Infolinia +49 3221 2292585
 
tax 2020, für die Steuererklärung 2019, Box

tax 2020, für die Steuererklärung 2019, Box

58,53 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820933
 • KW42780-20
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
podatek 2020, w przypadku zeznania podatkowego za rok 2019, ramka Deklaracja podatku... więcej

Informacje o produkcie "tax 2020, für die Steuererklärung 2019, Box"

podatek 2020, w przypadku zeznania podatkowego za rok 2019, ramka

Deklaracja podatku dochodowego dla pracowników, emerytów i rencistów.

Dobre rzeczy nie muszą być drogie. Nawet twoje zeznanie podatkowe za 2019 r.

Zapomnij o skomplikowanych formularzach! Dzięki podatkowi możesz łatwo uzyskać odpowiednie zeznanie podatkowe, ponieważ tax oferuje popularne dialogi, które zadają Ci pytania jak w wywiadzie. Tax-Lotse prowadzi Cię krok po kroku przez zeznanie podatkowe i pomaga Ci wykorzystać wszystkie możliwości oszczędzania.

tax obsługuje wszystkie rodzaje dochodów oraz wszystkie formularze zeznania podatkowego i oferuje wygodne funkcje, np. składanie zeznania online za pośrednictwem ELSTER.

Lepsze to niż forma

Przy składaniu zeznania podatkowego ważne jest, aby nie zapomnieć o żadnych ważnych szczegółach oraz aby móc szybko i łatwo wprowadzić wszystko. Jest to często trudne w przypadku oficjalnych formularzy podatkowych, ponieważ oznaczenia pól są zazwyczaj skomplikowane i nie tłumaczą się. Ponadto, musisz znaleźć każde pole dla swoich wpisów i dodać wszystko ręcznie. To wymaga czasu. I w końcu pozostaje ci niepewność, czy zapomniałeś przecież o czymś ważnym.

Nasza rekomendacja: Zapomnij o skomplikowanych formularzach! Dzięki podatkowi można łatwo uzyskać odpowiednie zeznanie podatkowe. Ponieważ tax oferuje Ci popularny wkład w dialog, który zadaje Ci pytania jak w wywiadzie. Przewodnik podatkowy poprowadzi Cię przez zeznanie podatkowe i pomoże Ci wykorzystać wszystkie możliwości oszczędzania i nie zapomnieć o niczym.

W ten sposób składasz odpowiednie zeznanie podatkowe w swoim urzędzie skarbowym, co również pozwala zaoszczędzić sporo podatku. Eksperci z ComputerBild są również przekonani: podatek jest zwycięzcą w dużym teście porównawczym ComputerBild! (Edycja 8/2019, w teście: tax 2019)

Dobre rzeczy nie muszą być drogie.

Oprogramowanie do kontroli podatkowej oferuje doskonałą wydajność w niskiej cenie. Ponieważ podatek kontroluje wszystkie rodzaje dochodów (np. pracowników, emerytów/rencistów, świadczenia zastępcze, wynajem i leasing, dochody z inwestycji) i zna wszystkie formy deklaracji podatkowej. Można również wykorzystać podatek do ubiegania się o obniżenie podatku dochodowego za rok 2020 lub o dotację na własność domu.

Możesz wydrukować swoje zeznanie podatkowe na zwykłym papierze lub złożyć je przez Internet za pomocą ELSTER. Obie procedury są oficjalnie uznane. Przy okazji: Jeśli używasz ELSTER-a, oszczędzasz sobie nawet kłopotów z przesłaniem większości rachunków.

Abyś wiedział z góry, ile pieniędzy zwróci Ci urząd skarbowy, podatek wylicza bardzo dokładnie Twój oczekiwany zwrot podatku. Otrzymasz przykładową ocenę podatkową ze szczegółowymi komentarzami, które możesz łatwo porównać z twoimi oficjalnymi ocenami podatkowymi.

oferuje ci świetne wyniki za niewielkie pieniądze - bo dobre rzeczy nie muszą być drogie.

Nawet profesjonaliści polegają na podatku

Wielu specjalistów podatkowych od lat polega na podatku. Oni wiedzą: podatek opiera się na stabilnej logice obliczeń, która sprawdziła się już w setkach tysięcy deklaracji podatkowych. Potwierdzają to również liczne nagrody przyznane przez prasę branżową, które świadczą o wysokiej dokładności podatku i doskonałym stosunku ceny do wydajności.

Zaufaj osądowi profesjonalistów - zdecyduj się na podatek. Zobaczysz: prawidłowe rozliczenie podatkowe nie musi być drogie! I nie jest to też skomplikowane. Potwierdza to TÜV Süd swoim certyfikatem w zakresie ergonomii oprogramowania.

Funkcje w skrócie

Jasne: Dla wszystkich rodzajów dochodów

 • Pracownicy (niesamodzielni) w Niemczech, za granicą lub w regionie przygranicznym

 • Emeryci i renciści

 • Świadczenia zastępcze za wynagrodzeniem

 • Dochody z działalności na własny rachunek i z działalności handlowej

 • Odsetki, dywidendy, sprzedaż akcji itp.

 • Wynajem i leasing

 • Rolnictwo lub leśnictwo

Zrozumiałe: Prowadzi cię przez formularze

 • Deklaracja podatku dochodowego 2019 z załącznikami wydatki na emerytury, wydatki specjalne, opłaty nadzwyczajne, wydatki w pobliżu gospodarstwa domowego, inne, AV, N, N-Gre, N-Aus, dziecko, utrzymanie, KAP, KAP-BET, KAP-INV, R, SO, FW, V, G, S, L, 34b, 13a, AV13a, EÜR, AVEÜR, SZ, LuF zur EÜR, bariera odsetkowa, 34a, AUS, K, U, WA-ESt

 • Deklaracja uproszczona dla pracowników

 • Zastosowanie obniżki podatku od wynagrodzeń w 2020 r.

 • Oddzielna i jednolita deklaracja ustaleń 208

Precyzyjny: Oblicza Twój zwrot pieniędzy

 • Dokładne obliczenie zwrotu podatku

 • Wzorcowa ocena podatkowa z komentarzem

 • Uznany druk formularzy i załączników

 • Elektroniczne zeznanie podatkowe (ELSTER), opcjonalnie z podpisem elektronicznym

 • Retransmisja zgłoszeń i automatyczna weryfikacja zgłoszeń

 • Zaprogramowane załączniki i oświadczenia do złożenia wraz z deklaracją podatkową

 • Listy kontrolne dotyczące dokumentów i dowodów, które należy przedłożyć

 • Pomocne przykładowe listy do urzędu skarbowego

Pewnie: Importuj swoje dane

 • z ubiegłorocznego programu podatkowego 2019

 • z ElsterForm

 • z wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego (VaSt)

 • z WISO-Software: My Money, My Office, Property Manager, Budget Book itp.

 • z samodzielnie generowanych tabel (pliki csv)

Licencja prywatna

Ta licencja uprawnia jednego (1) użytkownika do złożenia łącznie do pięciu (5) deklaracji podatkowych. Po bezpłatnej rejestracji (wpisanie adresu e-mail i powiązanie klucza licencyjnego dla wszystkich instalacji z osobistym, niezbywalnym kontem użytkownika), dozwolone są maksymalnie trzy (3) instalacje oprogramowania, bez rejestracji tylko jedna (1) instalacja. Klucz licencyjny nie może być rejestrowany wielokrotnie i jest automatycznie sprawdzany online pod kątem ważności.

Jeśli chciałbyś korzystać z programu komercyjnie, na przykład jako stowarzyszenie pomocy podatkowej w zakresie wynagrodzeń, prosimy o zakup Tax Business.

Umowa w sprawie oszczędności podatkowych

Co oferuje Ci umowa o oszczędności podatkowe?

Klienci, którzy zdecydują się na zawarcie umowy o oszczędności podatkowe, korzystają z następujących usług dodatkowych bez dodatkowych kosztów:

 • Bezpłatna prenumerata"steuer:Magazin": Magazyn ten jest obecnie wydawany co roku i na 132 stronach przynosi każdemu praktyczne modele oszczędzania bezpośrednio do domu. Jasne, z instrukcjami dla majsterkowiczów.

 • Bezpłatna subskrypcja serwisu informacyjnego"steuer:Blick": Miesięczny biuletyn w formacie PDF informuje o aktualnych tematach oraz zawiera wskazówki i triki. Klienci kontraktowi oszczędzają tu opłatę roczną w wysokości 30 euro.

 • Voucher na udział w wybranym przez Państwa seminarium podatkowym online o wartości 14,95 euro. W naszych webinariach możesz się szkolić, aby oszczędzać na podatku - wygodnie w domu na swoim komputerze.

 • Preferencyjna dostawa: W okresie obowiązywania umowy otrzymasz swoje nowe oprogramowanie podatkowe zaraz po jego wydaniu w listopadzie. Tak więc można jeszcze handlować w starym roku i korzystać ze wszystkich możliwości oszczędzania.

 • Darmowa dostawa: Otrzymujesz swoje oprogramowanie podatkowe bezpłatnie - na terenie Niemiec dostarczamy je bezpłatnie.

 • Korzyść cenowa: W ramach usług wynikających z umowy otrzymują Państwo korzyści cenowe w wysokości do 10 euro za oprogramowanie podatkowe w porównaniu z zalecaną ceną.

Ponadto, obecnie otrzymują Państwo telefoniczną obsługę klienta, do którego można dodzwonić się w godzinach 9:00 - 21:00 do Mo - Fr. i Sa. w godzinach 9:00 - 13:00. (Ta dobrowolna usługa dodatkowa nie jest częścią umowy).

Jak uzyskać kontrakt na oszczędności podatkowe?

Umowa o oszczędności podatkowe jest umową o świadczenie usług, która gwarantuje Państwu pewne usługi w okresie obowiązywania umowy. Umowę można zawrzeć przy zakupie aktualnej wersji programu w naszym sklepie internetowym, telefonicznie lub pisemnie lub bezpośrednio z aktualnego produktu oprogramowania podatkowego i jest ona ważna tylko dla wybranego produktu.

Jak długo trwa Twoja umowa o oszczędności podatkowe?

Umowa o oszczędności podatkowe obowiązuje na czas nieokreślony i może zostać rozwiązana nieformalnie i bez podania przyczyn w każdej chwili ze skutkiem na koniec okresu użytkowania (data kluczowa: 31 października) telefonicznie, listownie, faksem, pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem konta klienta online bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Nasza obietnica zerowego ryzyka: Przed przedłużeniem umowy z kosztami użytkownik zostanie poinformowany przez firmę Buhl Data Service GmbH, aby w razie potrzeby mógł rozwiązać umowę w odpowiednim czasie, a jego konto nie zostało przypadkowo i nieoczekiwanie obciążone.

Wymagania systemowe

Działa na systemach Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 z najnowszymi pakietami Service Pack, 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym, 2 GB pamięci RAM, dostęp do Internetu dla ELSTER i aktualizacji. Grafika zalecana od 1280 x 800.

Również dla komputerów bez napędu CD, link do pobrania znajduje się w pakiecie.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "tax 2020, für die Steuererklärung 2019, Box"
28 paź 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Schnelle und korrekte Lieferung .

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany