i łatwo. W ten sposób możliwe jest obserwowanie istniejących struktur wokół podatku bez większego wysiłku biurokratycznego.

Użytkownik oprogramowania zawsze sam decyduje o tym, jak duże wsparcie potrzebne jest do zapłacenia podatku i jakie nakłady może wnieść. W razie potrzeby duża część istniejących pól może zostać wypełniona automatycznie, bez konieczności ręcznego wprowadzania każdego szczegółu. Możliwości z WISO tax MAC 2020 są więc pozornie nieograniczone, aby spełnić swoje własne wymagania w zakresie podatku.

Największe zalety w skrócie

 • Wygodne rozwiązanie dla każdej potrzeby
 • Może być używany zarówno do celów prywatnych, jak i biznesowych
 • Proste objaśnienia za pomocą wideo
 • Cyfrowa deklaracja podatkowa z bezpośrednim przekazaniem
 • Integracja licznych asystentów asystentów
 • Regularne aktualizacje w oparciu o sytuację prawną

Podatek działa tak prosto, jak to

Wokół WISO Tax MAC 2020, podatek nie jest już przeszkodą na drodze do dobrego rozwiązania, ale sprawą, która jest szybko rozwiązana. W połączeniu ze zintegrowanym kalkulatorem dla poszczególnych obszarów podatkowych, jak również dla odpraw, zasiłków dla bezrobotnych i innych środków wsparcia, dostępna jest odpowiednia struktura dla każdego przypadku, aby zoptymalizować podatek.

Oczywiście, program oferuje nie tylko dobre warunki do przygotowania zeznania podatkowego. Redukcja kosztów jest również w centrum uwagi dzięki deklaracji podatkowej WISO dla MAC, która pozwala bez przeszkód badać najważniejsze obszary. W ten sposób każdy użytkownik ma wgląd w to, w jaki sposób można bez problemu obniżyć własne koszty.

Kup teraz podatek WISO dla MAC i skorzystaj z niego

Dzięki obecnej licencji możliwe jest złożenie do 5 deklaracji podatkowych i korzystanie z bezpiecznych struktur. Dlatego też nietrudno jest uzyskać przegląd przeszkód i utrudnień podatkowych i mieć na uwadze wszystkie składniki. Aby pomóc Ci przyzwyczaić się do nowego systemu, WISO Tax Mac 2020 zawiera również zintegrowaną grę biznesową, która zapewnia przegląd wszystkich ważnych szczegółów dotyczących Twojego własnego rozliczenia podatkowego. Dzięki ofercie wokół WISO dla MAC użytkownik ma więc dostęp do dobrej i nowoczesnej aplikacji do codziennego rozliczania podatku.

Interesujące fakty na temat programu

 • Co dokładnie oferuje rozliczenie podatkowe WISO dla MAC?

Dzięki zeznaniu podatkowemu WISO, powtarzające się procesy mogą być doskonale zarządzane w celu uproszczenia własnego rozliczenia podatkowego. W ten sposób można zrobić własne zeznanie podatkowe za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu i być zabezpieczonym na dowolnym UrządzenieMAC.

 • Kto może skorzystać z programu do optymalizacji podatkowej?

Program jest zoptymalizowany zarówno pod kątem podatków biznesowych jak i prywatnych. W ten sposób pracownicy, osoby pracujące na własny rachunek, emeryci, urzędnicy państwowi, właściciele nieruchomości i wiele innych grup wracają do idealnego rozwiązania dla własnej administracji podatkowej.

 • Jakie są zalety podatku WISO dla MAC?

Największą zaletą podatku WISO MAC 2020 jest łatwość użytkowania. Nawet bez wcześniejszej wiedzy podatkowej, wszystkie ważne wpisy mogą być dokonane dzięki prostej informacji w programie, bez tego, by podatek stał się biurokratycznym potworem.

 • Jak można wykorzystać zeznanie podatkowe?

Po utworzeniu deklaracji, istnieją dwie możliwości. Wykorzystywana jest realizowana spedycja do urzędu skarbowego lub drukowana jest deklaracja. Oba rozwiązania są oficjalnie uznane i pozwalają na komfortową procedurę.

 • Jaka licencja jest u nas dostępna?

Dostępna u nas licencja nie jest ograniczona w czasie. Pozwala to na elastyczne tworzenie do 5 deklaracji podatkowych, które mogą być przekazywane bezpośrednio. W tym momencie nie ma żadnych ograniczeń co do zakresu lub struktury podatku.

WISO tax:Mac 2020 Pobierz w skrócie:

 • Odpowiedni dla wszystkich rodzajów dochodów
 • Z przekazem danych z poprzedniego roku
 • Łącznie z trybem symulacji
 • Przekazuje informacje z wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego (VaST)
 • Regularne aktualizacje i ulepszenia
 • Ma interfejs ELSTER
 • PLUS Tablet App na iPada i Androida

WISO tax:Mac 2020 to idealny program dla pracowników, samozatrudnionych, emerytów, wynajmujących i osób z dochodami z kapitału. Pobranie programu działa od wersji 10.12 OS X Sierra i zawiera wszystkie ważne aplikacje z przydatnymi objaśnieniami dotyczącymi wielu kwestii podatkowych. EÜR, obniżenie podatku od wynagrodzeń, podatku od działalności gospodarczej, podatku od sprzedaży - oprogramowanie oblicza dokładnie i szybko. A jako właściciel ubiegłorocznej wersji, za pomocą kilku kliknięć możesz również przejąć swoją sprawę podatkową i wszystko zaktualizować. Dzięki wprowadzaniu danych WISO steuer:Mac 2020 sprawdza wszystkie informacje, czy są one kompletne i wiarygodne.

WISO tax:Mac 2020 ma jeszcze więcej w zapasie

Jeśli korzystasz z samochodu służbowego, będziesz zadowolony ze zintegrowanej dziennika kierowcy. Dzięki temu możesz mieć wgląd w trasy prywatne i biznesowe. WISO tax:Mac 2020 zawiera również kalkulator dotyczący odpraw, zasiłków dla bezrobotnych, podatku od nieruchomości i wielu innych.

Złóż zeznanie podatkowe online i oszczędzaj pieniądze

Gdy WISO steuer:Mac 2020 poprowadzi Cię krok po kroku do końca rozliczenia podatkowego, wyślij dokumenty w formie oficjalnego wydruku lub przez interfejs ELSTER. Jeśli Twój rachunek podatkowy jest gotowy do kontroli, program poinformuje Cię o tym. Jeśli spodziewałeś się wyższego zwrotu podatku lub zauważyłeś błędy, pomoże Ci w tym audytor podatkowy. W razie potrzeby automatycznie generuje on sprzeciw i wysyła go do urzędu skarbowego.

Informacje o podatku WISO:Mac 2020:

Regularne aktualizacje i interfejs ELSTER wymagają aktualnej przeglądarki internetowej i połączenia z Internetem. Wraz z zakupem numeru gwarancyjnego / numeru seryjnego tego produktu, otrzymują Państwo możliwość korzystania z WISO steuer:App na swoim urządzeniu mobilnym. Należy pamiętać, że do korzystania z tego oprogramowania potrzebna jest co najmniej wersja 10.12 systemu OS X Sierra.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Ile zeznań podatkowych mogę złożyć?
Z tą licencją możesz złożyć do 5 zeznań podatkowych za rok podatkowy 2019. Wysłanie przez ELSTER lub wydruk liczy się jako zgłoszenie. Jednorazowa ocena dla par małżeńskich liczy się jako jedno zgłoszenie do licencji.
Jakie formularze podatkowe mogę przetwarzać?
Do podatku dochodowego za 2019 rok zalicza się: Mantelbogen und Anlagen Kind, R, V, Vorsorgeaufwand, AV, N-Gre, N-Aus, Unterhalt, KAP, KAP-INV, KAP-BET, SO, FW, G, S, L, 13a, AV13a, EÜR, AVEÜR, SZE, Zinsschranke, 34a, AUS, K, U, Weinbau sowie WA-ESt.
Czy muszę płacić dodatkowo, aby korzystać z niego na tablecie lub w przeglądarce?
Dzięki licencji mogą Państwo również bezpłatnie korzystać z aplikacji WISO steuer:App na iPadzie lub tablecie z systemem Android, jak również z WISO steuer:Web w przeglądarce na stronie steuer-web.de. Twoje dane są zawsze aktualne, wszędzie i na wszystkich urządzeniach. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
Co jeszcze mogę zrobić z programem oprócz podatku dochodowego?
W zestawie również: Obniżenie podatku od wynagrodzeń 2020, oświadczenie o nadwyżce dochodów 2019/2020, odrębne określenie 2019, deklaracja VAT 2019 i zaliczka na VAT 2020, deklaracja podatku handlowego 2019, deklaracja podatku od wynagrodzeń 2020.
Jakie inne funkcje i kalkulatory są dołączone do zestawu?
Dalsze funkcje: Ewidencja przebiegu pojazdu, tryb gry biznesowej, szybki kalkulator wynagrodzeń, odpraw, zasiłków dla bezrobotnych, podatku od nieruchomości, podatku od środków transportu, spadków, darowizn, Riester, wybór najkorzystniejszej klasy podatkowej i wiele innych.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Podatek WISO: MAC 2020, dla deklaracji podatkowej 2019, Pobierz"
28 paź 2020

Sehr zufrieden!

Ware wie gewünscht, schnell und ohne komplikationen
Ware wie gewünscht, schnell und ohne komplikationen.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany