Infolinia +49 3221 2292585
 
Microsoft WindowsRemote Desktop Services 2016 User CAL, RDS CAL, Client Access License

Microsoft WindowsRemote Desktop Services 2016 User CAL, RDS CAL, Client Access License

296,96 PLN * 495,00 PLN * (40,01% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 969646111
 • 6VC-03095
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Numer CAL:

Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Buy User CAL Dostęp do graficznych... więcej
Informacje o produkcie "Microsoft WindowsRemote Desktop Services 2016 User CAL, RDS CAL, Client Access License"

Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Buy User CAL

Dostęp do graficznych pulpitów i aplikacji Windows jest możliwy nie tylko bezpośrednio na miejscu. Dzięki usłudze Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAListnieje również wiele możliwości zdalnej kontroli i pracy nad niezwykle elastycznym rozwiązaniem. Ale jakie dokładnie są zalety usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL dla zwiększenia bezpieczeństwa technicznego?

Odpowiednie licencje dostępu do systemu


Aby korzystać z usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CALna istniejącym serwerze Windows, wymagane są odpowiednie licencje dostępu. Klasyczne licencje serwerowe nie są w tym momencie wystarczające, dlatego przy zakupie dodatkowych licencji należy zwrócić uwagę na przydział do serwera. W tym miejscu należy również dokonać rozróżnienia między CAL-ami Użytkownika i CAL-ami Urządzenia.

Zawarte w tej ofercie CAL-y użytkowników mogą być przypisane dokładnie do jednego użytkownika. Pozwala to użytkownikowi na elastyczną pracę oraz dostęp do ustawień i serwera z różnych urządzeń. Dzięki temu wszystkie dane na serwerze mogą być zmieniane w możliwie najkrótszym czasie, co pozwala na zachowanie kontroli nad strukturami i aplikacjami przez cały czas.

Większe bezpieczeństwo dzięki odpowiedniej licencji


Aplikacja Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CALumożliwia aktywację wszystkich istniejących usług dla użytkownika, na przykład w celu wydrukowania zapisanych plików lub dostosowania ich przechowywania. Liczba podłączonych Urządzeniajest tutaj nieistotna, więc osoba z dostępem może zawsze mieć dostęp do funkcji i aplikacji w postaci Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL. W ten sposób ustawienia wokół licencji są wyspecjalizowane dla jednej osoby, dzięki czemu osoby trzecie nie mają dostępu do zawartości serwera. Większe bezpieczeństwo jest na tej podstawie prawie niemożliwe.

Zalety Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL


Prosta administracja własnymi systemami serwerowymi Ustrukturyzowany
dostęp przez jedną osobę Maksymalne bezpieczeństwo dzięki
przejrzystej identyfikowalności Przejrzysty przegląd istniejących
zadań Możliwość stosowania z określonymi licencjami i łatwego dostosowania Jedn


orazowyzakup dla stałej ochrony serwerów

Kup odpowiednie usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CALteraz

Dzięki ofertom dostępnym w naszym sklepie nie jest trudno wybrać odpowiedni Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL. Upraszcza to spersonalizowaną administrację serwera i sprawia, że cały proces zmian jest uporządkowany i zrozumiały. W połączeniu z odpowiednią licencją, można zakupić usługę Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL, aby rozpocząć pracę z systemem w ciągu kilku minut i polegać na wysokiej jakości. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie nowoczesnej i zorientowanej na cel administracji serwerowej.

Co jest naprawdę ważne

Czym dokładnie są CAL?

CAL są komputerowo chronionymi zamówieniami i wsparciem cyklu życia. W ten sposób można uzyskać dostęp do serwera w celu dokonywania zmian i zwracania bacznej uwagi na bezpieczeństwo aplikacji. W zależności od wyboru Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL, istnieją różne funkcje do wykorzystania.

Jak długo licencja pozostaje ważna?

Nie ma ustalonego terminu na licencje, które oferujemy. Raz zakupione licencje mogą być używane na stałe bez konieczności ponownego płacenia w odstępach miesięcznych lub rocznych. Dzięki CAL-om o wiele łatwiej jest utrzymać własne bezpieczeństwo.

Jak pasuje do siebie CAL i licencja?

Aby skorzystać z udanej aplikacji, należy wybrać odpowiednie CAL-y dla danego serwera. Na przykład, istnieje specjalna licencja na system Windows Server 2016, która pozwala na pełne wykorzystanie nabytych systemów w późniejszym czasie.

Zakres dostawy:

Usługi Microsoft Remote Desktop Services 2016 Użytkownik CAL, 1 CAL

Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.

Instrukcja łatwego montażu.

Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucz produktu (etykieta COA).

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Jak kształtują się nasze ceny? więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja drogich inwestycji marketingowych, ponieważ nacisk kładzie się bardziej na stałych klientów w sensie "klienci polecają klientów".

realizujemy korzyści kosztowe, które przekazujemy naszym klientom w postaci korzystnych cen.

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Ostatnio oglądany