Infolinia 0800 702813
 
Stellar Data Recovery 9 ProfessionalMAC

Stellar Data Recovery 9 ProfessionalMAC

291,43 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820380
 • SP-12207-LIC
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Przywróć wszystkie swoje dane Professional system Stellar Data Recovery dla komputerów... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Data Recovery 9 ProfessionalMAC"

Przywróć wszystkie swoje dane

Professional system Stellar Data Recovery dla komputerów Mac ma wiele opcji pozwalających zająć się krytycznymi sytuacjami utraty danych. Problemy takie, jak zagubione partycje lub uszkodzone dyski Time Machine, uszkodzone partycje BootCamp i utracone dane na dyskach zaszyfrowanych nie będą już martwić użytkownika. Mac Data Recovery posiada wszystkie możliwości odzyskiwania danych w przypadku jakiejkolwiek utraty danych.

Funkcje

Odzyskiwanie utraconych lub usuniętych plików

To oprogramowanie do odzyskiwania danych komputera Mac umożliwia odzyskiwanie utraconych lub usuniętych plików z dysku twardego komputera lub innego zewnętrznego urządzenia pamięci masowej.

Przywracanie twoich bezcennych wspomnień

Oprogramowanie do odzyskiwania danych z komputera Mac nie tylko odzyskuje dokumenty, ale także może odzyskać utracone lub usunięte zdjęcia i filmy, wszystko co musisz zrobić, to kliknąć na opcję "Zdjęcie" w "Pliki multimedialne".

Skuteczne wyszukiwanie plików

Stellar Data Recovery jest wyposażony w inteligentną funkcję, która pozwala znaleźć ukryte pliki na dysku logicznym. Oprogramowanie to pozwala na wyszukiwanie plików według nazwy i typu oraz na wybór, czy są one usuwane, czy też istnieją. Można również wyszukać utracone lub usunięte dane w określonym folderze. Można również wyszukać konkretny folder na dysku logicznym.


Odzyskiwanie kopii zapasowych maszyn czasu

Najbardziej niezawodnym środkiem zapobiegającym utracie danych jest backup danych, a Time Machine jest Standardi najpopularniejszą aplikacją dla komputerów Mac. Ale jak w przypadku każdego rodzaju plików na dowolnym urządzeniu pamięci masowej, najcenniejszy dysk zapasowy Time Machine może zostać usunięty lub uszkodzony w dowolnym momencie. Na szczęście Data Recovery for Mac ma to, czego potrzebujesz, ponieważ obsługuje dyski zaprojektowane przez Time Machine i odzyskuje z nich dane tak, jak z każdego innego dysku. Dzięki temu Mac Recovery może dodać dodatkową warstwę ochrony danych do istniejącej ochrony i głównego systemu przechowywania plików.

Odzyskiwanie danych z dysków twardych szyfrowanych

Wielu z nas musi zarządzać danymi pomiędzy różnymi komputerami i systemami operacyjnymi, dlatego ważne jest posiadanie oprogramowania, które współpracuje z różnymi systemami plików i formatami dysków. Chociaż oprogramowanie do odzyskiwania danych z komputerów Mac działa tylko na komputerach Mac, może ono uzyskiwać dostęp i odzyskiwać dane z różnych formatów urządzeń pamięci masowej. Niezależnie od tego, czy urządzenie pamięci masowej korzysta z jednego z systemów plików APFS, HFS, HFS+, FAT, ex-FAT czy NTFS, program Data Recovery for Mac będzie mógł skanować i odzyskiwać dane z tych urządzeń.

Szybkie i głębokie skanowanie

Oprogramowanie posiada dwa poziomy, jeśli chodzi o metodę skanowania - Quick Scan i Deep Scan. Szybkie skanowanie jest pomocne w większości przypadków w celu odzyskania utraconych danych. Jeśli oprogramowanie nie jest w stanie znaleźć danych w Quick Scan, automatycznie przełącza się na deep scan. Możesz również przejść na głębokie skanowanie, jeśli nie jesteś zadowolony z wyników szybkiego skanowania.

Odzyskiwanie telefonu komórkowego

Czy przypadkiem nie usunąłeś swoich bezcennych zdjęć z telefonu? Nie musisz się już martwić, że zgubisz swoje cenne zdjęcia w swoim telefonie. Tak długo, jak dane są przechowywane na karcie pamięci telefonu, oprogramowanie to się nimi zajmuje. Wystarczy podłączyć telefon do komputera i uruchomić nasze oprogramowanie. Wszystkie usunięte zdjęcia są szybko przywracane.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych

Za pomocą tego zaawansowanego narzędzia można teraz łatwo odzyskać pliki z uszkodzonej pamięci USB flash, dysku twardego, karty pamięci i pamięci aparatu. Odzyskuje również dane z kart CF, kart flash, kart SD (karty Mini SD, Micro SD i SDHC) oraz mini-dyski.

Szlokalizować swoje akta na swój własny sposób

W przypadku odzyskania odzyskanych danych w sposób niezorganizowany, może być trudno zidentyfikować ważne pliki, nawet jeśli szczegóły podglądu są dostępne. Oprogramowanie Stellar Mac Data Recovery oferuje opcję "Filtered Tree", która pozwala na łatwiejsze sortowanie plików.

Stellar Mac Data Recovery Premium

Stellar Data Recovery Professional

Stellar Data Recovery
Premium

specjalista ds. odzyskiwania danych
Przywraca oryginalne nazwy plików oui oui
Odzyskiwanie skasowanych partycji oui oui
odzyskiwanie maszyny czasu oui oui
Odzyskiwanie zaszyfrowanych dysków twardych oui oui
BootCamp Recovery oui oui
Wspornik łożyska tułowia oui oui
Ilustracja medialna oui oui
Premiera oui oui
premia za odzyskiwanie danych
Naprawianie uszkodzonych lub uszkodzonych plików wideo oui
Naprawia wiele plików wideo oui
Naprawia wadliwe/uszkodzone zdjęcia oui
Wyciągi z miniaturek obrazów oui
Wymagania systemowe
Wersja 9
Rozmiar 43,7 MB
System operacyjny Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS 10.11 El Capitan, Mac OS 10.12 Sierra, Mac OS 10.13 High Sierra, Mac OS 10.14 Mojave
Minimalne wymagania systemowe:
 • Procesor: Intel
 • Pamięć: 1 GB
 • Dysk twardy: 50 MB wolnego miejsca

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Data Recovery 9 ProfessionalMAC"
4 lis 2020

Thank you!

Easy to use staff, service accessible by phone and good price. Many thanks.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany