Infolinia +49 3221 2292585
 
Revit LT 2021

Revit LT 2021, 1-3 Jahre

2910,65 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820865
 • 828M1-WW6542-L618
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Narzędzie programowe Revit LT, które istnieje na rynku niemieckim od 2004 roku i jest również... więcej

Informacje o produkcie "Revit LT 2021, 1-3 Jahre"

Narzędzie programowe Revit LT, które istnieje na rynku niemieckim od 2004 roku i jest również dostępne do pobrania, w przeciwieństwie do innych produktów planistycznych i projektowych, takich jak AutoCAD, opiera się na własnej technologii - Building Information Modeling (BIM). Modelowanie danych budowlanych w programie Revit daje w pełni geometryczną wizualizację konstrukcji wraz z możliwością tworzenia powierzchni fotorealistycznych.

Dzięki intuicyjnym narzędziom do modelowania 3D, użytkownicy są w stanie wyraźniej wizualizować projekty i dzielić się swoimi pomysłami z klientami i współpracownikami. Ponadto oprogramowanie amerykańskiej firmy software'owej spełnia wymagania w zakresie nowoczesnej architektury, inżynierii usług budowlanych i projektowania konstrukcji, gdzie oprogramowanie do planowania 3D coraz częściej zastępuje narzędzia do planowania 2D. Dla użytkowników program Revit LT jest również wart zachodu ze względu na lepszą jakość dokumentacji, płynną wymianę danych projektowych i fotorealistyczne renderingi za pośrednictwem usługi subskrypcji Autodesk w chmurze.

Potężna wizualizacja i rendering w chmurze
Użytkownicy, którzy chcą realizować swoje pomysły projektowe w fotorealistycznym 3D, a nie tylko tworzyć je w przestrzeni dwuwymiarowej, korzystają z wszechstronnych narzędzi 3D BIM. Dzięki całościowej koncepcji modelowania, zmiany, których użytkownicy dokonują w jednym widoku, są automatycznie wprowadzane również dla wszystkich innych widoków. Widoki ortogonalne i trójwymiarowe pomagają przedstawić budynki i inne konstrukcje w bardzo wysokim stopniu szczegółowości.

Różnorodne perspektywy, ruchy kamery i możliwe do wykonania animacje pozwalają nawet wejść do wnętrza budynku po pokoju w przestrzeni cyfrowej i w ten sposób sprawdzić efekt architektoniczny jeszcze przed obróceniem pierwszego darni. Użytkownicy programu Revit nie muszą polegać wyłącznie na własnych komputerach, aby uzyskać efekty świetlne, sadzenie roślin w otoczeniu i fotorealistyczne powierzchnie. Za pomocą subskrypcji Autodesk można zaimplementować funkcję renderowania za pośrednictwem modułu współpracy A360 poprzez usługę cloud z dowolnego komputera.

Wysokiej jakości dokumentacja i lepsze planowanie
Dokumentacja ma również ogromne znaczenie w dziedzinie architektury. Użytkownicy aktualnej wersji oprogramowania Revit firmy Autodesk dla wersji LT korzystają odpowiednio ze znacznie ulepszonej dokumentacji projektu pod względem łatwości obsługi, przeglądu i jakości. Poza licznymi wygodnymi funkcjami, szczególnie pomocny i oszczędzający czas okazał się automatyczny transfer zmian w modelowaniu bezpośrednio do dokumentacji.

Ponadto, wysokiej jakości widoki modeli dają architektom i innym użytkownikom oprogramowania możliwość nadania żywego charakteru ich dokumentacji projektowej. Dzięki temu, wraz ze szczegółowymi etykietami i wymiarami, Państwa własne pomysły mogą być przekazywane konsultantom, klientom, członkom zespołu i wykonawcom w szczególnie żywy sposób. Ponadto Revit LT 2019 oferuje możliwość tworzenia zaawansowanych i automatycznie generowanych list komponentów i list materiałowych, które zawierają dokładne informacje o ilościach materiałów. Uzupełnia to dokumentację i zapewnia większą przejrzystość kosztową i ilościową.

Revit LT fakty

 • Automatyczne przenoszenie wszystkich zmian w projekcie, dla wszystkich innych widoków modelu
 • Szczegółowe wymiary i etykiety mogą być uzupełnione o renderingi perspektywiczne i automatycznie generowane listy komponentów za pomocą kilku kliknięć myszką.
 • Cyfrowe wycieczki w czasie rzeczywistym po wnętrzu i na zewnątrz budynku
 • Użytkownicy mają możliwość renderowania swoich modeli w chmurze za pomocą interfejsu
 • Kompatybilność z DWF i innymi formatami pozwala na bezproblemową wymianę projektów z użytkownikami innych narzędzi Revit
Platforma Windows
System operacyjny Microsoft Windows 7 SP1 (32 bit / 64 bit), Microsoft Windows 8.1 (64 bit), Microsoft Windows 10 (64 bit)
Procesor Pojedynczy rdzeń z najwyższą możliwą prędkością, obsługa procesorów wielordzeniowych z maksymalnie 16 rdzeniami
Pamięć 4 GB
Karta graficzna Karta graficzna z 24-bitową głębią kolorów (minimum), karta graficzna zgodna z DirectX-11 (zalecane)
Karta dźwiękowa NIE DOTYCZY
Dysk twardy 5 GB
Ekran Minimalna rozdzielczość 1280x1024 pikseli, zalecana rozdzielczość co najmniej 1920x1080 pikseli
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Czy mogę zainstalować Revit LT na wielu komputerach?
Dzięki subskrypcji programu Revit LT można zainstalować oprogramowanie na maksymalnie trzech komputerach lub innych urządzeniach. Jednak tylko wymieniony użytkownik może zalogować się i korzystać z tego oprogramowania tylko na jednym komputerze w danym momencie.
Jak mogę zatrzymać automatyczne odnawianie lub anulować subskrypcję?
Zaloguj się, aby zarządzać.autodesk.com, wybierz Faktury i zamówienia, kliknij Edytuj płatności i wyłącz automatyczne odnawianie. Dane subskrypcji będą wtedy zawierały datę wygaśnięcia zamiast daty odnowienia. Subskrypcja pozostaje aktywna do dnia jej wygaśnięcia.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Revit LT 2021, 1-3 Jahre"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany