Infolinia +49 3221 2292585
 

ATTENTION! Przed złożeniem zamówienia proszę
zapoznać się z z naszym opisem produktu!

TechSmith Snagit 2021 EDU, modernizacja + umowa serwisowa

90,17 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820623
 • SN01A-U-21
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

User:

Umowa o konserwację:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup TechSmith Snagit 2020 - na Blitzhandel24 Nowe oprogramowanie TechSmith Snagit 2020... więcej

Informacje o produkcie "TechSmith Snagit 2021 EDU, modernizacja + umowa serwisowa"

- Modernizacja - Rozszerzenia są uprawnionymi właścicielami każdej wcześniejszej wersji oprogramowania. Do zamówienia tego produktu potrzebujemy numer seryjny poprzedniej wersji od Państwa.
- Wersja szkolna uprawnieni są uczniowie, studenci, nauczyciele itp.
- Władze uprawnione są instytucje państwowe (rząd, władze itp.)

Odpowiedni dowód musi zostać dostarczony lub załadowany podczas procesu zakupu. Alternatywnie poprzez e-mail: [email protected] , Fax: +49 5064 6924949 lub pocztą.
Bez dowodu Twoje zamówienie nie może być zrealizowane.

Kup TechSmith Snagit 2020 - na Blitzhandel24

Nowe oprogramowanie TechSmith Snagit 2020 zapewnia użytkownikom narzędzie do edycji obrazów, zrzutów ekranowych i screencastów. Ponadto, instrukcje, dokumentacja lub treści edukacyjne mogą być tworzone bezpośrednio w Snagicie. W ten sposób inni zawsze dokładnie wiedzą, co dana firma chce przekazać. W ten sposób produkty lub usługi mogą być prezentowane od najlepszej strony. W ten sposób można zwiększyć uwagę klientów i pożądanej grupy docelowej.

Szybkie wyjaśnianie procesów
Dzięki Snagitowi szybko zrozumiesz, co jest dla ciebie ważne - nawet tam, gdzie trudno to wyjaśnić słowami. Dodawaj strzałki, kształty i podpowiedzi tekstowe do zrzutów ekranu. Albo zademonstrować przepływy pracy i odpowiedzieć na pytania za pomocą szybkiego wideo.

Tworzenie zdjęć do dokumentacji
Jak by to było, gdyby można było szybko tworzyć dokumentację i łatwo ją aktualizować? A co by było, gdyby ta dokumentacja była wtedy również łatwa do zrozumienia dla użytkowników? Dzięki Snagitowi wystarczy kilka kliknięć, aby zaktualizować grafikę.

zyskać na uwadze
Snagit jest idealnym rozwiązaniem dla wysokiej jakości zrzutów ekranowych, niestandardowej grafiki lub wideo na ekranie. Pokaż swój produkt od najlepszej strony, zwiększ zainteresowanie klientów i przyciągnij uwagę swojej grupy docelowej.

To nowość w Snagicie 2020:

Snagit 2020 oferuje dwa nowe narzędzia do tworzenia dokumentacji - i bezpośrednio zintegrowane współdzielenie z Slackiem i Boxem

- Szybkie tworzenie dokumentacji wizualnej, tutoriali i materiałów szkoleniowych poprzez łączenie obrazów w zaprojektowanych wcześniej szablonach układu.

- W prosty sposób stwórz szybki samouczek wideo lub GIF z wypowiadanym komentarzem i narysowanymi znacznikami na zrzutach ekranu.

- Udostępniaj swoje zdjęcia i filmy bezpośrednio Slackowi lub Boxowi. Snagit oferuje ponad 15 miejsc udostępniania, które ułatwiają udostępnianie treści w pracy.

 

Kup TechSmith Snagit - pracuj wydajnie i elastycznie

Oprogramowanie umożliwia przetwarzanie pojedynczych zrzutów ekranowych na adnotacje wideo w krótkim czasie. W tym celu najpierw wykonywane są zrzuty ekranu, które następnie są omawiane indywidualnie. Użytkownicy oprogramowania mogą indywidualnie edytować zdjęcia z nagrań wideo i w razie potrzeby dodawać znaczniki. W tym samym czasie kamera internetowa może dokonać nagrania lub pozwolić na pojawienie się wskaźnika myszy w edytowanym filmie. Dzięki temu bardzo łatwo jest zademonstrować różne procesy na komputerze. Na pytania dotyczące danego produktu można również odpowiedzieć w zrozumiały sposób.

 

Łączenie obrazów
W programie Snagit wybierz kilka obrazów i połącz je w jeden, łatwy do odczytania dokument.

Ulubione strony
Dzięki funkcji Ulubione możesz zebrać najważniejsze narzędzia w jednym miejscu.

Narzędzie upraszczające
Teraz możesz szybko i łatwo przekonwertować swoje nagrania na ekranie na uproszczoną grafikę.

Kup TechSmith Snagit - dostęp do szerokiej gamy funkcji

All-in-One Capture®
Funkcja ta może być używana do przechwytywania całego ekranu, określonego obszaru ekranu lub nawet przewijanego okna - zarówno jako obraz, jak i wideo. Zakres można zdefiniować za pomocą krzyżyka.

Przechwytywanie ekranu przewijania
Za pomocą tej funkcji oprogramowania można nie tylko rejestrować poziome i pionowe obszary przewijania, ale także dłuższe czaty i strony internetowe.

wpisać tekst
Tekst może być pobierany z obrazów lub nagrań. Funkcja ta może być zastosowana do niestandardowego zrzutu ekranu lub do pliku obrazu. Dzięki temu użytkownicy oprogramowania oszczędzają cenny czas, ponieważ nie muszą już wpisywać tekstu.

Ekranowy rejestrator wideo
Poszczególne kroki robocze mogą być rejestrowane na ekranie. Funkcja ta pozwala na wykorzystanie pojedynczych klatek z nagrania wideo jako zrzutów ekranu. Nagrania audio, wideo lub muzyczne mogą być również nagrywane z Internetu. Można je zapisać w formacie MPEG-4, animowanym GIF lub jako nagranie wideo.

Rekordowa kamera internetowa
Podczas nagrywania wideo można przełączać się między kamerą internetową a nagrywaniem na uruchomionym ekranie.

Nagrywanie dźwięku
Nagrania dźwiękowe mogą być wykonywane za pomocą mikrofonu lub przy użyciu wyjścia audio komputera.

Tworzenie animowanych plików GIF
Konwertuj krótkie nagrania (w formacie .MP4) do animowanych plików GIF i szybko umieszczaj je na stronach internetowych, w dokumentach lub na czacie.Snagit oferuje standardowe i niestandardowe opcje, które pozwalają na stworzenie dokładnie takiego pliku GIF, jakiego potrzebujesz - za każdym razem.

Przycinanie klipów wideo
Funkcja ta może być wykorzystywana do usuwania niepożądanych fragmentów z nagrań ekranowych.

 

Nagrania z ekranu znaczników
Oznaczanie nagrań ekranowych przy użyciu profesjonalnych narzędzi. Nadaj swoim zdjęciom osobisty akcent i profesjonalny lakier - z gotowymi lub własnoręcznie wykonanymi arkuszami stylistycznymi.

Dokumentowanie etapów pracy
Dokumentowanie kroków roboczych i procesów z automatycznie rosnącym ciągiem cyfr lub liter.

Sprytny ruch
Wystarczy przesunąć suwak, a obiekty na zrzucie ekranu zostaną wykryte automatycznie. Możesz zmienić układ przycisków, usunąć tekst lub edytować inne elementy na zrzutach ekranu.

tekst wymiany
Snagit rozpoznaje tekst na zrzutach ekranu, dzięki czemu można go szybko edytować. Zmień czcionkę, kolory i rozmiar tekstu na zrzutach ekranu bez wpływu na jego wygląd.

Magic Wand Tool
Funkcja ta może być używana do usuwania tła obrazu lub zmiany koloru logo lub tekstu.

Snagit Stamp
Personalizuj swoje zrzuty ekranu za pomocą specjalnie zaprojektowanych naklejek. Korzystaj z najnowszych stempli bezpośrednio w Snagicie, lub pobierz starsze stemple tutaj.

Biblioteka
Znajdź swoje poprzednie nagrania natychmiast, bez długiego szukania. Wszystkie nagrania ekranowe są automatycznie zapisywane w bibliotece. Tutaj możesz je oznaczyć, aby uporządkować swoje projekty.

 

Dodatkowo można zaznaczyć osobiste zrzuty ekranu. Użytkownicy mogą numerować i dokumentować poszczególne etapy pracy za pomocą cyfr lub liter. Po naciśnięciu suwaka, TechSmith Snagit wykryje obiekty w strzale. Można również zmieniać układ przycisków, usuwać teksty i edytować inne elementy zrzutów ekranu. Kolor, rozmiar i czcionka tekstów mogą być zmieniane i dostosowywane do wyglądu. Użytkownicy TechSmith Snagit 2020 mogą dodawać specjalne naklejki do obiektów z pieczątkami Snagit. Nagrania są automatycznie zapisywane w bibliotece programu.

 

Co to jest TechSmith Snagit?

TechSmith Snagit 2020 to oprogramowanie, które pozwala na edycję zrzutów ekranu, screencastów i obrazów. W ten sposób poszczególne obrazy mogą być łączone w jeden film wideo, jak również mogą być tworzone instrukcje.


Dlaczego firmy powinny kupować TechSmith Snagit 2020?

Firmy i przedsiębiorstwa, które zakupią narzędzie do zrzutu ekranu TechSmith Snagit, otrzymują program, który może znacząco poprawić ich wewnętrzną i zewnętrzną komunikację.


Jakie są korzyści z TechSmith Snagit 2020?

TechSmith Snagit nie tylko pozwala na edycję obrazów, ale również posiada funkcję przechwytywania wideo. Narzędzie to może być używane do tworzenia zrzutów ekranu i filmów, które następnie mogą być konwertowane na animowane formaty obrazu GIF.


Kto jest celem TechSmith'a Snagit'a?

Oprogramowanie do przechwytywania ekranu TechSmith Snagit 2020 jest idealne dla firm, szkół, uniwersytetów, agencji rządowych i organizacji non-profit.


Jaki system operacyjny jest kompatybilny z TechSmith Snagit?

TechSmith Snagit wymaga Mac High Sierra w wersji 10.13, Mojave w wersji 10.14 lub Catalina w wersji 10.15. Komputery PC mogą korzystać z programu z systemu Windows 7 lub Windows Server 2012 R2 w wersji 12.4.1.

 

Wymagania systemowe:

Platforma: Mac OS High Sierra (10.13), Sierra (10.12), Mojave (10.14), Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis produktu: TechSmith ułatwia tworzenie zdjęć i filmów. Uchwyć swój ekran, edytuj obrazy i dostarczaj wyniki. Snagit to jedyne narzędzie do zrzutu ekranu z wbudowanymi zaawansowanymi możliwościami edycji obrazu i zrzutu ekranu. Dzięki temu można łatwo tworzyć wysokiej jakości zdjęcia i filmy w jednym programie. Wyjaśnij krok roboczy, stwórz dokumentację opartą na obrazie i popraw komunikację z żywymi zdjęciami i filmami.
- Przechwytywanie
całego ekranu, nawet dużych stron, które są przewijane- Wyciągnij tylko tekst z obrazu za pomocą opcji "Wprowadź tekst".
- Edytuj obrazy z automatycznym wypełnianiem tła, zaznaczaniem za pomocą magicznej różdżki i Smart Move
- Dodawanie adnotacji, wywołań, tekstu, stempli i efektów
- Łączenie kilku obrazów w jeden przejrzysty dokument
- Szybkie i łatwe przekształcanie nagrań ekranowych w uproszczoną grafikę
- Łatwe udostępnianie nagrań z innymi minimalnymi
wymaganiami systemowymi
dla komputerów PC

- Procesor: jednożyłowy procesor 2,4 GHz (do nagrywania wideo wymagany jest dwurdzeniowy procesor i5)
- Pamięć RAM: 1 GB RAM (4 GB do nagrywania wideo)
- Dysk twardy: 400 MB miejsca na dysku twardym do instalacji programu
- Karta graficzna: W przypadku nagrywania wideo w systemie Windows N, należy zainstalować Windows Media Feature Pack dla systemu Windows N.
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10, Windows 8, Windows 7
- Inne wymagania: .NET 4.6 Pełna lub późniejsza wersja Minimalne wymagania systemowe

dla komputerów Mac:

- Procesor: jednożyłowy procesor 2,4 GHz (do nagrywania wideo wymagany jest dwurdzeniowy procesor i5)
- Pamięć RAM: 1 GB RAM (4 GB do nagrywania wideo)
- Dysk twardy: 400 MB miejsca na dysku twardym do instalacji programu
- Karta graficzna: -
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS Sierra 10.12, Mac OS High Sierra 10.13, Mac Mojave 10.14
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TechSmith Snagit 2021 EDU, modernizacja + umowa serwisowa"
4 lis 2020

Sehr zufrieden!

Prompte Übermittlung der Lizenz Daten nach Kauf! War beeindruckt, konnte die Installation eines Betriebssystem schnell fortsetzen. Bei Bedarf komme ich wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany