Infolinia 0800 702813
 
TurboCAD 2020 Platinum, English

TurboCAD 2020 Platinum, English

4754,38 zł * 6176,25 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821134
 • 087202_549
 • Ważny bezterminowo
 • EN
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
TurboCAD 2020 Platyna Premium, Profesjonalne oprogramowanie CAD 2D/3D Gotowy do użycia... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD 2020 Platinum, English"

TurboCAD 2020 Platyna
Premium, Profesjonalne oprogramowanie CAD 2D/3D

 • Gotowy do użycia 2D/3D CAD dla każdego
 • Kompletne narzędzia projektowe 2D/3D
 • Łatwy do nauki i użytkowania
 • Funkcje drukowania 3D
 • Doskonała wymiana plików
 • Narzędzia do projektowania architektonicznego
 • Fotorealistyczny rendering, materiały i oświetlenie
 • Fotorealistyczny rendering, materiały i oświetlenie
 • NOWOŚĆ! Powtórzyć ostatnie polecenie
 • NOWOŚĆ! Generate Weight Report

 

Opis

Wprowadzenie do TurboCAD Pro Platinum

TurboCAD Platinum 2020 to wspaniała kolekcja profesjonalnych narzędzi CAD 2D/3D do projektowania, modyfikacji, prezentowania i dokumentowania w sposób zintegrowany. Opcjonalny, podobny do AutoCAD® 2020, interfejs kreślarski 2D z wierszem poleceń i dynamicznym kursorem wprowadzania danych pomaga profesjonalistom już zaznajomionym z programem AutoCAD łatwo nabrać tempa. 

 • zaawansowana technologia
 • Mocna paleta kreślarska,
 • Ograniczenia D-Cube
 • Silnik ACIS® 
 • Zwiększyć produktywność. 

Zaawansowane narzędzia do projektowania architektonicznego i mechanicznego zapewniają jeszcze większą elastyczność i kontrolę, a doskonałe sterowanie renderingiem daje potężne możliwości prezentacji. Plus TurboCAD Pro Platinum jest programowalny i obsługuje ponad 40 formatów plików, w tym .DWG, .DXF, .SKP, 3D .PDF, 3MF, FBX i .STL do drukowania 3D.

Główne cechy charakterystyczne

Potężny interfejs użytkownika i wydajność

Jeśli jesteś nowicjuszem w TurboCAD Pro Platinum, funkcje takie jak w pełni konfigurowalny interfejs, w tym opcjonalny interfejs do rysowania 2D w programie AutoCAD® , mogą pomóc w rozpoczęciu pracy. Oszczędzaj więcej czasu dzięki edycji opartej na uchwytach i akcelerowanym przez GPU silnikom rysunkowym. Nawet zbieranie i składanie wszystkich zewnętrznych zasobów i podmiotów dołączonych do rysunku w celu dystrybucji jest proste z ePackiem. Plus, TurboCAD jest kompatybilny z 64 bitami do zarządzania nawet największymi plikami CAD.

dyrektor projektowy

Organizowanie, dostęp i badanie alternatywnych rozwiązań projektowych. The Design Director Palette provides advanced controls for Layers, Layer Filters, creating Layer Sets, setting and saving Work Planes, controlling Named Views, and more to streamline work and enhance productivity. 

Projektowanie i edycja 2D

TurboCAD jest bogaty w profesjonalne narzędzia projektowe 2D/3D i pomoce rysunkowe, które przyspieszają projektowanie. Tworzenie widoków i rzutni o dowolnej wielkości i kształcie. Dostęp do obszernej przestrzeni na papier i możliwości drukowania. Wielokrotny wybór narzędzi rysunkowych, narzędzi wymiarowych i innych.  

 

 

Modelowanie powierzchni 3D

TurboCAD zawiera kompletny zestaw narzędzi do modelowania i edycji powierzchni 3D, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do projektów mechanicznych pojedynczych części, jak i małych zespołów. 

 

Modelowanie bryłowe ACIS® / zaawansowana konstrukcja mechaniczna

 

TurboCAD Pro Platinum zapewnia zaawansowane narzędzia do modelowania powierzchni 3D i bryłowego ACIS. Narzędzie do gwintowania, wytłaczania skręconego, wytłaczania do czoła, narzędzie do nadruku, otwory parametryczne, nadruk i inne umożliwiają łatwe tworzenie bardziej skomplikowanych, profesjonalnych projektów. Dostęp do zaawansowanych narzędzi modyfikujących, takich jak gięcie, unbend i facet offset, ułatwia modyfikację istniejącej geometrii. Dostępne są również narzędzia do modelowania gładkich powierzchni siatki / sub-D, pozwalające na tworzenie bardziej organicznych kształtów. 

 

 

Architektura i GIS

TurboCAD zawiera zintegrowany zestaw narzędzi architektonicznych, które przyspieszają wydajność w projektowaniu i sporządzaniu projektów, lub w dokumentacji istniejących kompatybilnych modeli architektonicznych. Obiekty architektoniczne są kompatybilne z programem AutoCAD® Architecture (ACA), dzięki czemu modele .DWG z rozszerzeniami ACA mogą być odczytywane, modyfikowane i dokumentowane w razie potrzeby. 

 


Fotorealistyczny rendering i wizualizacja

TurboCAD Pro Platinum zawiera lampy błyskowe, które przyspieszają prace projektowe i tworzą oszałamiające prezentacje.   Zarządzanie renderingiem materiałów, luminancji, środowisk, zaawansowanych stylów renderowania i innych elementów pomaga użytkownikom tworzyć prawdziwie fotorealistyczne prezentacje ich projektów.

 

Parametryczny menedżer części

Tworzenie części, które pozostają pod kontrolą parametryczną, nawet po wstawieniu ich do rysunku. Rysuj również części o różnych ograniczeniach i przekształcaj je na części parametryczne. Części mogą być zapisywane indywidualnie, a biblioteki obiektów .PPM mogą być tworzone, udostępniane i ponownie wykorzystywane z projektu do projektu. 

Odniesienia zewnętrzne (Xrefs)

Wszystkie formaty plików, które mogą być otwierane i importowane, z wyjątkiem obrazów bitmap, mogą być używane jako odniesienie zewnętrzne (Xref). TurboCAD oferuje klipy Xref dla dziesiątek formatów plików i oprawy Xref, które mogą być następnie eksplodowane i edytowane. Warstwy Xref są również łatwe w zarządzaniu, również za pomocą filtrów warstwowych. 

Programowalny (SDK i skryptowanie Rubinów)

Poszerzenie funkcjonalności programu TurboCAD Pro Platinum poprzez opracowanie nowych narzędzi, funkcji i zachowań. Niestandardowe procedury, które są wykonywane na bieżąco, mogą być zautomatyzowane. Można tworzyć i dodawać specyficzne narzędzia do zastosowań pionowych. Nawet komercyjne aplikacje wtyczkowe mogą być opracowywane i sprzedawane. Uaktualniona dokumentacja i próbki są dostarczane, a w Internecie dostępna jest obsługa wiki i forum.  

Co nowego w TurboCAD Platinum 2020?

 

 

 

Wydajność, interfejs użytkownika i użyteczność

 

Wstążka Duże/małe ikony, rozmiar ikony dostępnej przestrzeni

Nowa opcja menu lokalnego została dodana po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę wstążki Użytkownicy mogą teraz zmienić rozmiar ikony/tekst ikonki na "Duży obraz i tekst", co pozwala na wyświetlenie większego obrazu ikony narzędzia wraz z towarzyszącym mu tekstem.   

 

Zmiana stylów ikon wstążki z brakiem wolnej przestrzeni

Podczas korzystania z interfejsu wstążki, gdy zmieniasz Skalę UI lub Rozmiar ikony poprzez menu Opcje/ Paski narzędzi i menu /Opcje, Rozmiar i Styl (z tekstem lub bez) ikony będzie się dynamicznie zmieniał.

 

 

Powtórzyć ostatnie polecenie

Nowe polecenie Powtórz pozwala użytkownikowi na powtórzenie poprzedniego polecenia za pomocą jednego kliknięcia.

 

 

Redagowanie i edycja 2D

 

Pasek wskaźnika trybu blokowania i edycji grupy

Podczas edycji bloku lub grupy, w lewym górnym rogu obszaru rysowania pojawia się (nowy) mały pasek narzędzi. Pasek narzędzi wyświetla nazwę bloku lub grupy i zawiera ikonę "Zakończ", aby przywrócić użytkownika do głównej przestrzeni modelu.

 

Ulepszony snap 3D 

Teraz, przecięcie dwóch, dwuwymiarowych obiektów, które nie znajdują się na tej samej płaszczyźnie konstrukcyjnej, może zostać zatrzaśnięte. Przydatne dla narzędzi do modyfikacji 3D, takich jak Lofting, Covering i Wyciskanie.

 

Paleta szkicowa: Możliwość wyboru zestawów warstw

Podobnie jak w przypadku portów widoku miejsca na papier, paleta robocza ma teraz możliwość wyboru zestawu warstw. Zestaw warstw może zawierać zarówno warstwy widoczne, jak i niewidoczne. Wcześniej obiekty kreślarskie nie uwzględniały widoczności, lecz wszystkie warstwy w obiekcie 3D były widoczne, więc użytkownik mógł uzyskać obiekt kreślarski z niepotrzebnymi informacjami.

 

Ten sam dodatek zestawu warstw został dodany do obiektu szkicującego za pomocą menu lokalnego Właściwości:

 

Animacja ograniczeń

Wartości wymiarowe, które umożliwiają animację kątów, długości i odległości w ramach systemu ograniczeń, mogą być teraz animowane. Animatowanie tych wartości zapewnia silne wizualne sprzężenie zwrotne w zakresie problemów związanych z ruchem typowych dla konstrukcji mechanicznych. 

Narzędzie rozciąga się na analizę ruchu 3D, gdy wartości wymiarów są częścią ograniczonego szkicu 2D, który jest używany do definiowania kształtów wyciskanych, zamiatanych lub toczonych 3D. Animatowanie wartości wymiaru automatycznie aktualizuje nie tylko szkic, ale także zależną od niego część 3D. 

Interfejs użytkownika zapewnia szereg elementów sterujących do analizy ruchu, w tym przyrosty kroków, zasięg, pętla, pauza i ruch do przodu lub do tyłu. 

 

Ulepszenia w zakresie widoku miejsca na papier Ulepszenia w zakresie eksplozji

Eksplodowane rzutnie w Paper Space mogą być teraz tworzone z włączoną funkcją Ukrytej linii i obiektów nieodwracalnych. Ponadto usunięto dodatkowe linie, które pojawiły się w domu wielopiętrowym.

 

Najlepiej dopasowane koło i linia 

Nowe narzędzia Best Fit Circle i Line pozwalają użytkownikowi na narysowanie okręgu, który najlepiej pasuje do 3 lub więcej zdefiniowanych punktów lub linii do 2 lub więcej punktów. Punkty mogą być pobierane z określonego miejsca lub z określonego obiektu.

 

Funkcja automatycznego numerowania

Narzędzie Automatyczne numerowanie pozwala na wybranie wielu elementów tekstowych i nadanie im automatycznej numeracji. Numery są umieszczone na końcu każdego bloku tekstowego lub mogą zastąpić blok tekstowy.

 

 

 

Architektoniczny

 

Modyfikator otworów

Dodano nową opcję "Auto Modifier". Po włączeniu tej opcji zostanie automatycznie wygenerowany modyfikator konturów otwierania (przycinania ścian). Wcześniej modyfikator Otwarcia musiał być zdefiniowany ręcznie. Jeżeli modyfikator otwarcia nie został zdefiniowany, to do wykonania otworu w ścianie zawsze stosowano prostokąt (przedłużenia otworów). Jako modyfikatory używane są tylko obiekty 3D.

 

 

Projektowanie i modelowanie 3D

właściwości masy

Poprzez przypisanie materiału do obiektu bryły 3D, gęstość tego obiektu jest stosowana na podstawie materiału. Znajomość Gęstości i Objętości obiektu 3D pozwala programowi TurboCAD na wyświetlanie za pomocą narzędzia Właściwości masy, tych obiektów 3D lub zbioru obiektów 3D. 

 

Generuj raport wagowy

Nowe narzędzie, które po przypisaniu materiałów do obiektów bryłowych, pozwala użytkownikowi na wygenerowanie raportu wagowego i wyeksportowanie go do listy materiałów.

 

Rendering i wizualizacja

 

FlatShot

Nowe narzędzie Flatshot pozwala użytkownikom na utworzenie widoku 2D obiektu 3D, zawierającego widoczne i niewidoczne linie, a następnie zapisanie tego widoku w palecie Bloków. Świetne narzędzie do tworzenia wspaniałych prezentacji!

 

 
Interoperacyjność
 

Dodano nowe, profesjonalne, mechaniczne formaty plików cad:

Nowa obsługa importu i eksportu filtrów plików z wiodących, profesjonalnych mechanicznych produktów CAD. W tym: CATIA, Inventor, NX, Parasolid, ProE, Solid Edge, SolidWorks i VDA-FS z CATIA 
AutoCad® i pliki szkiców:
Program TurboCAD obsługuje teraz import/eksport formatów plików DWG i DXF programu AutoCAD 2020 oraz import/eksport formatu pliku SketchUp 2020 SKP.
 
 
Wybierz element lub uszkodzoną część:

Za pomocą Edytora Faset można teraz wybrać wszystkie podobne klasy obiektów ACIS® - mieszać sieci, mieszać sekwencje, wypukłości lub wgłębienia części ciała po prostu wybierając jedną fasetę tej części. Potężne narzędzie do wymiany lub usunięcia elementu z importowanej części 3D bez historii.
Korzyści
 • Łatwe do nauczenia się i użycia dzięki kreatorom konfiguracji, pomocy kontekstowej, zatrzaskom, pomocy w wyrównywaniu i edycji za pomocą uchwytów.
 • Opcja interfejsu rysowania 2D w programie AutoCAD® 2020 z wierszem poleceń i dynamicznym kursorem wprowadzania danych.

 • Kompletne narzędzia projektowe 2D/3D do rysowania, modelowania, modyfikowania, wymiarowania i adnotacji.

 • Narzędzia do modelowania powierzchni, takie jak 2D/3D Booleans, wytłaczanie, obracanie, zamiatanie i inne.

 • Modelowanie bryłowe ACIS® 3D oraz zaawansowane narzędzia do projektowania mechanicznego do tworzenia złożonych obiektów 3D.

 • Profesjonalne drzewo części, które może działać jak selektywne cofanie/odnawianie dla wszystkich Twoich operacji 2D/3D.

 • Powerful Drafting Palette, która tworzy asocjacyjne przekroje i wycina płaszczyzny.

 • Zaawansowane narzędzia architektoniczne, w tym większy zakres parametrycznych obiektów architektonicznych, menedżer stylu i wsparcie IFC.

 • Doskonały fotorealistyczny rendering, materiały i oświetlenie do tworzenia mocnych prezentacji.

 • Dziesiątki narzędzi wydajnościowych, takich jak podkład PDF i ePack z nowym inteligentnym wysyłaniem plików.

 • 2D Geometryczne i wymiarowe ograniczenia.

 • Łączność z bazą danych z możliwością indywidualnego raportowania.

 • Obsługa chmur punktów.

 • Programowalny za pomocą Ruby Scripting lub Software Development Kit do tworzenia procedur, funkcji i wielu innych.

 • Ponad 40 standardowych branżowych formatów plików CAD i graficznych obsługiwanych w celu udostępniania swojej pracy.

 • Nowy import plików TurboApp z urządzeń mobilnych.

 • Ponad 50 nowych i ulepszonych funkcji!

wymagania systemowe
Wersja 2020
Rozmiar 880Mb
Platforma Windows 7, Windows 8, Windows 10

typ procesora

 • 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy procesor 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)

64-bitowe wymagania systemowe

 • Microsoft Windows 10, Windows 8* 64-bitowy, Windows 7 (64-bitowy), Vista (64-bitowy)
 • 8 GB PAMIĘCI RAM

32-bitowe wymagania systemowe:

 • Microsoft Windows 10, Windows 8*, Windows 7
 • 4GB RAM

*TurboCAD jest przeznaczony dla komputerów stacjonarnych lub laptopów, które spełniają wskazane wymagania systemowe. Technologia Windows RT używana na niektórych tabletach nie jest obsługiwana.

Zalecane:

 • Twoje doświadczenia z TurboCAD Pro Platinum zostaną znacznie wzbogacone o nowszą generację, szybszy procesor, 16 GB pamięci RAM.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD 2020 Platinum, English"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany