Infolinia 0800 702813
 
TurboCAD 2021 Deluxe, English
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

TurboCAD 2022 Deluxe TurboCAD 2022 Deluxe
TurboCAD® 2022 Deluxe jest niezbędnym rozwiązaniem do kreślenia 2D i modelowania 3D dla osób prywatnych, małych firm, studentów i nauczycieli. Oprogramowanie to pozostaje najlepszym rozwiązaniem na rynku dla nowych użytkowników CAD...
1000,31 zł *
Wydajne oprogramowanie CAD 2D/3D Gotowy do użycia CAD 2D/3D dla każdego Kompletne... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD 2021 Deluxe, English"

Wydajne oprogramowanie CAD 2D/3D

 • Gotowy do użycia CAD 2D/3D dla każdego
 • Kompletne narzędzia do projektowania 2D/3D
 • Łatwy do nauki i użytkowania
 • Możliwości druku 3D
 • Doskonałe udostępnianie plików
 • Narzędzia do projektowania architektonicznego
 • Fotorealistyczny rendering, materiały i oświetlenie
 • NOWOŚĆ! Wizualizacja importu materiałów z Lightworks i RedSDK
 • NOWOŚĆ! Siatka architektoniczna
 • NOWOŚĆ! Załaduj/rozładuj refy


Wprowadzenie do TurboCAD

TurboCAD Deluxe 2021 to gotowy do użycia program do kreślenia 2D, modelowania 3D i renderowania. Łatwo dostosuj interfejs do swojego poziomu doświadczenia, aby uzyskać dostęp do setek narzędzi do rysowania, modyfikacji, wymiarowania i adnotacji. Błyskawicznie renderuj projekty w celu tworzenia zaawansowanych prezentacji, współdzielenia z programem AutoCAD i nie tylko.

TurboCAD Deluxe jest nadal najlepszym rozwiązaniem na rynku dla nowych użytkowników CAD 2D/3D. Jest łatwy do nauki i użytkowania oraz oferuje niesamowitą kolekcję funkcji kreślenia 2D, modelowania powierzchni 3D, fotorealistycznego renderowania i obsługiwanych filtrów plików. W roku 2021 dodano ponad 20 nowych i ulepszonych funkcji.

DOŚWIADCZENIE UŻYTKOWNIKA

Pełny zestaw narzędzi do rysowania, konstruowania i modelowania 2D/3D - TurboCAD wykorzystuje szeroki zakres linii, łuków, krzywych, splajnów i innych oczekiwanych narzędzi, dzięki czemu w każdej sytuacji masz dostęp do odpowiedniego narzędzia. W połączeniu z zrzutami TurboCAD, narzędziami modyfikacji i pomocami rysunkowymi, możesz szybko sporządzać i dokumentować swoje projekty.

 • Narzędzia do rysowania
 • Narzędzia do edycji/modyfikacji
 • Narzędzia do wymiarowania


Pomoc kontekstowa - Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby natychmiast uzyskać dostęp do ostatnio używanych narzędzi i ostatnio wprowadzonych wartości oraz aby szybko zmienić lub zresetować punkty odniesienia. Kiedy narzędzie TurboCAD jest aktywne, menu kontekstowe udostępnia również kontekstowy pasek narzędzi z innymi podobnymi narzędziami i funkcjami.

Elastyczny interfejs użytkownika - włączaj i wyłączaj tylko te narzędzia, które chcesz widzieć, pracując w znajomym, przypominającym okno, konfigurowalnym interfejsie. Zobacz kompleksowy zestaw narzędzi do projektowania 2D/3D z pełnymi objaśnieniami w trybie dla początkujących. Przełącz się do trybu zaawansowanego lub eksperckiego, aby zwolnić więcej miejsca na ekranie w miarę poznawania programu.

Kreator ustawień strony - odpowiedzi na pytania pomogą Ci określić rozmiar i orientację rysunku, jednostki miary, skalę wydruku i punkty widzenia.

Advanced Handle-Based Editing - oszczędzaj czas i rysuj dokładniej i szybciej. TurboCAD oferuje uchwyty do skalowania, ale także do obracania, przesuwania i wyrównywania obiektów. Dodatkowo, w pełni elastyczny projekt wyboru koncepcji pozwala użytkownikowi na dostosowanie wszystkich parametrów wizualnych i edycyjnych dostępnych w aplikacji (np. przesuwanie, skalowanie czy obracanie).

Narzędzia przyciąganiai wyrównywania geometrycznego - szybko rysuj linie i pozwól, aby narzędzia przyciągania automatycznie wyrównały je do najbliższego punktu środkowego, końcowego lub kilkudziesięciu wybranych punktów. Pomoce do wyrównania geometrycznego poprawiają wyświetlanie migawek.

Wybór okna lub przec ięcia - Użytkownicy mogą wybierać obiekty za pomocą myszy, używając metod okna lub przecięcia, podobnych do tych w programie AutoCAD®. Przeciągnij mysz od lewej do prawej, aby przejść do trybu okna i wybrać tylko te obiekty, które znajdują się całkowicie wewnątrz niebieskiego okna. Przeciągnij mysz od prawej do lewej, aby przejść do trybu przecięcia i wybrać tylko obiekty, które dotykają zielonego okna przecięcia.

Edycja tekstu 2D i 3D - Twórz i edytuj tekst bez opuszczania rysunku. Możesz również wybierać spośród tysięcy kolorów tekstu i tła.

Pływające i kształtowane rzutnie - tworzenie rzutni przestrzeni modelu w wielu przestrzeniach papieru. Edytuj swoje rzutnie, zmieniając ich kształt lub warstwy, które wyświetlają, a także włączaj lub wyłączaj warstwy w każdej rzutni. Możesz nawet renderować w obrębie rzutni.

Zoptymalizowany dla druku 3D - TurboCAD Deluxe odczytuje i zapisuje pliki STL, standard w świecie druku 3D. Funkcje drukowania 3D w TurboCAD Deluxe obejmują kontrolę upraszczania powierzchni oraz przycisk drukowania 3D dla drukarek 3D Systems.

Wiele rysunków/wiele miejsc na papierze - Utwórz wiele rysunków, każdy z wieloma miejscami na papierze, z niezależnymi ustawieniami (jednostki siatki itp.); następnie użyj zakładek, aby szybko przełączać się między miejscami na papierze.

Convert to Arc Polyline - Konwertuj krzywą Beziera lub splajnu na polilinię wykonaną w całości z łuków kołowych lub w całości z łuków kołowych i segmentów liniowych.

Stellated Polygon - Twórz obiekty wielokąta w kształcie gwiazdy za pomocą zaledwie dwóch kliknięć! Dostosuj właściwości do różnych kształtów gwiazd.

Obiekty tabelaryczne - Utwórz tabelę w mgnieniu oka lub zaimportuj tabelę z plików DWG/DXF.

Kreator wypełniania planów - tworzenie i wypełnianie tabel informacjami z rysunku.


CECHY ARCHITEKTURY

Kreator domu - To wspaniałe, oszczędzające czas narzędzie tworzy wstępny projekt domu pokój po pokoju, wraz z szafami, drzwiami, garażem, a nawet tarasem!

Smart Walls - samoregenerujące się ściany automatycznie łączą się i przecinają podczas projektowania w 2D lub 3D. Wymiary ścian można wyświetlić jednym kliknięciem.

Automatyczne otw ory w ścianach - "Pchnij" drzwi, okna, łuki lub dowolny kształt, aby utworzyć "otwory" w ścianach z połączonymi widokami 2D i 3D. Możesz nawet ustawić właściwości wyrównania pionowego. Podczas wstawiania drzwi i okien wyświetlane są wymiary, wskazujące odległość do i od końców ściany, co ułatwia i precyzuje ich rozmieszczenie. Dodatkowo na pasku inspekcji wyświetlane są odpowiednie pola przesunięcia.

Parametric Doors and Windows - wymiary okien i drzwi można skalować, aby spełnić wymagania projektowe. Możliwe jest dalsze dostosowanie do potrzeb klienta za pomocą materiałów i kolorów.

Wzory kreskowania i wypełnienia - Wybierz spośród ponad 70 wzorówkreskowania (w tym kolory), aby wizualnie wskazać różne elementy rysunku. Mapy bitowe, takie jak logo firmy, lub wypełnienia gradientowe mogą być również używane z przezroczystością.

Fractions - Wyświetlaj ułamki ułożone w stos, po przekątnej lub w linii, aby dostosować je do własnych preferencji.

Narzędzie do zaznaczania punktów - Automatycznie numeruj obiekty takie jak pokoje, drzwi czy okna. Doskonały do tworzenia legend, etykiet lub po prostu przypisywania punktów i dodawania notatek do rysunków.

Kreator budowy domu - Twórz pomieszczenia na wielu poziomach roboczych, aby szybko zaprojektować wielopiętrowe domy.


FUNKCJE MECHANICZNE / MODELOWANIE 3D

Operacje logiczne 2D i 3D - Użyj dwóch istniejących obiektów i połącz je, odejmuj, przecinaj lub przecinaj, aby stworzyć nowy obiekt. Wybierz wiele obiektów do dodania lub odjęcia.

Obrót - Przesuń obiekt 2D wokół osi obrotu, aby utworzyć obiekt 3D.

Extrude - Przeciągaj złożone modele 3D z prostych kształtów 2D.

Sweeps - Wyciskanie kształtów wzdłuż ścieżki, idealne do rysowania nieregularnych obiektów.

Łańcuchowa pol ilinia - Łańcuchowa polilinia umożliwia szybsze projektowanie, pozwalając na łączenie przecinających się obiektów lub części obiektów w pojedynczą polilinię, która może być następnie wytłaczana, obracana lub zamieniana.

Cięcie3D - TurboCAD umożliwia łatwe cięcie lub dzielenie jednego lub więcej obiektów 3D na nowe obiekty poprzez określenie płaszczyzny cięcia. Narzędzie do cięcia 3D daje możliwość cięcia według linii, płaszczyzny, płaszczyzny roboczej, powierzchni czołowej i czołowej.

Przeźroczystość koloru - ukryj kolor obiektu na pierwszym planie, aby pokazać lub uwydatnić ukryte szczegóły w tle.

Narzędzia do wycinania otworów - Trzy nowe narzędzia do wycinania otworów dla wynalazców, do obróbki drewna i projektowania mebli obejmują wycinanie otworów, wycinanie otworów w okręgu oraz wycinanie otworów w okręgu według środka i promienia.

RENDERING

Fotorealistyczny silnik renderujący - TurboCAD Deluxe 2018 wykorzystuje silnik renderujący LightWorks do tworzenia oszałamiających prezentacji. LightWorks jest zintegrowany bezpośrednio z edytorem materiałów TurboCAD i zawiera luminancję oraz inne elementy sterujące oświetleniem

Światła i materiały - TurboCAD Deluxe 2018 zawiera edytor materiałów i pełną bibliotekę materiałów do definiowania fizycznie dokładnych materiałów, w tym powierzchni odbijających z ray tracingiem i radiosity. Istnieje również wsparcie dla oświetlenia i luminancji. LightWorks zastępuje materiały i oświetlenie obrazów wyrenderowanych wcześniej za pomocą RedSDK®.

Design Director - organizowanie, dostęp i badanie alternatywnych rozwiązań projektowych w łatwy sposób w palecie Design Director. Twórz szablony warstw, szablony oświetlenia, szablony aparatu i potężne warstwy do wykorzystania w wielu projektach. Filtry warstw kompatybilne z formatem .dwg ułatwiają zarządzanie dużymi, złożonymi rysunkami. Warstwy TurboCAD Deluxe 2018 są kompatybilne z AutoCAD®2018, w tym z dialogiem warstw opartym na "Design Center".  


Pływające i ukształtowane rzutnie - tworzenie rzutni przestrzeni modelu w wielu przestrzeniach papieru. Edytuj swoje rzutnie, zmieniając ich kształt lub warstwy, które wyświetlają, z możliwością włączenia lub wyłączenia warstw dla każdej rzutni. Możesz nawet renderować w obrębie rzutni.


Wiele rysunków/wiele miejsc na papierze - Utwórz wiele rysunków, każdy z wieloma miejscami na papierze, z niezależnymi ustawieniami (jednostki siatki itp.); następnie użyj zakładek, aby szybko przełączać się między miejscami na papierze.


Kolory, Pędzle, Wypełnienia bitmapowe i gradientowe oraz Przezroczystość - TurboCAD® umożliwia nakładanie wzorów kreskowania igradientów z przezroczystością. Można również użyć bitmap niestandardowych, takich jak logo firmy. Dzięki temu można znacznie wyraźniej i dokładniej przedstawić szczegóły konstrukcji lub montażu.

Aktualizacja wyświetlania pamięci w pasku statusu - Natychmiast po zainicjowaniu trybu renderowania dla wybranego obiektu, pasek statusu TurboCAD pokazuje teraz odpowiednie zużycie pamięci wraz z czasem przetwarzania.

INTEROPERACYJNOŚĆ

Obsługa standardowych plików branżowych - TurboCAD Deluxe obsługuje prawie 30 standardowych formatów branżowych, ułatwiając dzielenie się swoją pracą lub używanie go jako produktu towarzyszącego.

Ulepszone filtry odczytu/zapisu AutoCAD DWG/DXF - TurboCAD zawsze zapewniał doskonałą kompatybilność z natywnymi plikami AutoCAD i AutoCAD LT. Ulepszenia filtrów zapewniają lepsze współdzielenie plików z AutoCAD 2020.

Xref Manager - Zarządzaj zewnętrznymi odniesieniami (Xrefs) jak katalogiem części w rysunku TurboCAD. Xrefs mogą być również eksportowane z rysunkami DWG lub DXF w celu zwiększenia kompatybilności z plikami AutoCAD®.

Filtry odczytu/zapisu SketchUp SKP - TurboCAD dostarcza zarówno filtry odczytu jak i zapisu dla plików opartych na najnowszych API SketchUp. Importuj szczegółowe informacje z modelu SketchUp do TurboCAD. Importowane są również dodatkowe informacje na temat renderowania, oświetlenia i materiałów. Możesz również konwertować swoje modele TurboCAD do natywnych plików SketchUp (.SKP) w celu bezproblemowego importu do Google SketchUp.

Obsługa drukarek 3D - eksport modeli 3D do formatu STL w celu szybkiego prototypowania przy użyciu drukarek 3D.

Publikowanie PDF - zapisuj swoje rysunki jako dokumenty PDF, aby łatwo je udostępniać. Można również eksportować przestrzenie papieru, dostosowywać czcionki oraz definiować szerokości i wysokości papieru.

Co nowego w TurboCAD Deluxe 2021

1. KontrolkaZnajdź na niestandardowej stronie wstążki
Kontrolka Znajdź umożliwia użytkownikom wyszukiwanie lub znajdowanie poleceń/grup/pop-upów/tablic w drzewie wstążki.

2. Interaktywny ekran startowy Splash Screen
Ekran Splash Screen został dodany jako ekran startowy podczas uruchamiania TurboCAD, aby stworzyć lepszy interaktywny interfejs użytkownika. Ekran interaktywny wyświetla ostatnio utworzone pliki i umożliwia otwarcie/utworzenie nowego pliku poprzez zakładkę Utwórz. Zakładka Ucz się umożliwia użytkownikom zapoznanie się z podstawami TurboCAD, w tym z filmami dotyczącymi nowych funkcji, a zakładka Aktualności zapewnia dostęp do najnowszych informacji o TurboCAD.

3. Ulepszenie przyciągania: Podświetlenie trafionej grafiki
Ta funkcja podświetla krawędzie dla przyciągania, gdy przesuwasz obiekt 3D lub łączysz dwa obiekty 3D. Opcja ta została dodana zarówno do okna Drawing Aids, jak i do powiązanych z nim ustawień w oknie dialogowym Programme Setup/Settings jako Visual Effects Settings, wybrane - Visual Effects Settings.

4. Zmiana rozmiaru podglądu wPalecie bloków
W Palecie bloków dodano nowy suwak, który pozwala użytkownikowi na zmianę rozmiaru obrazów podglądu bloków w Palecie bloków.

5. Obsługa kółkamyszy wpalecie bloków
Użytkownik może teraz używać kółka myszy do przewijania podglądów bloków w palecie bloków.

6. Obecnie dostępne na
W sekcji Polecenia w menu Dostosuj dodano nową funkcję, która pozwala użytkownikowi zobaczyć lokalizację konkretnego polecenia dostępnego w menu, interfejsie użytkownika i na paskach narzędzi.

7. Wyszukiwanie bloku wPalecie Bloków
W Palecie Bloków dodano nowy pasek wyszukiwania, który umożliwia użytkownikowi znalezienie bloku po jego nazwie w Palecie Bloków.

8. Ukryte linie w rzutni Poprawa wydajności
W sekcji pamięci podręcznej okna właściwości rzutni dodano nową opcję "Użyj pamięci podręcznej ukrytych linii". Gdy ta opcja jest włączona, edycja rzutni przestrzeni papieru (przerysowywanie, przesuwanie, powiększanie) jest znacznie przyspieszona w przypadku dużych rysunków.

Rysunek 2D i edycja

1.Automatycznie aktualizuj Xrefs
Jeśli używasz pliku z Xrefs i jeden z tych zewnętrznych plików jest aktualizowany, TurboCAD pyta teraz, czy chcesz zregenerować plik z zaktualizowanymi Xrefs.

2. Usprawnienia wymiaruprowadzącego
Wymiary prowadzące w plikach DWG są teraz wyświetlane poprawnie w programie TC2021.

3. Ładowanie/rozładowywanie odnośników
W oknie dialogowym "Edycja odnośników" została dodana nowa opcja "Status" z dwiema wartościami: "Załadowany" i "Rozładowany". Gdy rysunek odniesienia (Xref) jest wyładowywany z bieżącego rysunku, rysunek otwiera się znacznie szybciej i zużywa mniej pamięci.

Gdy definicja odnośnika jest wyładowywana z pliku rysunkowego, wewnętrzny wskaźnik do rysunku, którego dotyczy jest zachowywany. Można więc przywrócić wszystkie informacje, wczytując Xref. Aby zmaksymalizować wydajność TurboCADa, zaleca się wyładowanie wszystkich plików referencyjnych, jeżeli nie są one potrzebne w bieżącej sesji rysunkowej, ale mogą być użyte później do drukowania/plotowania.


Architektoniczna

1. Siatka architektoniczna
Siatka architektoniczna jest nowym narzędziem ułatwiającym wyrównanie innych obiektów architektonicznych na rysunku, takich jak ściany i kolumny. Użytkownicy mogą również importować siatki prostokątne z rysunków DWG i zmieniać właściwości siatki oraz wyświetlania pęcherzyków za pomocą palety Selection Info.

Rendering i wizualizacja

1. Tryb renderingu "Wizualizacja
Do TurboCAD 2021 został dodany nowy tryb renderingu "Wizualizacja". Visualize obsługuje kilka trybów urządzenia: OpenGLES2, OpenGL i GDI, z których OpenGLES2 jest najbardziej zaawansowanym i wydajnym trybem.

a. Wizualizacja ukrytej linii i trybu Draft Rendering
Na stronie Camera PropertiesRendering dodano typ renderingu Visualize z trybami Hidden Line i Draft Rendering (w tym Gouraud Shaded i Flat Shaded).
Visualise Wireframe vs Hidden Line vs Draft Render:

b. VisualizeImport materiałów LightWorks®- i RedSDK
Technologia renderingu Visualize zapewnia możliwość importu materiałów zawartych w plikach TurboCAD wyrenderowanych przez LightWorks lub RedSDK. Renderer Visualize nie zawiera obecnie własnych materiałów natywnych dla TurboCAD. Obecnie Visualize Rendering obsługuje mapy kolorów, tekstur, map przezroczystości i map bump, parametry te mogą być importowane z materiałów LightWorks lub RedSDK.
 
c.VisualizeAnti-Aliasing
Visualize Renderer obsługuje dwa rodzaje antyaliasingu: wygładzanie linii i Fast Approximation Anti-Aliasing (FXAA).

d. Visualise AmbientOcclusion
W programie Visualize dostępna jest opcja Ambient Occlusion. Opcje do tego celu są ustawiane w oknie dialogowym Ustawienia rysunku i obejmują następujące parametry: Pętle, Skupienie, Wytrzymałość, Promień rozmycia, Wytrzymałość rozmycia.

e. Visualize Lighting
Opcje oświetlenia są zawarte w Visualize. Opcje dla nich są ustawiane w oknie dialogowym Ustawienia rysunku i obejmują następujące parametry: Domyślne, Intensywność. Można to włączyć za pomocą typu urządzenia OpenGLES2.

f. Visualize obsługuje obrazy z przezroczystością alfa
Obsługa obrazów z przezroczystością alfa jest zawarta w Visualize. Gdy opcja Opaque Background jest wyłączona (domyślnie jest włączona), powoduje, że wszystkie piksele danego koloru są przezroczyste (100% przezroczystości). W trybie wizualizacji przezroczystość każdego piksela odpowiada wartości przezroczystości alfa dla tego piksela określonej w kanale alfa.

g. Ustawienia wizualizacji
Ustawienia wizualizacji zostały dodane do okna Ustawienia programu.

Interoperacyjność

1. Zaktualizowana obsługaplikówDWG i DXF
Obsługa odczytu i zapisu plików DWG i DXF została zaktualizowana.

2. Opublikuj do PDF
Opublikuj do PDF Połączona funkcjonalność filtrów PDF 2D i 3D została zintegrowana w jednym narzędziu Opublikuj do PDF dodanym do menu Plik.

3. Zwiększenie wydajności importu STL
Wydajność importu plików STL została zwiększona 10-krotnie.

4. Zaktualizowano filtr SKP
TurboCAD obsługuje teraz import i eksport plików w formacie SketchUp 2021.

Zalety

 • Kompletne narzędzia projektowe 2D/3D do rysowania, modelowania, modyfikowania, wymiarowania i dodawania adnotacji.
 • Łatwe do opanowania i użytkowania dzięki kreatorom konfiguracji, pomocy kontekstowej, zrzutom, przewodnikom wyrównywania i edycji opartej na uchwytach.
 • Narzędzia do modelowania powierzchni, takie jak 2D/3D Booleans, Extrude, Rotate, Sweeps i inne.
 • Profesjonalne drzewo części, które działa jak selektywne cofanie/redo dla wszystkich operacji 2D/3D.
 • Zaawansowana paleta rysunkowa, która tworzy asocjacyjne przekroje i płaszczyzny przekroju.


Wymagania systemowe

Wersja 2021
Rozmiar 880Mb
Platforma Windows 7, Windows 8, Windows 10
TurboCAD Deluxe dostarczany jest w wersji 64-bitowej, aby w pełni wykorzystać dostępną pamięć Twojego sprzętu do ładowania, przetwarzania i renderowania plików CAD. Dostępna jest również wersja 32-bitowa, jeśli wymaga tego sprzęt.

Typ procesora: 1 gigahertz (GHz) lub szybszy procesor 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Wymagania systemowe 64-bitowe: Microsoft Windows 10, Windows 8* 64-bit, Windows 7 (64-bit), Vista (64-bit) - 8 GB RAM.
32-bitowe wymagania systemowe: Microsoft Windows 10, Windows 8*, Windows 7, Windows Vista** - 4 GB RAM.
*TurboCAD jest przeznaczony dla komputerów stacjonarnych lub laptopów, które spełniają określone wymagania systemowe. Technologia Windows RT do stosowania na tabletach nie jest obsługiwana.
** 32-bitowa wersja TurboCAD Deluxe działa na platformie Vista, jednak platforma ta nie jest już oficjalnie wspierana.

Zalecane:
Twoje doświadczenia z TurboCAD Deluxe będą znacznie lepsze dzięki nowszej generacji, szybszemu procesorowi i 16GB pamięci RAM.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD 2021 Deluxe, English"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany