Infolinia 0800 702813
 
TurboCAD Mac Deluxe 2D/3D V12

TurboCAD Mac Deluxe 2D/3D V12

861,91 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821130
 • Ważny bezterminowo
 • EN | DE
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
TurboCAD Mac Deluxe 2D/3D V12 Precyzyjne szkicowanie 2D i modelowanie 3D TurboCAD Mac... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD Mac Deluxe 2D/3D V12"

TurboCAD Mac Deluxe 2D/3D V12
Precyzyjne szkicowanie 2D i modelowanie 3D

TurboCAD Mac Deluxe 2D/3D to uniwersalne, precyzyjne rozwiązanie projektowe. Projektowanie za pomocą wydajnych narzędzi do rysowania 2D/3D i modelowania ACIS bez utraty szybkości i łatwości obsługi. Dostęp do bibliotek z wstępnie narysowanymi symbolami i planami pięter. Import i eksport wielu popularnych formatów plików.

 

Opis

 

Projektuj wszystko za pomocą kompletnych narzędzi projektowych 2D/3D

TurboCAD® Mac Deluxe 2D/3D to kompletne, precyzyjne rozwiązanie projektowe, które ułatwia projektowanie wszystkiego. Za pomocą prostego interfejsu, użyj kreatora projektowania, aby szybko rozplanować plany pięter, schematy i ilustracje. Wybierz zaawansowane narzędzia architektoniczne do projektowania domów 2D/3D lub powierzchni 3D oraz narzędzia do modelowania bryłowego ACIS® do projektów inżynieryjnych. Pomoc online, video tutoriale i wskazówki dla użytkowników pomagają nawet w doskonaleniu umiejętności. Idealny dla architektów, inżynierów, projektantów i innych osób.

Tworzenie i łatwe zarządzanie projektami szczegółowymi

Projektowanie prędkości z ponad 38.000 wstępnie narysowanych symboli. Uporządkuj warstwy w zestawy warstw dla optymalnego zarządzania rysunkami.

Precyzyjny projekt architektoniczny Cechy charakterystyczne

Utwórz plany pięter przy pomocy asystenta redakcyjnego lub wybierz spośród 1.000 dołączonych planów wstępnych. Szybki projekt architektoniczny z parametrycznymi drzwiami i oknami. Po umieszczeniu w samouzdrawiających się ścianach, TurboCAD automatycznie utworzy w ścianie otwór. W zestawie znajdują się również narzędzia dachowe i płytowe.

Projektowanie mechaniczne / modelowanie 3D

Szybkie modelowanie złożonych obiektów 3D dzięki zaawansowanemu modelowaniu siatki, modelowaniu powierzchni oraz wydajnemu silnikowi modelowania bryłowego ACIS® i filtrom plików.

Dzielenie się projektami z łatwością

Łatwy import istniejących projektów z popularnych formatów plików CAD i projektów graficznych, w tym AutoCAD® 2016 DWG/DXF. Równie łatwo możesz eksportować swoje precyzyjne projekty i rysunki techniczne z programu TurboCAD do innych formatów CAD lub wybrać popularne formaty publikowania na pulpicie do tworzenia broszur lub innych materiałów marketingowych. Nawet projekt druku zgodny z Twoimi specyfikacjami z nowymi, łatwymi w użyciu opcjami drukowania.

Narzędzia do drukowania 3D

TurboCAD Mac Pro zawiera pakiet narzędzi do sprawdzania i przygotowywania części do druku 3D. Obejmują one kontrolę wydruku 3D, kontrolę norm powierzchniowych, analizę wysięgu, grubość ścian, plastry podglądu, automatyczną pozycję, strukturę nośną, pokazywanie objętości drukarki oraz definicje drukarki.

Obsługa tekstur VRML

VRML (Virtual Reality Modelling Language) jest formatem pliku używanym do opisu interaktywnej grafiki 3D w Internecie. TurboCAD obsługuje eksport VRML.

Obsługa tekstur OBJ

Format pliku OBJ został zaktualizowany do obsługi odczytu i wyświetlania tekstur.

Główne cechy charakterystyczne

Projektowanie w 2D i 3D w jednej łatwej w użyciu aplikacji

TurboCAD Mac Deluxe posiada wszystkie wydajne funkcje kreślenia i projektowania 2D programu TurboCAD Mac Designer, a także dodatkowe narzędzia do tworzenia modeli 3D i renderingu widoków cieniowanych. Ponadto, TurboCAD Mac Deluxe jest wyposażony w dziesiątki funkcji zwiększających użyteczność, w tym:

 • 64-bitowa kompatybilność z ładowaniem, przetwarzaniem i renderowaniem projektów o niemal dowolnym rozmiarze.
 • Context Sensitive Help System, aby natychmiast uzyskać pomoc z dowolnego narzędzia.
 • 3D Connexion Space Mouse, jak również tradycyjna obsługa myszy.
 • Kreator wieloetapowego rysowania, który szybko skonfiguruje Twój rysunek.
 • Tworzenie niestandardowego paska narzędzi umożliwia szybki dostęp do ulubionych narzędzi.
 • Narzędzia do oznaczania i ponownego podkreślania dla obiektów 2D lub 3D.
 • Warstwy i zestawy warstw do organizowania i łatwiejszej edycji Twojego projektu.

Cenna zawartość

Ponad 38 000 symboli i części 2D/3D jest obecnie dołączonych do projektów AEC, mechanicznych, elektrycznych, instalacji procesowych i rurociągów. Po prostu przeciągnij i upuść na projekt prędkości. Dostępne są również wzory i kolory luków, a także 2000 materiałów.

LogiCursor™

LogiCursor™ myśli jak kreślarz. Automatycznie wie, gdzie linie budowlane są zazwyczaj pożądane i wyświetla je tymczasowo podczas rysowania. W połączeniu z zatrzaskami umożliwiającymi szybkie zlokalizowanie punktów stycznych i prostopadłych lub wyrównanie do krawędzi osi x, y, z, ścian lub płaszczyzn roboczych, dzięki czemu TurboCAD Mac idealnie nadaje się do modelowania w 3D lub szybkiego układania planów, wykresów i innych.

Kompletny zestaw narzędzi do rysowania 2D

TurboCAD Mac oferuje duży wybór narzędzi 2D, dzięki czemu bez względu na sytuację masz dostęp do odpowiedniego narzędzia do danego zadania. W zestawie znajdują się narzędzia do obróbki linii, łuków i krzywych oraz narzędzia do obróbki okręgów, elips, wielokątów i splajnów. Narzędzia stożkowe pozwalają na łatwe uzyskanie krzywej generowanej przez przecięcie stożka z płaszczyzną. Dodatkowo dostępne są narzędzia tekstowe i wymiarowe, narzędzia do filetowania i fazowania, modyfikatory 2D i narzędzia do transformacji.

Narzędzia do modelowania siatki

Twórz projekty siatki 3D z wielu punktów. Narzędzia Quad Mesh pozwalają użytkownikom na tworzenie prymitywów, wytłoczek, okładek, tokarek i siatek według punktów.

Narzędzia do modelowania powierzchni

Szybkie modelowanie złożonych obiektów 3D za pomocą zaawansowanych narzędzi do projektowania i modyfikacji. Prymitywne, złożone i zaawansowane narzędzia do obróbki powierzchni, jak również modyfikatory powierzchni i narzędzia do transformacji są dołączone.

Narzędzia do modelowania bryłowego ACIS®

Potężny silnik modelowania bryłowego ACIS 3D oraz filtry plików w pełni obsługują 64-bitowe DLL, umożliwiając tworzenie realistycznych, złożonych obiektów 3D, jak również danych kluczowych dla inżynierów.

Edycja wolna od historii

Łatwo przesuwać, skalować lub obracać poszczególne części składowe bez konieczności konserwacji drzewa części.

Narzędzia do projektowania architektonicznego 2D/3D

TurboCAD Mac Deluxe zawiera pakiet narzędzi przyspieszających projektowanie architektoniczne, w tym:

 • 1,000 gotowych planów pięter, które można dostosować do własnych potrzeb.
 • Ściany samouzdrawiające 2D/3D, które automatycznie łączą się, przecinają i aktualizują automatycznie wymiarowane, automatycznie przycinają wierzchołki ścian i automatycznie tworzą otwory, gdy dodawane są drzwi lub okna.
 • Drzwi parametryczne, 3 style - Pojedyncze, Standardowe lub Podwójne
 • Parametryczne okna, 3 style - nakładający się na siebie parapet, parapet standardowy i parapet szczelny
 • Narzędzie do mocowania płyt do istniejących ścian. Kontrola grubości i przesunięcia.

Zweryfikuj swoje projekty

Zestaw zaawansowanych narzędzi do analizy powierzchni pomoże zachować integralność projektu, dostarczając krytycznych informacji o projektach, takich jak ocena gładkości jednej lub więcej powierzchni, przydatnych do identyfikacji nierówności powierzchni. Następnie wybierz jeden z czterech stylów fabularnych Gaussian, Mean, Min Radius i Max Radius.

Pełna kompatybilność plików i opcje konwersji

Łatwo zaimportuj pliki projektów graficznych do programu TurboCAD i przekształć je w precyzyjne rysunki CAD z wymiarami. Równie łatwo możesz wyeksportować rysunki techniczne z programu TurboCAD do jednego z wielu obsługiwanych formatów plików, aby podzielić się swoją pracą. Możesz również użyć potężnego narzędzia do konwersji wsadowej programu TurboCAD do konwersji wsadowej kolekcji rysunków na inne formaty plików.

Przywóz lub wywóz z tych popularnych formatów

3DS, Adobe® EPS (tylko import), Adobe® Illustrator (tylko eksport), Adobe® Photoshop®, BMP, AutoCAD® 2013 DWG/DXF, IGS, JPG, PICT, PNG z eksportem kanału alfa, ACIS® SAT, Spline, STL, STEP, TIFF, TEXT, Truespace COB (tylko import). Filtry importowe - EPS, Facet, PDF, PhotoShop, SketchUp, Filtry eksportowe - OBJ, VRML

drukowanie 2D

Narzędzie Print by Layer jest niezwykle użyteczne, gdy w jednym pliku znajduje się wiele zestawów danych wymagających wydrukowania. W przypadku mniej złożonych zadań, użyj opcji Print Window, aby po prostu przeciągnąć myszką po obszarze projektu, który chcesz wydrukować. Użyj układów stron, aby opublikować swój projekt pod maksymalnie 4 różnymi kątami widzenia na jednej stronie, kontrolując rozmiar tekstu i wiele innych.

Nagrywaj, Publikuj i PDF

Nagrywaj swój ekran za pomocą funkcji QuickTime Recording, w tym nagrywanie dźwięku do tworzenia filmów i samouczków. Zapisuj projekty jako jedno- lub wielostronicowe pliki PDF do wysyłania pocztą elektroniczną lub eksportuj do jednego z wielu stacjonarnych formatów publikowania w celu umieszczenia ich w broszurach i innych.

Nowe i ulepszone funkcje

Projektowanie 3D

 

NOWOŚĆ! Podziel siatki:

Narzędzie to pozwala na podzielenie siatki na dwie części w oparciu o płaszczyznę cięcia. Split Mesh jest idealnym narzędziem dla osób pracujących z danymi fasetowanymi wraz z procesami produkcyjnymi druku 3D.NOWOŚĆ! Mesh Booleans:

Ten postęp daje możliwość dodawania lub usuwania materiału z korpusu siatki. Poprzednie wersje umożliwiały tylko operacje Boolean na bryłach na bazie ACIS®. Teraz, dzięki wprowadzeniu siatki Booleans, można dodawać/usuwać materiał importowany z STL, OBJ, 3DS i SketchUp.

 

NOWOŚĆ! Tablice wagowe i objętościowe:

Niezależnie od tego, czy projektujesz samolot, samochód, czy stół piknikowy, waga jest kluczowym parametrem kontroli w projekcie. Śledzenie masy materiałów jest kluczowym parametrem kontrolnym w projektowaniu. V12 wprowadza nowy atrybut Bill of Material (BOM) specyficzny dla tworzenia tabeli masy sumarycznej.

 

Szkic i adnotacja

 

NOWOŚĆ! Best Fit Line i Best Fit Circle:

Świetnie nadaje się do śledzenia dokładnych krzywych na szkicach. To narzędzie "najlepiej pasuje" do linii lub okręgu z przykładowego zbioru punktów.

 NOWOŚĆ! Aktualizacje Tolerancji Kątowej:

Interfejs Tolerancji Kątowej został zaktualizowany, aby dynamicznie udostępniać dane wejściowe z okna dialogowego Inspektor.

 

Użyteczność

 

NOWOŚĆ! Pokaż/ukryj twarz:

Narzędzie Pokaż/Ukryj Twarz ukryje twarze w części umożliwiającej dostęp i widoczność do wewnętrznych reprezentacji złożonych modeli.NOWOŚĆ! Zapisz warstwy z widokiem:

Teraz masz możliwość zapisywania warstw związanych z orientacją widoku.

 

NOWOŚĆ! Powtórzyć poprzednie polecenie:

Ta funkcja "prawego przycisku myszy" pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu poprzez zachowanie listy ostatnio używanych poleceń rysunkowych. Wybierz element na liście, aby szybko zmienić aktualne narzędzie.

 

 

Interoperacyjność

 

NOWOŚĆ! Teraz możesz pracować z typami plików z tych innych programów:

- DWG/DXF 2020 Import/Export PDF Import

- Adobe Illustrator Import

- SketchUp 2020 Import/Eksport

- Collada (DAE) Przywóz/wywóz

wymagania systemowe
Wersja 12
Platforma Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS 10.11 El Capitan, Mac OS 10.12 Sierra, Mac OS 10.13 High Sierra, Mac OS 10.15 Catalina
 • Intel® Mac®.
 • 8 GB miejsca na dysku twardym
 • 4 GB pamięci RAM lub większej
 • Urządzenie wskazujące mysz (zalecany przycisk kółka).

Mac OSX 64 bit

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD Mac Deluxe 2D/3D V12"
4 lis 2020

alles ok und sehr günstig ; etwas mehr Support wäre wünschenswert

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany