Infolinia +49 3221 2292585
 
Umowa najmu WISO 2019, Pobierz
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Umowa najmu WISO 2019, Pobierz

82,39 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820392
 • DL42712-19
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
Umowa najmu WISO 2019 Asystent ds. umów najmu WISO Rental Contract prowadzi... więcej

Informacje o produkcie "Umowa najmu WISO 2019, Pobierz"

Umowa najmu WISO 2019

Asystent ds. umów najmu

WISO Rental Contract prowadzi Państwa krok po kroku do indywidualnej umowy najmu. Opierając się na prostych pytaniach, asystent stworzy na podstawie Twoich odpowiedzi umowę najmu dopasowaną do Twoich potrzeb.

Niech mieszkanie będzie bezpieczne

 • Tworzenie indywidualnych umów najmu z Asystentem Umowy Najmu na rok 2019
 • 1 umowa najmu w tym umowa najmu, możliwe jest aktywowanie kolejnych umów
 • w tym sprawdzenie niewypłacalności najemcy w celu sprawdzenia Twoich przyszłych najemców
 • Zbieranie skontrolowanych próbek listów
 • Przewodnik dla wynajmującego z ogólnymi wskazówkami i poradami

Dzięki WISO Mietvertrag można łatwo tworzyć indywidualne umowy najmu na wynajem i apartamenty zajmowane przez właścicieli. Prefabrykowane klauzule umowne są opracowywane zgodnie z Twoimi potrzebami i uwzględniane w umowie najmu.

Asystent dopilnuje, żebyś niczego nie zapomniał. Niezależnie od tego, czy chodzi o obowiązkową renowację, trzymanie zwierząt domowych, płacenie czynszu i opłat za media, czy też o odpowiedzialność za szkody - unikaj kosztownych błędów wynikających z błędnych i nieważnych klauzul umownych.

Dzięki przetestowanej kolekcji próbek listów, masz prawo pisać także w innych przypadkach. (Wypowiedzenie bez uprzedzenia, zaświadczenie o rejestracji, podwyżka czynszu itp.)

Unikaj kłopotów z powodu niezapłaconych rachunków za wynajem, oszczędzaj sobie drogich pozwów sądowych i chroń swoje mieszkanie przed całkowitą utratą przez koczowników wynajmujących. Przed podpisaniem umowy sprawdź, czy jesteś najemcą, który chce skorzystać z bezpłatnego sprawdzenia stanu niewypłacalności najemcy.

Dlaczego umowa najmu WISO?

Wybierz oprogramowanie WISO przy następnej zmianie najemcy i skorzystaj z tych zalet:

Proste wejścia
Cyfrowy asystent przeprowadza z Państwem wywiad, a następnie tworzy indywidualną umowę najmu mieszkania na wynajem i mieszkania zajmowane przez właściciela z Państwa odpowiedzi.

Indywidualne dostosowanie
Gotowe klauzule umowne są opracowywane zgodnie z Twoimi potrzebami i uwzględniane w umowie najmu. Asystent dopilnuje, żebyś niczego nie zapomniał.

Sprawdzenie niewypłacalności najemcy
Unikaj kłopotów z powodu niezapłaconych rachunków za wynajem, oszczędzaj sobie drogich pozwów sądowych i chroń swoje mieszkanie przed całkowitą utratą przez koczowników wynajmujących. Przed podpisaniem umowy najmu sprawdź preferowanego najemcę.

Pobieranie próbek listów
Dzięki pobieraniu próbek listów masz prawo pisać także w innych przypadkach. Na przykład: Wypowiedzenie bez uprzedzenia, zaświadczenie o rejestracji zgodnie z § 19 MeldFortG, podwyżka czynszu, ogłoszenie o modernizacji i wiele więcej

Przewodnik dla wynajmującego
Jest wiele do rozważenia przy wynajmie. W przewodniku wynajmującego znajdziesz mały 1x1 wynajmu, jak również wiele ogólnych przykładów z praktyki.

Wymagania systemowe

Dla systemów Windows 7, Windows 8, 8.1 i Windows 10 z aktualnym Service Pack, 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym, 1 GB RAM, procesor od 1 GHz, grafika od 1280 x 1024, aktualny MS Internet Explorer, Microsoft.NET od wersji 4.0, dostęp do Internetu w celu aktywacji i aktualizacji.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Umowa najmu WISO 2019, Pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany