Infolinia 0800 702813
 

Symantec Norton 360 Deluxe, kopia zapasowa w chmurze 50 GB, 1 urządzenie użytkownika 5, roczna licencja 12 MO, pobieranie

77,09 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820564
 • 2.1394996E7
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)

Dostawa:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Symantec Norton 360 Deluxe, kopia zapasowa w chmurze 50 GB, 1 urządzenie użytkownika 5, roczna... więcej

Informacje o produkcie "Symantec Norton 360 Deluxe, kopia zapasowa w chmurze 50 GB, 1 urządzenie użytkownika 5, roczna licencja 12 MO, pobieranie"

Symantec Norton 360 Deluxe, kopia zapasowa w chmurze 50 GB, 1 urządzenie użytkownika 5, roczna licencja 12 MO, pobieranie

Korzystaj z wielu warstw ochrony w jednym rozwiązaniu: funkcje chroniące Urządzeniaprzed wirusami, phishingiem i innymi zagrożeniami online; sieć VPN zapewniająca prywatność online w sieciach Wi-Fi; menedżer haseł do generowania i przechowywania haseł i logowań; oraz kopie zapasowe w chmurze dla komputera PC zapobiegające utracie danych w wyniku działania oprogramowania okupowego lub awarii dysku twardego.

Należy pamiętać, że jest to wersja abonamentowa i podczas aktywacji konieczne będzie podanie danych bankowych. Automatyczne odnawianie można następnie wyłączyć bezpośrednio na koncie klienta. Oznacza to, że nie ma żadnych dodatkowych kosztów.
Nie chcesz podawać swoich danych bankowych? Następnie kliknij tutaj, aby pobrać wersję bez prenumeraty.

 

Ochrona przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem szpiegowskim i okupem

 • Menadżer Haseł
 • Firewall dla PC i MAC
 • Kopia zapasowa w chmurze dla komputera PC 50 GB
 • Bezpieczna sieć VPN dla maksymalnie 5 komputerów PC, MAC, smartphonów lub tabletów
 • Blokada rodzicielska
 • Przedpłacony abonament na 1 rok

 

Właściwości

DEVICE SECURITY - ochrona w czasie rzeczywistym komputerów PC, Mac® lub urządzeń przenośnych przed okupem, wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, phishingiem i innymi zagrożeniami internetowymi. Najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa pomagają chronić Twoje prywatne informacje i dane finansowe podczas korzystania z Internetu. - SECURE VPN - Dostęp do ulubionych aplikacji i stron internetowych w domu lub w podróży przez sieć WLAN, wiedząc, że wysoce bezpieczne szyfrowanie pomaga chronić dane. - PASSWORD MANAGER - Narzędzia, które pozwalają na łatwe tworzenie, przechowywanie i zarządzanie hasłami, informacjami o kartach kredytowych i innymi danymi dostępowymi online - bezpieczne i dobrze chronione. - CLOUD-BACKUP FOR PC - Pamięć masowa w chmurze służąca do przechowywania ważnych plików i dokumentów w celu zapobieżenia utracie danych w wyniku awarii dysku twardego, kradzieży urządzenia i odzyskiwania oprogramowania. - SAFECAM FOR PC - Ostrzega o nieautoryzowanym dostępie do kamery internetowej i pomaga ją zablokować. - INTELIGENTNY PALIWALIZACJA NA KOMPUTER lub PALIWALIZACJA NA MAC® - Monitoruje transfer danych pomiędzy komputerem a innymi urządzeniami i pomaga zablokować nieautoryzowany ruch. - POLITYKA OCHRONY WIRUSU - Od momentu subskrypcji produktu, ekspert Norton będzie dostępny, aby pomóc Ci utrzymać Urządzeniawolny od wirusów lub zwrócimy Ci pieniądze. - Wygodna, nieprzerwana ochrona - masz pewność, że Twój abonament nie tylko wygaśnie. Otrzymasz uprzednie powiadomienie o ugodzie. Zostaniesz powiadomiony pocztą elektroniczną przed pobraniem opłaty za przedłużenie. Automatyczne odnawianie można w każdej chwili wyłączyć. - BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA - Narzędzia pomagające dzieciom w bezpieczniejszym korzystaniu z Internetu.

 

Właściwości: "Symantec Norton 360 Deluxe, kopia zapasowa w chmurze 50 GB, 1 urządzenie użytkownika 5, roczna licencja 12 MO, pobieranie"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Blokada dla dzieci
Cloud Backup
Dark Web Monitoring
Firewall
Ochrona prywatności
Ochrona przed wirusami
Password Manager
SafeCam
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Właściwości: "Symantec Norton 360 Deluxe, kopia zapasowa w chmurze 50 GB, 1 urządzenie użytkownika 5, roczna licencja 12 MO, pobieranie"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Blokada dla dzieci
Cloud Backup
Dark Web Monitoring
Firewall
Ochrona prywatności
Ochrona przed wirusami
Password Manager
SafeCam
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Symantec Norton 360 Deluxe, kopia zapasowa w chmurze 50 GB, 1 urządzenie użytkownika 5, roczna licencja 12 MO, pobieranie"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany