Infolinia 0800 702813
 
Serif PagePlus X9

Serif PagePlus X9

237,68 zł * 332,78 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820730
 • SE-11821
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Serif PagePlus X9 Dla Twoich projektów projektowych i graficznych Do tworzenia... więcej

Informacje o produkcie "Serif PagePlus X9"

Serif PagePlus X9

 • Dla Twoich projektów projektowych i graficznych
 • Do tworzenia plakatów, ulotek, broszur, czasopism, kart menu, kartek okolicznościowych, logotypówitp.
 • Ponad 800 profesjonalnych szablonów tematycznych
 • Łącznie z programem PhotoLab-Studio: 70 funkcji korekcyjnych
 • NOWOŚĆ!Dostosowywalne kody QR
 • NOWOŚĆ!Konwersja tekstu do tabel
 • NOWOŚĆ!Elastyczne kalendarze
 • BETTER!Jeszcze więcej opcji dotyczących kompatybilności plików

  Twórz profesjonalną reklamę, zaawansowane produkty do druku i dokumenty elektroniczne za pomocą PagePlus X9, wiodącego programu do publikowania na pulpicie.

  Nowa wersja programu PagePlus jest teraz jeszcze szybsza i bardziej przyjazna dla użytkownika oraz umożliwia tworzenie dużych dokumentów projektowych i ich dokładne, profesjonalne wykonanie. Dzięki temu programowi możesz w mgnieniu oka stworzyć wysokiej jakości, przyciągające wzrok i atrakcyjne reklamy: od broszur i książek, menu i czasopism, ulotek i formularzy po profesjonalne funkcje drukowania, w tym przygotowanie do druku i edycję PDF.

  Dzięki absolutnie elastycznym układom można stworzyć każdy rodzaj produktu do druku lub dokument elektroniczny. Bogate w funkcje narzędzia do edycji tekstu i obrazów sprawiają, że praca jest bardzo prosta! Dzięki kompleksowej edycji plików PDF program PagePlus X9 zapewnia pełną kontrolę nad plikami PDF. Prawie każdy plik PDF można otworzyć i edytować jak normalny dokument PagePlus.

  Następnie wyeksportować dokument w formacie PDF zoptymalizowanym pod kątem wydruku lub przesłać go na stronę internetową. Dzięki konfigurowalnym szablonom, intuicyjnym narzędziom i funkcji "przeciągnij i upuść" możesz błyskawicznie tworzyć oszałamiające efekty. Skomplikowane zadania drukowania należą do przeszłości!

  Elastyczne opcje drukowania pozwalają na osiągnięcie idealnego rezultatu w każdym przejściu. Twórz dwustronne wydruki nawet na tradycyjnych drukarkach lub wysyłaj zgodne, wysokiej jakości dokumenty do studia graficznego w celu uzyskania profesjonalnych wydruków.

  PagePlus X9 - Twoja osobista agencja projektowa na własnym biurku!

  Co to jest NEW & BETTER?

  BETTER! PDFy dokładnie według Twoich pomysłów


  Rozszerzony eksport PDF
  Program PagePlus X9 obsługuje najnowsze standardy PDF/X-4 i PDF/X-5, dzięki czemu można teraz korzystać z przezroczystości. Ponadto, pliki są mniejsze, mogą być drukowane szybciej i z jeszcze wyższą jakością.

  Nadruk w plikach PDF
  Dzięki nowym ustawieniom nadruku w plikach PDF można uniknąć przykrych niespodzianek spowodowanych błędami w wydruku. Po prostu ustawiaj obiekty jeden na drugim tak, jak chcesz - bez błędów w kolorach i pułapkach. W ten sposób pliki PDF mogą być również łatwiej przetwarzane przez innych projektantów i drukarnie.


  PDF Passthrough
  Podczas umieszczania plików PDF w dokumentach (np. reklamach), tryb przelotowy zapewnia wierność oryginałowi.

  Precyzyjna kontrola wszystkich opcji PDF
  Dzięki nowym opcjom programu PagePlus X9 można dokładnie kontrolować sposób wyświetlania dokumentów po ich otwarciu, dzięki czemu czytelnicy widzą zawartość dokładnie tak, jak zamierzali.

  Rozszerzyliśmy również opcje skalowania dokumentów w formatach A3, A4, A5 i tabloidowych. W związku z tym wznawianie dokumentów jest znacznie szybsze.

   

  BETTER!Jeszcze więcej opcji dotyczących kompatybilności plików

  Eksport EPS
  Teraz możesz eksportować swoje dokumenty jako pliki EPS z dokładnymi ustawieniami przestrzeni kolorów i przezroczystości, a tekst wyjściowy jako krzywe i osadzone czcionki.


  Umieszczanie plików DPP
  Pliki z programu DrawPlus X8 można łatwo umieszczać w dokumentach PagePlus jako obrazy, a nawet przekształcać w obiekty, co pozwala na łatwe dostosowywanie projektów.


  Wsparcie dla WebP
  Program PagePlus X9 obsługuje teraz nowe pliki WebP Google - idealne, gdy potrzebne są małe skompresowane pliki do dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem stron internetowych lub poczty elektronicznej.

  NOWOŚĆ! Absolutnie nieskomplikowane, absolutnie precyzyjne

  Teraz możesz precyzyjniej kontrolować wszystkie swoje teksty, kształty QuickShapes i inne obiekty dzięki wygodnej informacji zwrotnej o narzędziach. Narzędzia wyświetlają dokładne wymiary, kąty, obroty i odległości tych elementów strony, a także informacje o węzłach bezpośrednio podczas pracy.

  Dzięki nowemu narzędziu do linek prowadzących można teraz umieszczać je jeszcze szybciej i łatwiej. Oczywiście można również użyć zakładki "Przekształć", aby określić dokładne położenie linii, przesuwać je krok po kroku strzałkami na klawiaturze i kopiować, wycinać i wklejać kilka linii przewodnich jednocześnie na innych stronach lub w dokumentach.

  Stronom głównym można teraz wygodnie nadawać indywidualne nazwy, a także przypisywać je do kilku stron jednocześnie. Zwłaszcza przy długich dokumentach oszczędzasz sobie wiele wysiłku.

   

  NOWOŚĆ!Dostosowywalne kody QR

  Zaprojektuj własne kody QR i włóż je do swoich dokumentów jak inne obiekty. Czytelnicy mogą wówczas uzyskać bezpośredni dostęp do dodatkowych informacji, takich jak wskazówki dotyczące danego wydarzenia, formularze kontaktowe, linki do Twojej strony internetowej i wiele innych.

  BETTER!Rozszerzone wsparcie językowe

  Słowniki i łączniki Hunspell mogą być teraz używane również w programie PagePlus X9, co pozwala na wygodną pracę w różnych językach i dokładną korektę wszystkich tekstów.

   

  NOWOŚĆ!Konwersja tekstu do tabel

  Przekształcanie ogromnej ilości niesformatowanych informacji tekstowych w tabelę jest procesem czasochłonnym, szczególnie jeśli trzeba zaimportować tekst z różnych źródeł, takich jak dokumenty Worda czy poczta elektroniczna. Program PagePlus może teraz łatwo utworzyć sformatowaną tabelę z tekstu ramki tekstowej. Metoda ta jest po prostu doskonała, jeśli chcesz pracować z innymi projektantami i zbierać informacje do harmonogramów i statystyk biznesowych bez wpisywania każdej informacji z osobna.

   

  NOWOŚĆ!Elastyczne kalendarze

  Program PagePlus Calendar Appointment Manager został całkowicie przeprojektowany i oferuje teraz jeszcze więcej opcji dla kalendarzy. Dni wolne od pracy w różnych regionach mogą być wprowadzane do kalendarza tak samo łatwo jak prywatne lub służbowe spotkania. Możesz nawet bezpośrednio importować popularne typy kalendarzy, takie jak iCal, .ics, .ifb, iCalendar i wiele innych. Poszerzyliśmy również paletę szablonów, dzięki czemu można wstawiać własne zdjęcia i elastycznie dostosowywać czcionki, kolory i rozmiary. W ciągu kilku minut Twoje osobiste kalendarze są gotowe do użycia.

  Funkcje

  Projektowanie dokumentów bez ograniczeń

  PagePlus jest prawdopodobnie jedynym oprogramowaniem DTP, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebował - przekonaj się sam! Czy to plakaty, ulotki, karty menu, kompletne zestawy materiałów piśmiennych, szyldy, biuletyny i wiele innych materiałów reklamowych - dzięki temu oprogramowaniu możesz stworzyć naprawdę każdy rodzaj dokumentu dla firm, klubów, imprez lub celów prywatnych. Możesz nawet zaprojektować własne logo, kolorystykę i fantastyczną grafikę, a także oczywiście edytować zdjęcia - wszystko to za pomocą wbudowanych narzędzi i programu Logo Studio i PhotoLab. Niezależnie od tego, jaki projekt projektujesz, program PagePlus X9 jest idealnym partnerem.

  Projektowanie dokumentów nigdy nie było łatwiejsze

  Nie musisz być ekspertem lub profesjonalistą, aby osiągnąć profesjonalne rezultaty! Fantastyczne plakaty, znaki, biuletyny i wiele innych dokumentów nigdy nie było tak łatwo! Po prostu wybierz typ dokumentu. Poprzez proste kliknięcie i przeciągnięcie, elastycznie konfigurowalne teksty, obrazy i grafiki mogą być następnie złożone w kilku prostych krokach. Jeśli chcesz szybko zacząć, lub potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu pracy, po prostu wybierz jeden z ponad 2000 w pełni konfigurowalnych szablonów. Od obrazów, grafik i logo do profesjonalnie zaprojektowanych, kompletnych dokumentów - zawsze jest tu coś dla Ciebie.

  Projektowanie elastycznych plików PDF

  Z naszym nowym profesjonalistą DTP możesz oczywiście samodzielnie otwierać, edytować, zapisywać, a nawet tworzyć pliki PDF. Zapisywanie plików PDF w nowoczesnym StandardPDF/X-3 preferowanym przez wiele drukarni, drukarni i wydawców lub jako małych plików PDF do wykorzystania na stronach internetowych i wysyłania pocztą elektroniczną. Możesz edytować pliki PDF tak samo wszechstronnie i elastycznie jak zwykłe dokumenty. Zmienić tekst, zdjęcia i kolejność stron? Nie ma się czym martwić. Po raz pierwszy pliki PDF mogą być teraz importowane również jako obrazy, dzięki czemu cały tekst, grafika i układ graficzny są wiernie odtworzone - idealne, jeśli chcesz umieścić reklamę w swoich newsletterach i czasopismach.

  Profesjonalne narzędzia projektowe dla każdego

  Dzięki profesjonalnym narzędziom i funkcjom Twoje projekty w mgnieniu oka odniosą sukces - czy to do druku, czy do prezentacji online. Oczywiście można też iść w obie strony. Potrzebujesz elastycznych dokumentów cyfrowych z precyzyjnym układem? Następnie stwórz swoje projekty w nowym Standard"EPUB 3", aby wszystkie Twoje broszury, karty menu i inne publikacje mogły być wyświetlane zgodnie z oryginałem na nowoczesnych urządzeniach. Korzystaj z elastycznej i żywej kolorystyki z obsługą CMYK, aby uzyskać doskonały wydruk. Nowa siatka bazowa zapewnia, że wszystkie teksty w Twoim układzie są zawsze dokładnie wyrównane. Będziesz zaskoczony, jak profesjonalnie będą wyglądać Twoje dokumenty!

  Elastyczne, precyzyjne i atrakcyjne wyniki

  Jakikolwiek rodzaj dokumentu potrzebujesz dla swojej firmy - z tym oprogramowaniem wszystko działa jak w zegarku. Nieskomplikowane i profesjonalne narzędzia PagePlus X9 są idealne do tego celu:

  • Plakaty, ulotki, karty menu, programy i biuletyny dla Twojej firmy, Twojego klubu lub niektórych imprez
  • Interaktywne dokumenty, w tym broszury i biuletyny w formacie PDF lub e-książki
  • Grafika techniczna, wykresy i schematy - idealne do raportów rocznych i prezentacji
  • Kompletne zestawy materiałów piśmiennych, życiorysów i kartek okolicznościowych
  • I wiele więcej dzięki wszystkim profesjonalnym funkcjom i narzędziom!
   
   
  Tabela porównawcza
  Funkcja
  Microsoft® Publisher 2013
  Adobe® InDesign® CS6
  Serif PagePlus X9
   
  Instalacja i praca bez połączenia z Internetem Ograniczona zawartość _
  Kompatybilny z Windows XP i Vista _ _
  Obsługa wysokich ustawień DPI (dla wyświetlaczy siatkówki, HDTV i dostępności)
  Otwieranie plików PDF: Otwieranie i pełna edycja wszystkich obiektów w dokumentach PDF _ _
  studio projektowe logo _ _
  PhotoLab - szybka i wydajna edycja obrazów _ _
  Tabele i kalendarze z projektantem dla własnych szablonów formatów _ _
  Schematy zintegrowane _ _
  Profesjonalne efekty fotograficzne i korekta obrazu Ograniczone _
  Tworzenie plików PDF/X do profesjonalnego wydruku (CMYK PDF/X-3 lub nowszy) _
  Eksport książek w formatach EPUB® i Mobi dla urządzeń eReader i Kindle _ No Kindle
  Wymagania systemowe
  Rozmiar 1.17 Gb
  System operacyjny Windows XP, Windows Vista 32-bitowy, Windows 7, Windows 7 64-bitowy, Windows 7 32-bitowy, Windows 8 32-bitowy, Windows 8 64-bitowy, Windows 8, Windows 10

  Wyposażenie systemu

  • Komputer PC z systemem Windows* z napędem DVD i myszą
  • Jeden z systemów operacyjnych Microsoft Windows® 10, 8, 7, Vista lub XP SP3 (32 bit)
  • 512 MB RAM (Windows® XP), 1 GB RAM (Windows® Vista i 32-bitowe wersje Windows 7® i 8) lub 2 GB RAM (64-bitowe wersje Windows® 7 i 8)
  • 510 MB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Rozdzielczość monitora 1024 x 768 (przy skalowaniu 100 %)

  Zalecany sprzęt

  Do przetwarzania dużych i/lub złożonych dokumentów potrzebna jest dodatkowa pamięć i miejsce na dysku twardym.

  Nieobowiązkowo

  • Drukarka kompatybilna z systemem Windows
  • Skaner i/lub aparat cyfrowy zgodny z TWAIN
  • NET 2.0 (domyślnie zainstalowany)* dla filtrów importu tekstu programu Word 2007/2010 + OpenOffice
  • Aby uzyskać dostęp do zasobów online i zainstalować domenę .NET, potrzebny jest dostęp do Internetu i konto u dostawcy usług internetowych.

  * Procesor główny komputera musi obsługiwać zestaw poleceń SSE2.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Serif PagePlus X9"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany