Infolinia 0800 702813
 
Stellar Toolkit for File Repair

Stellar Toolkit for File Repair

92,97 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822195
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zaawansowane "Specjalne narzędzie 4 w 1" polecane przez użytkowników i specjalistów IT na całym... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Toolkit for File Repair"

Zaawansowane "Specjalne narzędzie 4 w 1" polecane przez użytkowników i specjalistów IT na całym świecie do naprawy plików Word, Excel, PowerPoint i PDF, kompatybilne z pakietami Microsoft Office 2019, 2016, 2013, 2010 i wcześniejszymi wersjami.

 • Naprawia pliki Word (.doc i .docx) z oryginalnym formatowaniem
 • Naprawia pliki Excela (.XLS/.XLSX) i przywraca wszystkie składniki pliku
 • Naprawia pliki PowerPoint (.ppt/.pptx/.pptm) i przywraca im oryginalne formatowanie
 • Naprawia uszkodzone, zniszczone lub niedostępne pliki PDF i odzyskuje wszystkie elementy


Kiedy powinieneś używać Stellar Toolkit do naprawy plików?

Czy musisz naprawić dokumenty Microsoft Office?
Naprawa uszkodzonych dokumentów pakietu Microsoft Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, może być trudna w zależności od poziomu uszkodzenia i rozmiaru pliku. Jeśli użyjesz niekompetentnej metody lub narzędzia, dokumentu nie da się naprawić i istnieje ryzyko, że plik ulegnie dalszemu uszkodzeniu. Stellar File Repair Toolkit zapewnia skuteczne rozwiązanie do naprawy uszkodzonego pliku Worda, Excela lub PowerPointa o dowolnym rozmiarze.

Potrzebujesz naprawić uszkodzony plik PDF?
Nie jest możliwe otwarcie lub wyświetlenie uszkodzonego pliku PDF, chyba że użytkownik go naprawi. Ważne jest jednak, aby wybrać odpowiednią metodę lub narzędzie do naprawy plików PDF, aby zapewnić sukces przy jednoczesnym zachowaniu danych PDF. Stellar Repair for PDF w zestawie narzędzi potrafi naprawić uszkodzony plik PDF bez naruszania danych. Wyodrębnia i przywraca wszystkie komponenty, takie jak tekst, hiperłącza, formularze, etykiety, obrazy, tabele itp.

Czy musisz naprawić wiele dokumentów Office i PDF?
Czy chcesz naprawić wiele plików MS Office lub dokumentów PDF jednocześnie? Stellar File Repair Toolkit pomaga w wsadowym odzyskiwaniu wielu dokumentów Word, arkuszy kalkulacyjnych Excel, prezentacji PowerPoint i dokumentów PDF w jednej operacji. Pomaga również odzyskać wszystkie dane naprawionego pliku w kilku kliknięciach bez naruszania oryginalnego formatowania.

Oprogramowanie w Stellar File Repair Toolkit

Stellar Repair for Word
Potężne narzędzie, któremu zaufali użytkownicy pakietu Microsoft Office i profesjonaliści IT, służące do naprawy uszkodzonych plików .doc/.docx. Odzyskuje cały dokument Worda w formacie tekstowym RAW lub w formacie do odczytu maszynowego. Zapisuje naprawiony plik w jego oryginalnej lub własnej lokalizacji na dysku twardym.

 • Naprawia korupcję, niedostępność, ponowne publikowanie itp.
 • Naprawia filmy i obrazy, które zostały wstawione do pliku Worda
 • Udostępnia proste, zaawansowane i surowe opcje odzyskiwania danych dla programu Word

Stellar Repair for Excel
Zaawansowane narzędzie do naprawy uszkodzonych plików Excela i odzyskiwania danych z plików .XLS/.XLSX. Usuwa wszystkie rodzaje błędów związanych z uszkodzeniem Excela, takie jak nierozpoznawalny format, nieczytelna zawartość itp. Obsługuje programy Microsoft Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 i 2000.

 • Naprawia wiele plików .XLS i .XLSX
 • Odzyskuje tabele, obrazy, wykresy, formuły itp
 • Zachowuje właściwości arkusza i formatowanie komórek

Stellar Repair for PowerPoint
Skuteczne narzędzie do naprawy uszkodzonych lub niedostępnych slajdów programu PowerPoint (PPT/PPTX/PPTM). Umożliwia odzyskiwanie poważnie uszkodzonych plików PPT. Narzędzie odzyskuje wszystkie komponenty programu PowerPoint. Obsługuje PowerPoint 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 i 2003.

 • Z łatwością naprawia uszkodzone pliki PPT, PPTX i PPTM
 • Zachowuje formatowanie prezentacji
 • Odzyskuje kod VBA, obiekty OLE, hiperłącza, tabele itp

Stellar Repair for PDF
Zaawansowane oprogramowanie do naprawy uszkodzonych lub niedostępnych plików PDF. Wyodrębnia i przywraca wszystkie elementy pliku PDF bez modyfikowania oryginalnego pliku. Obsługuje pliki PDF w wersjach 1.3, 1.4, 1.5, 1.6 i 1.7.

 • Naprawia uszkodzone pliki PDF i wyodrębnia wszystkie elementy
 • Odzyskuje tekst, hiperłącza, formularze, nagłówki, stopki itp
 • Naprawia wiele plików PDF w jednym procesie wsadowym


Główne cechy Stellar Toolkit for File Repair

Naprawia uszkodzone pliki Worda
Oprogramowanie Stellar Repair for Word w zestawie narzędzi naprawia uszkodzone pliki Worda .doc i .docx i przywraca kompletne dane pliku, zachowując oryginalne formatowanie. Zestaw narzędzi do naprawy pakietu Microsoft office, który naprawia wszystkie rodzaje uszkodzeń plików Microsoft word.

Naprawiauszkodzone plikiExcela
Stellar Repair for Excel naprawia poważnie uszkodzone pliki XLS i XLSX oraz przywraca wszystkie dane skoroszytu Excela bez zmiany oryginalnego formatu. Narzędzie może odzyskać wszystkie obiekty pliku Excela, takie jak tabele, obrazy, wykresy niestandardowe, komentarze komórek, formuły, sortowania i filtry itp.

Naprawia uszkodzone pliki PowerPoint
Oprogramowanie Stellar Repair for PowerPoint naprawia pojedyncze lub wielokrotne pliki PPT, PPTX lub PPTM za pomocą kilku kliknięć. Umożliwia wykonanie standardowej naprawy lub naprawy RAW w PPT. Narzędzie do naprawy PowerPointa pomaga odzyskać wszystkie uszkodzone obiekty prezentacji ze wszystkimi atrybutami i oryginalnym formatowaniem.

Naprawia uszkodzone pliki PDF
Naprawianie plików PDF to kolejna ważna funkcja pakietu narzędzi do naprawy plików pakietu Office, która pomaga w naprawie uszkodzonych dokumentów PDF na zewnętrznych nośnikach danych. Może również wyodrębnić z pliku PDF tekst, komentarze, etykiety, grafikę itp.

Naprawia pliki Office wpartii
Zestaw narzędzi do naprawy pakietu Microsoft Office pomaga użytkownikom wybrać i naprawić wiele uszkodzonych plików w partii. Dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie i skutecznie naprawiać wiele dokumentów, PPT, arkuszy Excela czy plików PDF jednocześnie.

Podgląd naprawionego pliku
Zestaw narzędzi do naprawy plików pozwala użytkownikom na podgląd naprawionych danych plików Worda, PPT, Excela i PDF przed zapisaniem plików w określonej lokalizacji. Funkcja podglądu zestawu narzędzi pomaga użytkownikom sprawdzić, czy wyniki naprawy odpowiadają oryginalnym danym wybranych plików.

Wymagania systemowe

Procesor
Zgodny zprocesoremIntel (x86, x64)

System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, 8, 7

Pamięć
Co najmniej 4 GB (zalecane 8 GB)

Miejsce na dysku twardym
250 MB na pliki instalacyjne

Czy istnieje ograniczenie rozmiaru pliku MS Office, który mogę naprawić za pomocą Stellar Toolkit for file Repair?
Nie, to oprogramowanie pozwala użytkownikom na naprawę plików pakietu Office, takich jak Word, Excel i PPT o dowolnym rozmiarze.
Czy mogę używać tego zestawu narzędzi na wielu komputerach?
Tak, możesz użyć Edycji Technicznej tego zestawu narzędzi do naprawy dokumentów w wielu systemach w jednej lokalizacji.
Czy Stellar File Repair Toolkit może naprawić pliki Office 2019 i Office 2016?
Tak, zestaw narzędzi może naprawić dokumenty MS Office 2019 i 2016 Word (.doc, .docx), pliki Excel (.xls, .xlsx) i slajdy PowerPoint (.ppt/.pptx/.pptm). Naprawia również uszkodzone pliki PDF.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Toolkit for File Repair"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany