Infolinia +49 3221 2292585
 
Microsoft SQL Server 2019 Standard 1 User CAL

Microsoft SQL Server 2019 Standard 1 User CAL

795,56 PLN * 1104,96 PLN * (28% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820653
 • 359-06866
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup SQL Server 2019 User CAL Osoby szukające efektywnej opcji licencjonowania mogą polegać na... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2019 Standard 1 User CAL"

Kup SQL Server 2019 User CAL


Osoby szukające efektywnej opcji licencjonowania mogą polegać na SQL Server 2019 User CAL. Według użytkownika może to być stosowane na wszystkich podłączonych urządzeniach, więc nie ogranicza się do jednego Urządzenie. Z technicznego punktu widzenia, ten rodzaj licencji oferuje wiele korzyści, dzięki czemu wszystkie licencje dostępu są aktualne. Ale jak dokładnie działa SQL Server 2019 User CALi co musisz wiedzieć?

Przypisanie do serwera


Istniejąca licencja zawsze odnosi się do jednego serwera. Z tego powodu należy dokonać jednoznacznej alokacji, aby móc efektywnie korzystać z licencji serwera. Jeśli kilku użytkowników ma mieć dostęp do systemu, istnieje oczywiście możliwość zakupu kilku kluczy licencyjnych dla SQL Server 2019 User CAL. Środowisko pracy można również wybrać w zależności od wymagań klienta, z rozwiązaniem fizycznym lub wirtualnym. Po zakupie licencji, nic nie stoi na przeszkodzie, aby efektywnie korzystać z przydzielonego systemu.

Bezpieczne i nowoczesne licencjonowanie


Wokół SQL Server 2019 User CALoferowane jest niezwykle nowoczesne rozwiązanie w zakresie licencjonowania serwerów. Dzięki ciągłym optymalizacjom z Rokna Rok, wersja 2019 wykazuje najdalej idące postępy, czego efektem jest zupełnie nowe rozwiązanie. Może to być nadal związane z różnymi serwerami w celu optymalizacji bezpieczeństwa i wygody technicznej realizacji.

SQL Server 2019 User CALzostał również wzbogacony pod względem treści o liczne innowacje. Zapewnia to użytkownikom jednolitą platformę do przetwarzania wszystkich danych firmowych, które nie muszą się różnić w zależności od ich źródła danych. Inne funkcje obejmują integrację Apache Spark i Hadoop oraz funkcję Big Data Analytics. Na bazie nauki maszynowej i sztucznej inteligencji oferowane są dodatkowe rozwiązania, które zawsze pozwalają na dostosowanie się do indywidualnych wymagań.

Największe zalety w skrócie


Technicznie bezpieczna opcja licencjonowania Pełna
integracja sztucznej inteligencji Łatwy dostęp
dla

jednego użytkownika Łatwa rozbudowa dla innych użytkowników
Nowoczesne opcje analizy systemu Ukierunkowany
cykl konserwacji dla większego bezpieczeństwa

Jeden użytkownik, nieskończona ilość urządzeń


Prawdopodobnie najważniejszą cechą SQL Server 2019 User CALjest dostęp przez dokładnie jednego użytkownika. Korzyści w porównaniu z Device CALnie zawsze są tak oczywiste, ponieważ każda firma ma inny cel. Jeśli jednak, na przykład, jesteś osobą prowadzącą działalność gospodarczą na własny rachunek, Urządzenielicencjonowane jest całkowicie wystarczające. Umożliwia to określonemu użytkownikowi dostęp do systemu z dowolnego miejsca, co oznacza, że Urządzenienie stanowi już ograniczenia.

Jeśli w przyszłości dodatkowi użytkownicy będą potrzebować dostępu do systemu, SQL Server 2019 User CALmoże oczywiście zostać rozbudowany zgodnie z istniejącymi potrzebami. W połączeniu z nowo wprowadzonym Nowoczesnym Modelem Serwisowania, cykl aktualizacji dostosowuje się do okresu licencji, dzięki czemu zawsze dostępne jest skuteczne i zorientowane na serwis rozwiązanie. Implementacja pozwala na wprowadzanie zmian istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa i utrzymanie własnego serwera SQL na bieżąco.

Kup SQL Server 2019 User CALteraz


SQL Server 2019 User CALjest doskonałą opcją licencjonowania serwerów dla przedsiębiorców, jak również dla osób prywatnych. W zależności od wymagań, licencje mogą być wybierane w różnych ilościach, aby być funkcjonalnie po bezpiecznej stronie. Z nami klasyczna implementacja SQL Server 2019 User CALjest dostępna bezpośrednio w sklepie, dzięki czemu każdy użytkownik może korzystać z uczciwych warunków i maksymalnej funkcjonalności. W ten sposób każdy może zakupić SQL Server 2019 User CALi łatwo dostosować bezpieczeństwo i przetwarzanie serwera.

 


Licencja na serwer
Licencja serwera SQL musi być przypisana do jednego serwera. Niniejsza licencja serwerowa uprawnia do uruchomienia jednej instancji oprogramowania SQL Server na licencjonowanym serwerze, zarówno w fizycznym, jak i wirtualnym środowisku systemu operacyjnego.

 

Użytkownik CAL: Użytkownik CAL upoważnia określonego użytkownika do korzystania z dowolnej liczby urządzeń, takich jak komputer firmowy, prywatny komputer, telefon komórkowy itp., z których może uzyskać dostęp do oprogramowania serwera.

Należy wybrać ten typ licencji, jeśli użytkownik nie tylko uzyskuje dostęp do odpowiedniego serwera za pomocą jednego Urządzeniei na przykład używa swojego smartfonu oprócz komputera do pobierania wiadomości e-mail lub używa tabletu jako urządzenia dodatkowego. To samo dotyczy sytuacji, gdy pracownicy mają możliwość korzystania ze swoich prywatnych Urządzeniai logowania się do sieci razem z nimi.

 

Język
: Single Language, EnglishVersion:
Microsoft Microsoft WindowsStandard 1x Standard

 

 

Wskazówki dotyczące aktywacji produktu i informacje dotyczące instalacji:
Użytkownik otrzymuje licencję (przeniesienie praw) na zakupiony produkt firmy Microsoft. Klucz produktu lub klucz licencyjny nie jest wymagany dla tej licencji. Dowód jest prawnie wiążący w formie listu przewozowego.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2019 Standard 1 User CAL"
23 paź 2020

Sehr zufrieden!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany