Infolinia 0800 702813
 

Vegas Pro 19 Upgrade

855,59 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821972
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | ES | FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Vegas Pro 19 to uaktualnienie w stosunku do poprzedniej wersji z przydatnymi funkcjami, które... więcej

Informacje o produkcie "Vegas Pro 19 Upgrade"

Vegas Pro 19 to uaktualnienie w stosunku do poprzedniej wersji z przydatnymi funkcjami, które zachwycą każdego początkującego i profesjonalistę. Edytuj swoje filmy i pliki audio, aby zrobić wrażenie na swoich widzach. Twórz filmy prezentacyjne do pracy lub nauki, albo pozwól sobie na odrobinę kreatywności. Jeśli zajmujesz się edycją obrazu i dźwięku, aktualizacja Vegas Pro 19 zapewnia potężne środowisko, dzięki któremu Twoje projekty nabierają życia.

Profesjonalne filmy w krótkim czasie

Edytuj swoje filmy i uzyskaj wysokiej jakości wideo dzięki obsłudze korekcji kolorów i HDR w Vegas Pro 19, aby Twój materiał był dokładnie taki, jak chcesz. Boris FX Primatte Studio i Chroma Keying pozwalają Ci używać green screenu bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej. Liczne ścieżki regulacji zapewniają większą elastyczność niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli potrzebujesz pomocy przy edycji kolorów, możesz skorzystać z funkcji kolorowania wspomaganego przez sztuczną inteligencję w Vegas Pro 19. Edycja z rozpoznawaniem scen i śledzeniem ruchu jest możliwa za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Aby śledzić wszystkie swoje ścieżki, użyj zagnieżdżonych linii czasu i użyj wizualnego spowolnienia, aby zobaczyć, co dokładnie robisz. Skryptowe interfejsy API i obsługa profesjonalnych formatów pozwalają przenieść Twoje projekty na wyższy poziom.

Vegas Stream zwiększa możliwości przesyłania strumieniowego

Dzięki Vegas Stream możesz zaimponować swoim współpracownikom interaktywnymi obrazami. Z nowym wyglądem, Twój strumień jest bardziej informacyjny i interesujący. Podczas spotkania korzystaj z Vegas w popularnych aplikacjach streamingowych, takich jak Twitch, YouTube czy Zoom. Dzięki Vegas Stream, możesz zarządzać nawet 10 źródłami na żywo jednocześnie i korzystać z kolekcji dynamicznych grafik. Dzięki danym Microsoft Graph i integracji z mediami społecznościowymi, Twoi widzowie mogą wchodzić w interakcję z Twoim strumieniem w zupełnie nowy sposób. Po zakończeniu strumienia, możesz edytować swój materiał wideo za pomocą Vegas Pro 19. Następnie prześlij go na wybraną przez siebie platformę.
Jeśli chodzi o nagrywanie dźwięku, SOUND FORGE Audio Studio 15 ma wszystko, czego potrzebujesz. Miksuj i łącz ścieżki dźwiękowe z wielokanałową edycją dźwięku dla uzyskania optymalnej jakości. Połącz swoje filmy z profesjonalnym miksem i masteringiem. Jeśli jakość dźwięku ucierpiała podczas nagrywania, można ją poprawić za pomocą funkcji przywracania dźwięku.

Vegas Pro 19 (aktualizacja z poprzedniej wersji) w skrócie:

 •     Udostępnia oś czasu z intuicyjnym ustawianiem ramek.
 •     Kompresja wideo bez utraty jakości dzięki HEVC/H.265
 •     Pomaga edytować za pomocą filtrów, efektów i przejść między utworami
 •     Umożliwia edycję wideo z maksymalnie 32 różnych źródeł
 •     Umożliwia edycję wideo i audio za pomocą profesjonalnych narzędzi

 

Wymagania systemowe

System operacyjny:
Windows 10
Wymagana pamięć:
min. 16000 MB
Wymagane miejsce na dysku twardym:
min. 1500 MB
Zalecana rozdzielczość ekranu:
min. 1024x768
Inne:
Do pobierania, rejestracji, zatwierdzania i funkcji poszczególnych programów wymagane jest połączenie z Internetem. Program wymaga jednorazowej rejestracji.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Vegas Pro 19 Upgrade"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany