Infolinia 0800 702813
 

Promt Professional 19 Multilingual Pack, English

1700,05 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821672
 • Ważny bezterminowo
 • EN
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Promt Professional 19 to tłumacz na poziomie biznesowym, przeznaczony do prowadzenia... więcej

Informacje o produkcie "Promt Professional 19 Multilingual Pack, English"

Promt Professional 19 to tłumacz na poziomie biznesowym, przeznaczony do prowadzenia działalności zawodowej, naukowej lub edukacyjnej.

 • Szybkie i dokładne tłumaczenie
 • Słownik osobowy
 • Tłumaczenie języka angielskiego na siedem różnych języków
 • Pełna funkcjonalność w trybie offline
 • Indywidualne ustawienia tłumaczenia
 • Tłumaczenie dokumentów w pakiecie Microsoft Office Suite XP-2016 
 • Tłumaczenie plików wsadowych 
 • ULEPSZONY!  Algorytmy tłumaczeniowe

Promt Professional 19 to tłumacz na poziomie biznesowym, zajmujący się działalnością zawodową, naukową lub edukacyjną. Dzięki Promt Professional 19 można szybko uzyskać wysokiej jakości tłumaczenia dokumentów, stron internetowych lub wiadomości e-mail. Dzięki temu programowi nie musisz tracić czasu na szukanie odpowiedniego słowa w słownikach, wystarczy, że wczytasz tekst do tłumaczenia, a otrzymasz szybkie i dokładne tłumaczenie. Działa na całych dokumentach lub pojedynczych słowach i frazach.

 

Cechy

Tłumaczenie tekstu 

Promt Professional jest przeznaczony do szybkiego tłumaczenia tekstów technicznych, umów, instrukcji i wszelkich innych dokumentów. Dzięki zaktualizowanym algorytmom i obszernym słownikom można uzyskać wysokiej jakości tłumaczenie dla większości tematów, nawet bez dodatkowych ustawień. Jeżeli zachodzi konieczność ustawienia tłumacza na konkretnych tekstach firmowych, użytkownik może tworzyć nowe słowniki i pamięci tłumaczeniowe, a także tworzyć kolekcje słowników PROMT.

Tłumaczenie w dowolnej aplikacji

Przetłumacz jedno słowo lub cały tekst, w interfejsie PROMT lub w dowolnym programie -  za pomocą jednego kliknięcia! Wystarczy zaznaczyć słowo lub fragment tekstu, kliknąć "hotkey", a powstałe tłumaczenie pojawi się w wyskakującym okienku PROMT Agent. PROMT Agent pomoże Ci szybko przetłumaczyć dowolną stronę internetową lub  przeglądać informacje w dokumentach dowolnego formatu natychmiast!

Tłumaczenie dokumentów za pomocą jednego kliknięcia 

Obsługiwanych jest wiele formatów, w tym pdf, doc, docx, rtf, xls, xlsx, ppt, pptx, xml, msg i html.

Dostosowanie do potrzeb zarządzania jakością tłumaczeń

Słowniki użytkownika: dodawanie własnych tłumaczeń terminów i określanie własnych reguł "nie tłumacz" dla spersonalizowanego tłumaczenia.

Tworzenie i wykorzystanie pamięci tłumaczeniowej 

Korzystanie z repozytorium przetłumaczonych tekstów pozwala na zaoszczędzenie czasu przy przetwarzaniu typowych dokumentów.

Tłumaczenie plików wsadowych 

Możliwość tłumaczenia kilku plików jednocześnie z zachowaniem oryginalnej struktury i formatowania. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, ponieważ nie będziesz musiał ponownie formatować tabel, wykresów czy obrazów. Otrzymują Państwo nie tylko proste tłumaczenie, ale również gotowy do użycia dokument w języku ojczystym!

Tłumaczenie stron w przeglądarkach Internet Explorer i Mozilla Firefox 

Chcesz czytać zagraniczne wiadomości z szybkim tłumaczeniem? Czy potrzebujesz tłumaczenia stron zagranicznych? Promt Professional przetłumaczy zagraniczną stronę na Twój język. Funkcja tłumaczenia jest wbudowana w popularne przeglądarki internetowe: Internet Explorer i Mozilla Firefox. Wystarczy jedno kliknięcie, a strona jest całkowicie przetłumaczona z zachowaniem formatowania i linków.

Słownik uniwersalny 

Jeśli potrzebujesz sprawdzić poszczególne słowa, zawsze masz dostęp do słownika z wariantami tłumaczeń i pomocą gramatyczną. Możesz stworzyć swój własny słownik elektroniczny, do użytku ręcznego lub automatycznego. Ta funkcja jest bardzo wygodna dla każdego, kto uczy się nowego języka!

Aby rozszerzyć podstawowe możliwości aplikacji, można zakupić dodatkowe kolekcje słowników dziedzinowych PROMT.

 

Co nowego w V19?
 • NOWOŚĆ! Technologie tłumaczeniowe

Wersja 19 zawiera zaktualizowane moduły tłumaczeniowe, które znacznie poprawiają jakość tłumaczenia tekstów technicznych, naukowych i informacyjnych. Dowiedz się więcej 

 • NOWOŚĆ! Dane lingwistyczne

Zawartość słownika elektronicznego PROMT została uaktualniona. Można łatwo znaleźć tłumaczenia słów, zestaw wyrażeń i odniesienia gramatyczne. 

 • ULEPSZONY!  Środek PROMT 

Ulepszony  PROMT Аgent pracuje teraz w dwóch trybach: Widok z jednym oknem jest przeznaczony tylko do zaznaczania przetłumaczonego tekstu w aplikacjach innych firm, a widok z dwoma oknami jest przeznaczony do wpisywania tekstu źródłowego. 

 • NOWOŚĆ! Tłumaczenie dokumentów

Nowa wersja obsługuje tłumaczenia w formacie OpenDocument (.odt, .ods). 

 • NOWOŚĆ! Języki

Program obsługuje tłumaczenie online tekstów i dokumentów dla 10 języków: arabskiego, chińskiego, fińskiego, tureckiego, kazachskiego, japońskiego, hebrajskiego, koreańskiego, holenderskiego, hindi. Przeczytaj więcej o parach językowych.

 

Najważniejsze informacje

- Otwórz świat z Promt Professional:

Promt Professional 19 zapewnia wysokiej jakości tłumaczenie dowolnych tekstów, stron internetowych i korespondencji. Promt Professional zawiera gotowe do użycia profile dla najbardziej popularnych tematów, takich jak podróże, sport, muzyka, kino i wiele innych.

 

 

  - Pełna funkcjonalność w trybie offline:

Do działania tego programu nie jest wymagane połączenie z Internetem. Zainstaluj translator na swoim komputerze, notebooku lub tablecie, a będziesz mógł korzystać z programu w dowolnym miejscu i czasie.

 
 
 
- Bezpieczeństwo i poufność:
Kiedy tłumaczysz w serwisie internetowym, istnieje ryzyko wystawienia ważnych informacji do Internetu. Jeśli korzystasz z Promt, Twoje informacje będą bezpieczne, ponieważ wszystkie tłumaczenia i przetwarzanie dokumentów będą wyraźnie zawarte na Twoim komputerze.
 
 
 
- Słownik elektroniczny:
 
Jeśli potrzebujesz sprawdzić poszczególne słowa, zawsze masz dostęp do słownika z wariantami tłumaczeń i pomocą gramatyczną. Możesz stworzyć swój własny słownik elektroniczny, do użytku ręcznego lub automatycznego. Ta funkcja jest bardzo wygodna dla każdego, kto uczy się nowego języka!
 
 
 
 - Użyteczność 
 
Tłumacz bezpośrednio w aplikacji, której używasz, dzięki naszej nowej rewolucyjnej funkcji PROMT Agent! Wystarczy zaznaczyć słowo lub fragment tekstu, kliknąć "hotkey", a powstałe tłumaczenie pojawi się w wyskakującym okienku PROMT Agent. PROMT Agent pomoże Ci być szybkim na każdej stronie internetowej lub błyskawicznie przeglądać dokumenty! Język oryginału jest określany automatycznie.
 
 
- • Tłumacz dokumenty za pomocą jednego kliknięcia! (tylko w wersji Pro)
 
Promt Professional może tłumaczyć dokumenty z zachowaniem oryginalnej struktury i formatowania. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu, ponieważ nie będziesz musiał ponownie formatować tabel, diagramów czy obrazów. Otrzymują Państwo nie tylko proste tłumaczenie, ale również gotowy do użycia dokument w języku ojczystym! Obsługiwanych jest wiele formatów, w tym pdf, doc, docx, rtf, xls, xlsx, ppt, pptx, xml, msg i html.
 

 - Indywidualne ustawienia tłumaczenia (tylko w wersji Pro)

W wersji Professional możesz zmienić ustawienia swojego tłumacza. Możesz zmieniać tłumaczenie słów lub kombinacji słów, dodawać nowe wyrażenia do słownika, zmieniać tłumaczenie nazw własnych (nazw ludzi, organizacji, produktów i miejsc), dodawać całe zdania do pamięci tłumaczeniowej i wiele więcej.

 

 

Jak korzystać z Promt

Promt Professional 19 jest łatwy w użyciu, a Twoje tłumaczenie jest gotowe w kilka sekund!

Przetłumacz swój plik PDF :

- Przeglądaj swój plik PDF
- Wybierz język tłumaczenia
- Kliknij na "przetłumacz". W ciągu kilku sekund będziesz mógł cieszyć się tłumaczeniem. 


 

Osobisty słownik z 7 językami 

W słowniku masz do dyspozycji warianty tłumaczenia i pomoc gramatyczną. 

 

Promt Professional 19 tłumaczy pomiędzy następującymi językami:

 • Angielski - rosyjski i rosyjski - angielski;
 • Angielski - niemiecki i niemiecki - angielski;
 • Angielski - hiszpański i hiszpański - angielski;
 • Angielski - portugalski i portugalski - angielski;
 • Angielski - francuski i francuski - angielski;
 • Angielski - włoski i włoski - angielski;
Wymagania systemowe
Wersja 19
Platforma Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Komputer kompatybilny z PC z procesorem Intel x86 lub x64 1 GHz lub szybszym
 • 2 GB RAM lub więcej

 • Monitor SVGA

 • Mysz lub kompatybilne urządzenie

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Promt Professional 19 Multilingual Pack, English"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany