Infolinia 0800 702813
 
VMware vSphere Essentials - Licencja + 5 Rokuwsparcia 24x7

VMware vSphere Essentials - Licencja + 5 Rokuwsparcia 24x7

5452,93 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820575
 • BD510A
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Ciągłość działania i zawsze dostępna informatyka Zmniejszone zapotrzebowanie na... więcej

Informacje o produkcie "VMware vSphere Essentials - Licencja + 5 Rokuwsparcia 24x7"

 • Ciągłość działania i zawsze dostępna informatyka
 • Zmniejszone zapotrzebowanie na zasoby informatyczne i uproszczone zarządzanie
 • Oszczędności w kosztach sprzętu dla IT
 • Poprawa poziomu usług i jakości aplikacji
 • Wyższe bezpieczeństwo i lepsza ochrona danych
Czym są zestawy vSphere Essentials i Essentials Plus?
Zestawy vSphere Essentials i Essentials Plus są przeznaczone dla małych firm. które zaczęły się wirtualizować. Oba zapewniają wirtualizację i scentralizowane zarządzanie dla maksymalnie trzech hostów serwera. vSphere Essentials Kit zapewnia konsolidację serwerów, aby pomóc w jak najlepszym wykorzystaniu sprzętu i zmniejszyć koszty sprzętu.Zestaw vSphere Essentials Plus zapewnia ciągłość biznesową przy użyciu mniejszych urządzeń IT. co zmniejsza ogólne koszty sprzętu. Małe przedsiębiorstwa mogą zapewnić ciągłość działania dzięki wykorzystaniu funkcji takich jak vSphere High Availability (automatyczny restart aplikacji po wykryciu awarii serwera) i vSphere vMotion® (eliminacja planowanych przestojów podczas pracy serwera utrzymanie). Chroń swoje aplikacje biznesowe za pomocą VMware vShield Endpoint™ (bezagentowa ochrona antywirusowa i antywirusowa dla środowisk wirtualnych) maszyn).* vSphere Replication™ dodaje tanią replikację dla Twoich maszyn wirtualnych i stanowi podstawę dla małych firm do wykorzystania chmuryrozwiązanie do odzyskiwania danych po awarii opracowane przez dostawcę usług chmury obliczeniowej VMware.Rezultatem jest zawsze dostępne środowisko IT, które jest bardziej opłacalne, odporny i reagujący na zmieniające się potrzeby biznesowe.
Jak korzystać z zestawu vSphere Essentials i zestawu Essentials Plus?
- • Maksymalizacja dostępności aplikacji i ochrona zasobów informacyjnych Osiągnięcie zawsze dostępnego IT dzięki migracji na żywo dla maszyn wirtualnych oraz wysoka dostępność dla aplikacji w klastrach wirtualno-maszynowych. Chroń swój dane z niezawodnością vSphere oraz zintegrowane tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie i funkcje failover.- • Konsolidacja i optymalizacja inwestycji informatycznych - Osiąganie wskaźników konsolidacji o 10:1 lub więcej i poprawić wykorzystanie sprzętu z 5-15 procent do 80 procent lub więcej bez poświęcania wydajności aplikacji.- • Uproszczenie zarządzania i zwiększenie wydajności - Komisja nowa aplikacje w minutach zamiast w dniach czy tygodniach, monitoruj wirtualną maszynę wydajność i automatyzacja zarządzania poprawkami i aktualizacjami.- • Usprawnienie rozwoju oprogramowania - Bezpieczne testowanie złożonych multitierów konfiguracje w bezpiecznym, izolowanym środowisku piaskownicy przy jednoczesnym umożliwieniu testowania i zespołów programistycznych do udostępniania infrastruktury serwerów, sieci i pamięci masowej.
Przegląd produktówZestaw podstawowyZestaw Essentials Plus
Przegląd Wirtualizacja i konsolidacja serwerów z centralnym zarządzaniem Wirtualizacja i konsolidacja serwerów z zachowaniem ciągłości biznesowej
Zarządzanie centralne vCenter Server Essentials vCenter Server Essentials
Uprawnienia licencyjne 3 serwery z maksymalnie 2 procesorami każdy 3 serwery z maksymalnie 2 procesorami każdy
Funkcje

vSphere Hypervisor

vSphere Hypervisor, vMotion, Cross Switch vMotion, High Availability, Data Protection, vShield Endpoint, vSphere Replication
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "VMware vSphere Essentials - Licencja + 5 Rokuwsparcia 24x7"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany