Infolinia 0800 702813
 
TurboCAD 2020 Professional, English

TurboCAD 2020 Professional, English

3328,00 zł * 3798,94 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821136
 • Ważny bezterminowo
 • EN
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
TurboCAD 2020 Professional Zaawansowane oprogramowanie CAD 2D/3D Gotowy do użycia... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD 2020 Professional, English"

TurboCAD 2020 Professional
Zaawansowane oprogramowanie CAD 2D/3D

 • Gotowy do użycia 2D/3D CAD dla każdego
 • Kompletne narzędzia projektowe 2D/3D
 • Łatwy do nauki i użytkowania
 • Funkcje drukowania 3D
 • Doskonała wymiana plików
 • Narzędzia do projektowania architektonicznego
 • Fotorealistyczny rendering, materiały i oświetlenie
 • Fotorealistyczny rendering, materiały i oświetlenie
 • NOWOŚĆ! Powtórzyć ostatnie polecenie
 • NOWOŚĆ! Best Fit Circle i Line
 
Opis

wstęp do TurboCAD Professional

TurboCAD Professional 2020 jest przeznaczony dla doświadczonych użytkowników systemów 2D/3D CAD, którzy już znają AutoCAD® lub AutoCAD® LT i szukają wydajnej alternatywy. Zawiera on wszystkie funkcje kreślenia 2D, trójwymiarowego modelowania powierzchni, fotorealistycznego renderowania i rozbudowaną obsługę plików programu TurboCAD Professional 2020.

StronaTurboCAD Professional zawiera również opcję interfejsu kreślenia 2D w programie AutoCAD®2020 z wierszem poleceń i dynamicznym kursorem wejściowym, która upraszcza przejście z programu AutoCAD®2020.

Ponadto w programie TurboCAD Professional 2020 zawarto dodatkowe funkcje profesjonalne, które zwiększają wydajność i interoperacyjność.

Najważniejsze cechy

Potężny interfejs użytkownika i wydajność

Jeśli jesteś nowicjuszem w TurboCAD Pro Platinum, funkcje takie jak w pełni konfigurowalny interfejs, w tym opcjonalny interfejs do rysowania 2D w programie AutoCAD® , mogą pomóc w rozpoczęciu pracy. Oszczędzaj więcej czasu dzięki edycji opartej na uchwytach i akcelerowanym przez GPU silnikom rysunkowym. Nawet zbieranie i składanie wszystkich zewnętrznych zasobów i podmiotów dołączonych do rysunku w celu dystrybucji jest proste z ePackiem. Plus, TurboCAD jest kompatybilny z 64 bitami do zarządzania nawet największymi plikami CAD.

 

dyrektor projektowy

Organizowanie, dostęp i badanie alternatywnych rozwiązań projektowych. The Design Director Palette provides advanced controls for Layers, Layer Filters, creating Layer Sets, setting and saving Work Planes, controlling Named Views, and more to streamline work and enhance productivity. 

 

Projektowanie i edycja 2D

TurboCAD jest bogaty w profesjonalne narzędzia projektowe 2D/3D i pomoce rysunkowe, które przyspieszają projektowanie. Tworzenie widoków i rzutni o dowolnej wielkości i kształcie. Dostęp do obszernej przestrzeni na papier i możliwości drukowania. Wielokrotny wybór narzędzi rysunkowych, narzędzi wymiarowych i innych.  

 

Modelowanie powierzchni 3D

TurboCAD zawiera kompletny zestaw narzędzi do modelowania i edycji powierzchni 3D, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do projektów mechanicznych pojedynczych części, jak i małych zespołów. 

 

Architektura i GIS

TurboCAD zawiera zintegrowany zestaw narzędzi architektonicznych, które przyspieszają wydajność w projektowaniu i sporządzaniu projektów, lub w dokumentacji istniejących kompatybilnych modeli architektonicznych. Obiekty architektoniczne są kompatybilne z programem AutoCAD® Architecture (ACA), dzięki czemu modele .DWG z rozszerzeniami ACA mogą być odczytywane, modyfikowane i dokumentowane w razie potrzeby. 
 

 

 

Fotorealistyczny rendering i wizualizacja

TurboCAD Pro Platinum zawiera prace świetlne, które przyspieszają prace projektowe i tworzą oszałamiające prezentacje.   Zarządzanie renderingiem materiałów, luminancji, środowisk, zaawansowanych stylów renderowania i innych elementów pomaga użytkownikom tworzyć prawdziwie fotorealistyczne prezentacje ich projektów. 

Interoperacyjność / Obsługa plików

TurboCAD ułatwia utrzymanie inwestycji we własność intelektualną i dzielenie się swoją pracą. TurboCAD Pro obsługuje eksport modeli 3D do formatu 3D .PDF, który może być interaktywnie oglądany za pomocą programu Acrobat Reader. Ponadto użytkownicy mogą otwierać, wstawiać lub osadzać do 35 formatów plików i eksportować do 28, w tym .DWG, .DXF (od R14 do 2017 włącznie z rozszerzeniami AutoCAD® Architecture), .SKP (SketchUp™, do wersji 2015), .3DM (Rhinoceros®), .3DS (Autodesk® 3ds Max®), IGES, STEP, .OBJ, COLLADA (.DAE - eksport) i wiele innych.


Odniesienia zewnętrzne (Xrefs)

Wszystkie formaty plików, które mogą być otwierane i importowane, z wyjątkiem obrazów bitmap, mogą być używane jako odniesienie zewnętrzne (Xref). TurboCAD oferuje klipy Xref dla dziesiątek formatów plików i oprawy Xref, które mogą być następnie eksplodowane i edytowane. Warstwy Xref są również łatwe w zarządzaniu, również za pomocą filtrów warstwowych. 

Co nowego w TurboCAD Professional 2020?

 

 

Wydajność, interfejs użytkownika i użyteczność

 

Wstążka Duże/małe ikony, rozmiar ikony dostępnej przestrzeni

Nowa opcja menu lokalnego została dodana po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę wstążki Użytkownicy mogą teraz zmienić rozmiar ikony/tekst ikonki na "Duży obraz i tekst", co pozwala na wyświetlenie większego obrazu ikony narzędzia wraz z towarzyszącym mu tekstem.   

 

Zmiana stylów ikon wstążki z brakiem wolnej przestrzeni

Podczas korzystania z interfejsu wstążki, gdy zmieniasz Skalę UI lub Rozmiar ikony poprzez menu Opcje/ Paski narzędzi i menu /Opcje, Rozmiar i Styl (z tekstem lub bez) ikony będzie się dynamicznie zmieniał.

 

 

Powtórzyć ostatnie polecenie

Nowe polecenie Powtórz pozwala użytkownikowi na powtórzenie poprzedniego polecenia za pomocą jednego kliknięcia.

 

 

Redagowanie i edycja 2D

 

Pasek wskaźnika trybu blokowania i edycji grupy

Podczas edycji bloku lub grupy, w lewym górnym rogu obszaru rysowania pojawia się (nowy) mały pasek narzędzi. Pasek narzędzi wyświetla nazwę bloku lub grupy i zawiera ikonę "Zakończ", aby przywrócić użytkownika do głównej przestrzeni modelu.

 

Ulepszony snap 3D 

Teraz, przecięcie dwóch, dwuwymiarowych obiektów, które nie znajdują się na tej samej płaszczyźnie konstrukcyjnej, może zostać zatrzaśnięte. Przydatne dla narzędzi do modyfikacji 3D, takich jak Lofting, Covering i Wyciskanie.

 

Paleta szkicowa: Możliwość wyboru zestawów warstw

Podobnie jak w przypadku portów widoku miejsca na papier, paleta robocza ma teraz możliwość wyboru zestawu warstw. Zestaw warstw może zawierać zarówno warstwy widoczne, jak i niewidoczne. Wcześniej obiekty kreślarskie nie uwzględniały widoczności, lecz wszystkie warstwy w obiekcie 3D były widoczne, więc użytkownik mógł uzyskać obiekt kreślarski z niepotrzebnymi informacjami.

 

Ten sam dodatek zestawu warstw został dodany do obiektu szkicującego za pomocą menu lokalnego Właściwości:

 

Animacja ograniczeń

Wartości wymiarowe, które umożliwiają animację kątów, długości i odległości w ramach systemu ograniczeń, mogą być teraz animowane. Animatowanie tych wartości zapewnia silne wizualne sprzężenie zwrotne w zakresie problemów związanych z ruchem typowych dla konstrukcji mechanicznych. 

Narzędzie rozciąga się na analizę ruchu 3D, gdy wartości wymiarów są częścią ograniczonego szkicu 2D, który jest używany do definiowania kształtów wyciskanych, zamiatanych lub toczonych 3D. Animatowanie wartości wymiaru automatycznie aktualizuje nie tylko szkic, ale także zależną od niego część 3D. 

Interfejs użytkownika zapewnia szereg elementów sterujących do analizy ruchu, w tym przyrosty kroków, zasięg, pętla, pauza i ruch do przodu lub do tyłu. 

 

Ulepszenia w zakresie widoku miejsca na papier Ulepszenia w zakresie eksplozji

Eksplodowane rzutnie w Paper Space mogą być teraz tworzone z włączoną funkcją Ukrytej linii i obiektów nieodwracalnych. Ponadto usunięto dodatkowe linie, które pojawiły się w domu wielopiętrowym.

 

Najlepiej dopasowane koło i linia 

Nowe narzędzia Best Fit Circle i Line pozwalają użytkownikowi na narysowanie okręgu, który najlepiej pasuje do 3 lub więcej zdefiniowanych punktów lub linii do 2 lub więcej punktów. Punkty mogą być pobierane z określonego miejsca lub z określonego obiektu.

 

Funkcja automatycznego numerowania

Narzędzie Automatyczne numerowanie pozwala na wybranie wielu elementów tekstowych i nadanie im automatycznej numeracji. Numery są umieszczone na końcu każdego bloku tekstowego lub mogą zastąpić blok tekstowy.

 

Architektoniczny

 

Modyfikator otworów

Dodano nową opcję "Auto Modifier". Po włączeniu tej opcji zostanie automatycznie wygenerowany modyfikator konturów otwierania (przycinania ścian). Wcześniej modyfikator Otwarcia musiał być zdefiniowany ręcznie. Jeżeli modyfikator otwarcia nie został zdefiniowany, to do wykonania otworu w ścianie zawsze stosowano prostokąt (przedłużenia otworów). Jako modyfikatory używane są tylko obiekty 3D.

 

 

 

Rendering i wizualizacja

 

FlatShot

Nowe narzędzie Flatshot pozwala użytkownikom na utworzenie widoku 2D obiektu 3D, zawierającego widoczne i niewidoczne linie, a następnie zapisanie tego widoku w palecie Bloków. Świetne narzędzie do tworzenia wspaniałych prezentacji!

 

 
Interoperacyjność
 

Tekstury 3mf - import/eksport:

Obsługa shaderów elementów została dodana do 3MF Import i Export.

Pliki Autocad® i szkicowniki:

Program TurboCAD obsługuje teraz import/eksport formatów plików DWG i DXF programu AutoCAD 2020 oraz import/eksport formatu pliku SketchUp 2020 SKP.

Ulepszenie filtrów Ifc:

Do IFC Export dodano obsługę symboli PPM i wstawek blokowych 2D/3D.

Korzyści
 • Kompletne narzędzia projektowe 2D/3D do rysowania, modelowania, modyfikowania, wymiarowania i adnotacji.
 • Łatwe do nauczenia się i użycia dzięki kreatorom konfiguracji, pomocy kontekstowej, zatrzaskom, pomocy w wyrównywaniu i edycji za pomocą uchwytów.

 • Opcja interfejsu kreślenia 2D podobnego do programu AutoCAD®2020 z wierszem poleceń i dynamicznym kursorem wejściowym, która upraszcza przejście z programu AutoCAD®2020.

 • Bardziej profesjonalne narzędzia do rysowania i edycji 2D, takie jak 2D Geometryczne i Dimension Constraints.

 • Narzędzia do modelowania powierzchni, takie jak 2D/3D Booleans, wytłaczanie, obracanie, zamiatanie i inne.

 • Narzędzia do projektowania architektonicznego, w tym parametryczne obiekty architektoniczne, przekroje i elewacje, kreator budowy domów, narzędzie do tworzenia harmonogramów i wiele innych.

 • Fotorealistyczny rendering, materiały i oświetlenie do tworzenia potężnych prezentacji.

 • Wewnętrzna baza danych i dane niestandardowe, łączność z zewnętrzną bazą danych i obsługa chmury punktów

 • Rozszerzone opcje udostępniania plików, w tym AutoCAD®2020 .DWG & .DXF, SketchUp .SKP, .STL, 3MF i FBX do drukowania 3D i wiele innych!

Odkryj "TurboCad Pro Platinum 2020
Narzędzia i funkcje    

TurboCad
Professional 

 

TurboCad
Pro Platinum  

 

UI I WYDAJNOŚĆ
System audytowy - lokalizowanie "złych" lub nietypowych obiektów w oparciu o kryterium użytkownika    
Opcje interfejsu szkicowania 2D w programie AutoCAD® podobne do AutoCAD®    
Linia poleceń z dynamicznym kursorem wejściowym (Dynamic Input Cursor)    
Łatwa, ręczna edycja    
ePack z nowym inteligentnym wysyłaniem plików    -  
Narzędzie podkładowe PDF    
narzędzie do czyszczenia -  
Windows 64-bitowe i 32-bitowe Wersje kompatybilne    
Dyrektor ds. projektowania - w zakresie zarządzania nieruchomościami obiektowymi    
Filtry warstwowe    
zarządzanie warstwą    
selektor koncepcyjny    
Znacznik czasu    
2D REDAKCJA I MONTAŻ
Rysunek 2D, edycja i modyfikacja       
Zaawansowane narzędzia rysunkowe (przekładnia, tolerancja powierzchni, tekst wzdłuż krzywej) -  
Paleta szkiców i detali - tworzenie przekrojów skojarzeniowych i cięcie płaszczyzn -  
Ograniczenia geometryczne i wymiarowe 2D -  
Asocjacyjne tablice i narzędzia wzorcowe    
Narzędzia do strzałek    
Narzędzia automatyczne (do skalowania, wymiarowania, pozycjonowania, obracania i przemieszczania)    
Bezier i Fair Curves    
Linia środkowa i znak środka        
Kreator wzorów luków i wypełnienia gradientowe    
Inteligentne i szybkie narzędzia wymiarowe    
Pole kątów względnych    
RYSUNEK 3D, MODELOWANIE I EDYCJA
Prymitywy powierzchniowe 3D       
3D Booleans - dodawanie, odejmowanie, przecięcie    
Helix 3D    
Kliniki 3D i polilinie    
Wytłaczanie (proste)    
narzędzia montażowe        
Zamiataj    
Obrót        
narzędzia szczelinowe    
Narzędzie do kopiowania luster dla obiektów 3D            
3D Plaster według Faceta -  
zaawansowana funkcjonalność mieszania -  
Wzorce 3D z profili złożonych -  
MODELOWANIE BRYŁOWE I ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA MECHANICZNA
Część Drzewo/Historia Drzewo     -  
Modelowanie bryłowe ACIS® -  
Narzędzie do gwintowania -  
jednostka streczowa -  
jednostka ekstrakcyjna    -  
narzędzie do pchania/ciągnięcia -  
Drukuj    -  
Narzędzia prawne - krzywa od prawa; powierzchnia z prawem; offset z prawem; jednostka osnowy z prawem -  
Lofting -  
Wsparcie NURBS    -  
Narzędzia do obróbki blachy (zginanie i nie zginanie, kołnierz, klin i żebro) -  
Gładkie siatki powierzchniowe (SMesh) -  
Tweak Face and Revolve Face -  
jednostka skręcona -  
Wytłaczarki skręcane, narzędzia wytłaczania do twarzy -  
ZAAWANSOWANY PROJEKT ARCHITEKTONICZNY & GIS
Kreator Budowniczy Domu    
Prosty BIM poprzez wsparcie IFC Tylko import  
menedżer stylu Limited  
Bloki samokaleczące i samoprzylepne       
Geolokalizacja rysunków, Róża kompasowa    
Rozkład jazdy    
Narzędzie harmonogramu i kreator       
Sekcje i elewacje architektoniczne (dokumentacja 3D-to-2D)       
Inteligentne (parametryczne), bogate w atrybuty obiekty architektoniczne Limited Pełna
- Ściany (samouzdrawiające się; proste, zakrzywione; wkładka blokująca)       
- Markery    
- Okna i drzwi       
- Dachy       
- Płyty (Płyty podłogowe i dachowe, teraz z otworami)    
- Definicje ścian zespolonych / Ściany wieloskładnikowe -  
- Szprosy - dla okien i drzwi    -  
- Schody -  
- Szyny -  
FOTOREALISTYCZNY RENDERING I WIZUALIZACJA
Fotorealistyczny rendering 3D    
Dostosowywalne oświetlenie i biblioteki materiałów       
Żelazność dla świateł słonecznych    
Dostosowywalne środowisko Biblioteka    
Luminancja obiektów, odlewanie cieni, antyaliasing    
OpenGL & Hidden Line Rendering       
ray tracing       
Render Manager       
Wspólne zestawy shaderów - wsparcie dla dotychczasowych rysunków    
Wolumetryczne efekty renderowania (Volumetric Rendering Effects)       
Geo-lokalizacja słońca i fizyczne oświetlenie nieba       
renderowanie z wyprzedzeniem -  
Mapowanie UV - teraz obejmuje obiekty SMesh -  
Dynamic Cutaway Plane    -  
FOTOREALISTYCZNY RENDERING I WIZUALIZACJA
Bloki, edytor bloków i obsługa Xref       
Symbole, biblioteka części       
Style tabeli z definicjami zestawu właściwości    
Wewnętrzna baza danych i dane niestandardowe; Łączność z zewnętrzną bazą danych    
Parametryczny edytor części do tworzenia i zarządzania częściami 2D i 3D -  
Programowalne skrypty SDK i Rubinowe (kompatybilne z SketchUp Ruby Scripts) -  
INTEROPERACYJNOŚĆ
Obsługa drukarki 3D poprzez .STL Import i eksport    
Zgodność plików programu AutoCAD (DXF, DWG i DWF)       
Import i otwieranie formatów plików 25 41
Eksportuj, zapisz jako i opublikuj formaty plików 27 34
Ulepszony plik SketchUp (SKP) Import - geometria, widoki, materiały, komponenty       
Import plików TAP - Import plików TurboApp z urządzeń przenośnych    
Eksport danych o współrzędnych    
Eksport Adobe 3D PDF (.U3D i .PRC) Tylko U3D  
Otwieranie i zapisywanie plików 3DM (Rhino), OBJ, SHX (tylko zapisywanie) , STP OBJ, tylko SHX  
Obsługa plików Google Earth (KML i KMZ)       
Obsługa importu i eksportu plików danych terenowych (XYZ)    
Obsługa chmury punktów (PCD, PCG, XYZ, ASC)    
Narzędzie do konwersji plików z konwersją plików wsadowych -  
Otwieranie i zapisywanie rysunków mechanicznych ASAT, SAT, IGS, STP  
3MF    
3DM, 3DS -  
INNE
wsparcie dla licencji sieciowych       
Triangulacja chmur punktów    
Chmura punktów podrzędnych (Subset Point Cloud)    
     
wymagania systemowe
Wersja 2020
Rozmiar 880 Mb
Platforma Windows 7, Windows 8, Windows 10

typ procesora

 • 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy procesor 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)

64-bitowe wymagania systemowe

 • Microsoft Windows 10, Windows 8* 64-bitowy, Windows 7 (64-bitowy), Vista (64-bitowy)
 • 8 GB PAMIĘCI RAM

32-bitowe wymagania systemowe:

 • Microsoft Windows 10, Windows 8*, Windows 7
 • 4GB RAM

*TurboCAD jest przeznaczony dla komputerów stacjonarnych lub laptopów, które spełniają wskazane wymagania systemowe. Technologia Windows RT używana na niektórych tabletach nie jest obsługiwana.

Zalecane:

 • Twoje doświadczenia z TurboCAD Professional zostaną znacznie wzbogacone o nowszą generację, szybszy procesor, 16 GB pamięci RAM.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD 2020 Professional, English"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany