Infolinia 0800 702813
 
TurboCAD 2020 Deluxe

TurboCAD 2020 Deluxe

902,26 zł * 1040,25 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821066
 • 0872_02549
 • Ważny bezterminowo
 • EN | FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
TurboCAD 2020 Deluxe Potężne oprogramowanie CAD 2D/3D Gotowy do użycia 2D/3D CAD dla... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD 2020 Deluxe"

TurboCAD 2020 Deluxe

Potężne oprogramowanie CAD 2D/3D

 • Gotowy do użycia 2D/3D CAD dla każdego
 • Kompletne narzędzia projektowe 2D/3D
 • Łatwy do nauki i użytkowania
 • Funkcje drukowania 3D
 • Doskonała wymiana plików
 • Narzędzia do projektowania architektonicznego
 • Fotorealistyczny rendering, materiały i oświetlenie
 • NOWOŚĆ! Powtórzyć ostatnie polecenie
 • NOWOŚĆ! Najlepiej dopasowane koło i linia

TurboCAD Deluxe 2020jest gotowym do użycia oprogramowaniem do rysowania 2D, modelowania 3D i renderingu. Łatwo dostosuj interfejs do swojego poziomu doświadczenia, aby uzyskać dostęp do setek narzędzi do rysowania, modyfikacji, wymiarowania i adnotacji. Szybkie renderowanie projektów w celu uzyskania potężnej prezentacji, udostępnianie ich w programie AutoCAD i wiele więcej.

TurboCAD Deluxenadal jest najlepszym rozwiązaniem na rynku dla nowych użytkowników systemów 2D/3D CAD Jest łatwy w nauce i obsłudze oraz oferuje niesamowitą kolekcję rysunków 2D, trójwymiarowego modelowania powierzchni, fotorealistycznego renderingu i obsługiwanych filtrów plików. W 2020 r. dodano ponad 20 nowych i ulepszonych funkcji.

 
kluczowe cechy

CECHY UŻYTKOWE

Kompletny zestaw narzędzi do rysowania, projektowania i modelowania 2D/3D - TurboCAD wykorzystuje duży wybór narzędzi do rysowania linii, łuków, krzywych, splajnów i innych oczekiwanych narzędzi, dzięki czemu bez względu na sytuację masz dostęp do odpowiedniego narzędzia do danego zadania. W przypadku korzystania z programu TurboCAD snaps, narzędzi do modyfikacji i pomocy kreślarskich będziesz mógł szybko sporządzić i udokumentować swoje projekty.

 • Narzędzia rysunkowe
 • Narzędzia do edycji/modyfikacji
 • Narzędzia wymiarowe

Pomoc kontekstowa - Kliknięcie prawym przyciskiem myszy umożliwia natychmiastowy dostęp do ostatnio używanych narzędzi, ostatnio wprowadzonych wartości oraz szybki sposób na zmianę lub zresetowanie punktów referencyjnych. Jeśli narzędzie TurboCAD jest aktywne, w menu kontekstowym znajduje się również kontekstowy pasek narzędzi, z dodatkowymi podobnymi narzędziami i funkcjami.

Elastyczny interfejs użytkownika - Włączaj i wyłączaj tylko te narzędzia, które chcesz zobaczyć, gdy pracujesz w znanym, przypominającym okna, konfigurowalnym interfejsie. Wyświetlanie obszernego zestawu narzędzi projektowych 2D/3D programu TurboCAD z pełnymi objaśnieniami w trybie dla początkujących. Przejdź do trybu pośredniego lub eksperckiego, aby zyskać miejsce na ekranie po bliższym zapoznaniu się z programem.

Kreator konfiguracji strony - Przejrzyj pytania, które pomogą Ci określić rozmiar i orientację rysunku, jednostki miary, skalę drukowania i punkty widokowe

Advanced Handle-Based Editing - Oszczędzaj czas i rysuj dokładniej, szybciej. TurboCAD oferuje uchwyty do skalowania, ale także do obracania, przesuwania i wyrównywania obiektów. Dodatkowo, całkowicie elastyczna konstrukcja Selektora Koncepcyjnego pozwala użytkownikom na dostosowanie dowolnych parametrów wizualnych i edycyjnych dostępnych w aplikacji (np. przesuwanie, skalowanie lub obracanie).

Snaps & Geometric Alignment Aids - Rysuj linie szybko i pozwól, aby narzędzia migawkowe automatycznie wyrównywały je z najbliższym punktem centralnym, punktem końcowym lub dziesiątkami punktów, które wybierzesz. Pomoc w ustawianiu geometrycznym poprawia wskaźniki zatrzaskowe.

Wybór okna lub skrzyżowania - Użytkownicy mogą wybierać obiekty za pomocą myszy, korzystając z metod Okno lub Skrzyżowanie podobnych do programu AutoCAD®. Przeciągnij mysz z lewej strony na prawą, aby wywołać tryb okienny i wybierz tylko te obiekty, które w całości znajdują się w niebieskim oknie. Przeciągnij mysz z prawej strony na lewą, aby wywołać tryb Skrzyżowania i wybierz tylko obiekty, które dotykają zielonego okna Skrzyżowania.

Edycja tekstu 2D i 3D - Tworzenie i edycja tekstu bez opuszczania rysunku. Ponadto, wybierz spośród tysięcy kolorów tekstu i tła.

Widoki pływające i kształtowe - Tworzenie widoków przestrzeni modelu w wielu miejscach na papierze. Edytuj swoje rzutnie, zmieniając ich kształt lub wyświetlane warstwy, z możliwością włączania/wyłączania warstw w każdej rzutni. Możesz nawet renderować w obrębie rzutni.

Zoptymalizowany dla druku 3D - TurboCAD Deluxe zarówno odczytuje jak i zapisuje pliki STL, standard w świecie druku 3D. Funkcje drukowania 3D w programie TurboCAD Deluxe obejmują kontrolę uproszczenia powierzchni oraz przycisk drukowania 3D dla drukarek 3D Systems.

Wiele rysunków/wiele miejsc na papierze - Zbuduj wiele rysunków, każdy z wieloma miejscami na papierze, z niezależnymi ustawieniami (jednostki siatki itp.); następnie użyj zakładek do szybkiego przełączania między miejscami na papierze.

Przekształcenie w Polilinię Łuku - Przekształcenie krzywej Bezier lub Spline w polilinię składającą się w całości z łuków okrągłych, lub w całości z łuków okrągłych i odcinków liniowych.

Wielokąt gwiaździsty - Utwórz obiekty wielokąta w kształcie gwiazdy za pomocą dwóch kliknięć! Dostosuj właściwości do różnych kształtów gwiazdek.

Obiekty tabeli - Tworzenie tabeli w locie lub import tabeli z plików DWG/DXF.

Kreator wypełniania harmonogramu - Tworzenie i wypełnianie tabeli harmonogramu informacjami o rysunku.

 

CECHY ARCHITEKTONICZNE

House Wizard - To duże, oszczędzające czas narzędzie tworzy wstępny projekt domu, pokój po pokoju, wraz z szafami, drzwiami, garażem, a nawet pokładami!

Inteligentne ściany - Samouzdrawiające się ściany automatycznie łączą się i przecinają podczas projektowania w 2D lub 3D. Zobacz wymiary ściany za pomocą jednego kliknięcia.

Automatyczne otwory ścienne - "Przesuwane" drzwi, okna, łuki lub dowolny kształt do tworzenia "otworów" w ścianach z połączonymi widokami 2D i 3D. Nawet ustawić właściwości wyrównania pionowego. Wyświetlanie wymiarów w postaci wstawionych drzwi i okien, pokazujące odległość do i od końca ściany dla łatwiejszego i bardziej precyzyjnego umieszczenia. Dodatkowo na pasku inspektora wyświetlane są odpowiednie pola przesunięcia.

Drzwi parametryczne i okna - wymiary okien i drzwi mogą być skalowane w zależności od potrzeb projektowych. Dalsze dostosowywanie za pomocą materiałów i kolorów.

Wzory i wypełnienia luków - Wybierz spośród ponad 70 wzorów luków (w tym kolorów), aby wizualnie zidentyfikować różne elementy Twojego rysunku. Bitmapy, takie jak logo firmy, czy wypełnienia gradientowe, mogą być również stosowane z przezroczystością.

Wymiary ułamkowe - Wyświetlaj ułamki w układzie stosów, po przekątnej lub w linii, aby dostosować je do własnych preferencji.

Point Marker Tool - Automatyczne numerowanie obiektów takich jak pokoje, drzwi lub okna. Świetnie nadaje się do tworzenia legend, wywołań lub po prostu mapowania punktów i dodawania notatek do rysunków.

House Builder Wizard - Tworzenie pomieszczeń na wielu płaszczyznach do szybkiego projektowania domów wielopiętrowych

 

MECHANICZNE / 3D CECHY MODELOWANIA

Operacje logiczne 2D i 3D - Wykorzystuj dwa istniejące obiekty i łączone, odejmowane, przecinane lub krojone w celu utworzenia nowego obiektu. Wybierz wiele jednostek do dodania lub odjęcia.

Obrót - Przesunięcie obiektu 2D wokół osi obrotu w celu utworzenia obiektu 3D.

Wytłaczanie - wyciąganie złożonych modeli 3D z prostych kształtów 2D.

Sweeps - Wytłaczanie kształtów wzdłuż ścieżki, idealny do rysowania nieregularnych obiektów.

Łańcuchowa polilinia - Łańcuchowa polilinia pozwala na szybsze projektowanie poprzez umożliwienie łączenia przecinających się obiektów lub ich części w jedną polilinię, która może być następnie wyciskana, obracana lub zamiatana.

3D Slice - program TurboCAD ułatwia krojenie lub dzielenie jednego lub więcej obiektów 3D na nowe obiekty, poprzez określenie płaszczyzny krojenia. Narzędzie do krojenia 3D oferuje możliwość krojenia według linii, płaszczyzny, płaszczyzny pracy, powierzchni i fasetowania.

Color Transparency (Przejrzystość koloru) - Ekran wyświetla kolor obiektu na pierwszym planie w celu wyświetlenia lub podkreślenia ukrytych szczegółów w tle.

Narzędzia szczelinowe - Trzy nowe narzędzia szczelinowe dla wynalazców, stolarzy i projektantów mebli obejmują szczelinę, okrągłą szczelinę oraz okrągłą szczelinę według środka i promienia.

 

WYNAJMOWANIE

Photorealistic Rendering Engine - TurboCAD Deluxe 2018 wykorzystuje silnik renderujący LightWorks do tworzenia oszałamiających prezentacji, integruje się bezpośrednio z programem TurboCAD Material Editor i zawiera Luminance oraz inne elementy sterujące oświetleniem.

Światła i materiały - Do TurboCAD Deluxe 2018 dołączony jest edytor materiałów, wraz z kompletną biblioteką materiałów, w celu zdefiniowania fizycznie dokładnych materiałów, w tym powierzchni odbijających promienie słoneczne i radiowe. Istnieje również wsparcie dla oświetlenia i luminancji. LightWorks zastąpi materiały i oświetlenie obrazów wcześniej renderowanych za pomocą RedSDK

Design Director - Zorganizuj, uzyskaj dostęp i zbadaj z łatwością alternatywy projektowe w Palecie Design Director. Twórz szablony warstw, szablony świetlne, szablony aparatów fotograficznych i potężne warstwy do wykorzystania w różnych projektach. Filtry warstwowe, które są kompatybilne z .dwg, pomagają z łatwością zarządzać dużymi, złożonymi rysunkami. Warstwy programu TurboCAD Deluxe 2018 są zgodne z programem AutoCAD®2018, w tym z dialogiem dialogowym dotyczącym warstw opartym na programie "Design Center".

Widoki pływające i kształtowe - Tworzenie widoków przestrzeni modelu w wielu miejscach na papierze. Edytuj swoje rzutnie, zmieniając ich kształt lub wyświetlane warstwy, z możliwością włączania/wyłączania warstw w każdej rzutni. Możesz nawet renderować w obrębie rzutni.

Wiele rysunków/wiele miejsc na papierze - Zbuduj wiele rysunków, każdy z wieloma miejscami na papierze, z niezależnymi ustawieniami (jednostki siatki itp.); następnie użyj zakładek do szybkiego przełączania między miejscami na papierze.

Kolory, pędzle, bitmapy i wypełnienia gradientowe oraz przezroczystość - TurboCAD® pozwala na nakładanie warstw na wzory luków i gradienty. Można również używać niestandardowych bitmap, takich jak logo Twojej firmy. Pozwala to na znacznie wyraźniejsze i bardziej precyzyjne przekazywanie szczegółów konstrukcyjnych lub montażowych.

Status Bar Memory Display Update - Po uruchomieniu trybu renderowania dla wybranego obiektu, na pasku stanu TurboCAD wyświetlane jest teraz odpowiednie zużycie pamięci wraz z czasem przetwarzania.

 

INTEROPERACYJNOŚĆ

Obsługiwane standardowe pliki branżowe - TurboCAD Deluxe to prawie 30 standardowych formatów branżowych, ułatwiających dzielenie się swoją pracą lub jako produkt towarzyszący.

Ulepszone filtry AutoCAD DWG/DXF do odczytu/zapisu - program TurboCAD zawsze oferował doskonałą kompatybilność z rodzimymi plikami AutoCAD i AutoCAD LT. Ulepszenia filtrów umożliwiają lepsze udostępnianie plików w programie AutoCAD 2020.

Xref Manager - Zarządzaj referencjami zewnętrznymi (Xrefs) jak katalogiem części na rysunku w programie TurboCAD Odnośniki X można również eksportować za pomocą rysunków DWG lub DXF w celu zwiększenia kompatybilności plików programu AutoCAD®.

SketchUp SKP Filtry do odczytu/zapisu - TurboCAD oferuje zarówno filtry do odczytu jak i zapisu plików oparte na najnowszych API SketchUp. Zaimportuj szczegółowe informacje z modelu SketchUp do programu TurboCAD. Importowane są również dodatkowe informacje dotyczące renderingu, oświetlenia i materiałów. Możesz również przekonwertować swoje modele TurboCAD na natywne pliki SketchUp (.SKP) w celu bezproblemowego importu do Google SketchUp.

Obsługa drukarek 3D - eksport modeli 3D do formatu pliku STL w celu szybkiego prototypowania za pomocą drukarek 3D

Publikowanie w formacie PDF - Zapisz swój rysunek jako dokument PDF w celu łatwego udostępnienia. Dodatkowo, eksportuj miejsca na papier, dostosuj czcionki i zdefiniuj szerokości i wysokości papieru.

 
Co nowego w TurboCAD Deluxe 2020Wydajność, interfejs użytkownika i użyteczność

 

Wstążka Duże/małe ikony, rozmiar ikony dostępnej przestrzeni

Nowa opcja menu lokalnego została dodana po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę wstążki Użytkownicy mogą teraz zmienić rozmiar ikony/tekst ikonki na "Duży obraz i tekst", co pozwala na wyświetlenie większego obrazu ikony narzędzia wraz z towarzyszącym mu tekstem.


Zmiana stylów ikon wstążki z brakiem wolnej przestrzeni

Podczas korzystania z interfejsu wstążki, gdy zmieniasz Skalę UI lub Rozmiar ikony poprzez menu Opcje/ Paski narzędzi i menu /Opcje, Rozmiar i Styl (z tekstem lub bez) ikony będzie się dynamicznie zmieniał.


 

Powtórzyć ostatnie polecenie

Nowe polecenie Powtórz pozwala użytkownikowi na powtórzenie poprzedniego polecenia za pomocą jednego kliknięcia.


 

Redagowanie i edycja 2D

 

Pasek wskaźnika trybu blokowania i edycji grupy

Podczas edycji bloku lub grupy, w lewym górnym rogu obszaru rysowania pojawia się (nowy) mały pasek narzędzi. Pasek narzędzi wyświetla nazwę bloku lub grupy i zawiera ikonę "Zakończ", aby przywrócić użytkownika do głównej przestrzeni modelu.

 

Ulepszony snap 3D

Teraz, przecięcie dwóch, dwuwymiarowych obiektów, które nie znajdują się na tej samej płaszczyźnie roboczej, może zostać zatrzaśnięte. Przydatne dla narzędzi do modyfikacji 3D, takich jak Lofting, Covering i Wyciskanie.


 

Ulepszenia w zakresie widoku miejsca na papier Ulepszenia w zakresie eksplozji

Eksplodowane rzutnie w przestrzeni na papier mogą być teraz tworzone z włączoną funkcją Ukrytej linii i obiektów niepodlegających odwróceniu Dodatkowo, dodatkowe linie, które pojawiły się w wielopiętrowym domu, zostały teraz usunięte

Najlepiej dopasowane koło i linia

Nowe narzędzia Best Fit Circle i Line pozwalają użytkownikowi na narysowanie okręgu, który najlepiej pasuje do 3 lub więcej zdefiniowanych punktów lub linii do 2 lub więcej punktów. Punkty mogą być pobierane z określonego miejsca lub z określonego obiektu.

funkcja automatycznego numerowania

Narzędzie Automatyczne numerowanie umożliwia wybranie wielu encji tekstu i ich automatyczne numerowanie; Numery są umieszczane na końcu każdego bloku tekstu lub mogą zastąpić blok tekstu.

 

 

 

Architektoniczny

 

Modyfikator otworów

Dodano nową opcję "Auto Modifier". Po włączeniu tej opcji zostanie automatycznie wygenerowany modyfikator konturów otwierania (przycinania ścian). Wcześniej modyfikator Otwarcia musiał być zdefiniowany ręcznie. Jeśli modyfikator otworów nie został zdefiniowany, to do wykonania otworu w ścianie zawsze stosowano prostokąt (przedłużenia otworów). Jako modyfikatory stosowane są tylko obiekty 3D.


 

 
Interoperatywność
 

Tekstury 3mf - import/eksport:

Obsługa shaderów elementów została dodana do 3MF Import i Export.

Pliki Autocad® i szkicowniki:

Program TurboCAD obsługuje teraz import/eksport formatów plików DWG i DXF programu AutoCAD 2020 oraz import/eksport formatu pliku SketchUp 2020 SKP.

Korzyści
 • Kompletne narzędzia projektowe 2D/3D do rysowania, modelowania, modyfikowania, wymiarowania i adnotacji.
 • Łatwe do nauczenia się i użycia dzięki kreatorom konfiguracji, pomocy kontekstowej, zatrzaskom, pomocy w wyrównywaniu i edycji za pomocą uchwytów.

 • Ulepszone narzędzie selekcji koncepcyjnej i nowy znacznik czasu dla większej użyteczności.

 • Dyrektor ds. projektowania w zakresie zarządzania nieruchomościami obiektowymi.

 • Łatwe rysowanie i edycja 2D, w tym nowa linia środkowa i narzędzia do oznaczania środka.

 • Narzędzia do modelowania powierzchni, takie jak 2D/3D Booleans, wytłaczanie, obracanie, zamiatanie i inne.

 • Narzędzia do projektowania architektonicznego, w tym kreator Ulepszonego Budowniczego Domu.

 • Fotorealistyczny rendering, materiały i oświetlenie do tworzenia potężnych prezentacji.

 • Funkcje drukowania 3D z odczytem/zapisem plików .STL, kontrola uproszczenia powierzchni oraz przycisk drukowania 3D dla drukarek 3D Systems.

 • Doskonałe współdzielenie plików z AutoCAD®2020 .DWG & .DXF, SketchUp .SKP, .TAP, FBX i 3MF dla urządzeń przenośnych i nie tylko!

Porównaj wersje
Narzędzia i funkcje

TurboCad
Deluxe

 

TurboCad
Professional

 

TurboCad
Pro Platinum

 

UI I WYDAJNOŚĆ
System audytowy - lokalizowanie "złych" lub nietypowych obiektów w oparciu o kryterium użytkownika
Opcje interfejsu szkicowania 2D w programie AutoCAD® podobne do AutoCAD® -
Linia poleceń z dynamicznym kursorem wejściowym (Dynamic Input Cursor) -
Łatwa, ręczna edycja
ePack z nowym inteligentnym wysyłaniem plików - -
Narzędzie podkładowe PDF -
Narzędzie do czyszczenia - -
Windows 64-bitowe i 32-bitowe Wersje kompatybilne
Dyrektor ds. projektowania - w zakresie zarządzania nieruchomościami obiektowymi
Filtry warstwowe
zarządzanie warstwą
selektor koncepcyjny
Znacznik czasu
2D REDAKCJA I MONTAŻ
Rysunek 2D, edycja i modyfikacja
Zaawansowane narzędzia rysunkowe (przekładnia, tolerancja powierzchni, tekst wzdłuż krzywej) - -
Paleta szkiców i detali - tworzenie przekrojów skojarzeniowych i cięcie płaszczyzn - -
Ograniczenia geometryczne i wymiarowe 2D - -
Asocjacyjne tablice i narzędzia wzorcowe -
Narzędzia do strzałek -
Narzędzia automatyczne (do skalowania, wymiarowania, pozycjonowania, obracania i przemieszczania)
Bezier i Fair Curves
Linia środkowa i znak środka
Kreator wzorów luków i wypełnienia gradientowe -
Inteligentne i szybkie narzędzia wymiarowe
Pole kątów względnych
RYSUNEK 3D, MODELOWANIE I EDYCJA
Prymitywy powierzchniowe 3D
3D Booleans - dodawanie, odejmowanie, przecięcie
Helix 3D
Kliniki 3D i polilinie
Wytłaczanie (proste)
narzędzia montażowe
Zamiataj
Obrót
narzędzia szczelinowe
Narzędzie do kopiowania luster dla obiektów 3D
3D Plaster według Faceta - -
Zaawansowana funkcja mieszania - -
Wzorce 3D z profili złożonych - -
MODELOWANIE BRYŁOWE I ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA MECHANICZNA
Część Drzewo/Historia Drzewo - -
Modelowanie bryłowe ACIS® - -
Narzędzie do gwintowania - -
jednostka streczowa - -
jednostka ekstrakcyjna - -
narzędzie do pchania/ciągnięcia - -
Drukuj - -
Narzędzia prawne - krzywa od prawa; powierzchnia z prawem; offset z prawem; jednostka osnowy z prawem - -
Lofting - -
Wsparcie NURBS - -
Narzędzia do obróbki blachy (zginanie i nie zginanie, kołnierz, klin i żebro) - -
Gładkie siatki powierzchniowe (SMesh) - -
Tweak Face and Revolve Face - -
jednostka skręcona - -
Wytłaczarki skręcane, narzędzia wytłaczania do twarzy - -
ZAAWANSOWANY PROJEKT ARCHITEKTONICZNY & GIS
Kreator Budowniczy Domu
Prosty BIM poprzez wsparcie IFC Limited Tylko import
menedżer stylu Limited Limited
Bloki samokaleczące i samoprzylepne
Geolokalizacja rysunków, Róża kompasowa
Rozkład jazdy
Narzędzie harmonogramu i kreator -
Sekcje i elewacje architektoniczne (dokumentacja 3D-to-2D) -
Inteligentne (parametryczne), bogate w atrybuty obiekty architektoniczne Limited Limited Pełna
- Ściany (samouzdrawiające się; proste, zakrzywione; wkładka blokująca)
- Markery
- Okna i drzwi
- Dachy
- Płyty (Płyty podłogowe i dachowe, teraz z otworami) -
- Definicje ścian zespolonych / Ściany wieloskładnikowe - -
- Szprosy - dla okien i drzwi - -
- Schody - -
- Szyny - -
FOTOREALISTYCZNY RENDERING I WIZUALIZACJA
Rendering fotorealistyczny 3D
Dostosowywalne oświetlenie i biblioteki materiałów
Żelazność dla świateł słonecznych
Dostosowywalne środowisko Biblioteka
Luminancja obiektów, odlewanie cieni, antyaliasing
OpenGL & Hidden Line Rendering
ray tracing
Render Manager
Wspólne zestawy shaderów - wsparcie dla dotychczasowych rysunków
Wolumetryczne efekty renderowania (Volumetric Rendering Effects)
Geo-lokalizacja słońca i fizyczne oświetlenie nieba
Advance Rendering - -
Mapowanie UV - teraz obejmuje obiekty SMesh - -
Dynamic Cutaway Plane - -
FOTOREALISTYCZNY RENDERING I WIZUALIZACJA
Bloki, edytor bloków i obsługa Xref
Symbole, biblioteka części
Style tabeli z definicjami zestawu właściwości -
Wewnętrzna baza danych i dane niestandardowe; Łączność z zewnętrzną bazą danych -
Parametryczny edytor części do tworzenia i zarządzania częściami 2D i 3D - -
Programowalne skrypty SDK i Rubinowe (kompatybilne z SketchUp Ruby Scripts) - -
INTEROPERACYJNOŚĆ
Obsługa drukarki 3D poprzez .STL Import i eksport
Zgodność plików programu AutoCAD (DXF, DWG i DWF)
Import i otwieranie formatów plików 22 25 41
Eksportuj, zapisz jako i opublikuj formaty plików 23 27 34
Ulepszony plik SketchUp (SKP) Import - geometria, widoki, materiały, komponenty
Import plików TAP - Import plików TurboApp z urządzeń przenośnych
Eksport danych o współrzędnych -
Eksport Adobe 3D PDF (.U3D i .PRC) - Tylko U3D
Otwieranie i zapisywanie plików 3DM (Rhino), OBJ, SHX (tylko zapisywanie) , STP - OBJ, tylko SHX
Obsługa plików Google Earth (KML i KMZ) -
Obsługa importu i eksportu plików danych terenowych (XYZ) -
Obsługa chmury punktów (PCD, PCG, XYZ, ASC) -
Narzędzie do konwersji plików z konwersją plików wsadowych - -
Otwieranie i zapisywanie rysunków mechanicznych ASAT, SAT, IGS, STP - -
3MF -
3DM, 3DS - -
INNE
wsparcie dla licencji sieciowych
Triangulacja chmur punktów -
Chmura punktów podrzędnych (Subset Point Cloud) -
 
 
wymagania systemowe
wersja 2020
Rozmiar 880Mb
Platforma Windows 7, Windows 8, Windows 10

TurboCAD Deluxe jest dostarczany w wersji 64-bitowej, aby w pełni wykorzystać dostępną pamięć komputera do ładowania, przetwarzania i renderowania plików CAD. Wersja 32-bitowa jest również dostępna, jeśli jest wymagana przez sprzęt.

 • Typ procesora:1 gigahercowy (GHz) lub szybszy procesor 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
 • Wymagania systemowe 64-bitowe: Microsoft Windows 10, Windows 8* 64-bitowy, Windows 7 (64-bitowy), Vista (64-bitowy) - 8 GB pamięci RAM.
 • 32-bitowe wymagania systemowe: Microsoft Windows 10, Windows 8*, Windows 7, Windows Vista** - 4GB RAM.

*TurboCAD jest przeznaczony dla komputerów stacjonarnych lub laptopów, które spełniają wskazane wymagania systemowe. Technologia Windows RT do użytku na tabletach nie jest obsługiwana.

** 32-bitowa wersja TurboCAD Deluxe będzie działała na platformie Vista, jednak platformy te nie są już oficjalnie wspierane.

 

Zalecane:

Twoje doświadczenia z TurboCAD Deluxe zostaną znacznie wzbogacone o nowszą generację, szybszy procesor i 16 GB pamięci RAM.

 

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD 2020 Deluxe"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany