Infolinia +49 3221 2292585
 

TurboCAD 2019 Platinum, FR, EN

5507,77 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821451
 • Ważny bezterminowo
 • EN | FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
TurboCAD 2019 Platinum   Rozwiązanie najbardziej kompletne:... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD 2019 Platinum, FR, EN"

TurboCAD 2019 Platinum

 

Rozwiązanie najbardziej kompletne: koncepcja, dokumentacja, desing techniczny, mechanika, modelowanie 2D/3D...

 • Zaawansowana technologia
 • Palette de dessin puissante
 • Ograniczenia Sześcian D
 • Silnik ACIS®
 • Naliczanie produktywności
 • NOUVEAU ! Interface " Ruban " modernisée et entièrement personnalisable
 • NOUVEAU ! Możliwa redukcja wszystkich "podwójnych znaków" zawartych w deserze
 • NOUVEAU ! Fonction dessins d'objets en utilisant les mêmes propriétés qu'un autre existant

TurboCAD Platinum 2019 to zestaw narzędzi CAO 2D/3D dla profesjonalistów, które ułatwiają tworzenie koncepcji, modyfikacji, prezentacji i dokumentacji w trybie zintegrowanym. Dzięki interfejsowi 2D typu AutoCAD® 2019 z linią poleceń i dynamicznym kursorem wejścia, użytkownicy znający program AutoCAD mogą szybko rozpocząć pracę.

Dzięki szerokiej gamie narzędzi dla mechaniki i architektury, edycja Platinum zapewnia użytkownikom łatwość i kontrolę niezbędną do tworzenia doskonałych prezentacji o najwyższej jakości. Ponadto, TurboCAD Platinum 2019 jest programowalny i obsługuje ponad 40 formatów plików, w tym .DWG, .DXF, .SKP, 3D .PDF, 3MF, FBX i .STL dla obrazu 3D.

 

Główne cechy użytkowe

Interfejs użytkownika o dużej mocy i wydajności

Kiedy zaczniesz używać TurboCAD Platinum, skorzystasz z takich funkcji jak w pełni konfigurowalny interfejs, z opcjonalnym interfejsem projektowania AutoCAD® 2D, który pomoże Ci rozpocząć pracę.

Nie musisz już tracić czasu dzięki łatwej edycji za pomocą wierszy i silnika graficznego wspomaganego przez procesor graficzny. ePack upraszcza również zbieranie i gromadzenie wszystkich zewnętrznych i zewnętrznych zasobów związanych z projektem w celu ich dystrybucji. Ponadto, TurboCAD oferuje kompatybilność z 64 bitami, co pozwala na zapisanie nawet najbardziej obszernych plików CAO.

Asystent ds. koncepcji

Organizuj, konsultuj i badaj w prosty sposób alternatywne koncepcje. Paleta Asystenta zawiera zaawansowane polecenia do kalek, filtrowania kalek, tworzenia gier kalek, definiowania i rejestrowania planów pracy, kontroli nazwanych widoków, a także wszystko to, co upraszcza pracę i zwiększa jej wydajność.

Projektowanie i edycja 2D

TurboCAD oferuje wiele profesjonalnych narzędzi do projektowania 2D/3D i zawiera funkcje wspomagające projektowanie. Twórz widoki i obszary wizualizacji w dowolnej formie i o dowolnym rozmiarze. Należy wybrać odpowiednie opcje przestrzeni papieru i odcisku. Wybierz wiele deserów, narzędzi do rysowania i wiele więcej  

 

Modelowanie powierzchni 3D

TurboCAD zawiera kompletny zestaw narzędzi do modyfikacji powierzchni 3D, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla jednostkowych projektów mechanicznych lub małych zespołów.

 

Modelowanie objętościowe ACIS® / Projektowanie technologiczne w trybie avancé

TurboCAD Platinum dostarcza zaawansowanych narzędzi do modelowania 3D powierzchni i brył ACIS. Narzędzia do filetowania, wytłaczania z rotacją, wytłaczania booléenne, wytłaczania empreinte, trous paramétriques i wiele innych pozwalają na łatwą realizację najbardziej złożonych projektów koncepcyjnych

Korzystaj z zaawansowanych narzędzi, takich jak Wyrównanie, Redukcja i Obniżenie fasety, aby modyfikować istniejącą geometrię. Wykorzystaj narzędzia do modelowania i obróbki powierzchni lissée do tworzenia form bardziej organicznych.

Narzędzia architektoniczne i GIS

TurboCAD zawiera zestaw zintegrowanych narzędzi architektonicznych, które zwiększają wydajność na etapie projektowania i kreślenia, jak również w fazie dokumentacji istniejących modeli architektonicznych. Ponieważ obiekty architektoniczne są kompatybilne z programem AutoCAD® Architecture (ACA), można pobierać, modyfikować i dokumentować modele .DWG z rozszerzeniem ACA w celu zaspokojenia potrzeb.

 


Odnawianie i wizualizacja fotorealistyczna

Zintegrowany z TurboCAD Platinum silnik renderujący Lightworks przyspiesza pracę projektową i pozwala na tworzenie wyjątkowych prezentacji. Zarządzanie renderowaniem materiałów, luminancji, środowisk oraz zaawansowane style renderowania pozwalają użytkownikowi na tworzenie prezentacji, które są bardzo fotorealistyczne.

 

Gestionnaire d'éléments paramétriques

Utwórz elementy, które pozostają pod kontrolą parametrów, nawet po ich wstawieniu do rysunku. Wyznacz zmienne elementy ograniczające i przekształć je na elementy parametryczne. Ponieważ elementy mogą być rejestrowane indywidualnie, można tworzyć biblioteki obiektów .PPM, dzielić się nimi i wykorzystywać je w innych projektach.

Odniesienia zewnętrzne (Références externes)

Jako źródła zewnętrzne można używać wszystkich formatów plików, które mogą być zapisywane i importowane, z wyjątkiem obrazów bitmapowych. TurboCAD oferuje zewnętrzne źródła dla dwóch różnych formatów plików. Po połączeniu, te odniesienia zewnętrzne mogą być ujawniane i modyfikowane. Konieczne jest wykonanie zewnętrznych kalek odniesienia, w szczególności filtrów kalki.

Programowanie (Kit de développement logiciel et script Ruby)

Rozwijaj funkcjonalność TurboCAD Platinum, dodając nowe narzędzia, funkcje i funkcje. Możesz zautomatyzować spersonalizowane procedury, które wykonujesz regularnie. Możesz tworzyć i dodawać narzędzia specjalne dla aplikacji pionowych. Możliwe jest również tworzenie i sprzedaż wtyczek. Dostępna jest aktualna dokumentacja i przykłady działania, a także strona wiki i pomoc za pośrednictwem forum.  

 

Nowości TurboCAD 2019 Platinum

 

ERGONOMIA I INTERFEJS

 


NOUVEAU ! Interfejs Ruban z możliwością personalizacji

 

Nowy TurboCAD 2019 oferuje zupełnie nowy obszar pracy, w szczególności nowy INTERFEJS RUBAN porównywalny do tego, który istnieje w Microsoft Word i w poprzedniej wersji AutoCAD. Zawiera również INTERFEJS CADCourse z szybszymi i szybszymi przyciskami do wszystkich poleceń

Zachowano również klasyczny interfejs, dzięki czemu będziesz mógł w pełni korzystać z nowej wersji, niezależnie od tego, jaki interfejs preferujesz. Proponowane są różne rodzaje THÈMES, aby umożliwić Ci wybór interfejsu, który chcesz wyświetlić. Przy uruchomieniu programu wyświetlane jest okno kontekstowe, które pozwala na łatwe wybranie preferencji.

NOUVEAU Obsługa ekranów 4K

Z nowymi wektorowymi ikonami, TurboCAD jest teraz w pełni zoptymalizowany dla ekranów 4K. Za pomocą dynamicznych przekleństw można zmienić rozmiar ikon na pasku narzędzi i interfejsu użytkownika, aby uzyskać optymalną widoczność na zdjęciach o dużej rozdzielczości.

 

NOUVEAU Améliorations apportées aux vues nommées

Użytkownicy mogą teraz powiązać kalki z nazwanymi widokami, aby łatwiej nimi zarządzać.

 

DESSIN TECHNIQUE ET ÉDITION 2D

NOUVEAUTÉ ! Wybierz podobne

To potężne narzędzie pozwala użytkownikom na wybranie dowolnego typu obiektu 2D lub 3D lub bloku i wyszukanie wszystkich występujących na nim elementów. Możliwe jest przeprowadzenie bardzo dokładnych selekcji obejmujących takie parametry jak kolor i styl stylistyki, kolor i styl pinceau, kolor, a także system współrzędnych wybranego obiektu. Narzędzie to ułatwia wprowadzanie globalnych modyfikacji na wybranym obiekcie.

NOUVEAU Outil Créer similaire

Narzędzie to pozwala na wyodrębnienie właściwości obiektu referencyjnego i zastosowanie ich do stworzenia kolejnego obiektu. Zapewnia szybką i skuteczną metodę przypisywania własności przedmiotów, takich jak polisy ligne, style sufitowe i własności murów, za pomocą jednego kliknięcia.

NOUVEAU Wspieranie podmiotów zajmujących się oszustwami

Narzędzie "Overkill" pozwala na usunięcie linii, łuków, tekstów i elementów, które się zacierają, a tym samym na uproszczenie desinów poprzez usunięcie elementów czerwonych lub podwójnych. Wizualizacja zdarzeń informuje o liczbie obiektów, które zostały zmodyfikowane.

NOUVEAU Hachures de sélection 

Urządzenie do wybierania działa obecnie z obrazami 2D. Pozwala to, na przykład, wypełnić strefę ograniczoną polietylenem, gdy zawiera ona wodorki. Zastosowane ulepszenia mają również zastosowanie do obiektów ADT (murs, portes et fenêtres) i pozwalają na remplir les vides entre ces objets.

 


DESSIN, MODÉLISATION ET ÉDITION 3D


NOUVEAU Outil Dégradé

Do urządzenia Arrondir les bords dodano trzy rodzaje dodatkowych zdegradowanych powierzchni, tj. zdegradowaną ścianę ciągłą G2, zdegradowaną o stałej wielkości oraz zdegradowaną trzy ściany.

NOUVEAU Tôle

Plusieurs améliorations ont été apportés aux outils de tôle, notamment : nowa właściwość została dodana do wyjścia Brider feuille - Angle de dépouille ; dodatkowo na pasku kontrolnym podczas korzystania z urządzenia dodano kilka nowych opcji, takich jak Décalage de début et de fin, Angle de début et de fin. W narzędziu Redresser oraz w funkcji śledzenia postępu operacji ACIS® wprowadzono udoskonalenia w zakresie precyzji, aby umożliwić przerwanie działania w przypadku, gdy pożądane wyniki nie są widoczne.

NOUVEAU Wytłaczanie powierzchniowe

Użytkownicy mogą jednak wybrać płyty poligraficzne 3D lub płyty 3D do urządzeń do wyciskania powierzchni takich jak Tour. Ponadto urządzenia Courbe 3D i Courbe 2D są obecnie odrębnymi urządzeniami.

 

ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO 


AMÉLIOR
É ! 
Objets ADT (Architectural Desktop) 

Obecnie możliwe jest precyzyjne wykorzystanie obiektów ADT w ich integralności za pomocą narzędzi Copier i kopiowania matryc liniowych. Na przykład dopasowanie macierzy liniowej uwzględnia teraz wszystkie właściwości skopiowanego obiektu ADT (plan pracy, kaliber, materiały itd.). Auparavant, cet outil ne permettait de créer qu'un seul objet toit. Teraz możesz stworzyć wiele różnych obiektów. Ponadto, globalne traktowanie wszystkich obiektów ADT w designie, w tym domu asystenta, zostało znacznie przyspieszone.


AMÉLIOR
É ! 
Outil BIM

La collecte de données des fichiers IFC a été améliorée. W palecie BIM prezentowana jest teraz struktura plików BIM, a narzędzie BIM oraz IU palety BIM są płynnie zintegrowane, co znacznie ułatwia korzystanie z tych elementów modelowania architektonicznego w TurboCAD.

 

REALISTYCZNY RENDERING I WIZUALIZACJA ZDJĘĆ


NOUVEAU 
Moteur de rendu LightWorks® et nuanceur soleil et ciel

Narzędzie do tworzenia obrazu LightWorks zostało zaktualizowane do wersji 9.3. Nowe właściwości " Orientacja słońca za pomocą géolokalizacji " i " Orientacja za pomocą géolokalizacji " zostały dodane odpowiednio do oświetlenia " Ciel " i " Soleil ".

AMÉLIORÉ ! Portage de RedSDK versus LightWorks 

Obrazy z RedSDK są automatycznie konwertowane, w sposób precyzyjny i kompletny, na obraz z LightWorks.

 

POBIERANIE PLIKÓW / INTEROPÉRABILITÉ


NOUVEAU Kompatybilność z programem AutoCAD 2019 :

TurboCAD 2019 obsługuje formaty plików AutoCAD DWG, DXF i DWF.

NOUVEAU ! Filtre STL - Contrôle d'impression 3D :

Opcja Kontrola wrażenia 3D została dodana podczas eksportu pliku STL. Cet outil recherche dans un élément les erreurs topologiques communes, notamment: bords non fermés, facettes dupliquées et cassées, bords ouverts, enveloppes, etc. Opcja Kontrpropozycja wrażenia podaje również informacje geometryczne, takie jak porty, liczba fasetek/sommetów, powierzchnia i objętość.

Galeria

 

 

 

    

Konfiguracja i kompatybilność

Configuration requise:

 • Procesor Pentium IV
 • Wersja 32 bit: Microsoft Windows ® 10, Windows ® 8, Windows 7 avec  4GB RAM
 • Wersja 64 bit: Microsoft Windows ® 10, Windows ® 8, Windows 7 avec 8GB RAM
 • 300 Mo wolnej przestrzeni, w zależności od zainstalowanych aplikacji pomocniczych, 64 Mo przestrzeni wymiany
 • Ekran super VGA (1024 x 768)
 • Carte graphique 65536 couleurs (16 bitów)

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD 2019 Platinum, FR, EN"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany