Infolinia 0800 702813
 

TurboCAD 2022 Professional

4775,07 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822226
 • 00TPE529SB05
 • Ważny bezterminowo
 • EN
 • Na całym świecie

Werset.:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
TurboCAD® 2022 Professional to kompleksowe rozwiązanie CAD 2D/3D, które spełnia większość... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD 2022 Professional"

TurboCAD® 2022 Professional to kompleksowe rozwiązanie CAD 2D/3D, które spełnia większość potrzeb związanych z projektowaniem i modelowaniem. Zawiera setki narzędzi do rysowania, opcjonalny interfejs do rysowania 2D przypominający AutoCAD® z wierszem poleceń i dynamicznym kursorem wejściowym, narzędzia do modelowania 3D, fotorealistyczne renderowanie i rozbudowaną obsługę plików.

Kompleksowe oprogramowanie CAD 2D/3D:

TurboCAD 2022 Professional zawiera funkcje kreślenia 2D, modelowania powierzchni 3D, fotorealistycznego renderingu oraz dodatkowe profesjonalne funkcje zwiększające produktywność i interoperacyjność. Użytkownicy znający już AutoCAD® znajdą w nim wydajną i ekonomiczną alternatywę. Zawiera on dostosowywaną wstążkę z obsługą monitorów 4K, która optymalizuje wydajność i czytelność na ekranach o wyższej rozdzielczości.

TurboCAD 2022 Professional może pomóc Ci w takich projektach jak:

 • Rysunki architektoniczne
 • Przeprojektowanie planów
 • Wynalazki i projekty patentowe
 • Prototypowanie za pomocą drukarek 3D
 • Rysunki mechaniczne
 • Projektowanie mebli, obróbka drewna i stolarstwo
 • Instrumenty muzyczne
 • Grafika i ilustracje techniczne
 • Projektowanie produktów i opakowań
 • projekty 2D, diagramy i rysunki schematyczne

Cechy TurboCAD 2022 Professional

projektowanie i edycja 2D:
TurboCAD jest bogaty w profesjonalne narzędzia do projektowania 2D/3D oraz pomoce rysunkowe, które przyspieszają projektowanie. Twórz widoki i rzutnie o dowolnym rozmiarze i kształcie. Dostęp do obszernej przestrzeni na papier i opcji drukowania. Różnorodne narzędzia do rysowania, wymiarowania i inne.

modelowanie powierzchniowe 3D:
TurboCAD Professional zawiera kompletny zestaw narzędzi do modelowania i edycji powierzchni 3D, dzięki czemu jest idealny do projektowania mechanicznego pojedynczych części i małych zespołów. Więcej o modelowaniu powierzchni 3D w TurboCAD

Narzędzia architektoniczne i GIS:
W zestawie znajduje się zintegrowany zestaw narzędzi architektonicznych, takich jak parametryczne obiekty architektoniczne kompatybilne z programem AutoCAD® Architecture (ACA), dzięki czemu modele DWG z rozszerzeniami ACA mogą być odczytywane, modyfikowane i dokumentowane zgodnie z wymaganiami. Przeczytaj więcej o narzędziach architektonicznych TurboCAD.

Potężna paleta do rysowania:
Twórz widoki asocjacyjne, przekroje 2D i widoki detali, które mogą być aktualizowane w czasie rzeczywistym - nawet z punktu odniesienia. Działa z modelami bryłowymi i powierzchniowymi ACIS®.

Fotorealistyczny rendering i wizualizacja:
TurboLux to najnowocześniejsza technologia renderingu oparta na technikach fizyki (PBR). PBR modeluje światło i materiały w oparciu o prawa fizyczne i dokładnie symuluje przepływ światła, co pozwala uzyskać wspaniałe obrazy o fotograficznej jakości. Wsparcie dla materiałów kompatybilnych z PBR dla TurboCAD jest zawarte w wersji 2022, z ponad 800 w pełni edytowalnymi materiałami TurboLux w palecie materiałów TurboCAD. Materiały PBR rozszerzają tradycyjne mapowanie kolorów o mapy normalne, metaliczne, chropowatości i wysokości. W połączeniu z shaderami dla matowego, błyszczącego, szkła, lakieru samochodowego i metalu, te nowe materiały sprawiają, że renderingi wyglądają bardziej realistycznie, symulując niedoskonałości świata rzeczywistego, takie jak zadrapania, chropowatość, plamy czy hałas.

Kompatybilność i udostępnianie plików:
Niezależnie od tego, czy jesteś zespołem jednoosobowym, czy wieloosobowym, będziesz miał zapewnioną interoperacyjność potrzebną do współpracy. Upewniliśmy się, że TurboCAD jest kompatybilny z wieloma popularnymi formatami CAD i graficznymi. Będziesz mógł dostarczyć pliki, które mogą być otwierane i edytowane przez użytkowników programu AutoCAD® i innych popularnych programów do projektowania. Twój zespół będzie działał jak dobrze naoliwiona maszyna. - TurboCAD oferuje kompatybilność z plikami AutoCAD® DWG i DXF, od R12 do 2022

 • Import/eksport STL dla druku 3D
 • Eksport SVG
 • 3MF import/eksport
 • VMRL Worlds Import/Export
 • Import/eksport OBJ
 • Adobe Illustrator® Import
 • PDF Eksport
 • SketchUp 2021 Import/Eksport
 • Collada™ (DAE) Import/Export
 • Profesjonalny import mechanicznych programów CAD z CATIA, Solidworks i innych

Nowy i ulepszony TurboCAD 2022 Professional

TurboCAD 2022 Professional zawiera ponad dwa tuziny nowych i ulepszonych funkcji i jest wyróżniony przez nowy silnik renderingu opartego na fizyce (PBR), TurboLux™. Wersja Professional koncentruje się na wizualizacji, modelowaniu 3D i udoskonaleniach architektonicznych.

Rendering i wizualizacja:
TurboLux™ to najnowocześniejsza technologia renderingu, która wykorzystuje techniki renderingu opartego na fizyce (PBR). PBR modeluje światło i materiały w oparciu o prawa fizyczne i dokładnie symuluje przepływ światła, co pozwala uzyskać wspaniałe obrazy o fotograficznej jakości. Wsparcie dla materiałów kompatybilnych z PBR dla TurboCAD jest zawarte w wersji 2022, z ponad 800 w pełni edytowalnymi materiałami TurboLux™ w palecie materiałów TurboCAD. Materiały PBR rozszerzają tradycyjne mapowanie kolorów o mapy normalne, metaliczne, chropowatości i wysokości. W połączeniu z shaderami dla matowego, błyszczącego, szkła, lakieru samochodowego i metalu, te nowe materiały sprawiają, że renderingi wyglądają bardziej realistycznie, symulując niedoskonałości świata rzeczywistego, takie jak zadrapania, chropowatość, plamy czy hałas.

TurboLux™ - Obliczenia heterogeniczne:
TurboLux™ wykorzystuje OpenCL i/lub CUDA, aby działać na dowolnej liczbie procesorów lub układów graficznych firmy Nvidia dostępnych w twoim komputerze. Ta wysoce zoptymalizowana warstwa renderująca zapewnia wydajność skalowaną niemal liniowo wraz z liczbą dostępnych urządzeń komputerowych. Dzięki tej potężnej warstwie urządzeń TurboLux™ w pełni wykorzystuje możliwości sprzętowe komputera, co przekłada się na szybsze i lepsze jakościowo renderowanie obrazów.

TurboLux™ - Redukcja szumów:
Jako silnik renderujący oparty na metodzie progresywnej, TurboLux™ próbkuje piksele, aby stworzyć ostateczne rozwiązanie renderujące. Czasami ten proces próbkowania może powodować powstawanie ogników lub nieoświetlonych pikseli. Jednym ze sposobów na usunięcie tych artefaktów jest użycie denosera, co pozwala przyspieszyć prace nad ostatecznym rozwiązaniem o wyższej jakości w znacznie krótszym czasie.

TurboLux™ - kaustyka:
Jest to zjawisko optyczne polegające na tym, że światło prześwieca przez typowo szklane lub wodne materiały, a następnie jest odbijane i załamywane na dodatkowe promienie świetlne o różnych długościach fal i kolorach. TurboLux™ obsługuje zaawansowaną kaustykę dzięki dwukierunkowemu śledzeniu ścieżek, co umożliwia śledzenie światła nie tylko z kamery, ale także z opraw w scenie, co pozwala na renderowanie złożonych scen oświetleniowych. Jest to szczególnie korzystne w projektowaniu wnętrz.

TurboLux™ - Materiały:
TurboLux™ z biblioteką ponad 800 w pełni edytowalnych materiałów, w tym nowa kategoria kamieni szlachetnych i rozszerzona kategoria metali.

Wizualizacja - Automatyczne odświeżanie bieżącego widoku:
Do projektu renderingu we właściwościach kamery dodano nową opcję "Automatyczne odświeżanie bieżącego widoku". Gdy ta opcja jest aktywna, zmiany parametrów dialogu są natychmiast stosowane w aktywnym oknie. Wcześniej zmiany były wprowadzane dopiero wtedy, gdy użytkownik po wybraniu opcji kliknął przycisk "OK". Jednak dzięki tej nowej opcji użytkownik może uzyskać natychmiastowe wyniki podczas zaznaczania/odznaczania różnych opcji jeszcze przed kliknięciem przycisku "OK".

Wizualizacja - ustawienia stylów wizualnych:
Do nazwanych widoków zostały dodane ustawienia stylów wizualnych. Do właściwości aparatu dodano nowe style wizualne renderowania projektów - Rentgen, Koncepcyjny, Odcienie szarości.

Visualise - Zaawansowane parametry kamery:
Na stronie Właściwości kamery Projektowanie renderingu dodano nowy zestaw zaawansowanych parametrów. Parametry te są dostępne w 3 trybach stylu wizualnego, tj. w trybie rentgenowskim, koncepcyjnym i w odcieniach szarości. Każdy styl wizualny ma swój własny zestaw parametrów. Po zmianie parametrów możesz przełączać się między stylami. Zaawansowane parametry obejmują tryb krawędziowy, tryb twarzy i ustawienia kolorów.

Architektoniczny TurboCAD 2022 Professional

Siatka promieniowa AEC:
Do menu architektonicznego dodano nową siatkę AEC "Siatka promieniowa". Ta radialna siatka jest nowym narzędziem, które ułatwia wyrównywanie innych radialnych obiektów architektonicznych na rysunku, takich jak zakrzywione ściany i kolumny.

Obsługa stylów krawędzi płyt:
Do menedżera stylów została dodana nowa kategoria Style krawędzi płyt. Teraz użytkownicy mogą edytować style krawędzi płyt w nowym trybie edycji. Style krawędzi umożliwiają określenie wymiarów, takich jak długość wysięgu, a także orientację i kąt krawędzi. Dzięki tej nowej funkcji można teraz edytować styl krawędzi panelu, aktywując opcję "Styl krawędzi" w trybie edycji.

SiatkiAEC Zachowaj wartość etykiety:
Do siatek AEC została dodana nowa właściwość "Zachowaj wartość etykiety". Nowa opcja umożliwia zapisanie nazwy osi bez jej zmiany, niezależnie od kolejności osi w siatce. Gdy ta opcja jest włączona, użytkownik może automatycznie przesunąć oś na dowolną pozycję bez konieczności zmiany jej nazwy.

Ulepszenie narzędzi do obróbki ścian/okien/drzwi:
Dla ścian, okien i drzwi dodano nową opcję menu lokalnego "Zakotwicz do siatki AEC". Gdy ta opcja jest aktywna, końce obiektu architektonicznego są zakotwiczone w siatce AEC. Pozycja końcowa obiektu zmienia się w zależności od zmian wprowadzonych do siatki AEC.

Udoskonalenie dachu:
Do narzędzi dachowych dodano nową opcję menu lokalnego "Wysięg". Użytkownik może teraz edytować nawisy dla każdej strony dachu.

Wydajność, interfejs użytkownika i użyteczność oprogramowania TurboCAD 2022 Professional

Paleta Menedżer cofania:
Do listy palet dodano nowąpaletę "Paleta Menedżer cofania". Paleta wyświetla wszystkie wykonane kroki i pozwala użytkownikowi przełączać się między nimi. Podział na etapy pozwala użytkownikowi jednym kliknięciem przejść z jednego stanu rysowania do drugiego, omijając stany pośrednie.

UlepszeniaStudia Renderowania:
Ulepszenia Studia Renderowania obejmują obsługę skalowania interfejsu użytkownika oraz aktualizacje okna dialogowego Zaawansowane Renderowanie.

Opcja wyszukiwania rysunków i programów:
W oknach dialogowych Ustawienia programu i Ustawienia rysunku dodano nowy pasek wyszukiwania, który pozwala użytkownikom znaleźć różne opcje w każdym oknie dialogowym. Pasek wyszukiwania ułatwia użytkownikom znalezienie różnych opcji dostępnych w oknach dialogowych "Konfiguracja rysunku" lub "Konfiguracja programu", zamiast szukać ich ręcznie.

Ulepszenie raportu klawiatury:
Wprowadzono kilka ulepszeń do raportu klawiatury. Do raportu dodano podświetlanie linii po najechaniu na nie myszą, opis menu lokalnego i ikony poleceń dla tematów Standardowy (ciemny) i Klasyczny (jasny).

Selektor - nowa opcja "Zachowaj rozmiar":
Do menu lokalnegoselektora 2D i 3D została dodana nowa opcja "Zachowaj rozmiar". Jeśli ta opcja jest włączona, odległości między wybranymi obiektami są skalowane bez skalowania samych obiektów, czyli ich rozmiar nie ulega zmianie.

Ustawienia programu, preferencje - Nowa opcja "Wybór podświetlenia w renderingu":
W preferencjach ustawień programu dodano nową opcję "Wybór podświetlenia w renderingu". Ta opcja pozwala użytkownikowi wyłączyć rysowanie wybranych obiektów we wszystkich trybach kamery z wyjątkiem trybów GDI (WireframeNative Wireframe i Hidden LineHidden Line). Włączenie tej opcji może skrócić czas renderowania i pozwolić na dokładniejsze wybieranie obiektów do renderowania.

Paleta Serwer Treści TurboCAD:
Ta nowa paleta, powiązana z nowym Serwerem Treści TurboCAD, daje użytkownikom dostęp online do setek tysięcy różnych treści CAD i grafiki, które można następnie po prostu przeciągnąć i upuścić do rysunku TurboCAD. Obecnie w ofercie znajduje się ponad 700 000 mechanicznych części parametrycznych. Symbole te w pełni odpowiadają międzynarodowym normom, takim jak DIN, KR, ISO, ANSI i ASME. Z czasem więcej treści, takich jak plany domów, szczegóły architektoniczne i materiały, zostanie dodanych do serwera, udostępniając je za pomocą palety Serwer treści TurboCAD.

Rysowanie i edycja 2D z TurboCAD 2022 Professional:

Możliwość wstrzymania rysowania szkieletu (GDI):
TurboCAD daje teraz możliwość wstrzymania rysowania natywnego GDI przez naciśnięcie klawisza Esc. Jest to bardzo pomocne podczas edycji dużego rysunku. Bez tej opcji przerywania użytkownik musiał czekać na zakończenie rysowania GDI po każdej akcji, aż do teraz. Dodano również wskaźnik postępu.

Ulepszenie narzędzia inteligentnych wymiarów:
Narzędzie inteligentnych wymiarów jest teraz w pełni asocjatywne między przestrzenią modelu i przestrzenią papieru. Zmiany wprowadzone w inteligentnym wymiarze w przestrzeni modelu są automatycznie aktualizowane w każdej rzutni w przestrzeni papieru, która zawiera ten inteligentny wymiar.

Oprócz ponad 500 poprawek błędów i ulepszeń
dowiedz się więcej o nowych funkcjach i ulepszeniach TurboCADa na kanale TurboCAD YouTube.

 

Nowe i ulepszone funkcje (z ponad 500 poprawkami błędów)

TurboCAD 2022 Platinum

TurboCAD 2022 Professional

TurboCAD 2022 Deluxe

TurboCAD 2022 Designer

Wydajność, interfejs użytkownika i użyteczność        
Ulepszenie raportu o klawiaturze. Dodano ikony, opis menu lokalnego i ciemny motyw ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Nowa opcja "Zachowaj rozmiar" w menu lokalnym selektora 2D i 3D ✔️ ✔️    
Nowa opcja "Podkreślanie wyboru w renderach" w ustawieniach programu, preferencje ✔️ ✔️ ✔️  
Ulepszenie Render Studio. (Obsługa skalowania interfejsu użytkownika, aktualizacja układu itp.) ✔️      
Opcja wyszukiwania ustawień programu i ustawień rysunku ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Ulepszenie informacji o wyborze "Highlight ✔️ ✔️ ✔️  
Włączanie i wyłączanie podświetlania zaznaczenia ✔️ ✔️ ✔️  
Paleta menedżerów cofania ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
rysowanie i edycja 2D        
Możliwość przerywania rysowania modeli GDI wireframe ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Narzędzie "Inteligentny wymiar ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
modelowanie i projektowanie 3D        
asocjacyjne skrzyżowania ✔️      
Przekroje asocjacyjne ✔️      
Powierzchnia na twarzy: nowa opcja "Przesunięcie ✔️      
Zaktualizowany silnik modelowania bryłowego ACIS® (Booleans, Blends, Shelling) ✔️      
Rendering i wizualizacja        
TurboLux. Fizyczny renderer ✔️ ✔️ ✔️  
TurboLux. Wsparcie dla kaustyki i denonizatora ✔️ ✔️ ✔️  
TurboLux, 800+ Nowe, w pełni obrabialne materiały ✔️ ✔️ ✔️  
'Wizualizuj. Płaszczyzna cięcia ✔️ ✔️ ✔️  
'Wizualizuj. Automatycznie aktualizuj bieżący widok ✔️ ✔️ ✔️  
cREO 8, SolidWorks 2022, ParaSolid 34, SolidEdge 2022, NX 1980, CATIA v5-5 ✔️ ✔️ ✔️  
'Wizualizuj. Zaawansowane parametry kamery ✔️ ✔️ ✔️  
Interoperacyjność        
Wsparcie dla R2022 Interop z Spatial ✔️      
IGES, STEP, SAT/SAB ✔️      
CREO 8, SolidWorks 2022, ParaSolid 34, SolidEdge 2022, NX 1980, CATIA v5-5 ✔️      
Narzędzia architektoniczne        
Ulepszenie siatki AEC: nowa właściwość "Zachowaj wartość etykiety". ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
Siatka promieniowa AEC ✔️ ✔️    
Ulepszenie dachu: różne nawisy dla każdej strony dachu lub jego części ✔️ ✔️ ✔️  
Wsparcie dla stylów krawędzi płyt ✔️ ✔️    
Ulepszenie narzędzi dla ścian/okien/drzwi: "Zakotwiczenie w siatce AEC" ✔️ ✔️ ✔️ ✔️

Wymagania systemowe

TurboCAD Platinum jest dostarczany w wersji 64-bitowej, aby w pełni wykorzystać dostępną pamięć sprzętową podczas ładowania, przetwarzania i renderowania plików CAD.
Typ procesora
1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
64-bitowe wymagania systemowe:
Microsoft Windows 11, Windows 10, Windows 8* 64-bit, Windows 7 (64-bit) - 8 GB RAM.
Zalecane:
Twoje doświadczenie z TurboCAD Platinum będzie znacznie lepsze, jeśli będziesz miał do dyspozycji procesor nowszej generacji, o wyższej prędkości i 8+ GB RAM.
Obsługa GPU:
Silnik renderujący TurboLux™ jest teraz zawarty we wszystkich wersjach 2D/3D programu TurboCAD 2022. Uruchomienie TurboLuxa w trybach OpenCL (opartych na GPU) wymaga karty graficznej lub procesora graficznego NVIDIA obsługującego OpenCL 1.2 lub wyższy albo NVIDIA CUDA w wersji 10.0 lub wyższej. Przed rozpoczęciem korzystania z renderingu TurboLux zaleca się zainstalowanie najnowszych aktualizacji sterowników.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD 2022 Professional"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany