Infolinia +49 3221 2292585
 

Microsoft Windows 8.1 Strona główna

111,71 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 96964604
 • WN7-00651
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Szybkość i niezawodność to powody wielkiego sukcesu obecnego systemu operacyjnego... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 8.1 Strona główna"

 

Szybkość i niezawodność to powody wielkiego sukcesu obecnego systemu operacyjnego Windows 7, a następna generacja systemu Windows została wynaleziona na nowo - z zupełnie nowym dotykowym interfejsem użytkownika i dla nowej generacji urządzeń. Poznaj nowy sposób korzystania z palców, dotyku oraz myszy i klawiatury, nowy sposób przeglądania stron internetowych oraz nowy sposób wykonywania codziennych czynności za pomocą aplikacji. Odkryj system Windows w zupełnie nowy sposób!

Aplikacje dla Windows 8.1: doskonała interakcja

Przeglądaj Windows Store w poszukiwaniu interesujących i popularnych aplikacji, które pomogą Ci w codziennych zadaniach i doświadczą, jak inteligentnie ze sobą współpracują: Aplikacje Windows wymieniają między sobą informacje, aby ułatwić Ci osiągnięcie celów; aplikacje są aktualizowane za pośrednictwem Windows Store. Sklep oferuje możliwość osobistych rekomendacji. Dzięki systemowi Windows 8, użytkownicy mogą przenosić swoje aplikacje i ustawienia pomiędzy wieloma komputerami, co ułatwia ich testowanie. Dla programistów, Windows 8 oferuje unikalne możliwości niezależne od platformy.

Internet Explorer 10: Mniej przeglądarki, większy komfort

Jego siłą jest powściągliwość: dzięki Internet Explorerowi 10 cały ekran jest poświęcony temu, co dla Ciebie najważniejsze - stronom internetowym. Nawigacja w obrębie stron internetowych lub obsługa przeglądarki mogą być wykonywane łatwo i wygodnie za pomocą palca lub myszy. Możesz łatwo przypiąć swoje ulubione strony do menu Start, które znajduje się tuż obok aplikacji.Internet Explorer 10 jest przeznaczony specjalnie dla urządzeń z systemem Windows 8. Sprzętowa akceleracja IE obiecuje szybkie i płynne wyświetlanie stron internetowych. Pulpit Windows wykorzystuje ten sam moduł renderowania i wysokowydajnego skryptowania. Przeglądarka została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną wydajność, która pozwoli Ci na szybsze surfowanie oraz sprawi, że Twoje filmy i grafika będą wyglądać i czuć się płynniej, bezpieczniej, pewniej i pewniej. Funkcje bezpieczeństwa, takie jak SmartScreen i Tracking Protection, doskonale współpracują z systemem Windows, zapewniając większe bezpieczeństwo i prywatność, a nadchodzący system operacyjny obsługuje zarówno architekturę układów x86, jak i ARM. Producenci chipów, tacy jak AMD, Intel, NVIDIA, Qualcomm i Texas Instruments ogłosili już wstępne plany współpracy z firmą Microsoft.

Cechy:

 • Nowy wygląd ekranu startowego: Menu Start systemu Windows zostaje zastąpione przez konfigurowalny, skalowalny, pełnoekranowy widok aplikacji.
 • Płytki z powiadomieniami: Użytkownicy otrzymują na pierwszy rzut oka najnowsze informacje o swoich aplikacjach.
 • Naturalne i łatwe przełączanie pomiędzy aktywnymi aplikacjami.
 • Aplikacje można łatwo i wygodnie umieścić na boku ekranu, zmniejszyć lub powiększyć.
 • Aplikacje wykorzystują HTML5 i JavaScript, aby jak najlepiej wykorzystać wydajność komputera.
 • Optymalizacja dotykowa dla szybkiego surfowania: W połączeniu z akceleracją sprzętową i jeszcze większą mocą przeglądarki Internet Explorer 10.

Wymagania systemowe

Jeśli korzystasz już z innej wersji systemu operacyjnego Windows, to prawdopodobnie wiesz, że zawsze istnieją minimalne wymagania, które Twoja maszyna powinna spełniać, aby system operacyjny działał prawidłowo.

Jeśli chcesz używać systemu Windows 8.1, potrzebujesz

 • Procesor: 1 Gigahertz (GHz)* lub szybszy z obsługą PAE, NX i SSE2
 • Pamięć RAM: 1 gigabajt (GB) (32 bity) lub 2 GB (64 bity)
 • Miejsce na dysku twardym: 16 GB (32 bity) lub 20 GB (64 bity)
 • Karta graficzna: urządzenie graficzne Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM

Upewnij się, że spełniasz te wymagania.

Zakres dostawy:

Microsoft Windows1 Home, 32/64bit, Multilanguage

 • Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji systemu Microsoft Windows8.1 Home.
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink pozwala na szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 8.1 Strona główna"
5 lis 2019

Empfehlung

Alles perfekt, rasche Abwicklung und Download.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany