Infolinia 0800 702813
 
Serif DrawPlus X8, Pobierz

Serif DrawPlus X8, Pobierz

169,98 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820350
 • SE-11740-LIC
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Avanquest Serif DrawPlus X8, Pobierz Narzędzia do rysowania wektorowego umożliwiają tworzenie... więcej

Informacje o produkcie "Serif DrawPlus X8, Pobierz"

Avanquest Serif DrawPlus X8, Pobierz

Narzędzia do rysowania wektorowego umożliwiają tworzenie elastycznych linii, kształtów i krzywych, a następnie dostosowywanie ich do własnych potrzeb za pomocą opcji umieszczania, łączenia, łączenia i mieszania obiektów. Ponieważ wszystkie obrazy są tworzone jako grafika wektorowa, rozmiar projektów może być zmieniany bez utraty jakości.

Dzięki szerokiej gamie kształtów, kolorów i efektów, DrawPlus X8pozwala przekształcić Twoje kreatywne pomysły w oszałamiające projekty. Dzięki nowym narzędziom do tworzenia łuków i trójkątów oraz zakładce Szablony można tworzyć złożone kształty za pomocą jednego kliknięcia i przeciągnięcia, a następnie dodawać wiele gotowych elementów.

Co nowego?

NOWOŚĆ!Czyste i precyzyjne linie

Przybyło narzędzie B-Spline wymagane przez wielu klientów! Za pomocą tego praktycznego "pióra" można teraz jeszcze szybciej i łatwiej rysować eleganckie i zakrzywione linie. Wystarczy kliknąć na wybrane punkty ramki i elastycznie sterować przebiegiem linii poprzez kliknięcie i przeciągnięcie.


Dzięki DrawPlus X8 można teraz znacznie precyzyjniej ustawiać linie. Nowa opcja Hairlines pozwala na dostosowanie kształtu linii do filigranowych wzorów, które mają być drukowane na specjalnych drukarkach lub wycinarkach laserowych.

Podłączanie linii do formularzy jest również bardzo łatwe. Linie po prostu zatrzaskują się - prawie jak magia. Te proste i intuicyjne narzędzia liniowe pozwolą Ci ustawić wszystkie opcje potrzebne do tworzenia kreatywnych kształtów, które chcesz dla swoich projektów.

NOWOŚĆ!Linie konturów dla efektów układania w stosy

Kształty QuickShapes są nie tylko łatwe do narysowania, ale także elastyczne w dostosowaniu i użyciu do różnych projektów, w tym logotypów i grafiki biznesowej. Duplikować, obracać, rozprowadzać w określonych odstępach czasu? Nie ma żadnego problemu. Dzięki nowemu narzędziu "Replikuj" możesz nawet stworzyć wiele kopii swoich projektów jednym kliknięciem i ułożyć je elastycznie. W ten sposób Twoje projekty plakatów, ulotek, kartek okolicznościowych i innych kreatywnych projektów w krótkim czasie odniosą sukces!

Czy często pracujesz nad logotypami? Wtedy będziesz zaskoczony nowym efektem konturu, który pozwala na "układanie" skalowanych wersji projektu. Wasz konkurs będzie prawdziwą niespodzianką!

NOWOŚĆ! Narzędzie do replikowania i wypełniania obszaru

Wypełniaj kształty, a nawet niekompletne kształty za pomocą narzędzia Fill Area. Wystarczy kilka kliknięć, aby wypełnić nie tylko całe obiekty, ale także obszary, które są "ogrodzone" kilkoma liniami. To narzędzie jest idealne, jeśli chcesz przekolorować różne części szkiców i obrazów, które zostały zaimportowane przez AutoTracing. Ale nawet czarno-białe rysunki mogą być w ten sposób szybko, łatwo i precyzyjnie pokolorowane.

NOWOŚĆ! Wzorcowe wypełnienia wektorowe

Czy zawsze chciałeś wypełniać kształty wzorami i projektami, które sam narysowałeś? Z nowymi wypełnieniami wektorowymi DrawPlus X8 nie stanowi to żadnego problemu. Wystarczy użyć jednego z predefiniowanych wypełnień lub użyć własnych wzorów wylęgania i podobnych linii. Ale wypełnienia wektorowe to nie tylko coś dla szkiców i sztuki cyfrowej - z tych elastycznych wzorów powierzchni (np. planów konstrukcyjnych i ogrodowych czy nawet map) korzystają również rysunki techniczne.

NOWOŚĆ! Nowe efekty do edycji zdjęć (jasność, przejrzystość, tonacja dzielona, pochylenie/przesunięcie itp.) oraz zaawansowane efekty filtrów (ogon, odbicie z falami itp.)

Dzięki programowi DrawPlus X8 można również szybko i łatwo realizować cyfrowe prace fotograficzne. Te efekty fotograficzne powinny być imitowane przez inne oprogramowanie graficzne. Potężny program PhotoLab oferuje teraz więcej kreatywnych możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe funkcje obejmują narzędzie do klonowania i filtry zapewniające jasność, tonowanie dzielone i przejrzystość. Będziesz zaskoczony, jak szybko Twoje zdjęcia mogą zostać przekształcone w prawdziwe arcydzieła.


Czy chciałbyś używać swoich rysunków jako obrazów cyfrowych? Wtedy będziecie zachwyceni wszystkimi możliwościami wykończenia. Przekonwertuj swoje rysunki wektorowe na obrazy i wykorzystaj całą gamę efektów graficznych, aby uzyskać zupełnie nowy wymiar cyfrowej sztuki rysowania.

NOWOŚĆ! Eksport jako EPS

DrawPlus X8 oferuje pełen zakres profesjonalnych opcji wyjściowych - w tym efekty CMYK i nową opcję eksportu natywnego EPS. Począwszy od przestrzeni kolorów i szczegółów przezroczystości, aż do wyświetlania tekstu w postaci krzywych i osadzania czcionek, wszystkie ustawienia eksportu można definiować elastycznie. I oczywiście, importowanie plików PDF to tylko kilka kliknięć. Pozwala to na otwarcie wszystkich ważnych dokumentów w jednym, centralnym miejscu.

Funkcje

Zmień kreatywną fantazję w rzeczywistość

DrawPlus X8 nie tylko wspiera Cię w rysowaniu i malowaniu, ale również oferuje wiele kreatywnych możliwości realizacji Twoich pomysłów. Dzięki narzędziu Instant 3D możesz za pomocą jednego kliknięcia zmienić narysowane obiekty w elastyczne kształty 3D i precyzyjnie dostosować efekty powierzchniowe i oświetlenie - idealne dla logotypów, tekstów artystycznych i obramowań. Podczas pracy z rysunkami technicznymi i planami zawsze można polegać na narzędziach przyłączeniowych i rzutach perspektywicznych. Znaczące schematy przepływu, prawdziwe plany domów i ogrodów lub widoki rysunków izometrycznych? Nie ma żadnego problemu!

A co powiesz na absolutny przykuwacz uwagi do wszystkich Twoich tekstów? Eksperymentuj z klasycznymi efektami filtrującymi, takimi jak cienie konturów i cienie kropelkowe, i wykorzystuj przepływ tekstu, aby elastycznie i precyzyjnie prowadzić słowa wokół innych elementów projektu.

Wzornictwo o absolutnie profesjonalnym wyglądzie

Dzięki nieskomplikowanym funkcjom możesz realizować swoje pomysły dokładnie i bez żadnych problemów. Niezależnie od tego, czy malujesz, rysujesz, śledzisz obiekty, czy edytujesz projekty, precyzyjne zarządzanie kolorami, które obsługuje zarówno dokumenty RGB, jak i CMYK, zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów na wszystkich nośnikach.

Buduj swoje projekty z różnych poziomów, z których wszystkie mogą być edytowane indywidualnie i elastycznie. Eksperymentuj z nieniszczącymi się arkuszami stylów graficznych bez trwałej zmiany Twoich oryginalnych projektów - ukierunkowane dostosowanie jest możliwe w każdej chwili. Nowy wielopoziomowy tryb solowy pozwala odizolować poszczególne elementy i obszary projektów od reszty i edytować je oddzielnie.

Są też opcje twórcze. Użyj trybów mieszania do łączenia kolorów obiektów lub nowego edytora palet, aby automatycznie wyodrębnić kolory z obrazu i złożyć je w paletę kolorów - idealne do tworzenia spójnych, dokładnych kolorów w Twoich projektach.

Idealne logo

Logo jest wizytówką firm, stowarzyszeń lub wydarzeń specjalnych i powinno pozostawić długotrwałe wrażenie na widzu. Dzięki elastycznym narzędziom DrawPlus możesz teraz osiągnąć absolutnie profesjonalne rezultaty w ciągu kilku minut. Wystarczy połączyć QuickShapes, zduplikować elementy za pomocą nowego narzędzia Replicate, dodać do projektu głębię przestrzenną za pomocą Instant 3D, umieścić tekst i uzupełnić go tysiącami kolorów Pantone®.

Łatwa edycja zdjęć

Jako kompletne rozwiązanie do projektowania graficznego program DrawPlus X8 oferuje oczywiście również możliwość integracji zdjęć i innych obrazów z rysunkami i planami oraz ich edycji z korektami i efektami w absolutnie profesjonalnej jakości. Wszechstronna gama funkcji programu PhotoLab oferuje wszystko, od prostych poprawek po efekty artystyczne. Chcesz przyciąć motyw zdjęciowy? Wtedy studio na fragmenty jest właśnie dla ciebie. Dzięki funkcji AutoTracing-Studio można nawet przekształcać zdjęcia w grafikę wektorową.

Pracuj z nieniszczącymi poprawkami dotyczącymi ostrości obrazu i innych atrybutów lub usuwaj czerwone oczy i drobne skazy - bez konieczności przechodzenia na inny program do edycji zdjęć! Program DrawPlus X6 obsługuje szeroki zakres formatów plików, w tym JPG, PNG i GIF, a także pliki z programu Adobe® Photoshop®.

Autentyczne techniki malarskie

DrawPlus X8 zawiera szeroką gamę pędzli do akwareli i malowania pastelowego, a także cyfrowe wersje węgla drzewnego, ołówka i innych realistycznych narzędzi. Za pomocą Spray Brushes można dodać odrobinę koloru, brokatu, kwiatów i wielu innych elementów dekoracyjnych w prawdziwej fotograficznej jakości.

Ponieważ nasz program obsługuje również tablety graficzne, a zintegrowane studio druku narzędziowego pozwala na dostosowanie reakcji narzędzi dokładnie do nacisku, jaki wywierasz, możesz rysować i malować na swoim komputerze tak, jak na papierze i płótnie.

Projektowanie grafiki internetowej i animacji

Dzięki DrawPlus X8 możesz szybko i łatwo tworzyć imponujące grafiki i animacje internetowe - idealne do profesjonalnego wyglądu Twojej strony. Stwórz pixelowe przyciski WWW z grafiką rollover - nasz program wygeneruje dla Ciebie kod HTML. A może banery Flash, które kierują bezpośrednio do odwiedzających Twoją stronę?

Chcesz tworzyć najwyższej jakości animacje lub nawet własne filmy? Funkcje animacji poklatkowej i klatki kluczowej pozwalają precyzyjnie zdefiniować wszystkie aspekty każdej klatki animacji. Gotowe animacje można bezpośrednio eksportować za pomocą programu DrawPlus X8 jako pliki wideo SWF, MOV, AVI lub WMV.

Podziel się swoimi projektami i dziełami sztuki z całym światem

Program DrawPlus X8 posiada wbudowaną funkcję optymalizacji eksportu, która pozwala na zapisywanie pracy w ponad 18 formatach eksportu. Niezależnie od tego, którą metodę prezentacji wybierzesz, zawsze znajdziesz odpowiednie opcje dla maksymalnej jakości.

Czy chciałbyś, aby Twoje projekty były przetwarzane przez profesjonalną drukarnię? Dzięki opcjom importu, edycji i eksportu plików PDF możesz wysłać swoje projekty w ciągu kilku minut!

Program DrawPlus X8 obsługuje teraz, oprócz plików PDF/X1 i 1a, także format PDF/X-3 - preferowany przez wiele profesjonalnych drukarek.

Przykłady

Wymagania systemowe
Rozmiar 421 Mb
System operacyjny Windows XP, Windows Vista 32-bitowy, Windows Vista 64-bitowy, Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Komputer PC z systemem Windows* z napędem DVD i myszą
 • Jeden z systemów operacyjnych Microsoft Windows® 10, 8, 7, Vista lub XP SP3 (32 bity)
 • 512 MB RAM (Windows® XP), 1 GB RAM (Windows® Vista i 32-bitowe wersje Windows 7® i 8) lub 2 GB RAM (dla 64-bitowych wersji Windows® 7 i 8)
 • 665 MB wolnego miejsca na dysku twardym, 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym do zainstalowania wersji do pobrania (podczas instalacji wymagane jest dodatkowe miejsce na dysku twardym)
 • Rozdzielczość 1024 x 768 (przy skalowaniu 100 %)
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Serif DrawPlus X8, Pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany