Infolinia 0800 702813
 
Video Sound Cleaning Lab

Video Sound Cleaning Lab

242,66 zł * 242,85 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821082
 • ANR005925ESD
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Laboratorium czyszczenia dźwięku wideo MAGIX Twoje filmy w nowych światach dźwięku... więcej

Informacje o produkcie "Video Sound Cleaning Lab"

Laboratorium czyszczenia dźwięku wideo MAGIX

Twoje filmy w nowych światach dźwięku

Głosy, szumy i melodie: przenikają do ucha i nie pozostawiają nikogo nietkniętego. Dzięki Video Sound Cleaning Lab możesz stworzyć nieporównywalne wrażenia dźwiękowe dla swoich filmów. Wybierz jeden z wielu sposobów na optymalizację dźwięku wideo za pomocą funkcji automatycznego czyszczenia.

Imponująca jakość dźwięku

Spraw, aby Twoje filmy były słyszalne: niepokojące fragmenty mogą być łatwo odizolowane lub całkowicie usunięte za pomocą Video Sound Cleaning Lab. Dodatkowe efekty dźwiękowe lub komentarze dźwiękowe stawiają najpiękniejsze momenty we właściwym świetle, nawet akustycznie.

Imponująca jakość dźwięku

 

Import

Czy to kamery, aparaty fotograficzne, smartfony czy kamery akcji: program ten obsługuje wszystkie popularne formaty wideo i audio.

Optymalizuj dźwięk

Dostępne są wysoce precyzyjne narzędzia, presety i efekty, które wzbogacą ścieżkę dźwiękową Twojego materiału wideo.

Eksport i edycja

Eksportuj gotową ścieżkę wideo lub audio do wybranego formatu - lub bezpośrednio do programu do edycji wideo.
Najważniejsze funkcje:

 • Usuwanie przeszkadzających hałasów: np. szumu wiatru i sieci elektrycznej
 • Korzystanie z ponad 150 zaprogramowanych ustawień: z praktyczną funkcją wstępnego odsłuchu
 • Scenografia akustyczna: z efektami dźwiękowymi i komentarzem dźwiękowym
 • Znalezienie odpowiedniej równowagi: Regulacja głośności i redukcja przycinania
 • Video Sound Optimizer: automatyczna korekta nagrań muzycznych i głosowych
 • Edycja dźwięku: na 2 ścieżkach w celu optymalizacji dialogu
 • Zaawansowana edycja efektu
 • Komfortowa obsługa: możliwa również przez dotyk
 • Optymalne uzupełnienie programów do edycji wideo

 

Dobrze przemyślany od samego początku

Niezwykle szybki import

Zauważalne przyspieszenie podczas importu. Dźwięk z filmów można importować do Video Sound Cleaning Lab do dziesięciu razy szybciej niż w poprzedniej wersji.

Niezwykle szybki import

 

Wsparcie dla 4K i HD

Stworzony dla najwyższej jakości - akustycznej i wizualnej. Konstrukcja obsługuje nawet monitory wysokiej rozdzielczości w rozdzielczości 4K i HD.

Funkcja inteligentnego wyszukiwania

Za pomocą funkcji wyszukiwania tekstowego można łatwo znaleźć odpowiednie szablony do usuwania szumów tła, odpowiednie teksty pomocy lub odpowiednie efekty.

Monitor podglądu

Monitor podglądowy jest idealnym narzędziem do sprawdzania, czy obraz i dźwięk są zsynchronizowane - lub w razie potrzeby do ich korekty.

Wygodna obsługa

 

Skróty klawiszowe pozwalają na wysunięcie na pierwszy plan obszaru ścieżki, monitora wideo lub efektów za pomocą jednego naciśnięcia klawisza. W ten sposób masz zawsze podgląd, nawet na małych monitorach, i możesz w pełni skupić się na jednym obszarze.

 • F5 maksymalizuje górny obszar dla obiektów audio
 • F6 maksymalizuje dolny obszar efektu
 • F7 stawia obszar informacyjny na pierwszym planie

 

Filmy do nauki online

Bezpłatne filmy instruktażowe MAGIX dają pierwszy wgląd w różne programy MAGIX. Szybko i łatwo nauczysz się najważniejszych funkcji do tworzenia własnych projektów.

 

Wszystkie funkcje Video Sound Cleaning Lab - Teraz z automatyką: Videosound Optimizer

Ekspert w każdej dziedzinie

Zniekształcenia dźwięku spowodowane akustyką pomieszczenia lub słabą zrozumiałością mowy: optymalizator dźwięku wideo automatycznie oblicza właściwe ustawienie dźwięku dla danego materiału audio.

Doskonały dźwięk za jednym naciśnięciem przycisku

To, co skądinąd wymagało wieloletniego doświadczenia w miksowaniu muzyki, nie jest już problemem nawet dla użytkowników bez wcześniejszej wiedzy, dzięki profesjonalnym algorytmom.

Automatyczna optymalizacja mowy

Tak, aby dźwięk Twojej wypowiedzi na wideo brzmiał równie przekonująco jak sama prezentacja: Dzięki Videosound Optimizer można znaleźć odpowiedni dźwięk do nagrań głosowych.

Usuwanie zakłócających odgłosów

Liczne presety Liczne presety Aby zoptymalizować dźwięk swoich filmów wideo, nie musisz być profesjonalistą! Szeroka gama ustawień dla różnych sytuacji pozwala na edycję i optymalizację dźwięku filmów w zaledwie kilku krokach.
Liczne presety

 

Przełożony, a nie nadrzędny

Superior zamiast overmodulacji Usunąć lub zapobiec overmodulacji: Dzięki licznym profesjonalnym narzędziom, takim jak limiter i DeClipper, możesz uchwycić wahania głośności i cieszyć się filmami w stałej jakości.

Przełożony, a nie nadrzędny

 

Łatwo zoptymalizować dźwięk głosu

Łatwo zoptymalizować dźwięk głosu Za pomocą odpowiednich narzędzi, optymalizacja dźwięku głosu odbywa się w ciągu kilku minut i podnosi jakość Twoich filmów wideo do poziomu, który w przyszłości pozostawi widzów tylko bez mowy!

Łatwo zoptymalizować dźwięk mowy

 

 

Usuwanie szumów z kamery

Usuwanie szumów z kamery Aby pomóc w łatwym usuwaniu typowych szumów z nagrań, otrzymasz specjalnie zaprojektowane narzędzia i presety, które znacznie ułatwiają przywracanie tych ścieżek dźwiękowych.
Usuwanie szumów z kamery

 

Spokojnie - po naciśnięciu przycisku

Zaoszczędź sobie kłopotów z obsługą drogiego sprzętu specjalnego i usuń szum wiatru na ścieżce audio w mgnieniu oka dzięki inteligentnym algorytmom.

Zanikanie szumu sieciowego

Brzmienie netto: Dźwięk, który zazwyczaj staje się widoczny tylko przez głośniki telewizora. Usuń go w kilku krokach.
Brak wiatru - po naciśnięciu przycisku

 

Profesjonalne efekty i narzędzia

Od efektów pogłosu do aha-effectów

 Panna młoda mówi "Tak", a twoi widzowie mówią "Wow". Symulacja pogłosu różnych pomieszczeń w zależności od sceny i, na przykład, przykrycie "tak-słowa" romantycznym pogłosem włoskiej katedry. Liczne inne efekty dźwiękowe również ożywią Twoje filmy. Spróbuj, twoja publiczność będzie zachwycona!

Od efektów pogłosu do aha-effectów

Monitor podglądu

Monitor podglądu może być skalowany i rozłączany. Pozwala to na równoległą pracę na dwóch monitorach i sprawdzanie na każdym poziomie szczegółowości, czy efekty dźwiękowe, a następnie dodane komentarze głosowe uzupełniają sekwencję filmową zgodnie z życzeniem.

Ścieżka przeglądowa

Ścieżka przeglądowa jest praktyczną pomocą. Ułatwia on nawigację po długich ścieżkach dźwiękowych wideo i pozwala na wygodne przeskakiwanie do różnych miejsc w ramach projektu bez utraty podglądu, a nawet nerwów!

Wizualizacje

Zmienione wyświetlacze pomiarowe są oparte na technologii ProAudio, która jest stosowana w profesjonalnym oprogramowaniu studyjnym. W Video Sound Cleaning Lab znajduje się spektroskop, miernik szczytowy i spektrogram.
Funkcja wstępnego słuchania

Poznaj różnicę: dzięki praktycznej funkcji wstępnego odsłuchu możesz dokładnie oszacować, jaki efekt najlepiej pasuje do Twojego dźwięku lub problemu - bez wielu prób i błędów. Odkryj nową łatwość optymalizacji dźwięku.

Funkcja wstępnego słuchania

 

Nagrania głosowe

Komentarze dźwiękowe

Podłącz mikrofon lub nagraj komentarze za pomocą swojego smartfona. Następnie można je łatwo dodać do swojego filmu.

Komentarze dźwiękowe

 

 

Lepsze zrozumienie

Lepsze zrozumienie Dzięki odpowiednim ustawieniom i narzędziom, takim jak Equalizer, DeEsser czy StereoFX, można poprawić zrozumiałość mowy w zaledwie kilku krokach.

Lepsze zrozumienie

 

 

Dźwięk i obecność

Dźwięk i obecność Efekt DeEsser daje głosowi ciepły i przyjemny dźwięk oraz zwiększa obecność. Można stłumić ostry syczący i syczący dźwięk od samego początku.

dźwięk iamp; obecność

 

 

Po prostu eksport i ponowne użycie

Mistrz świata w eksporcie

Ponieważ podczas edycji wideo liczy się każda sekunda, można jednym kliknięciem przenieść projekty z innych programów MAGIX, takich jak Video deluxe, do laboratorium czyszczenia dźwięku wideo i niezwłocznie kontynuować edycję. Laboratorium Czyszczenia Dźwięku Wideo MAGIX obsługuje również wszystkie popularne formaty audio i wideo oraz pozwala łatwo i w najwyższej możliwej jakości eksportować nowe ścieżki dźwiękowe wideo.

Mistrz świata w eksporcie

Kompatybilny z różnymi programami do edycji wideo

Kompatybilny z różnymi programami do edycji wideo I "Wytnij": Zintegruj wyniki swojej pracy w MAGIX Video Sound Cleaning Lab jako ścieżkę dźwiękową w dowolnym programie do edycji wideo. Ponieważ wszystkie popularne formaty audio i wideo są obsługiwane, nic nie stoi na przeszkodzie, aby projekt wideo przemawiał do wszystkich zmysłów jednakowo.

Kompatybilny z różnymi programami do edycji wideo

 

Systemy operacyjne

Microsoft Windows 10Microsoft Windows 8Microsoft Windows 7Microsoft Windows Vista

Wymagania systemowe

Wszystkie programy MAGIX są opracowane w taki sposób, aby wszystkie podstawowe funkcje działały stabilnie i mogły być w pełni obsługiwane nawet na mniej wydajnych komputerach. Dane techniczne komputera można przejrzeć w Panelu sterowania systemu operacyjnego.

Procesor : 1 GHz

Pamięć robocza: 1 GB

Karta graficzna: na pokładzie, rozdzielczość min. 1280 x 768

Karta dźwiękowa: Wewnętrzna karta dźwiękowa

Miejsce na dysku twardym: 1 GB na instalację programu

Połączenie internetowe: Wymagane do rejestracji, walidacji i poszczególnych funkcji programu. Oprogramowanie może być również używane w trybie offline.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Video Sound Cleaning Lab"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

247,95 zł ocalony
MAGIX Video Deluxe 2019 Premium, WIN MAGIX Video Deluxe 2019 Premium, WIN
291,24 zł * 539,19 zł *
238,28 zł ocalony
Magix Music Maker 2023 Premium Magix Music Maker 2023 Premium
388,40 zł * 626,68 zł *
Ostatnio oglądany