Infolinia 0800 702813
 

TurboCAD 2019 Deluxe, FR, EN

771,16 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821431
 • 730526400748
 • Ważny bezterminowo
 • EN | FR
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
TurboCAD 2019 Deluxe Rozwiązanie referencyjne dla wielowartościowego CAO 2D/3D... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD 2019 Deluxe, FR, EN"

TurboCAD 2019 Deluxe

Rozwiązanie referencyjne dla wielowartościowego CAO 2D/3D

 • Architektura 3D, modelowanie, rysowanie i projektowanie w wyjątkowej cenie
 • Des centaines d'outils professionnels de dessin technique et de conception
 • Szeroka gama plików, wstępnie zdefiniowane symbole
 • Środki dydaktyczne wideo i interaktywne: łatwe uczenie się i wykorzystanie
 • Odnawianie fotorealistyczne, efekty świetlne zaawansowane
 • NOUVEAU ! Interface " Ruban " modernisée et entièrement personnalisable
 • NOUVEAU ! Możliwa redukcja wszystkich "podwójnych znaków" zawartych w deserze

TurboCAD Deluxe 2019 to program do projektowania 2D, modelowania 3D i projektowania graficznego przeznaczony do pracy. Interfejs można łatwo dostosować do swojego poziomu doświadczenia, aby uzyskać dostęp do setek narzędzi do projektowania, modyfikacji, dodawania komentarzy i adnotacji. Szybkie odtwarzanie koncepcji do prezentacji przezskórnej, udział w programie AutoCAD i inne.

TurboCAD Deluxe 2019 jest rozwiązaniem do projektowania precyzyjnego najbardziej wydajnym na rynku dla nowych użytkowników CAO. Łatwy do wprowadzenia i użycia, oferuje niewiarygodną kolekcję narzędzi do projektowania 2D, modelowania powierzchni 3D, fotorealistycznej grafiki i filtrowania plików. W 2019 roku dodano ponad 20 nowych funkcji i ulepszeń.

Główne cechy użytkowe

ERGONOMIA I INTERFEJS

Aide contextuelle

Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do ostatnio używanych narzędzi, zmienionych wartości i szybkiego sposobu modyfikowania lub zmiany punktów odniesienia. Jeśli narzędzie TurboCAD jest aktywne, menu kontekstowe zawiera również pasek narzędzi kontekstowych, przedstawiający narzędzia i funkcje dodatkowe.

Elastyczny interfejs użytkownika

Pracujemy w przyjaznym i spersonalizowanym interfejsie, podobnym do tego z Windows: aktywujemy tylko te narzędzia, które chcemy widzieć na ekranie, pozostałe wyłączamy. Zapoznaj się z kompletnym zestawem narzędzi do tworzenia koncepcji 2D/3D programu TurboCAD oraz, w trybie początkowym, z odpowiednimi wyjaśnieniami. Gdy będziesz już lepiej zaznajomiony z programem, przejdź do trybu pośredniego lub eksperckiego, aby uzyskać więcej miejsca na ekranie.

Edition avancée avec les poignées

Gagnez du temps ! Rysuj szybciej i z większą precyzją. TurboCAD oferuje poignées do rysowania na ekranie, ale także do obracania, przemieszczania i wyrównywania obiektów.

Atrakcje magnetyczne i pomoc w ustawieniu geometrii

Narysuj szybko linie, a następnie użyj przyrządów przyciągania magnetycznego do automatycznego wyrównania ich na najbardziej oddalonym punkcie centralnym, punkcie skrajnym lub kilku wybranych punktach. Pomoce w ustawieniu geometrycznym poprawiają wskaźniki przyciągania magnetycznego.

Tryby selekcji Żaluzja lub szyba

Użytkownicy mogą wybierać obiekty za pomocą myszy, korzystając z trybów wyboru Okno lub Krzyż, tak jak w programie AutoCAD®. 

Edition de texte 2D i 3D

Twórz i modyfikuj tekst bez konieczności opuszczania deseru. De plus, des milliers de couleurs de texte et d'arrière plan sont disponibles.

Skrzydła wizualizacji płaskorównoległe i profilowane

Utwórz ekrany wizualizacji przestrzeni modelu w wielu przestrzeniach papieru. 

Dessins multiples/espaces de papier multiples

Przygotuj kilka deserów, każdy z nich z kilkoma obszarami papieru zawierającymi niezależne parametry (jednostki kratki, itp.), a następnie użyj palców do szybkiego bazowania pomiędzy obszarami papieru.

Przekształcanie w poligon złożony z łuków

Wykreślić krzywą Béziera lub krzywą bryłową w polilignie składającym się w całości z łuków kołowych lub w całości z łuków kołowych i odcinków liniowych.

Wielokąty rozłożone

Stwórz poligonowe obiekty w formie etoile za pomocą dwóch kliknięć! Rozgraniczaj właściwości różnych form w eterze.

Tekst spersonalizowany na okładce

Opcja personalizowanego formatowania tekstu na ekranie zawiera znaki graficzne i włoskie, ekspozytory, indeksy, obsługę kilku rodzajów polityk i wielopoziomowe znaki.

Wymień tekst z listy

Modyfikuj tekst na karcie za pomocą menu kontekstowego, aby zwiększyć elastyczność i produktywność.

Jednostki terenowe (Unités d'aires)

Wskazanie jednostek napędowych bezpośrednio na podstawie jednostek liniowych. Przykład: zmierz aire w pieds i odległość w pouces (Métrique également)

Obracaj widok za pomocą ekranu wizualizacji

Une nouvelle option a été ajoutée afin de synchroniser la rotation des fenêtres de visualisation et des vues, tout en conservant la possibilité d'une rotation distincte.

Odległość i kąt(y) przesunięcia Delta

Możesz przesunąć wybrany obiekt, określając jedynie odległość i kierunek.

Automatyczny kształt

Szybko usuwaj standardowe formy (łuk, wiązka, boisko, itp.) i automatycznie twórz formy precyzyjne.

Outils Flèche

Dzięki czterem nowym narzędziom Flèche (flèche d'arcs, de courbes, de lignes et de polylignes) możesz szybko zaprojektować flèche. Określ punkt i kształt płetwy lub stwórz własną płetwę (tylko Ligne).

Modification de bloc/groupe

Przyciąganie magnetyczne w stosunku do obiektów zewnętrznych w bloku lub w grupie.

Sélecteur conceptuel

Optymalizuj manipulację obiektami 3D i ich modyfikacje. Personalizuj selektor za pomocą parametrów wizualnych lub modyfikacji, np. przesunięcie, przesunięcie w poziomie, obrót.

Zarządzanie kontaktami i zarządzanie plikami

Twórz i zarządzaj listami kontaktów oraz wysyłaj pliki do osób lub grup.

ARCHITEKTURA

Asystent w więzieniu

To ważne i szybkie narzędzie pozwala wykonać wstępną koncepcję mieszkania, element po elemencie, a następnie uzupełnić ją o tabliczki, portale, garaż, a nawet tarasy! 

Inteligenci murs

W przypadku koncepcji 2D lub 3D, mury, wyposażone w funkcję autokorekty, łączą się i przekrzywiają automatycznie. Vous pouvez consulter les cotes des murs en un seul clic.

Automatyczne otwieranie drzwi

W murach można tworzyć "otwory", na przykład podłużne portale, kopuły, łuki lub inne formy, i łączyć je z widokami 2D i 3D. Można również zmienić właściwości ustawienia w pionie. Obudowy są wyposażone w porty i osłony.

Portes et fenêtre paramétriques

Ścianki działowe i osłony mogą być regulowane w zależności od potrzeb. Następnie możesz spersonalizować je za pomocą materiałów i kolorów.

Motywy hachurés i remplissages

Wybierz spośród ponad 70 motywów hachures (w tym motywy kolorowe), aby wizualnie zidentyfikować różne elementy Twojego projektu. 

Cotes fractionnelles

Ułóż frakcje w sposób empilowy, ukośny lub wyrównany, aby dostosować je do swoich osobistych preferencji.

Outil Points de marquage

Ponumeruj automatycznie obiekty, takie jak komnaty, porty czy drzwi. Przydatny do tworzenia łańcuchów lub po prostu do mapowania punktów i dodawania komentarzy do rysunków.

MÉCANIQUE

Operacje boole'owskie 2D i 3D

Pozwala wykorzystać dwa istniejące obiekty i połączyć je, podłączyć, przekrzywić lub przetransponować w celu stworzenia nowego obiektu. 

Tourner

Umożliwia przesunięcie obiektu 2D względem osi w celu stworzenia obiektu 3D.

Wyciskarka

Umożliwia wyprowadzenie złożonych modeli 3D z prostych form 2D.

Sądy

Umożliwia wytłaczanie form zgodnie z trajektorią. Funkcja ta jest idealna do projektowania nieregularnych obiektów.

Polyligne modulée

Funkcja Polyligne modulée rozszerza koncepcję, umożliwiając połączenie w jedną poligrafię obiektów lub stron obiektów, które się krzyżują. Polietylen może być następnie wytłaczany, obkurczany lub kurczony. 

Poczty automatyczne i modyfikowalne

Pozwala na łatwe tworzenie złożonych tabel poprzez określenie współrzędnych lub ważnych danych matematycznych za pomocą programu Excel®, a następnie przeglądanie, modyfikowanie i generowanie renderingów.

Przejrzystość koloru

Zmień kolor obiektu na pierwszym planie, aby podkreślić lub uwypuklić szczegóły na dalszym planie.

Option de l'outil d'édition " Filtre de nœuds "

Dla obiektów z dużą liczbą nsudów, do narzędzia edycji został dodany filtr nsudów, który pozwala na wybranie zestawu nsudów, optymalizując w ten sposób wydajność i łatwość użycia.

Opcja narzędzia edycji "Plan pracy dla obiektu 3D"

Nowa opcja "Aktywuj / zmień plan pracy dla obiektu 3D" została dodana do narzędzia edycji.

Outil Joindre Polyligne

Urządzenie to działa również na powierzchniach Béziera i kanelurach bez przekształcania ich w poligony. Le statut d'origine de la courbe est conservé.

Nazwy skrócone w listach startowych

Zmień kolejność wyświetlania poleceń w asystencie tworzenia, a ta sama kolejność zostanie zachowana we wszystkich innych poleceniach kalkowania.

Format jednostek wymiarów na rysunku

Zdefiniuj globalnie jednostki wymiarów na poziomie rysunku.

Narzędzia do regulacji

Możliwość regulacji położenia zawieszonych lub zamocowanych przedmiotów oraz zachowania zawieszek lub zamocowania.

Outil Applicateur de format

Możliwość wykorzystania aplikatora formatu do przenoszenia własności osobistej i własności nieruchomości.


WIZUALIZACJA

Moteur de rendu photoréaliste 

TurboCAD Deluxe 2019 wykorzystuje moc obliczeniową LightWorks do tworzenia wyjątkowych prezentacji. LightWorks łączy się bezpośrednio z edytorem materiałów w TurboCAD i zawiera luminancję oraz inne funkcje oświetleniowe.

Effets de lumière et matériaux

TurboCAD Deluxe 2019 comprend un éditeur de matériaux ainsi qu'une bibliothèque de matériaux complète. Zdefiniuj materiały z dużą precyzją fizyczną, w szczególności powierzchnie fluorescencyjne dzięki funkcjom lancer de rayons i de rayonnement. Urządzenie uwzględnia również efekty świetlne i luminancję. LightWorks zastępuje matryce i oświetlenie obrazów, które mogą być tworzone przez RedSDK®

Asystent ds. koncepcji

Organizuj, konsultuj i badaj w prosty sposób alternatywne rozwiązania koncepcyjne w palecie Assistant. Twórz modele kalek, oświetlenia i kamer oraz wydajne kalki, które można wykorzystać w różnych projektach koncepcyjnych. Filtry kalibracyjne, kompatybilne z formatem .dwg, pozwalają na łatwe tworzenie dużych i skomplikowanych rysunków. Oprogramowanie TurboCAD Deluxe 2019 jest kompatybilne z AutoCAD®2018, zwłaszcza dzięki nowemu panelowi dialogowemu opartemu na "Centrum projektowym".

Skrzydła wizualizacji płaskorównoległe i profilowane

Utwórz ekrany wizualizacji przestrzeni modelu w wielu przestrzeniach papieru. Modyfikuj ekrany wizualizacji, zmieniając ich wygląd lub wyświetlane przez nie kalki, aktywując/deaktywując kalki z ekranu. Można również wykonać rzutowanie w obszarze wizualizacji.

Plusieurs dessins/Plusieurs espaces de papier

Utwórz kilka deserów, z których każdy będzie miał kilka obszarów papieru, z niezależnymi parametrami (jednostki kratki itp.); następnie użyj klawiszy, aby szybko przejść z jednego obszaru do drugiego.

Couleurs, pinceaux, bitmapy i gradienty remplissage oraz transparence

TurboCAD® pozwala na wykorzystanie przezroczystych kalek dla gradientów i motywów hachures. Można również użyć spersonalizowanych bitmap, takich jak logo firmy. Dzięki temu możesz przekazać szczegóły dotyczące budowy lub montażu z większą precyzją i jasnością.


Wyświetlanie stanu bieżącego beczki

W momencie aktywacji trybu wyświetlania wybranego obiektu, pasek stanu programu TurboCAD pokazuje oczywiście wykorzystanie pamięci oraz odpowiedni czas trwania obróbki.


INTEROPÉRABILITÉ

Fichiers pris en charge

TurboCAD Deluxe zawiera 30 formatów sektorowych ułatwiających podział, co czyni go doskonałym produktem uzupełniającym.

Filtry do wykładu/zapisu AutoCAD DWG/DXF

TurboCAD od dawna oferuje doskonałą kompatybilność z plikami natywnymi AutoCAD i AutoCAD LT. Ulepszenie filtrów ułatwia udostępnianie plików w programie AutoCAD 2016

Gestionnaire de références externes

Utwórz odnośniki zewnętrzne (Xref), tak jak w przypadku katalogu części odłączonych, w swoich projektach TurboCAD. Zewnętrzne referencje mogą być również eksportowane z projektami DWG lub DXF dla lepszej kompatybilności z AutoCAD®.

Filtry do wykładu/pisania SketchUp SKP

TurboCAD 2019 proponuje filtry do wykładania/pisania oparte na najnowocześniejszych API SketchUp. Importuj informacje z modelu SketchUp do TurboCAD. Możesz również zaimportować inne informacje o wydajności, oświetleniu i materiałach. Możesz również przekonwertować swoje modele TurboCAD na pliki natywne SketchUp (.SKP) i bez problemu zaimportować je do Google SketchUp.

Obsługa imprimantes 3D

Eksportuj modele 3D do formatu STL, aby wykonać prototyp za pomocą drukowanych elementów 3D.

Publikacja PDF

Zarejestruj swoje desery w formacie PDF, aby móc je łatwo udostępniać. Dodatkowo, eksportuj przestrzenie papieru, spersonalizuj zasady i określ rozmiary i wysokości papieru.

Nowości w wersji 2019

ERGONOMIA I INTERFEJS


NOUVEAU ! Interfejs Ruban z możliwością personalizacji

Nowy TurboCAD 2019 oferuje zupełnie nowy obszar pracy, w szczególności nowy INTERFEJS RUBAN porównywalny do tego, który istnieje w Microsoft Word i w poprzedniej wersji AutoCAD. Zawiera również INTERFEJS CADCourse z szybszymi i szybszymi przyciskami do wszystkich poleceń

Zachowano również klasyczny interfejs, dzięki czemu będziesz mógł w pełni korzystać z nowej wersji, niezależnie od tego, jaki interfejs preferujesz. Proponowane są różne rodzaje THÈMES, aby umożliwić Ci wybór interfejsu, który chcesz wyświetlić. Przy uruchomieniu programu wyświetlane jest okno kontekstowe, które pozwala na łatwe wybranie preferencji.

NOUVEAU Obsługa ekranów 4K

Z nowymi wektorowymi ikonami, TurboCAD jest teraz w pełni zoptymalizowany dla ekranów 4K. Za pomocą dynamicznych przekleństw można zmienić rozmiar ikon na pasku narzędzi i interfejsu użytkownika, aby uzyskać optymalną widoczność na zdjęciach o dużej rozdzielczości.

 

NOUVEAU Améliorations apportées aux vues nommées

Użytkownicy mogą teraz powiązać kalki z nazwanymi widokami, aby łatwiej nimi zarządzać.

 

DESSIN TECHNIQUE ET ÉDITION 2D

NOUVEAU Outil Créer similaire

Narzędzie to pozwala na wyodrębnienie właściwości obiektu referencyjnego i zastosowanie ich do stworzenia kolejnego obiektu. Zapewnia szybką i skuteczną metodę przypisywania właściwości obiektu, takich jak polisy ligne, style i właściwości muru, za pomocą jednego kliknięcia.

NOUVEAU Wspieranie podmiotów zajmujących się oszustwami

Narzędzie "Overkill" pozwala na usunięcie linii, łuków, tekstów i elementów, które się zacierają, a tym samym na uproszczenie desinów poprzez usunięcie elementów czerwonych lub podwójnych. Wizualizacja zdarzeń informuje o liczbie obiektów, które zostały zmodyfikowane.

NOUVEAU Hachures de sélection 

Urządzenie do selekcji działa obecnie z obrazami 2D. Pozwala to, na przykład, wypełnić strefę ograniczoną polietylenem, gdy zawiera ona wodorki. Zastosowane ulepszenia dotyczą również obiektów ADT (murs, portes, fenêtres) i pozwalają na wyrównanie różnic pomiędzy tymi obiektami.

 


DESIGN, MODÉLISATION ET ÉDITION 3D

 

NOUVEAU Wytłaczanie powierzchni

Użytkownicy mogą jednak wybrać płyty poligraficzne 3D lub płyty 3D do urządzeń do wyciskania powierzchni takich jak Tour. Ponadto urządzenia Courbe 3D i Courbe 2D są obecnie odrębnymi urządzeniami.

 

ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO 


AMÉLIOR
É ! 
Objets ADT (Architectural Desktop) 

Obecnie możliwe jest precyzyjne wykorzystanie obiektów ADT w ich integralności za pomocą narzędzi Copier i kopiowania matryc liniowych. Na przykład dopasowanie macierzy liniowej uwzględnia teraz wszystkie właściwości skopiowanego obiektu ADT (plan pracy, kaliber, materiały itd.). Auparavant, cet outil ne permettait de créer qu'un seul objet toit. Teraz możesz stworzyć wiele różnych obiektów. Ponadto, globalne traktowanie wszystkich obiektów ADT w designie, w tym domu asystenta, zostało znacznie przyspieszone.

 

REALISTYCZNY RENDERING I WIZUALIZACJA ZDJĘĆ


NOUVEAU 
Moteur de rendu LightWorks® et nuanceur soleil et ciel

Narzędzie do tworzenia obrazu LightWorks zostało zaktualizowane do wersji 9.3. Nowe właściwości " Orientacja słońca za pomocą géolokalizacji " i " Orientacja za pomocą géolokalizacji " zostały dodane odpowiednio do oświetlenia " Ciel " i " Soleil ".

AMÉLIORÉ ! Portage de RedSDK versus LightWorks 

Obrazy z RedSDK są automatycznie konwertowane, w sposób precyzyjny i kompletny, na obraz z LightWorks.

 

POBIERANIE PLIKÓW / INTEROPÉRABILITÉ


NOUVEAU Kompatybilność z programem AutoCAD 2019 :

TurboCAD 2019 obsługuje formaty plików AutoCAD DWG, DXF i DWF.

NOUVEAU ! Filtre STL - Contrôle d'impression 3D :

Opcja Kontrola wrażenia 3D została dodana podczas eksportu pliku STL. Cet outil recherche dans un élément les erreurs topologiques communes, notamment: bords non fermés, facettes dupliquées et cassées, bords ouverts, enveloppes, etc. Opcja Kontrpropozycja wrażenia podaje również informacje geometryczne, takie jak porty, liczba fasetek/sommetów, powierzchnia i objętość.

Quel TurboCAD 2019 choisir ?
Narzędzia i funkcje (Outils et fonctionnalités)      

TurboCad
Deluxe 

 

TurboCad
Pro

 

TurboCad
Platinum

 

ERGONOMIA I INTERFEJS
Analiza systemu - lokalizowanie obiektów " incorrects " lub hors limite na podstawie kryteriów użytkownika
Opcje interfejsu projektowania 2D typu AutoCAD® -
Ligne de commande et Curseur d'entrée dynamique -
Łatwa edycja za pomocą poignées
Narzędzie do przegrupowywania plików ePack - Nowe inteligentne wysyłanie plików -
Urządzenie oczyszczające  - -
Kompatybilny z wersjami 32 bity i 64 bity 
Assistant de création - Pour la gestion des propriétés des objets
Filtry kalek
Zarządzanie calques
Sélecteur conceptuel  ✓
Horodatage
DESSIN TECHNIQUE ET EDITION 2D
Wstawianie/kalka przylegająca do PDF
Rysunek, edycja i modyfikacja 2D
Zaawansowane narzędzia deserowe (Engrenage, Tolérance de surface, Texte longeant la courbe)  - -
Palette pour le dessin technique et de détail - Création de sections associatives et plans de découpe  - -
Ograniczenia geometrii i ograniczenia 2D (Contraintes géométriques et de cotes) -
Matryce i narzędzia Motywy stowarzyszeniowe -  ✓
Outils Flèche -
Urządzenia automatyczne (pomiar wysokości, wymiarowanie, pozycjonowanie, obrót i ruch)
Courbes de Bezier  
Ligne centrale et Marque de centre
Kreator motywów hachures & Gradients de remplissage -
Inteligentne i szybkie narzędzia do zmiany wymiarów
Champ d'angle relatif
Narzędzia Calquer - Calquer par Point et Calquer par Rectangle incorporés en 64 bits
DESSIN, MODÉLISATION ET ÉDITION 3D
Podkłady powierzchni 3D
Operacje booléennes 3D - Dodaj, Zatrzymaj, Przecięcie
Hélice 3D
Polylignes et cannelure 3D
Wytłaczanie (proste)
Narzędzia do montażu (Outils d'assemblage)  
Dziedziniec
Wycieczka  
Funkcjonowanie w trybie przyspieszonym - -
Narzędzia przeciwdeszczowe      
Motywy 3D na podstawie złożonych profili  - -
Narzędzie do kopiowania obiektów 3D
Transza 3D par facette - -
MODÉLISATION DE SOLIDE & CONCEPTION MÉCANIQUE AVANCÉE
Historyczne elementy     - -
Manipulation et nettoyage d'objets ACIS® - -
Outil de Filtrage  - -
Wymienić podmiot - -
Extraire entité - -
Outil Push/Pull - -
Empreinte bord - -
Éditeur Outil loi - -
Wyciskanie - -
Obciążenie NURBS - -
Narzędzia Gousset en tôle - -
Wyrównanie powierzchni - -
Tarcza modyfikatora i tarcza obrotowa - -
Jednostka skrętna - -
Wyciskanie grzbietowe, Wyciskanie powierzchni z jednej strony twarzy - -
CONCEPTION ARCHITECTURALE AVANCÉE & TECHNOLOGIE SIG
Asystent tworzenia mieszkań  ✓
Opróżnianie pojemników IFC Colonne et Poutre Limitée Unikalność przywozu
Gestionnaire de styles Limitée Limitée
Ajustement automatic des blocs-portes et des blocs-fenêtres et Alignement automatique des blocs
Géolocalisation des dessins, Rose des vents
Nomenklatura
Outil et Assistant Nomenklatura -
Przekroje i szkice architektoniczne (dokumentacja 2D versus 3D) -
Objety architektoniczne inteligentne (paramétriques) i bogate w atrybuty Limitée Limitée Complet
- Murs (réparation automatique, droits, courbes, insertion de blocs)
- Markieterzy
- Fenêtres & Portes 
- Toits
- Dalles de toit (Dalles de toit et de sol, ouvertures inclues) -
- Définitions de mur composé / Murs multi-composants - -
- Croisillons - Pour portes et fenêtres  - -
- Eskalatorzy - -
- Rampy - -
FOTOREALISTYCZNY RENDERING I WIZUALIZACJA
Odnawianie fotorealistyczne 3D
Biblioteki luminancji i materiałów osobistych
Luminancja obiektów, Projekcja ombres, Antyrefleksja
Odnawianie znaków OpenGL i cachées
Lancer de rayons (Śledzenie promieni)
Gestionnaire de rendu
Zarządzanie istniejącymi deserami
Efekty objętościowe 
Position géolocalisée du soleil & Éclairage ciel physique
Rendu avancé - -
Nowa mapa UV dla obiektów SMESH - -
Plan de découpe dynamique  - -
PROGRAMOWANIE I TREŚĆ
Blocs, éditeur de blocs et prise en charge des références externes
Biblioteczka elementów, symbole
Style tabelaryczne avec Definicje gier własnościowych -
Wewnętrzna baza danych i dane osobowe; łączność z zewnętrzną bazą danych -
Edytor elementów parametrycznych do tworzenia i zarządzania elementami 2D i 3D - -
SDK programowalne i skrypty Ruby - Compatibles avec Google™ SketchUp™ - -
INTEROPÉRABILITÉ
Obsługa drukarek 3D poprzez import i eksport .STL
Kompatybilność z plikami AutoCAD (DXF, DWG i DWF)
Import i eksport formatów plików 22 25 41
Formaty plików do eksportu, rejestracji i publikacji 23 27 34
Ulepszony import plików Google SketchUp (SKP) - geometria, widoki, materiały, kompozycje
Eksport PDF Adobe 3D (notamment .U3D i .PRC) - Tylko U3D
Obróbka i zapisywanie deserów 3DM (Rhino), IGS, OBJ, SAT, STP  - OBJ, SHX seulement
Pobieranie plików Google Earth (KML i KMZ) -
Odpowiedzialność za import i eksport plików z danymi o terenie (XYZ) -
Ładowanie plików Nuage de points (PCD, PCG, XYZ, ASC)
Narzędzie do konwersji fiszek z konwersją według partii - -
Ouverture et enregistrement de dessins mécaniques ASAT, SAT, IGS, STP -
3MF  -
3DM, 3DS  - -
Wywóz danych o współrzędnych -
AUTRES
Opłaty za licencje sieciowe
Tringulation Nuage de points -
Sous-ensemble Nuage de points -
 

   

Konfiguracja i kompatybilność

Configuration requise:

 • Procesor Pentium IV
 • Microsoft® Windows XP (32-bitowy), Microsoft® Vista, Windows 7, Windows 8 (32-bitowy i 64-bitowy), Windows 10 (32-bitowy i 64-bitowy)
 • 300 Mo wolnej przestrzeni, w zależności od zainstalowanych aplikacji pomocniczych, 64 Mo przestrzeni wymiany
 • Ekran super VGA (1 024 x 768)
 • Carte graphique 65536 couleurs (16 bitów)

Configuration recommandée:

 • Procesor 2 GHz, 2 Go pamięci RAM
 • Karta graficzna akceleratora 3D
 • Kwaśnica z moletką
 • Połączenie z Internetem
 • Microsoft ® Internet Explorer™ wymagany do dokonania rejestracji w trybie online
 • Wtyczka Macromedia ® Flash™ niezbędna do prowadzenia zajęć w trybie ligowym
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD 2019 Deluxe, FR, EN"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany