Infolinia 0800 702813
 
SOUND FORGE Pro 14 Suite

SOUND FORGE Pro 14 Suite

2671,84 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821248
 • HXDSPPRO
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
FORMA DŹWIĘKOWA Pro 14 Suite   Nagrywanie Wielokanałowych nagrań... więcej

Informacje o produkcie "SOUND FORGE Pro 14 Suite"

FORMA DŹWIĘKOWA Pro 14 Suite

 


Nagrywanie Wielokanałowych nagrań dźwiękowych w najwyższej jakości

SOUND FORGE Pro 14 umożliwia nagrywanie dźwięku na maksymalnie 32 kanałach o rozdzielczości do 64 bitów/768 kHz. 64-bitowy silnik audio zapewnia najwyższą stabilność i najniższe możliwe opóźnienia. Twórz krystalicznie czyste nagrania swoich wokali, instrumentów lub podcastów w doskonałej jakości dźwięku.

Edycja dźwięku Maksymalna precyzja

SOUND FORGE Pro 14 to jeden z najpotężniejszych edytorów dźwięku, jaki kiedykolwiek powstał. Wytnij, edytuj i optymalizuj pliki audio z chirurgiczną precyzją na poziomie próbek. Szeroki wachlarz profesjonalnych narzędzi montażowych pozwala na indywidualne i swobodne kształtowanie wszystkich dźwięków zgodnie z Państwa życzeniami.

Opanowanie Doskonałe efekty dźwiękowe

Opanuj swój materiał audio za pomocą zaawansowanych narzędzi do masteringu i kilku inteligentnych efektów high-endowych opartych na wysokiej jakości algorytmach DSP. Zoptymalizuj głośność swoich nagrań dzięki krystalicznie czystemu dźwiękowi - zawsze zoptymalizowanemu pod kątem przesyłania strumieniowego i wyników płyt CD.

natychmiastowe działanie

Dostęp do wspólnych zadań w kilka sekund dzięki funkcji Instant Action. Zapisz długie wyszukiwanie funkcji w menu. Dzięki przejrzystemu przeglądowi okna akcji, masz wszystkie ważne narzędzia i funkcje w zasięgu ręki.

Menu kontekstowe Windows

Wykonywanie podstawowych zadań za pomocą prawego przycisku myszy z menu kontekstowego Windows bez konieczności otwierania najpierw SOUND FORGE Pro. Oszczędza to cenny czas i ułatwia proces pracy.

Natychmiastowe działanie

Instant Action pozwala użytkownikowi na dostęp do ważnych narzędzi i często używanych zadań w ciągu kilku sekund. Podzieleni na różne obszary robocze, takie jak Akcje, Efekty, Opanowanie, Eksport i Import, użytkownicy mogą zaoszczędzić czas i oczekiwać szybkich rezultatów za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.

Dodatkowo, istnieje menu kontekstowe Windows, które obsługuje podstawowe zadania. Obejmują one na przykład konwersję lub normalizację plików audio - do wykonania zadania wystarczy jedno kliknięcie prawym przyciskiem myszy.

WaveColor & Spectroscope

Oprogramowanie dostarcza również nowe mierniki i analizatory, dzięki którym wizualizacja jest nowoczesna i przejrzysta. Na przykład, funkcja WaveColor optymalizuje przegląd w ramach projektu poprzez wyświetlanie charakterystyki dźwiękowej i wysokości dźwięku przy użyciu różnych kolorów w widoku Waveform View. Z kolei spektroskop pokazuje niezwykle precyzyjny i szczegółowy obraz wszystkich częstotliwości w czasie rzeczywistym, dzięki nowoczesnej technologii FFT.

Różnica w stosunku do standardowej kuźni dźwięku Pro 14

Pakiet zawiera również 11 dodatkowych wtyczek coreFX oraz edytor spektrum Steinberg SpectraLayers Pro 6, w tym aktualizację do wersji 7, gdy tylko zostanie ona wydana. Na pokładzie znajduje się również zasadnicza wersja Celony Melodyne, która jest popularna na całym świecie dzięki korekcji wysokości dźwięku. Wreszcie, efekty/wtyczki, takie jak Analogue Modeling Suite, Vintage Effects Suite, VariVerb2 i Vandal Bass & Guitar Amp są również włączone.

Poprawki i aktualizacje błędów

Oczywiście ogólna wydajność również uległa poprawie. Rezultatem jest znacznie bardziej stabilny silnik VST o zwiększonej prędkości podczas skanowania i używania wtyczek. Co więcej, ARA2 jest teraz obsługiwana, podczas gdy dla masteringu i rekonstrukcji iZotope wtyczki zostały częściowo wznowione, a nawet dodane (Ozone 9 Elements i RX7 Elements!).

 

 

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "SOUND FORGE Pro 14 Suite"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany